Need to find a us company to manufacture my product işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  382,018 need to find a us company to manufacture my product iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Product Design/Architect, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  For the international research firm, 300 newly graduated research analysts will be recruited to establish and organize networking and inter-company connections. Works will be Home-Office. Salary is $200 + Bonus... Job Type: Full-time

  €198 (Avg Bid)
  €198 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba US Language Solutions, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba US Language Solutions, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba US Language Solutions, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Merhaba Muhamed O., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji...endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively and tech-savvy. It may contain p...

  €50 (Avg Bid)
  Garantili
  €50
  74 girdi
  €144 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  We need a online psychological consultation marketplace for therapists to find patients. Therapists will be able to change their profile, appointment fee, personal information, upload certificate, cv etc. Their calendar wil be synced to marketplace so there won’t be missed appointments. Patients can find the best fit for them by categorising (expertise, availability, experience, language etc.) and filtering terapists’. When patient finds the right terapist, sets the appointment, pays the fee and waits for the appointment date and time. After the appointment patients can score and comment for the therapist. Appointment will be online and via videochat. Videochat can be integrated as API. After appointment if there is no prob...

  €1742 (Avg Bid)
  €1742 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Amazon ve Etsy gibi web sitesinde yer alan ürünlerin son kullanıcı gözünden incelemesini içeren makale ihtiyacımız bulunmakta (ingilizce). İsteklerimizi aşağıda net olarak belirttik bunun haricinde anlaşacağımızı kişilere daha fazla detay verilecektir. İlk etapta 10 makale alınacaktır, beğenildiği takdirde makale alımı devamlı olacaktır. İngilizce seviyesi: C1 (Min) Makale Adeti: 10 adet Kelime Sayısı: 400 - 500 kelime Teslimat Süresi: 48 saat Ekstra İstekler Seo kurallarına uygun yazılması %100 Özgün olması (kontrol edilecektir) Akıcı şekilde okunma yetisine sahip makaleler

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Merhaba, benim bir urunum var, bu urun icin youtube-da bir uygun bir youtuber bulmak

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1864 (Avg Bid)
  €1864 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €10 - €30
  €10 - €30
  0 teklifler

  3 game scenarios for training security personnel in VR. subject is shooting and identity control training. You ll only get real training videos and sample related senarios. By watching video find caracter from assetstore or make mocap to use in senario. Make this caracters playable in VR. Requirements : Unity3D, HTC Vive ,VirtuixOmni

  €5464 (Avg Bid)
  €5464 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  opencart product image loader module and pictures adding web site Merhaba Mohamed Farook R., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hem bilim ve teknoloji konusunda kaynak eksikliğini gidermek hem de keyifli bir ortamda çalışmak harika olmaz mı? Türkçe bir bilim&teknoloji sitesi için yazarlar arıyoruz. Farklı yabancı kaynaklardan çeviri de yapılabilir ya da yorumlar da eklenebilir. Konular teknolojik gelişmeler (özellikle uzay teknolojisi), astronomi ve sağlık alanlarında yoğunlaşmaktadır. Sitenin en temel mantığı uzmanlık seviyesindeki bilgileri anlaşılabilir genel düzeye indirmek ve okuyucuya hap şeklinde sunabilmektir. Günde 2 makale yazılacak.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Tasarımı yapılmış, plastik hammaddeden üretilen bir ürünün üzerinde küçük, yaratıcı değişiklikler ve teknik projelendirilmesi.

