Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  64,279 nagios core iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  merhaba cimri va akakce sitesi gibi bir Yazılım programlama istiyorum programlama dili = .NET Core ya Node.js Örneklem

  €2513 (Avg Bid)
  €2513 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Dönüşüm projesinde çalışmak üzere 4-5 ay boyunca React.js ile önyüz geliştriecek yazılımcılara ihtiyacım var. Backend kısmı .NEt Core ile yazılmıştır. BE API lerini FE kısmına bağlayacak React.js ile geliştierme yapacak mnimum 4 sene tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. CV nizi paylaşmanızı rica ederim. Aylık fixed price şeklinde anlaşma yapılacaktır.

  €2065 (Avg Bid)
  €2065 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bir otelin rezarvayon ve müşteri yönetimini yöneteceğimiz bir yazılım istiyoruz. 1. Oda yönetimi * Oda Ekleme, Oda Özellikleri, Fiyat, Düzenle, Sil * Temizlik yönetimi 2. Müşteri Yönetimi * VIP, Kara Liste, Normal 3. Ödeme Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmay...Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmayan odalar, Toplam Ödeme, küşük çaplı bir muhasebe programı gibi olmalı 4 Fatura oluşturma ve e-fatura entegrasyonu (finansbank efatura sistemi ile entegre edilecek) 5. bu program ile igili unutulmuş veya yazılmamış ve proje ilerleyişinde ortaya çıkabilecek diğer özellikler. Not: Program kodları ile birlikte teslim edilecektir. Veritabanı postgresql olacak, .net core ile yazılm...

  €357 (Avg Bid)
  €357 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Proje içerisinde ● Mng Kargo ● Aras Kargo ● Sürat Kargo ● Yurt içi Kargo ● PTT Kargo Entegrasyonları bulunacaktır. Temelde 2 tane servis istiyoruz. Bu servisler aşağıdaki gibidir, 1. Siparişin Kargo Sistemine Girilmesi 2. Kargo durum bilgisinin ilgili entegrasyondan getirilmesi Projede tüm kargo entegrasyonlarının tek bir servis haline getirilmesi gerekiyor. Projemiz .Net Core API şeklinde geliştirilmesini istiyoruz. Detayları Dosya olarak yüklüyorum. İndirip, inceleyebilirsiniz.

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  e-ticaret web ...verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen tekli...

  €765 (Avg Bid)
  €765 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ParamPos Api Bitti left

  Web sitesine Sanalpos eklenicek ASP.NET Core ile yapılması şart

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  .Net Core ve Angular altyapısıyla kodlanan bir projemizde katkı sağlayacak, ilgili teknolojilerde tecrbesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Havayollarına ait xml, api entegrasyonları yaptırılacaktır.

  €991 (Avg Bid)
  €991 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  admin panel Bitti left

  Selamlar; Aşağıda vermiş olduğum linkdeki angular temayı satın alacağım. Bu temayla tamamen uyumlu bir .net core 5 backhand istiyorum. Bu temanın tüm adımlarını entegre edecek birini arıyorum.

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  online messaging system. Postgress sql should be used as database. Backhand should be written with .net core 5. front end must be at least angular 10. singular should be used. For messages sent to the ofline user, it should be kept on the rappit mq and the relevant person should be able to see the messages when online A simple messaging system. one-to-one messages should be sent, and pictures and audio files should not be sent. message can be shared. it should be like whatsapp web app as full example. All conversations sent documents should be recorded in the database.

  €29 - €240
  €29 - €240
  0 teklifler

  Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye b...portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual St...

  €1923 (Avg Bid)
  €1923 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  C# ile Devexpress XtraReports kütüphanesi kullanılarak MVC 5.0, .Net Core 3.1 projemiz içerisinde, raporların yetkili kullanıcılar tarafından, çalışma zamanlı olarak web platformunda, dizayn edilip kaydedilebilmesini istiyoruz. Kaydedilen raporların yine aynı projemiz içerisinde yetki dahilinde, web platformunda kullanıma açılmasını istiyoruz. Restful (JSON) ve doğrudan veri tabanı (SQL) kullanımı olmak üzere iki veri kaynağı ile rapor dizaynlarının ve ön izlemelerinin yapılabilmesi gerekmektedir.

  €598 (Avg Bid)
  €598 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Logo object dll ile entegrasyon sağlanması. Proje .Net Core ile servis tabanlı hazırlanmalıdır. Beklenen entegrasyonlardan bazıları: Alış ve Satış faturaları, Cari kayıt ve hareketleri, Çek hareketleri, Ödeme planlaması vb. gibi kayıtların karşılıklı olarak işlenmesi beklenmektedir.

