Mp3 packaging design project işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  69,803 mp3 packaging design project iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Oyun projesinde Türkçe seslendirme yapacak kız ve erkek sesleri aramaktayız. Kişi başı 15$ verebiliyoruz. Kayıt edip bize mp3 formatında göndermeniz gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar lütfen mesaj atsın.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba Android telefonda çalışacak bir müzik programı istiyorum Özellikler Arka planda çalışmalı Müzik bittiğinde diğer şarkıya geçmeli Müzikler içine gömülü olmalı Estetik olarak göze hitap etmeli Ayrıntılar teklifden sonra konuşabilir

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  WordPress'te bir YouTube'dan MP3'e dönüştürme özelliğine sahip olmak istiyorum, Eklenti / Özellik ayrıca MP4 formatı için indirme özelliğine sahip olmalıdır. İndirme linki üyeliğim üzerinden link kısaltma işlemi ile verilmeli. masaüstü / mobil ile uyumludur. örnek için lütfen kontrol edin: Projeyi ödüllendirmeden önce kendi sayfanızda bir demo görmek istiyorum.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi We are an e-commerce company. We do Import, Export and Marketing business. Company name: Teleport We will sell various products through the website. What do we want? 1 - A corporate logo work for the Teleport brand. 2 - Package design for a virus-blocking product. (Sample image is attached). Use the Teleport logo on the packaging design as well. We want the packaging design as a mockup. Merhaba Türkiye'de bir e-ticaret firmasıyız. İthalat, ihracat ve pazarlama işleri yapıyoruz., Şirket adı : Teleport Website üzerinden çeşitli ürünlerin satışını yapıyoruz. Ne istiyoruz ? 1 - Teleport markasına özel kurumsal bir logo çalışması. 2 - Virüs kovucu bir ürün için ambal...

  €116 (Avg Bid)
  Garantili
  €116
  35 girdi

  Android tabanlı youtube üzerinden mp3 dinleme ve indirme uygulaması yaptırmak istiyorum. arama butonunda tavsiye edilen youtube arama kelimeleri çıkmalıdır. Admob geçiş ve banner reklam olmalıdır. firebase olmalıdır. detaylar için görüşebiliriz. Örnek uygulamalar;

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  os ve android için uygulama yazdırmak istiyorum. Uygulamada kategori altında eklediğim kendime ait mp3 ve videoların olmasını istiyorum. Yani php üzerinden kategori ve mp3 yada video seçip yüklediğimde uygulamada o kategoride listelenecek. Uygulama hazır olarak codecanyonda satılmakta ve satın aldım. Ancak ne androidi nede iosu düzenlemeyi bilmiyorum. Ve sadece mp3 eklenebiliyor video eklenmiyor.

  €468 (Avg Bid)
  €468 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  İos ve android için uygulama yazdırmak istiyorum. Uygulamada kategori altında eklediğim kendime ait mp3 ve videoların olmasını istiyorum. Yani php üzerinden kategori ve mp3 yada video seçip yüklediğimde uygulamada o kategoride listelenecek. Uygulama hazır olarak codecanyonda satılmakta ve satın aldım. Ancak ne androidi nede iosu düzenlemeyi bilmiyorum. Ve sadece mp3 eklenebiliyor video eklenmiyor.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Ayrı ayrı Klasörde bulunan Resimleri belli sayıda (10, 15, 20, 30 ...) guruplayarak pan zum yada benzer efeklerle otomatik video slayt ( mp4 yada wmv) yapan ve o slayt için müzik klasöründen rasgele mp3 ekleyen program.

  €28 - €231
  €28 - €231
  0 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Box design for burger packaging'

  €9 - €9 / hr
  €9 - €9 / hr
  0 teklifler

  merheba arkadaşlar, Uygulama çok basit bir uygulama olucak, Web Server üzerinde kurulu APİ üzerinde çalışacak. APİ sizin isteğe uygun şekilde bizim tarafımızdan yazılacaktır. Arama yapılacak ve sonuçda gelen mp3 leri dinleme ve indirme olacaq.

