Microsoft wcf wms işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 microsoft wcf wms iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Microsoft 365 kullaniyorum. Outlook imzasina ihtiyacim var. Sorunsuz sekilde calisabilmeli ve animasyon seklinde logo yazilari acilmali. Alt kismina da guncel islerimizi gosteren bilgiler ekleyebilmeliyiz. Tum mobil cihazlarda da calisabilmeli.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  wms sistemleri Bitti left

  Depo yönetim sistemi için geliştirmekte olunan web programı. En yeni teknolojiler ile geliştirilen projede verilen görevleri yerine getirebilecek yetkinlikte arkadaşlar arayışındayız.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Su web sayfasindaki C++ ile yazimis code ile ilgili aciklamalar surdan bulunabilir: Fakat, bizim ihtiyacimiz olan bu code'un C# ve Windows Desktop Application da olmasi. Code'un buyuk ve her turlu dosyayi transfer edebilmesi gerekiyor.

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bing Ads, Microsoft Network'ün reklamcılık hizmetlerinden anlayışı olanlar

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, Microsoft yazılım dillerinde (C#, .NET, MS SQL) yarım gün sabah veya öğlen eğitim verecek eğitmen adayları arıyorum. Bilişim alanında eğitmenlik tecrübesi olan veya konulara hakimiyeti iyi olup anlatacak seviyede bilgiye sahip olması tercihimizdir.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Stok Veritabanı Bir perakende satıcısı için stok takibi yapılacaktır. Tablo yapısı ve sayısına siz karar vereceksiniz ama genel yapı şu şekilde olacak: 1. Şirket/şahıs: Şirket alıcı veya satıcı olabilir.Şahıs ise sadece alıcı olabilecek. Ancak her ikisi de tek tabloda tutulacak. Ancak şirket için şahsa ait alanlar, şahıs için ise şirkete ait alanlar boş kalacak. Örneğin cinsiyet bilgisi olacak ama eğer tanımlanan şirket ise cinsiyet boş kalacak. Şahıs için şirket adı boş ımlanan şahıs mı şirket mi bir durum değişkeni ile belirlenebilir. Burada mutlaka olması gereken alanlar: Şirket No(primary key), TC Kimlik No, Vergi No, Şirket Adı, Yetkili Adı ve Soyadı, cinsiyet, e-posta, tlf, adres (adresle ilgili il/ilçe/mahalle/postakodu gibi ek alanlar) ...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sürekli olarak uzaktan çalışma için, sitemizin foruma metin yazarı arıyoruz. Gerekçeler: -İnternet erişimi olan kişisel bilgisayar. -Microsoft Word veya başka bir metin yazma program bilgisi. -Okuryazarlık ve sorumluluk sahibi olmak. Görevler: -Herhangi bir konu üzerine metin yazmak. -Cümleleri doğru bir şekilde kurmak ve yazmak, bahsedilen konu bütünlüğünü, sırasını ve tutarlığını takip etmek. -Bahsedilen konu üzerinden bir çok kaynaklardan araştırma yapmak, bilgileri toplamak ve karşılaştırarak kontrol etmek. -Orijinal metinleri yazmak. Çalışma Koşulları: -Uzaktan çalışma -Serbest çalışma saatleri -İş deneyimi olması iyi olur, Yüksek lisans eğitimi sırasında ustaca bir komp...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler
  Trophy icon Rezervasyon Sistemi Bitti left

  ACİL YARDIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜLER Bu projede Microsoft SQL Server veritabanını ve Microsoft Visual Studio geliştirme ortamının kullanılarak bir Online Randevu Sisteminin geliştirilmesi hedeflenmiştir. Projede Masaüstü uygulaması tek bir veri tabanına erişerek, kullanıcıların işyerlerinin tanımını yapmaları ve bu işyerlerinden randevu talebinde bulunmaları sağlanacaktır.