  €468 (Avg Bid)
  €468 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir marketplace projesi için 3 ay max olacak şekilde desteğe ihtiyacım vardır. Ekipte iş analisti proje yöneticisi teknik müdür ve 2 yazılımcı arkadaş vardır. Fakat bu yazılımcı arkadaşların mesaileri oldukça yoğun olduğu için bu projeye adapte olacak öncelikli işinin burası olduğunu düşünerek projeye adapte olabilecek arkadaş aramaktayım. Projenin detayı ise alıcı ve satıcıların buluştuğu ayrıca toplu alıverişlerin de yapıldığı bir platform olacaktır.

  €4801 - €9602
  €4801 - €9602
  0 teklifler

  .Net Core ile hazırlanmış çok katmanlı bir web projesi için test katmanı hazırlatmak istiyoruz. Bu konuda bizlere hizmet verebilecek arkadaşlar varsa dönüşlerini bekliyoruz.

  €248 - €745
  €248 - €745
  0 teklifler

  Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin kullanıcı sayfaları ve admin paneli kısımlarında .net core ile kodlama yapabilcek full time freelancer destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. Ayrıca gelen arkadaşla uzun vadeli çalışma düşüncemiz bulunmaktadır sistemi canlıya aldıgımızda bug vs işlemleri için destek talebimiz olcuak. İlgilenen arkadaşlar full time freelancer olması tercih sebebidir.

  €156 (Avg Bid)
  €156 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  alışveriş sitesi istiyorum kullanıcı panelli asp.net core mvc 5 mimarisinde olmasını istiyorum.

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin içerik sayfaları kısımlarında mvc ile kodlama yapabilcek full time destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. projenin front end kısmı ve veritabanı kısmı yapılmış sadece dinamikleştirme işi kalmıştır sadece adece fonsiyonları bağlanıp çalıştırılması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlardan ricam full time olarak ilgilene bilcek veya günde 7 8 saat zaman ayırabilcek arkadaşlar öncelikli olucaktır tahmini projenin 30 saatlik bir işi bulunmaktadır.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size asp.net mvc veya core mimarisi c# yazılım dili kullanarak güzel bir web sitesi hazırlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. -------------------- Proje İçeriği : Yapacağım projede hem normal blog sitesi hem de admin paneli yera alacaktır dilediğiniz gibi admin, kategori, makale veya yazı şeklinde dilediğinizi bu panel üzerinden editör yardımı ile kolay bir şekilde ekleme yapacaksınız. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Domain ve Hosting size aittir.

  €229 (Avg Bid)
  €229 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Herkese merhabalar. Hali hazırda yayına alımak üzere olan bir site için son revizelerin yapılması lazım. Front End tarafını ben kodladım. Backend tarafını da arkadaş kodladı. Ancak özel işlerinin yogunlugu dolayısıyla son revizelere bakamayacağını söyleyerek projeden ayrıldı. Site cloud sunucuda barınıyor. Digitalocen da barınıyor. Database olarak mysql kullanıldı. Server linux server.

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  asp üzerine deneyimli web sitesi yapabilecek birini arıyorum

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Eticaret sitesi benzeri bir web projemiz için .net veya .net core yazılımcı arıyoruz.

  €525 (Avg Bid)
  €525 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...Magentoya .xml verisi aktariyoruz. Ancak kendisi cok mesgul oldugu icin yanimiza gelip Magento sitemizde istedigimiz degisiklikleri yapamiyor. Acaba siz bize yardimci olabilir misiniz? Istediklerimiz sunlar: 1- Mevcut Magento'daki sistemik problemler cozulecek (mesela "Catalog URL rewrites" takildi indexleme yapmiyor) 2- Web-sitesinde bizim istedigimiz degisikliklerin yapilmasi lazim. Bunun icin core php dosyalarinda degisiklikler yapilmasi gerekecek. (mesela mega-menu'deki bosluklar kisalacak, mega menulere resim eklenecek, ana sayfada altta cikan urunlerin bosluklari farkli farkli bunlar tek buruklukte olacak, vs) 3- Siparis asamalarinda degisiklikler yapilacak. 4- SEO guclendirilevek, vb... Yani aslinda site ile alakali yapilacak cok is var. Kac saat sur...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Standart araç takip core yazılımı. Canbus yok. Koordinat bilgileri,hız bilgisi ve kontak on/off bilgilerinin olması yeterli. Ekte araç takip cihazının resmi var. Projeyi yapacak developer a ulaştırılacaktır. NXP LPC1759FBD80,551 32 Bit Microcontroller

