Need content writer for my website işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  435,656 need content writer for my website iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €283 (Avg Bid)
  €283 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €283 (Avg Bid)
  €283 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €293 - €879
  €293 - €879
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €171 (Avg Bid)
  €171 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €205 (Avg Bid)
  €205 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €575 (Avg Bid)
  €575 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4172 (Avg Bid)
  €4172 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tam...

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece...

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  content writer 6 gün left

  I am looking for content writer for my website

  €318 (Avg Bid)
  €318 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Trophy icon Write an Essay 2 gün left

  Write an Essay of 1500 words with references. Topic of the essay: "China – a Partner or a Foe?" The essay must be written with international relations and political science view. Essay delivery in word and pdf format until 14th August 2022. Essay must be original with No plagiarism. Writer must be PhD/Masters in Political science,International relations.

  €6 (Avg Bid)
  Garantili
  €6
  1 girdi

  1. we need a content writer in US(english) for poker playing cards. 2. The poker playing card is designed based on the insects used as bioweapons in the war. 3. Need a excellent US English content writer to describe this deck for marketing in various forum. 4. Need 1000-1300 words 5. I need the content in next few hours, total budget is 5 USD, If you are fine with the terms pls make a bid

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for a English SEO writer for tutorials and software articles. Each article must be at least 1000 words, must be written in your local language, and must contain images. I will provide you with a file with the keywords and all the requirements to be met. It is important that the article is 100% unique. P.S. Please include articles written by you in the application. P.S: English speakers

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  33 teklifler

  We have a couple of APIs and we are looking for a formal API documentation.

  €438 (Avg Bid)
  €438 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Rewrite content -- 5 6 gün left
  ONAYLI

  Whitepaper 1000 words Related to NFT Are you able to start right away?

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  I am looking for a professional website content writer with IT knowledge

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  website content 6 gün left

  Content for a website. Instruction and content: Per instructions. Instructions: attached in word docs.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Looking for a content writer who can write on Travel Sector.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  We have a couple of APIs and we are looking for a formal API documentation.

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need a 300-400 words Video Script! Details:- Please bid so we can discuss more in chat!

  €7 - €18
  Mühürlü
  €7 - €18
  9 teklifler
  content writing 6 gün left

  we are hiring hard working personnel for our project . interested candidates can applyfor this job. those people who are perfect in content writing, book writing will be selected.

  €556 / hr (Avg Bid)
  €556 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, I'm looking for a German SEO writer for tutorials and software articles. Each article must be at least 1000 words and must be written in German, I will provide you with a file with the keywords and all the requirements to be met. It is important that the article is 100% unique.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, I'm looking for a German SEO writer for tutorials and software articles. Each article must be at least 1000 words and must be written in German, I will provide you with a file with the keywords and all the requirements to be met. It is important that the article is 100% unique.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I Need a Hindi script writer who can write clean, error free and engaging scripts for YouTube Videos. Right now i am looking to pay ₹250 for 1500 words script. But if i like your work, I will increase the price. And the work would be long term. Please share your experience and work samples with the proposal.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Want to write a Book on preventive cardiology. How one can prevent heart disease with lifestyle changes

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  looking for a content editing person who can help in writing the sentences of a given context, the book is 90% complete just requires final touches and a bit of corrections

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Hi Well Researched Content, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I will give work details then need first draft as sample then will create milestone before that I wont pay in advance if this condition is okay then only place the bid on my Project

  €378 (Avg Bid)
  €378 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Content Marketing -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  Soy director general de Marketinnova Consultores, consultoria Marketing con más de 20 años de experiencia en el mercado. Estamos buscando profesionales freelance para incorporar a nuestra estructura de empresa a LARGO PLAZO en las siguientes parcelas: * Content Marketing , gestión contenidos RRSS Buscamos profesionales con experiencia previa contrastada

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Travel Blog 6 gün left

  We are looking for a freelance writer to write a blog article once a month on destinations, excursions, resorts, etc. that we specify. Looking for someone that can take a few topic bullet points, complete the research, and write a one page article.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Week 1: Focus - Instagram -Trend Research and target audience analysis/research -Visual references research -Visual Experimentation -Design development -Hashtag research and Copywrite edit for Instagram Reddit will be incorporated into the tasks in week 2

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a strong technical writer who can write about high-speed and high-frequency PCB designs. About 4-6 blog posts or articles per month on an ongoing basis. Writing samples will need to be provided.

  €357 (Avg Bid)
  €357 Ortalama Teklif
  28 teklifler
  €348 Ortalama Teklif
  11 teklifler