  €37 (Avg Bid)
  Garantili
  €37
  0 girdi

  Merhaba pazartesi günü database projem var ER diagram, tables, views, stored procedures, triggers,functions,normalization gibi detaylar var yardımcı olabilir misin? microsoft sql manager üzerinden yapıyoruz.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İyi Günler; Almanya'da E-Ticaret şirketi kurduk, Türkiye de ki ürünleri Almanya piyasasına sunmak istiyoruz. Ürünlerimizi Almanya'da Amazon ve Ebay de listeliyoruz. Ek olarak kendi sitemiz mevcut. Bu site WordPress ile kurulmuştur. Amazon Ebay ve WordPress sitemizi geliştirecek ve bize SEO konusunda ...şirketi kurduk, Türkiye de ki ürünleri Almanya piyasasına sunmak istiyoruz. Ürünlerimizi Almanya'da Amazon ve Ebay de listeliyoruz. Ek olarak kendi sitemiz mevcut. Bu site WordPress ile kurulmuştur. Amazon Ebay ve WordPress sitemizi geliştirecek ve bize SEO konusunda yardımcı olacak Freelancer arıyoruz. * İleri düzey Wordpress bilgisi. * PlugIn: FlatSome, WooCommerce *E-Commerce bilgisi olan *Microsoft Tea...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba, bir proje yonetiyorum ve MS Excel de elimdeki verilerden 2 adet grafik olusturmak istiyorum. Grafikleri kisaca ekteki dosyada anlattim. Normalde Excel kullaniyorum fakat alternatif cozumlere de acigim. Selamlar

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  microsoft onenote uygulamasında bir çok sayfam ve bölümlerim var. ben bunları php sayfama çekmek, onenote sayfasını sayfa adına göre çekip aynı sayfada ya da farklı bir sayfada göstermek istiyorum. onenote apisi zaten var, ama benim bilgim entegre etmeye yetmiyor. js de kullanılabilir. benim için farketmez. tekliflerinizi bekliyorum.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar, Biz Microsoft İş Ortağı bir şirketiz. Bir müşterimizden Dynamics CRM iş isteği geldi, fakat şu anda çalışan sayımızın yetersizliğinden dolayı freelancer kiralamayı düşünüyoruz. Dynamics CRM'e birkaç özel yazılım ve eklenti istiyor bunları detayda konuşabiliriz. baran@ adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Teklifteki fiyat tamamen temsilidir, iletişime geçmem için fiyat vermem gerekti. Şimdiden teşekkürler

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Microsoft Word'de makale yazılımı.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Sistem Yöneticisi - Sistem yönetimi tarafında en az 6 yıl tecrübeli - Web projelerinin sistem yönetimi konusunda tecrübeli - Microsoft Server 2016/x sistem yönetimi ,kurulumu ,konfigürasyonu ve izlenmesini yapabilecek - Microsoft SQL Server yedeklenmesi , performansı ve taşınmasını yapabilecek - Linux/Ubuntu sitemlerinin kurulumu , konfigürasyonu ve performansı izlenmesini yapabilecek - Load Balancer ve Gateway kurulumlarını , konfigürasyonlarını ve performansını izlenmesi - Linux/Ubuntu üzerinde koşan ElasticSearch , Kafka ve Redis sistemlerinin kurulumlarını ,konfigürasyonlarını ve performansının izlenmesi, - Powershell ve benzeri programlarda bilgisi olan - Temel network bilgisine sahib. - Takım çalışması...

  €612 (Avg Bid)
  €612 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Angular JS, Asp.net, Node.JS, Microsoft Sql Server

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Cok fazla detay istenmeyen basit bir veri tabani projesi yapilacak. Microsoft SQL olmasi ve C# kullanilmasi gerekiyor. Yalnizca proje bu yuzden aktif kullanilacakmis gibi detaylarin onemi yok yalnizca bir liste halinde icermesi gereken yapilar var ek halinde verecegim.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Resim Çizme Bitti left

  Bir proje kapsamında hazırladığımız broşürlerde kullanılmak üzere resim çizdirmek istiyorum. Resimde 3 kare olacak, 1. karede zihinsel engelli bir birey, 2. karede bu birey microsoft hololense benzer bir şey kullanırken, 3. karede bu birey bir işyerinde çalışırken (raf dizme, çiçek dikme vs.)

