Need someone knows spss işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  150,354 need someone knows spss iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  spss analizi 6 gün left

  tezim için spss analiizi yaptırmak istiyorum. spss dosyasına verileri girdim. sadece düzenlemeler ve analizi yapılması gerekiyor.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Ben SPSS, R Studio, Minitab, Excel, Eviews ve Stata programları ile;Anket verilerinin girişi ve istatistiksel analizleri yaparım. Yorumlama, tablo ve istatistiksel testler yapılır. Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin tez ve makale aşamasındaki istatistiksel rapor ve analizinde yardımcı olurum. Uzmanlık Alanlarım Tanımlayıcı İstatistikler, Varyans Analizi, Regresyon Analizi, Durağanlık ve Nedensellik Analizleri, Çok Değişkenli İstatistiksel Çözümleme, Doğrusal Programlama, Kalite Kontrol, Zaman Serileri Analizi, Görsel Veri Madenciliği, Biyoistatistik, Veri Madenciliği, Big Data, Uygulamalı İstatistik, Çoklu Doğrusal Modelleme v.s Kullanılan Programlar IBM Spss - R Studio - Minitab - Excel - Eviews- Stata (Profesyon...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  En uygun tablo ve açıklayıcı yorumlarla SPSS analizi yapılır.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Spss Analizi Bitti left

  Projemi tamamlamak için son aşamada spss analizimin yapılması için desteğe ihtiyacım var, spss kullanmayı biliyorum yardımcı olacak arkadaşla sürekli irtibat halinde olacağım, ancak iş yoğunluğumdan dolayı yapamıyorum. 14 ocak teslim

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Spss sınavım varda hocam basit islemler yarin icin saat 9da türkiye saatiyle düsünür müsünüz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Tez çalışması için yapılmış olan Arabistandaki bir Banka üzerne yapılan anketin analizesi yaptırmak istiyorum. SPSS üzerinde verileri girildi. şimdi verilerin Türkçe analizi ve bulguları yazdırmak istiyorum

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba Mehmet Oguz K., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz. SPSS analızı yapabiliyor musunuz ?

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Abdullah U., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz. SPSS analızı yapabiliyor musunuz ?

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Elektrik Makineleri dersi için 2 tane kısa soru çözülecek 3 fazlı trafolar ve indüksiyon Motor. 2 sorudan 1ini çözseniz de olur ona göre anlaşılır soruları eklemiyorum konuyu bilen varsa daha sonra gönderirim For the Electric Machinery course, 2 short questions will be solved, 3 phase transformers and induction motor. Even if you solve ...Makineleri dersi için 2 tane kısa soru çözülecek 3 fazlı trafolar ve indüksiyon Motor. 2 sorudan 1ini çözseniz de olur ona göre anlaşılır soruları eklemiyorum konuyu bilen varsa daha sonra gönderirim For the Electric Machinery course, 2 short questions will be solved, 3 phase transformers and induction motor. Even if you solve 1 of 2 questions, I wo...

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  spss uygulamasını biliyor musunuz

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketiniz yaptığı anketleri analiz programı yardımı ile güvenilirliğini ölçme

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Anket sonuçları için Spss analiz ve yorumlama

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  SPSS programına girilmiş veriler için regresyon yapıp, güvenilirliğe bakıcak SPSS'den anlayan birini arıyorum

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bazı verileri analiz edin Anket verilerinin spss ile analizi yapılmaktadır

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Yüksek lisans tez çalışması kapsamında SPSS programı ile modelleme yapmam gerekmektedir. Alanımla direk ilgili olmadığı için programı kullanmakta zorlanıyorum. Verilerim hazır, sadece program üzerinden regresyon yapılacaktır.

  €388 (Avg Bid)
  €388 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  SPSS bilmekte olan Türk yazarlar aranmaktadır. Proje tamamen veya sadece spss ile alakalı kısmı iletilebilir.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  İçerisinde 3 ölçek yer almakta olan bir araştırmanın Spss analizleri yapılacaktır. Anova Analizleri T-test analizleri Lojistik Regresyon analizleri gerçekleştirilecektir. Ayrıca gerçekleştirilen analizler sonrası herbir tablo APA standartlarına uygun olarak tablolaştırılıp, yorumlamaları yapılacaktır. Proje Bütçesi: 300 TL olarak belirlenmiştir. Milesstone oluşturularak ödeme gerçekleştirilecektir.