  €267 (Avg Bid)
  €267 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  bu sıtede kı uygulamanın aynısını yaptırmak istiyorum

  €540 (Avg Bid)
  €540 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  klasik bir davul uygulaması olacak. sesler mp3 olarak bende mevcut. ekran landscape kullanılacak. iki tuşa birlikte basılabilecek. bunun haricinde kayıt tuşu olacak. tuşa bastıktan sonra uygulamada çalınanları kaydedecek. tekrar tuşa basında kayıt sonlanacak ve mp3 olarak kaydedilecek. uygulama içinden daha sonra dinlenebilecek.

  €146 (Avg Bid)
  Acil
  €146 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  make a similar comparison of two files make database queries similarity Make another in a long mp3 search mp3 file I need a DLL library to make them. "" program until the site should be a good algorithm Please refer to the attached file. the file will tell you better what I want.

  €565 (Avg Bid)
  €565 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  make a similar comparison of two files make database queries similarity Make another in a long mp3 search mp3 file I need a DLL library to make them. "" program until the site should be a good algorithm Please refer to the attached file. the file will tell you better what I want.

  €511 (Avg Bid)
  €511 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  adresindeki uygulamanın dll kütüphanesini istiyorum. iki adet mp3 vb ses dosyalarını karşılaştırabilecek. ekteki dosyadaki gibi geliştirmeye müsait bir yapı istiyorum

  €595 (Avg Bid)
  €595 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €158 (Avg Bid)
  €158 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimde java ile kendi yaptığım youtube video ve mp3 uygulaması var. Şu an hem video hem mp3 indirebiliyor ve bütün sürümlerde hatasız çalışıyor.İsterseniz iki ayrı uygulama olarak da verebilirim. Markette tutunabildiğiniz taktirde 50.000 indirmeden sonra reklamlardan günlük en az 50$ getirir ve bu kadar iyiyse ben neden satıyorum? Ben kazanacağımı kazandım bu uygulamadan şimdi daha büyük projeler yapıyorum. Bu kodlar için baya emek vermiştim birilerinin işine yarasın ı amazon marketten indirip deneyebilirsiniz. http://www.amazon.com/CynesSOFT-Easy-Video-Downloader/dp/B00QOCT6LC/ref=sr_1_11?s=mobile-apps&ie=UTF8&qid=1421661553&sr=1-11&keywords=easy+video+downloader

  €231 - €694
  €231 - €694
  0 teklifler

  Herhangi eski model bir telefonu USB portundan bilgisayara bağlamak istiyorum. Elimde hazır Samsung GT-E1205T var bi tane onla da yapabilriz. Yada istediğiniz model telefonu tedarik edebilirim. Hazırlayacağım windowsform ile; 1. Çağrı yapmak ve kabul etmek (bilgisayarın mikrofon ve kulaklığını kullanarak) 2. Mesaj almak ve göndermek. 3. Görüşmeleri mp3 formatında bilgisayara kaydedebilmek (bu olmasada olur ama olursa extra güzel olur) Ben daha ilerde bu windowsformu kendi müşteri panelime ekleyerek çağrı geldiğinde telefon numarası kayıtlıysa kimden çağrı geldiğini görebilmek ve müşterilerime kişiye özel mesaj gönderebilmek için kullanmayı düşünüyorum.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, I noticed your profile and would like to discuss my project. I would like a script that will call: 1) A folder of GIFs 2) A folder of MP3s 3) A "rarity" text file, where each MP3 is named following a score The script will match every GIF with a random MP3 according to the text file. For example, if there are 5 songs, all weighted 20, MP3s have an equal 20% chance of being matched to the GIF. The output should be an MP4, and the GIF should loop to the length of the MP3. Price estimate?