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Sportingbet'ten okuyacak canlı okuyucuya ihtiyacım var. Proxy kullanılabilir. Okunan verinin saklanacağı veri yapısı işi alan yazılımcıya verilecektir. Okuyucuyu yazacağınız programlama dilini belirtiniz. Deneyimli olanlar önceliklidir. Microsoft web teknolojileri tercih edilmeyecektir. I need a live reader to read from Sportingbet. Proxy is available. The data structure in which the read-out data will be stored will be given to the programmers who work. Specify the programming language in which you will write the reader. Those who are experienced are priorities. Microsoft web technologies will not be preferred.

  €447 (Avg Bid)
  €447 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Whatsapp üzerinden toplu mesaj gönderebileceğim bir uygulamaya ihtiyacım var. Gereken özellikler ; - Kişi listesi import - Kişi listesinin whatsappta aktif olup olmadıgının kontrolü - Metin veya Medya Gönderimi - İletim raporu (İletilenler ve iletilmeyenler ek olarak iletilmeyen numaraların rapor edilmesi) - Gönderici numara listesi ekleme Windows masaüstü uygulaması. Microsoft .NET + C# olmalı.

  €441 (Avg Bid)
  €441 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...ataması bu parametreler gözetilerek yapılabilecek. 8. Elemanların lokasyonları bir harita üzerinden maksimum 5 dakika gecikmeyle görüntülenebilecek. (Sistem maksimum 5 dakikada bir araç takip sistemiyle konuşacak. Veriler araç takip sisteminden geleceği için araç takip sisteminde güncel veri geldiği varsayılacak.) Web Sitesi Teknik Altyapısı ve Gereksinimler · Proje veritabanı teknolojisi Microsoft SQL Server olacaktır. · Proje arka yüzü (back-end) ASP.NET MVC 4 (C#) teknolojisi kullanılarak geliştirilecektir. · Proje ön yüzü (front-end) Javascript (Jquery ve gerekli kütüphanleri), HTML ve CSS 3 teknolojileri kullanılarak ve W3C uyumluluğu gözetilerek gel...

  €2096 (Avg Bid)
  €2096 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitesindeki tüm kriterlerdeki verileri otomatik çeken ve microsoft sql database' ine yazan bir program. Program verileri otomatik olarak her gün tekrar çekerek database i sürekli güncel tutmalıdır. program daha sonra herhangi bir programcı tarafından değiştirilebilecek tarzda açık kaynak olmalıdır.

  €208 (Avg Bid)
  €208 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  kendi firmamız için sitesinin aynısından yaptırmak istiyoruz. grafik olarak farklı görünüm kabul edilebilir ancak altyapı olarak herşeyiyle aynı olmalı. yapan vatandas: Front-end development in XHTML, CSS, JS, jQuery Web design Database design (Microsoft SQL) ASP Javacript programming (OOL) Fully editable CMS Android application development using Java konuları işlenmiş. sistemi anlatayım. yurtdısı dil okulları için teklifler verecek ve teklifin sonunda adayın iletişim bilgilerini alıp bize ulastıracak. aday siteyi açtıgında sırasıyla sitede gördügünüz anasayfa ile karsılanacak. almak istedigi dil egitiminin hangi dil oldugunu seçecek, haritadan yer belirleyecek, almak istedigi dil eğ...

  €3514 (Avg Bid)
  €3514 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Fal konulu bir oyun projesi için fal tahminleri deposu yazımı gerekmektedir. Bu metinler, sanki bir falcının ağzından çıkıyor gibi konuşma dili ile olmalıdır ve belirtilecek formatlara uygun olarak, Türkçe yazılmalıdır. Toplam bir hafta zaman vardır. Kabaca 20 ayrı konuda 200'er adet metin gerekmektedir. Her metin yaklaşık 10 Microsoft Word satırı kadar olmalıdır.

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Web tabanlı bir panelden giriş yapılarak şablon tanımlanacak ve şablonlar client lara (ağ içerisindeki toplantı ekranlarına) gönderilecek. Yazılımın amacı Outlook üzerinden tanımlanan toplantılar, hangi Room Mailbox a tanımlanmışsa o mailbox un bağlı olduğu ekrana bilgileri yansıtmak.