  €605 (Avg Bid)
  €605 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Core PHP Small Task 6 gün left
  ONAYLI

  I have a PHP Project and I want to load data based on certain conditions (like $_POST or $_GET) and also i want clean code.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  The project is a nutrition web app. As i am informed my host supports PHP and not .NET. Basics of the project are: CRM Build a meal plan from scratch. Automatic Generator of meal plans instantly. Appointment Calendar. Online payments. Future Developement: Developer should be able to build a mobile app interacting with the web app. There are the core ideas. Of course details will be shared.

  €1268 (Avg Bid)
  €1268 Ortalama Teklif
  84 teklifler
  sell my pc 6 gün left
  ONAYLI

  i have...specification with top notch condition GAMING SETUP FULLY MAX SPECIFICATION 64 GB RAM 3600 MHZ 2 TB NVME SSD 1-- 27Inch Lg 4K Monitor 2---34Inch Ultrawide Curved 144hz Monitor 3---AMD Rayzen 9 3950X CPU 4---AMD Redeon RX6800 XT 16GB GPU 5---Zebronics Zeb-Max Pro Mechanical Gaming Full Size Keyboard with RGB 6---Zebronics Zeb-Transformer-M Optical USB Gaming Mouse with LED Effect 7---HyperX Cloud Core – Gaming Headset for PC, DTS Headpone:X 8---Logitech C922 Pro Stream Webcam, HD 1080p/30fps or HD 720p/60fps 9---Blue Microphones Yeti USB Omnidirectional 10---Green Soul Monster Ultimate Series T Multi-Functional Ergonomic Chair with Premium Spandex ALL WITH COOLER MASTER CABINET WITH WATERCOLOR AND RGB LIGHT I need person who will help me to sell pc price...

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Need a core PHP developer 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, I am using a ticketing tool in which I need to make few changes. The ticketing tool is made of PHP and Mysql.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler

  I want to create a payment getaway plugin for mycash, a payment system made by the network company Digicel, which mostly operates in the Pacific. I believe it's a simple plugin that needs to work with woocommerce properly and create the API linkage with digicel at checkout to finalize the payment (digicel handles all processing, developer just has to create the linkage) . No hard core admin interface needed. I even have a sample plugin (mpaisa made by Vodafone, similar platform) from a rival payment company if it can help you as the developer and also to reduce the cost and time. Development guidelines is attached below. Looking for a developer with experience in woocommerce plugin to create this. Please submit your quotes as tender.

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  ...the main platform: - You will host this on DigitalOcean with Kubernetes. A cluster of 2 nodes with 2 vCPU cores and 4GB total RAM. - You will take notes on a document (or video recording) that shows the step by step work you've done so we can repeat it and document it for future needs. - We will test the platform by running the platform, Neon Core, and this web app (If you want to host it for testing as well, that's a plus so you see it working as well before delivering): After all that is fully done, properly, we test it from our side and release the milestone fully if all is right. Our policy is 100% project done, 100 % milestone release. If for some reason you don't believe you can do this properly

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need to create flutter app for matrimony website (can be upload on playstore) with best ui and also update basic ui to new ui (mobile view and desktop view) for web application which developed in core php and ajax. As per ui some changes required in web app too.(that may little) Sample code file attached

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Would like to develop Cross-platform (Freelancer, Upwork, Fiver) web app using .NET Core / React / Node Note: My budget is $500 to make it complete. If you wish to make in more and beyond my budget, do no bid.

  €274 (Avg Bid)
  €274 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Would like to develop Cross-platform (Freelancer, Upwork, Fiver) web app using .NET Core / React / Node Note: My budget is $500 to make it complete. If you wish to make in more and beyond my budget, do no bid.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  I would like to create a new control called dgvMultiPurpose in VB.NET, framework of Core 6, and in Windows Form. The purpose of this control is to host a different control on each row. For example, Row 1 is a DateTimePicker, and Row 2 is a textbox, and Row 3 is a Combobox. The rows are added during runtime, such as , and will support loading and saving data as well. The requirements are in the attached PDF document.

  €273 (Avg Bid)
  €273 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Based on the existing andriod app, remove all google service and integarte HMS Core to the app.