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We're looking for someone to help us design 2 new style racing seat for our racing simulator. Unlike traditional racing seat which has a seat back and a seat bottom, we are looking for any creative designed to help us design a new GT style and a formula style racing seat. When designing the seat, we are looking to reduce the size of the packaging, so from manufacturing stand point, the seat needs to be disassembled into smaller pieces. I have attached a few example of similar seats that we're currently looking for. As for the framing, we can use either metal plate or metal tubes.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  We are manufacturing few food products like Mustard oil, Honey, Multigrain Atta, Rice, Dal, Cookies, Snacks items, Spices, etc. And for that we need brand designs for packaging, etc. The brand name is GOLD and in detail it is called as GOLD Agri

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  need a packaging designer 4 saat left
  ONAYLI

  I need a package designed for perfumes and candle. Its should features elegant style, mixed with modern and vintage elements and artfully pared down. They appeals to adults aged 18-60

  €363 (Avg Bid)
  Acil
  €363 Ortalama Teklif
  82 teklifler
  Trophy icon Vertulia Logo and Mockup 9 gün left

  Hello, I am launching a small home-based loose leaves / tea business So, what need for now is a well-designed logo, clear and neat with beautiful colors. The logo: Vertulia (VERTULIA) Mock-Up: On white and black packaging Favorite colors: Mint, sage, coral, white, but you can make suggestion that fit well with the project. Example of flavor: Asowosi (Cerasee) On the back side of the mock-up, benefits of cerasse (Just some random words) and nutrition facts (random also). I might keep the winner for futur projects such as website, other designs depending on the commitment, dedication and passion expressed in the job.

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  188 girdi

  Hi, We need a label and packaging design for Potassium Iodide pills. Potassium Iodide is taken after a radiological incident to prevent the Thyroid gland from absorbing radioactive material. Therefore, The theme should embody disaster preparedness / emergency response, and toughness! The label needs to display core product information for sale in the United States. The label should be applicable to standard sized pill bottles. Here is a link for product context: I have attached the following: -old design (with old logo), for size and texts to use -New logo and some branding details. -Type of bottles Looking for a very creative and modern design.

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  18 girdi

  I have an audiobook, about 8 hours and about 60 separate chapters/sections, that I need to upload to ACX, so the audio needs to be fixed to their standards. It is taking way too much time for me to do in Audacity. Between -23dB and -18dB RMS and have -3dB peak values and a maximum -60dB noise floor 192kbps or higher MP3, Constant Bit Rate (CBR) at 44.1 kHz

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hi, I’m looking to establish a coffee brand ‘Encourage Coffee’. I have had our brand guidelines agreed. The next step is to establish the look for our coffee products to sell. I am keen on selling whole bean coffee in 250g bags/ boxes to begin with. I am seeking a minimalist design and one that will stand out in a highly saturated market. I’ve attached the brand guidelines for reference. [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions]

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Hi, I’m looking to establish a coffee brand ‘Encourage Coffee’. I have had our brand guidelines agreed. The next step is to establish the look for our coffee products to sell. I am keen on selling whole bean coffee in 250g bags/ boxes to begin with. I am seeking a minimalist design and one that will stand out in a highly saturated market. I’ve attached the brand guidelines for reference. You can also follow us on Instagram @

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  77 teklifler

  Hi, I want someone very creative to make for me packaging designs for my restaurant and he should also make the dieline template so i can use it. I need something similar to this: The design should be for the following: - takeaway bags - burger box - appetizer box - fries box - foil warping Thank you

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  92 teklifler
  Anil Singh 5 gün left

  need to have packaging design for cosmetic product

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Necesito el Packaging para un Pan Dulce de Chocolate con Cascaritas de Naranja

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  ...are looking for a full time (full-time: 40 hours a week, Monday - Friday) 2D graphic designer, to create various Amazon content formats and become part of our team. Your tasks: - design of Amazon content formats: Product images, A+ content, Amazon Stores in the highest quality and the corporate designs given or created by us. - creation of corporate designs - you create packaging designs for new products Your skills: - Good conceptual skills and a strong sense of design, layout and typography - Proficient in the use of Adobe Creative Suite - High creative potential and a flair for trends and aesthetics - Design affinity and high attention to detail - Flexibility, ability to work under pressure and an independent, results-oriented approach to work - Amazon ...

  €1031 (Avg Bid)
  €1031 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I am looking for someone who can design packaging for many different cannabis products. I have an example of something we like but want to put our own spin on it. The first product I would like to start with is gummies. There are two types, chocolate or pebbled covered. Each type has its own flavors Chocolate: cherry/pineapple/orange Pebbled: grape/strawberry/mystery The design is for a gussetted 5x8 bags

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  would like a design for stand up pouch, shipping box and flyer for protein powder shake, would attach samples of what i would like it to look similar to

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Seeking a talented graphic designer who can help with website assets, packaging changes and social media graphics. Please provide samples of your design work. and I have another task of photo editing. I have 3000 plus photos that need to be edited. The task of photo editing depends upon your graphic designer task who complete this task nicely will get the next task.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Hi! We are a new Greek Fast Food Chain that needs a design for our food box. The box will be primarily used for Gyro sandwiches but also fries and some side dishes. Some of our taglines are: - Gyro Done Right, -Greek Done Right, -The most authentic Greek Food you can get without buying a plane ticket. -gyro life The design should be clean and fun, match the rest of our graphics - picture of cup and bag attached (we will consider to redesign bag and cup as well). Another idea for the packaging was to have an airplane boarding pass on there (it would pair with our slogan)- but not required. Please check our social media and website to get a better feel for the brand. @apolagreekgrill Video of a plain box attached Once the job is awarded I can forward hig...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Hi! We are a new Greek Fast Food Chain that needs a design for our food box.   The box will be primarily used for Gyro sandwiches but also fries and some side dishes.  Some of our taglines are: - Gyro Done Right,  -Greek Done Right,  -The most authentic Greek Food you can get without buying a plane ticket.  -gyro life The design should be clean and fun, match the rest of our graphics - picture of cup and bag attached (we will consider to redesign bag and cup as well). Another idea for the packaging was to have an airplane boarding pass on there (it would pair with our slogan)- but not required. Please check our social media and website to get a better feel for the brand.  @apolagreekgrill Video of a plain box attached  O...

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Interwaters is a packaging distribution company, and we are looking for someone to support us in servicing customer enquiries, giving quotations, following up on them and handling any other adhoc administrative duties we require. Training will be provided, including skillsets such as closing deals, following up with customers and knowing how to convince etc. We prioritise alot on training and is looking for someone who wants to commit to a long term sales role. It is a full time position. Looking for enthusiastic and empathetic people to join, no need for any prior experience. Willingness to learn is needed.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  - Logo - Color Palettes - Typography - Illustration Style - Brand Language(overall theme) Product Catalog Business Card Poster Ads Design Uniform Packaging Design (containers/bag) Social Media Looks Design Brochure Design

  €840 (Avg Bid)
  €840 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Trophy icon Packaging Design for Sachet 22 saat left

  Sachet Design - Instructions given

  €14 (Avg Bid)
  Garantili
  €14
  15 girdi

  looking for someone who can do the artwork for the vision that I have for my packaging. With the artwork I would like to have colors of a barber's pole going around the cylinder. They will be about 4.25 inch across and 4.5 inch height

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  AndzerNotsik is a tissue paper brand, we will work on creative box and packaging designs.

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  ...in Branding, graphic design, and logo designe, and a top expert logo designer with 4 years of experience and expertise in Adobe Illustrator and Photoshop since 2019. I specialize in minimalist, luxurious, modern, flat, simple, and custom designs. Bringing ideas to life through design is what I love to do. I have helped hundreds of startups, and entrepreneurs, grow and succeed. My area of expertise is: ✦ Versatile Logo design ✦ Graphic design ✦ Brand Identity & Guidelines ✦ Packaging design ✦ Print Design Why Me: ◉ Easy to work with ◉ Quick turnaround times ◉ Free revisions with 100% satisfaction guaranteed ◉ Fluent English speaker ◉ 24/7 available Let's turn your ideas into powerful and stunning visuals quickly. I look forward t...

  €397 (Avg Bid)
  €397 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?。

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, we have a mobile game project on Android platform that needs to be optimized. If we have time, we can share the check items with you on the screen. If you can optimize, can we send our project to you? When you finish optimizing and packaging APK, we will check whether it meets the this feasible?

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  1 teklifler