  €1332 (Avg Bid)
  €1332 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Proje Demo Link : Yukarıda belirtmiş olduğum kurumsal web sitesini satıyorum. Projenin kaynak dosyaları verilmeyecektir. Hosting + Domain hizmetleri tarafımdan sağlanacaktır. Proje Detayı ; - C# Asp.NET kullanılarak kodlanmıştır. - Microsoft Sql Server Veritabanı kullanılmıştır. - Entity Framework-Code First kullanılmıştır. - Site Mobil/Tablet/Pc uyumlu full responsive tasarımdır. - Seo Çalışması vardır. - Satın alındığı taktirde arama motoru optimizasyonu, kayıtları vs. işlemleri tarafımdan yapılacaktır. - Sınırsız içerik ekleme imkanı. - Kolay kullanılabilir yönetim paneli. - İsteğe göre projede düzenlemeler ekleme/çıkarma yapılabilir.

  €199 (Avg Bid)
  €199 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  karınca algoritmasıyla konteynır probleminin çözümü not:konteynır içine dikdörtgenler prizması en optimum sekilde yerleştirilecek. microsoft visual da form ekranında C# dilinde hazırlanacak.

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Microsoft server üzerinde koşacak 7-10 sayfa arası web sitesi,

  €530 (Avg Bid)
  €530 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ASP.Net C#, MS SQL Server/T-SQL, Oracle/PL-SQL, My SQL, Ajax, JavaScript, jQuery, XML Web Services, MVC (Razor), WCF teknolojilerini kullanarak hizmet veren arkadaşlar..

  €5 - €23 / hr
  €5 - €23 / hr
  0 teklifler

  Merhaba localhost'da çalışan ve çalışacak olan uygulamamda , aynı networkdeki Microsoft SQL Server 2008'e bağlantı yapmaya çalıştığımda tanımsız sqlsvr_connet() fonksiyonu için tanımsız fonksiyon hatası veriyor. Microsoftun PHP için driverlarını indirdim, ext klasörüne atıp , içinde tanımladım fakat çalıştıramadım. İhtiyaç: Mevcut yapıyı bağlantı yapabilecek hale getirilmesi ( Uzaktan Bağlantı ile ) DB'e bağlantı sağlayacak ve SQL Serverda mevcut bir view'dan ( daha önceden tanımlı ) veri çekilebilecek kodların sağlanması. Teşekkür ederim.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need to auto-trigger an event/alert if any rules within my Microsoft Sentinel are disabled or auto-disabled. This includes: - The creation of KQL script that would specifically output a list of these disabled rules, regardless of who the initiator is. - I need this to be applicable to all rules, not just specifics or a group of rules. The ideal candidate for this project will have advanced knowledge and experience in writing and testing KQL scripts. They should have a clear understanding of Microsoft Sentinel's operation, especially in handling rules and alerts. They should be capable of designing and implementing an effective automated response to rule disablement in Sentinel.

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am seeking a api excel query editor to convert a Postman API call into a Microsoft Query Editor. you need skills in Excel, API utilisation, and Microsoft Query Editor. YOu can see query working in Postman scripts (we have so you can import).

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Mühürlü Önde Gelen Yarışma Gizlilik Anlaşması

  ...professional with deep understanding of Security Information and Event Management (SIEM) systems along with Microsoft Defender and Cisco Stealthwatch for an integration project. Key Requirements: - Real-time collection of alerts from Defender and Stealthwatch - Alert severity and category filtering SIEM Features: - A dashboard for real-time alert visualization - We need alert triage and prioritization functionality - Integration with an existing ticketing system Alert Triage and Prioritization: - Automatic categorization of alerts - Ability to customize alert rules The ideal candidate would have a background in cyber security and extensive experience with SIEM systems, specifically Microsoft Defender and Cisco Stealthwatch integrations. A robust understanding of aler...

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  ...Help Salespeople: I help sales teams perform better by providing them information about their prospects. My clients (companies) are looking for information that can help their salespeople personalize their outreach to prospective customers. As an example, let’s say I work for Microsoft. The Microsoft sales team will have challenges selling to ABC Manufacturing if they don’t know about the business priorities of ABC Manufacturing. How I Serve my Clients Today | Public APIs and Keyword Matching: If my client Microsoft wants to know the business priorities of ABC Manufacturing, I might use an API to gather the most recent news about ABC Manufacturing given a set of keywords (for example “productivity upgrades”). For example, I might find out in...