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Spss programında tutorial hazırlanacaktır. Örnek mevcuttur

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €33 / hr (Avg Bid)
  €33 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello everybody, I have research project with using SPSS software. I will upload the datas or send individually to the people I communicate. So let me know if you can do this project for me. I am waiting for the messages. Thank you Merhabalar, SPSS software kullanarak veri analizi yapılacak bir dönem ödevim var. Sonucunda not alacağım için benim için önemli bir durum, benim için ödevi yapabilecek olan birini aramaktayım. Cevap aldığımda verileri yükleyeceğim yada kişisel olarak iletişime geçenlere şekkürler

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  SPSS clementine ile bir veri üzerine proje yaptırmayı planlıyoruz. Ancak öncelikle yaptıracağımız arkadaşın program bilgisini ölçmek için basit bir Test çalışması hazırladık. Test çalışması en fazla 15dakikanızı alabilecek bir çalışmadır. Bunun için fiyat teklifi veriniz. ( Test çalışmasını için gerekli data ile birlikte gönderilecektir.)

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Spss Analysis 6 gün left

  1, 6, and 12 denote intervention on the 1st day, 6 weeks, and 12 weeks

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I need a MS Sharepoint expert to design a good intranet layout for our sharefpoint system to enable users to navigate between documents in an orderly way. I want someone who knows very well Sharepoint and can help develop an internal system with workflow.

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...empty/new CI4 project that allows for the following: - At least 10,000 simultaneous connections and 60 messages a minute - Clients to send JSON encoded messages to the server - Server can identify the client sending a message using custom headers / URI info - Server stores/logs received client messages in MySQL - Server knows which clients are connected/online at all times (MySQL) - Server can send a message to a specific client using the client's ID (from MySQL). I need to be able to send a message to a connected client on-the-fly during the execution of various methods and controllers. Example C# console app that can connect to Websocket (tested): Rachet PHP (Websockets for PHP): I've actually got

  €340 (Avg Bid)
  €340 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I want to hire a video editor who can edit video for me to upload on youtube , don't need expert video editor.A Person who knows basic editting contact me. Sample of video :

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  app is already created but i want someone to compiled and edit and also post t on my play store and apple store add call to place button on the product page of the app. on the mobile browser version add the following floating buttons; floating or fixed search barh floating or fixed add cart button call to place order button

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hello, I need a developer who knows how NFT platform works and how it develops. Backend is based on NodeJS (nestjs) and frontend is based on reactjs. I am in need of NFT developer to fix one small broken issue on one of our NFT markerplace we have developed. Please apply only if you can work Saturday or Sunday max as I have a launch by Monday.

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  B2B lead gen Phone sales Digital marketing company Websites and marketing

  €361 (Avg Bid)
  €361 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  i would like to have the parts cut out from the background and maybe have the edges cleaned up and make all the parts solid black if possible. so basically solid white background with solid black parts

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I'm looking for someone that can help us build a POS system. I'm looking for the same features as Upserve. -Restaurant industry. This is a good feature of the features. Let us know if you can do it & the fastest time you can have a Beta version.

  €710 - €1420
  Mühürlü
  €710 - €1420
  32 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Mock Up Frames 6 gün left
  ONAYLI

  I need a freelancer who knows how to work with photoshop to edit a mockup frame

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  49 teklifler
  Market Research 6 gün left

  Our Agency is currently searching for candidates that can knows how to work on marketing research job

  €2121 (Avg Bid)
  €2121 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I want someone to help me with a business plan, for an online grocery discounted store and logistics to apply for Black entrepreneurship loan

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  I need someone with experience in c++ and assembly. Also with experience in IDA and debugging. The task will be solve my doubts and help me with eventual code attemps like this example: This was just an example of one of my questions.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  each week/month we have various pdf files in different formats which need to be converted to excel docs.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  125 teklifler

  ... Launching our affiliate program very soon. The affiliate program will allow anyone from any place in the Globe to subscribe. As an Affiliate you can help us to buy used cars from any place in the world and get paid if we manage to buy the car. We need to create a set of guiding videos (mostly screen recordings) that will show the people what to do... Starting from 1- How to subscribe to our Affiliate Program? Screen Recording...Music, Captions... 2- How to recruit Team members 3- How to post Cars Wanted Ads I am looking for someone who KNOWs WHAT HE IS DOING.... Please do not send me text saying that you are super good.... Just send me sample work (Videos that you did already) Anyone selected will be awarded to do one Video 1st then based on the quality of work....

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  44 teklifler