  €1448 (Avg Bid)
  €1448 Ortalama Teklif
  42 teklifler
  duo core processor 6 gün left
  ONAYLI

  I need someone who is well conversant with java to help me build the microprocessor simulator

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  ERP software 5 gün left

  Looking for developers in .Net Core, C#, Web API and Angular Material, for our project.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I need to create flutter app for matrimony website (can be upload on playstore) with best ui and also update basic ui to new ui (mobile view and desktop view) for web application which developed in core php and ajax. As per ui some changes required in web app too.(that may little) Sample code file attached

  €327 (Avg Bid)
  €327 Ortalama Teklif
  33 teklifler
  development 5 gün left

  I am looking for an expert in .Net Core, C#, Web API and Angular Material Web Developers for our ongoing CRM/ERP Software developments for long term association. Should be able to understand existing code and make the best optimization and development new module.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  need to improve page speed insight performance to highest and want to rectify all errors. Website language - .Net core

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  xcr login authentication 5 gün left
  ONAYLI

  this project needs to use ldap to do login screen with web api and asp.net core and c#

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...Once the STAGE 3 is working well, the next stage will be, using APIs for multiple e-trade stock exchange platforms (like stock, penny stocks, cryptocurrency stocks, foreign currency stocks e-trade platforms, etc), as not all platforms allows trading ALL types of stocks, automatically trade (buy and sale) stocks base on the peeks as per STAGE 3 In order NOT to drain battery of iOS device, the core work can be done in a server/computer and iOS will have only dashboard and managing interface ***THIS PROJECT WILL BE DONE IN STAGES ***THIS IS NOT AN ALL OR NOTHING PROJECT. YOU CAN BID ON JUST ONE OR MORE STAGES. ***PLEASE PROVIDE TIME OF COMPLETION AND PRICE PER STAGE...

  €686 (Avg Bid)
  €686 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I need an automatic trading program, which is mainly based on the following aspects: Core: 1. Analyze the trend (upward trend, downward trend and horizontal trend) of a trading target by its K-line chart and trading volume. Give a modules. 2. According to the K-line chart and trading volume of a trading target, analyze whether the transaction intensive area has formed a selling pressure, and give a judgment. Separate modules. 3. According to the K-line chart and trading volume of a trading target, analyze the current regional morphology (V-shape, W-shape, head shoulder shape, triangle shape or unable to determine shape, etc.), correctly identify the shape category and give the boundary line. Separate modules. 4. According to the boundary line of the shape analyzed, when

  €1513 (Avg Bid)
  Özellikli Gizlilik Anlaşması
  €1513 Ortalama Teklif
  26 teklifler
  InnerDance 5 gün left

  I'm looking for a logo for my new offering called InnerDance. It's a 2-3 hour experience with music. Guests lay down comfortably with yoga mats, blankets etc and are guided through a mediation and various songs coming through a speaker system. At it's core it is energy work. Participants report psychedelic experiences as well as a deep connection to Self. I'm looking for a logo inspired by the attachment.

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  57 teklifler

  We are looking for a link building expert to help us with a bilingual website (English and Arabic) The website keywords analysis is done, and core web vitals are finalized, we just need high-quality links in order to properly rank.

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  66 teklifler

  We would like to fix their core web vitals issues and are looking for an expert in PHP and Wordpress to work on these projects.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  63 teklifler

  I need core php developer for making an ecommerce website in very cheap rate

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Office interior architect 5 gün left
  ONAYLI

  3200 Sq Ft Shell & Core Office space need to Convert in to Classic office space.

  €914 (Avg Bid)
  €914 Ortalama Teklif
  133 teklifler

  We're looking for a full stack developer who has excellent communication skills. The role is to work with our clients and developers to gather requirements and collaborate in development. Minimum Requirements - 3+ years experience in development - At least one of the following: Node, .NET Core, Java/Spring, Django, Ruby on Rails - HTML5, responsive CSS frameworks like Bootstrap or Tailwind, frontend Javascript frameworks or libraries like ReactJS - Native/Fluent English Bonus - Previous experience working as a project manager, or a technical consultant. Benefit Perks - Hourly rate: 50 - 70 USD / hour - Part-time, Flexible timing Duration: 1+ year

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  80 teklifler

  See attached file for the 4 controls I need to be created. If awarded, the project must be accepted within 30 minutes or the award will be revoked.

  €156 (Avg Bid)
  €156 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Lequilla website 5 gün left
  ONAYLI

  Full stack developer with technology known such as Core PHP, Cake PHP, NodeJS, Laravel as a permanent employee.

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  19 teklifler