Need content writer project india işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  524,526 need content writer project india iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €280 - €841
  €280 - €841
  0 teklifler

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €550 (Avg Bid)
  €550 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €3990 (Avg Bid)
  €3990 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tamamladım. Türkçe'de...

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk fre...

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am looking for a full time dedicated SEO & PPC expert In Ahmedabad, Bharuch or Gandhinagar Area. Your job will be working remotely and office in India (Ahmedabad area) for a UK Digital marketing agency. Note: You must be located in above mentioned areas. Other areas will not be considered Full & extensive protfolio and experince will be required. Please upload you CV to a google drive link in posting. Interviews will be taken in India from 27th June onwards. Salary will be variable not as freelancer budget.

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am Looking for Professional web developer who can build me a Blogging Website In 2 days. The website Content will be in Hindi Language. Sample Website for a Overview -

  €949 (Avg Bid)
  €949 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  We are hiring a Financial articles writer, who can easily write me 10 Financial articles for our website. We need quality and accurate work. Article length: 1,000 - 1,200 words Cite source in every article. We will give you more then 3 - 5 keywords you need to write according to that.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Content writer 6 gün left

  Hi, I want professional content writer for my website https://jaipurchalo.com.

  €264 (Avg Bid)
  €264 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Looking for Content Creator for Social Media Accounts of our Product "Honey". & also want Digital Marketing Service

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Website content 6 gün left
  ONAYLI

  Need someone who can write all the content and name our 7 products, We sell caps online

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  i need person which make a house drawing i give you plot size then make house drawing only need plain need only india person

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hi! We're looking for a new writer to join our team as a gardening writer IMMEDIATELY. We WILL be hiring a candidate TODAY. Will it be YOU? You will be given topics/outlines one by one. As you finish them and turn them in to us, you will be paid and given the next topic/outline. Our outlines are precise. You must be able to follow these instructions. Adding fluff is not tolerated because these are small posts (300-400 words). You don't need much/any gardening experience to apply for the position... but, you need to be available for five small blog posts per week.

  €289 (Avg Bid)
  €289 Ortalama Teklif
  85 teklifler
  Need GST Expert in india 6 gün left
  ONAYLI

  Need gst expert in india fir data sorting

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Mental Health 6 gün left

  Hello! I am looking for a high-quality writer to work with on a long-term basis to write multiple books about “How mind effect by negative thought and how to change by creating a right thought”. The first book will be around 25,000 words long with a pay of [$1-$2/100 words] ($250-$500). Pay will increase with future projects. I will provide you with a detailed book outline and other resources for you to use to conduct research for the book. We are looking for a writer who is experienced, knowledgeable and most importantly PASSIONATE about writing about mental health and right thoughts. Topics include: - What is mental health - Why is mental health increasingly becoming major problems? (Causes) - What is effect to individual - How resolve – by creating r...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Social Media Management 6 gün left
  ONAYLI

  Build and manage Insagram and Facebook page. We sell personalized gifts online. You will be required to build insta and fb pages for us, upload products and posts and drive followers likes and sales through these pages. WE are a small company so budget friendly service provider will be preffered. SErvice providers from India only please.

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Wanted Admin in Tamilnadu. Only Tamil Peoples we need since they have to call to customers in tamil language This is long term work. Only dedicated persons we need. Window Shoppers Please Excuse.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I own an adult marketing and automation company. We do many things, and we're on a hiring spree. Some clients of mine want video editing. For one of these clients, on top of your hourly rate, I plan on offering $50 per 10+ minute video accepted by the client. We use Davinci Resolve 17 to edit the videos. Start your proposal with "I like porn" to be considered. Thanks.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I require a skilled content creator that understands call to actions, SEO, content creation, landing pages and website layout. The project is a new website for men's hair loss. We are manufacturing a purely natural hair loss remedy. You will need to investigate the 6 key ingredients citing research and articles that support their effectiveness. We will require 5 to 7 pages of content. You will need to also research our the non m Natural hair loss products have many side effects. Ultimately the site is a sales website. You will need to design each page and provide images and graphs where required. The website will need to demonstrate a scientific process on the product. The key ingredients for the product are black seed oil, ginge...

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  I need academic writer freshers are welcome

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Ortalama Teklif
  42 teklifler
  Academic writer 6 gün left
  ONAYLI

  I need an academic writer. Freshers are welcome.

  €7 (Avg Bid)
  €7 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hi Muzammil A, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a blog writer. They must produce 2000 words per week, long term. The writer must have English as a first language. I use paid, advanced tools, to detect copied material and usage of AI re-writers, so please don't apply if you do this. You will get detected, and I will not pay for the article. You will recieve bad feedback.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  I need a blog writer to write a few blogs for my site. The topic will be on Freelancing and the benefits around it

  €316 (Avg Bid)
  €316 Ortalama Teklif
  84 teklifler
  SEO Content Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Hi There! We are looking for an SEO content writer. We need 10 articles of about 1000-word count SEO optimized content. Recommended pattern:

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  college admission letter 6 gün left
  ONAYLI

  I am writting my college admission letter and im looking for an assistant writer 500 words are required

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  68 teklifler
  Content writing 6 gün left

  I need someone to rewrite the story of the product wherein a customer can connect emotionally

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I would like to have a content written on Supply chain & procurement with proper research methodologies. No copy from internet. Must be self created. 6,000 words, target completion date is 10 June 2022

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  We are looking for script writer who can write comedy short video script for our youtube channel

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  15 teklifler