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  45 teklifler
  Need Email provider 6 gün left
  ONAYLI

  Need microsoft emails in bulk.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I'm looking for a skilled and experienced software developer to add to an existing Microsoft Power App that I built for my nonprofit. This application operates primarily on the Windows platform, so familiarity with this environment is a necessity. Plus our interns need to be able to access the employer database from their smartphone Key Features Needed: - The main functionality I want to add in this Microsoft Power App is another database for employers and expand the UI to include access to that database. I'm using dataverse databases/tables. - Specifically, this app will be primarily managing internship and employer data. Ideal Skills and Experience: - Expertise in Microsoft Power Apps development. - Strong experience in building apps functioning on Window...

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I require a proficient freelancer to carry out formatting changes on a Word document I have. Here are the specifics of the project: 1. Formatting Changes: - Your main task will be to adjust the text alignment and spacing of the content in the document according to some guidelines I will provide. 2. Required Experience and Skills: - You need to be well-versed with Microsoft Word and its various formatting tools. - Previous experience in document formatting will be advantageous. - An eye for detail is crucial as the changes will need to be precise based on the guidelines. Please note that concise and accurate work following the guidelines is what I am after, and I look forward to your bids.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  51 teklifler

  ...freelancer who is well-versed in Microsoft Office. Being a hardworking student with prior experience, I am specifically skilled in: - Word Processing - Spreadsheet Management - Presentation Creation Having worked in data entry for two years, I am also capable of database management. I am punctual, honest, and dedicated to completing tasks to high standards. In this project, I am primarily seeking: - Professionals with proficiency in Microsoft Office, ideally having experience in word processing, spreadsheet management, and presentation creation. - Individuals with experience in the data entry field, particularly in database management. This project will not require work outside of these areas, as I am presently only focused on tasks involving Microsoft Office. T...

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  ...project. This role involves compiling and articulating the research findings, which have been gathered and analyzed prior to this phase. The final document will be approximately 90-100 pages in length. Already, many things have been written but here and there so, need to compile and do paraphrasing, plagiarism check and proofreading needed. Project Requirements: Writing platform and citation: Microsoft word + Citavi Technical skills: Electrical and Mechanical engineering / Physics understanding Documentation and Composition: Skilled at organizing and writing comprehensive technical documents based on provided research data and analyses. Paraphrasing Abilities: Proficient in rewording and restructuring content while maintaining the original meaning, ensuring the document re...

  €425 (Avg Bid)
  €425 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  ...from G Suite to Microsoft 365. Key Tasks: - Transfer the email hosting from GSuite to Microsoft 365. The goal is to keep all the functionalities intact without any loss or disruption of service. - Post-transfer, synchronization of existing GSuite contacts and calendar with Microsoft 365 is required to ensure seamless transition. Ideal Skills and Experience: The professional should have experience in email hosting transferring, specifically from GSuite to Microsoft 365, and possess a strong knowledge of both platforms. Knowledge of necessary technical aspects and experience in handling such tasks is mandatory. Expertise in cloud systems and cloud data management would be advantageous. Please note that there is no requirement for specific email categor...

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I am seeking a meticulous freelancer for a data entry project, which involves both text and numerical entries. While there isn't a specific format or template to adhere to, I expect neatness and high level of accuracy. With the software for the data entry not specified, it would be ideal to have a candidate that is well-versed in a variety of programs including Microsoft Excel, Google Sheets, and other similar data entry software. The successful freelancer should ideally possess the following: - Proficiency in data entry with a keen eye for detail - Flexibility with various data entry software - Ability to handle text and numerical data entry - High level of accuracy - Ability to meet deadlines and manage time effectively.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  53 teklifler
  Expert eBay Lister Needed 6 gün left
  ONAYLI

  I need a highly skilled and experienced professional to handle my eBay listings. This includes: - Creating product listings: You'll be expected to accurately craft product listings that not only showcase the items effectively but are also appealing to p...information regularly, and ensuring the database is well-organised. - Managing Customer requests: If customers have queries or issues with listings, I'd need you to handle them promptly and professionally. This is a four-day-per-week role, working 6 hours each day (Monday to Thursday). Training is available for the right candidate. Ideal freelancers would have a deep understanding of eBay, Microsoft Excel, Word and image editing software. To increase your chances of success, please include examples of your past work ...

