Need content writer for website işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  438,665 need content writer for website iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €296 (Avg Bid)
  €296 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €296 (Avg Bid)
  €296 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €290 (Avg Bid)
  €290 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €307 - €921
  €307 - €921
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €214 (Avg Bid)
  €214 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €602 (Avg Bid)
  €602 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4368 (Avg Bid)
  €4368 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tamamladım. T&uum...

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece...

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Need help to write a literature review based paper

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  need a writer who can write well and also has good knowledge about the language to provide editing and changes on words for a few articles which need proofreading

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Looking to hire on an experienced script writer for a YouTube channel. This will be a long term position where you will be available to complete 2-4, 1500 word projects a week. Must be fluent in English and turn around time must be within 1-2 days for each script. Background knowledge of professional basketball is preferred. Please provide samples of previous work!

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I have an assignment to work. A writer must have a strong experience writing and translation skills and should know standard capabilities in computer operating software styling. A writer must have a background in Arabic legal studies and must be proficient in English. It would be around 4000 words report and I need it in 10 days. I will further discuss and share the files and article writing in message. The project is based in Arabicoriginallanguages, an Indian historic figure; to write an academic paper within 1200-1500 words. If you can complete this in the next 11-12 days, bid your amount. Details will be provided after the bid is selected. Thank you.

  €441 (Avg Bid)
  €441 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  need a writer who can write well and also has good knowledge about the language to provide editing and changes on words for a few articles which need proofreading

  €612 (Avg Bid)
  €612 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I Require Someone Who Can Make and Shoot Facecam YouTube Videos for me according to script Which I and Everything Will Be Provided by me you just need to Shoot Video According to Script Which I Provide. It is About Fantasy Cricket Dream11 Requirements ⬇️ Country - India Language - Hindi Gender - Male Age - 25+ I Can Pay per Video According to Work

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  I want to write my eBook 6 gün left
  ONAYLI

  I'm looking for a writer to research to write E-Book topics-" Good Parenting Secret Recipe" The budget is fixed at $40 USD.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  33 teklifler
  I need a writer 6 gün left

  I am entering the male escort industry coming from a swinging background and would like a professional write up to go on my profile.

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I have thousands of books/ manuscripts/blogs. I want a software to parse the books (in pdf format) then summarize the book and create new content from it.

  €31 - €255
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €31 - €255
  3 teklifler

  I have a orgnizational profile to re-edit in a better professional way. alongwith a great design. as per letest tools and layout. pls help me to see your work sample

  €15 (Avg Bid)
  Garantili
  €15
  3 girdi
  €93 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  We are a organization tech company and speak English only . We are meeting a few Italian insurers on 2 November and require a native Italian speaking ( born and bred in Italy) who's fluent in both business Italian and English . Your job is to be our translator during the online meeting . We will prep you before the meeting to get you familiar with our business , Read Less

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...do PhD in English Literature and I do not know to choose a particular topic. So I am posting this project. Applicants are free to choose the writer and they can decide on which the research has to be done. The applicant must have sound knowledge on English Literature. The works chosen by the applicant has to either in British Literature or Indian English Literature or Australian Literature. The chosen works should be novels or poetry. Poetry is prefered more than novels. If novel was chosen, atleast 5 works must be there and If poetry, multiple authors has to be there. The topic must be relevant to the current trend in research. The authors choosed for research also should not be too old, they must be contemporary. The proposal letter should not be copy of anything. The pr...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need a e-book content writer for my website my niche have super competition and I want a perfect experienced academic fully seo writer and article on it. I want same content as in the website below, you can check and see the quality of listed e-book content writer below The article should be SEO optimized, Grammarly approved and plagiarism free. **Note**: Please do not apply if you have not seen my previous e-book content writer and niche. I have an agency and will award you will more task and hire you permanently.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Book writer -- 2 6 gün left

  We have a very unique cancer fighting story, i feel compelled to look ingo getting it onto paper, i hear on a daily basis i ought to write a book id like options and quotes please

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  Book writer 6 gün left

  We have a very unique cancer fighting story, i feel compelled to look ingo getting it onto paper, i hear on a daily basis i ought to write a book id like options and quotes please

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  We are currently processing a global search to hire professional freelancers with experience as technical Arabic writer.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I will like A Book about my life.

  €3538 (Avg Bid)
  €3538 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi Shweta S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a seo content writer for my website. Content must be plagiarism free (upto 20%).with copyright free2 images. Topic I will give

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  The project is regarding basic political science understanding of America and its policy explaining like war on drugs and war on terror. Etc topics

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Vajram Group is a real estate company located in bangalore, and served 10+ years to develop the residential and commercial properties.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  We have the HTML already built for one design, I'm looking to re-use this template and swap out the text / images for new content I have. Looking to start tonight. I'll share the existing HTML content we have, and the new content we have. And then if you can swap it out, and change the design where needed.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  82 teklifler

  I need a fully seo content writer for my website my niche have super competition and I want a perfect experienced academic fully seo writer and article on it. I want same content as in the website below, you can check and see the quality of listed articles below The article should be SEO optimized, Grammarly approved and plagiarism free. **Note**: Please do not apply if you have not seen my previous articles and niche. I have an agency and will award you will more task and hire you permanently.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler