Need content writer for my website in india işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  533,043 need content writer for my website in india iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €310 - €931
  €310 - €931
  0 teklifler

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €10 - €31
  €10 - €31
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €217 (Avg Bid)
  €217 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €609 (Avg Bid)
  €609 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4419 (Avg Bid)
  €4419 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını ...

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını i&ccedi...

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  A professional testing team is needed to test the app, test the download in India, whether the landing page promotion link can be opened, etc. To have a Chinese test report, at least have 10 Android phone tests including: oppo im samsung google, etc.

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need a content writer for my logistics website that offers delivery and load board services. This will include search engine optimization (SEO), google key world analytics and other services for website optimization. The content will include addition of logistics related images like trucks, ships or airline that will be sourced by you. The right candidates should have samples of work done before handy for review before consideration. Thanks Kizito ayogu

  €313 (Avg Bid)
  €313 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I have a requirement for an academic content writer. A writer should be an expert in research writing. My budget is 40 paise per word

  €353 (Avg Bid)
  €353 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Are you skilled at creating compelling content and educated about digital marketing online? In that case please make a bid.

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I have a requirement for an academic content writer. A writer should be an expert in research writing. My budget is 40 paise per word.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I invested in a coin that is turning out to be very complicated to withdraw, I need someone with patience and skill to guide me through the proper withdrawal process (it has Anti pump and dump rules listed on their white papers) and get it into my bank account. This coin could be a scam, but I have been doing research for days, and I have 90% confidence that it is not, people are just not aware of the rules, and their transactions are therefore not processed correctly. So basically I need someone (USA freelancer preferred) who is a top level crypto sleuth, to get working with me right away to unravel this mystery. I’m not trying to put anymore money into my wallet, or invest in anymore crypto at all... I just want to see if there is a...

  €9708 (Avg Bid)
  €9708 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  My colleague and I are looking for a screen writer for Youtube automating to help our channel grow and possibly a male narrator. Payment would be 60£ per a 10 min video.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  My colleague and I are looking for a screen writer for Youtube automating to help our channel grow and possibly a male narrator. Payment would be 60£ per a 10 min video.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Ghost writer 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a ghost writer to consistently work with. He should have impeccable English writing skills

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Keyword is EPIC. You know what EPIC is. Let's see how you take up this challenge. LOGO has crashed into the city streets of India, like a comet from outer space. The billboards are damaged, the bus stops are broken, the people in the cars are surprised, and the people (from all walks of life - traditional and office professionals), can't believe what they are seeing. Kids, that are holding the hands of their parents are pointing at the LOGO as well. The drivers of the yellow Indian taxis have come out of their vehicles to see what in the world is going on. The cows and the street dogs have turned heads to see this big 3D LOGO. There are birds on the trees (that are placed alongside the footpath) that are looking at this big LOGO that has cracked the streets...

  €51 (Avg Bid)
  Garantili
  €51
  1 girdi
  Write an ebook 6 gün left
  ONAYLI

  I’m looking for a writer to research and write a “how-to” eBook for more than 7,000 words and my budget is $70 USD for 7,000 words. Payment conditions: Full payment upon completion (No upfront fees) Deadline: 14 days upon project acceptance. Upon project completion, you agree to me having the full rights to the eBook and its content. To apply, please send me your past work samples so I can better evaluate your writing style.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...to do with automobiles? If yes, then we’re looking for you. It doesn’t matter if you do have some experience of content writing related to automobiles or not, we’ll train you by assigning you tasks related to variety cars (especially EVs / electric vehicles). We’ll provide you with detailed instructions to understand how to work on the task and what must be the style of the content to inspire your readers. Before you become the part of our core team, you will have to go through a test by producing 10,000 words and you will be paid somewhere between $50-$70 (depending on the quality of your content). If you successfully go through this phase, we’ll be willing to hire you to be part of team of pro writers. If you take immense p...

  €41 - €62
  Mühürlü
  €41 - €62
  20 teklifler

  Hi Need content writer for newsletter and project number letter

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  It's a small task of 2k words. I need quick delivery on it too. I'll send the attached work to selected writers.

  €362 (Avg Bid)
  €362 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I started writing my professional profile. and I need help to conclude the job. ASAP!! Creating a website, flyers, promo, social media presence, edit video, CRM lead generation, SEO Strategy etc.

  €151 (Avg Bid)
  Acil
  €151 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hi Kelvin Writer, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need Someone Who Can Write Script For YouTube Videos with Quality Will Be About Fantasy Cricket Dream11 Etc. Country - India Language - Hindi

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Looking for e-Book Writers 6 gün left
  ONAYLI

  I'm looking for a writer to research and write a "how-to" eBook for more than 7,000 words. Budget: $70 USD for 7,000 words. Payment conditions: Full payment upon completion (No upfront fees) Deadline: 14 days upon project acceptance. The eBook must: * Contain original content (pass copyscape) * Be written in a positive and conversational tone * Be free from grammar and spelling errors Upon completion of the project, you agree that I shall have the full rights to the eBook and its content. To apply, please send me your work samples so that I can better evaluate your writing style. Additional details of the project will be sent to you when you are hired. LEGAL NOTE: By applying for this project, you accept and agree...

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  write an eBook 6 gün left
  ONAYLI

  I’m looking for a writer to research and write a “how-to” eBook for more than 7,000 words and my budget is $70 USD for 7,000 words. Payment conditions: Full payment upon completion (No upfront fees) Deadline: 14 days upon project acceptance. Upon project completion, you agree to me having the full rights to the eBook and its content. To apply, please send me your past work samples so I can better evaluate your writing style

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I'm in need of freelancers who have the Apple skills which is being mentioned at the project name and all these feelings as to be of creativity honesty and they should be hard working

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Hi Jose, As per message, please find here the specific project. Kind Regards, Ryan

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Script writer 6 gün left

  I am looking for a experienced scriptwriter that is able to take text I have and summarize it into it's own

  €367 (Avg Bid)
  €367 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I have a requirement for an academic content writer. A writer should be an expert in research writing. My budget is 40 paise per word.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I need a video Editor for my youtube channel. My Channel is about to aware the Livestock Farmers. I made Facecam videos mostly. Also I need a Script Writer.

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  14 teklifler