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  Nous construisons une solution () qui permet aux entreprises utilisant Salesforce de créer des alertes en fonction de tout ce qui se passe dans leurs enregistrements CRM, qui seront envoyées directement à la bonne personne sur Slack ou Microsoft Teams. Cette personne peut alors agir directement depuis sa fenêtre de discussion pour mettre à jour l'enregistrement sans ouvrir Salesforce, ce qui facilite la mise à jour de leurs données CRM en quelques clics seulement par jour. Nous disposons également d'un agent conversationnel permettant de poser des questions à Salesforce directement depuis le chat comme "montrez-moi les derniers prospects à qualifier créés cette semaine" ou "...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Word to PDF 6 gün left

  I am seeking a...high-resolution (300 dpi) PDF file. Key Features: - The content within the Word document should be converted into images, ensuring the text is non-editable. - The converted images should be of high quality (300 dpi). - The layout and format should be meticulously consistent with the original Word document. Ideal Skills: - Prior experience in document conversion into PDF. - Proficient in using Microsoft Word and Adobe Acrobat. - Strong attention to detail to ensure no loss of formatting or information during conversion. - Experience working with image resolution and quality enhancement. By fully understanding and fulfilling these specifications, you would greatly assist in maintaining the integrity of our documents while enhancing their portability and security. ...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  155 teklifler

  I'm seeking for a skilled web developer or a team of developers who can help create a custom video meeting platform for private cloud. This is not integrating or setting up any commercial platforms like Zoom, Microsoft Teams, or Google Meet, but creating our own functional video meeting platform. Main Features Required: - Screen sharing - 1:1 call, meetings Although currently the main required feature is screen sharing, it might be necessary in the future to add other features according to our needs. Therefore, we need a customizable and scalable solution. Ideal Skills and Experience: - Proven track record in web development, preferably with experience in creating video platforms. - Fluency in modern web technologies, such as HTML5, CSS3, JavaScript, and familiarity with clo...

  €485 (Avg Bid)
  €485 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I'm in need of a software platform able to review various types of construction drawings using AI...Architectural, Structural, Electrical, Mechanical, Hydraulic, Fire, and Civil drawings. - Automated generation of construction programs based on the reviewed drawings. - Implementation of analysis and optimization tools to enhance the drawings' interpretation and the consequent program generation. - Automation of repetitive tasks to streamline operations. - Functionality to create Gantt charts in Microsoft Project as an output of the program generation. - Proficient in integrating these functionalities to work in unison. This project seeks to automate and optimize the process of creating construction programs from diverse engineering drawings, thereby enhancing effi...

  €307 (Avg Bid)
  €307 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ...required to sort and organize various data, with a strong emphasis on accuracy and attention to detail. Key tasks will include: - Sorting and organizing text, numbers, and images in Excel. - Creating formulas to perform calculations and manipulate data. - Conducting data analysis, including the creation of charts to illustrate findings. Ideal skills and experience for this job: - Proficiency in Microsoft Excel - Familiarity with critical Excel functions such as Vlookup, Pivot tables, and Conditional formatting. - Prior experience with data entry projects, particularly those involving data sorting and analysis. - Strong analytical skills and excellent attention to detail. - Ability to work under pressure and meet short deadlines. Given the urgent nature of this project, I req...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I'm in need of a seasoned professional, who is experienced in data entry. Your primary role will involve: - Copying specific data. - Pasting into a pre-formatted Excel template I will provide. Who can apply? Ideal applicants should be proficient in Microsoft Excel and have sound experience with data entry, particularly copying and pasting data. Attention to detail is key in this role, to ensure complete accuracy of the data copied. Familiarity with Excel files is also required. Please show proof of similar tasks you've completed previously.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I'm in need of a skilled typist who can meticulously copy type content from a physical copy, organized within 50-100 PDF files. This project requires: -Experience with PDF files and copy-typing -Ability to accuratel...information is lost in transfer -Proficiency in formatting and styling the copied text, ensuring it aligns with the original file. Your task will not only involve just copy-typing but also formatting the copied text that includes, but is not limited to headers, bullet points and maintaining the original text layout. I expect a high level of accuracy, so knowledge and experience in data entry and Microsoft Word or similar word processing tools will be beneficial. Please be prepared to deliver the final product as word documents with the exact formatting as presen...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  127 teklifler