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Opencart için Ürünler kısmında , ürüne eklenecek ilave seçeneklere adet bazında indirim ve seçilecek ürüne göre parrent ekleme.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Find the best brand'

  €20 - €20 / hr
  €20 - €20 / hr
  0 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €30 / hr (Avg Bid)
  €30 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €30 / hr (Avg Bid)
  €30 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  we are a new company in electrons and we need a hepls :)

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Drawing A solar Panel in AutoCAD

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. Metin içerikler aşağıdaki iki örnekte verilen biçimde olmalıdır. İçerikler, Fenerbahçe ile ilgili önemli kişi ve yerler ile ilgili olabilir. Görsel içerikler metinde yazılan isimler ile uyumlu, jpg biçiminde ve 250x250 piksel boyutlarında teslim edilmelidir. Görseller iyi kalitede ve renkli olmalıdır. Bu proje teslim edilecek 100 farklı içerik metni ve görselini kapsamaktadır. Benzer içerik projeleri ile devam edilecektir. ÖRNEK METİN: { "id" : 1, "label" : "1", "specific" : { "image" : "", "path...

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'An original mascot for our software Product'

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  methodology you going to use , Graphical Weighting,Ordinal Ranking,

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want to hire someone who can help me find winning product to sell on Amazon FBA.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Looking for a job with opportunities to travel and grow in your career field? Norse Electric, LLC is currently seeking highly experienced programmers to join the team! Requirements: *Experienced with Factory Talk, HMI, RS logics 5000, AND RS logics 500 *Valid Driver's License *15-20 years of experience *5-10 years of experience in conjunction with a B.S. in Electrical Engineering or similar degree and/or ongoing education courses with Allen Bradley Current project location is in Guymon, OK. Applicant must be willing to travel for future projects. Job Type: Full-time Salary: $85,000.00 - $125,000.00 per year Benefits: Health insurance Work Location: On the road

  €51 / hr (Avg Bid)
  €51 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Graphic Design of Mascot for Company Logo

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  This project is for any intern who is interested to generate an extra earning, in this project all we are looking is good communication skill . To achieve this project intern just need to visit companies/ main branch/ brands mangament team /were we request to visit and represent Qadena pvtltd and try to book an appointment/meeting. Places we are looking for intern USA Canada Netherlands

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  NOTE: Must be registered auditor in Ireland Company is late in filing its accounts for 2nd time in a row and hence it requires audit. Please quote for audited accounts, B1 submission. Thanks

  €462 (Avg Bid)
  Yerel
  €462 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I have a store on Amazon UK store and a 4 products on my own brand. I need to promote traffic to the store and generate more sales. Looking for someone to build the marketing ad and promote traffics and product on amazon

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I have a screener video with burnt-in timecodes, duration 01:27:24.00. I have four short video clips, all of them come from the screener, but I don't know the exact timecodes that the clips originate from. I need someone to find the exact timecodes (in and out points) from the burnt-in timecodes on the screener so that the correct clips can be licensed and extracted. So the BITC you provide must be frame-accurate precise. The screener is 1.57GB, so you must be able to download and handle this MP4 file easily.

  €38 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €38 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We would like to collaborate with brands or authorized suppliers to sell their products on Amazon US. We need a virtual assistant who can find products, provide signing contracts, order test inventory and calculate the whole costs and criterias are mentioned as below; 1. Supplier must be a Brand owner or Authorized Distributor. 2. ROI (Return of Investment) for each product should be at least 25%. 3. BSR should be at least 30.000 during since last 1 year. 4. Competitor amount must be maxed 8 according to the product. 5. Category mustn’t be a restricted category. 6. Brand or Distributor must provide all required documents (contract on my behalf, invoice, FDA, MSDS or etc) 7. Product must not b...

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I need Prospects to develop my digital marketing Agency

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  ...asset-based transportation logistics company specialising in temperature-controlled and time-sensitive truck loads. We are experts in cross-border trucking, logistics, and heated and refrigerated freight transportation. Requirements: Coordinate (5-12 drivers) for inbound and outbound runs, and monitor supply chain operations. Coordinate and assign equipment and load to drivers based on customer needs and driver available hours. Develop solutions that maximize driver efficiency and earnings. Monitor drivers with the onboard ELD system and HOS compliance. Ensure driver remain compliant with DOT regulations and company rules. Monitoring shipments, costs, timelines, and productivity.· Cold call as appropriate within your market or geographic area ...

  €918 (Avg Bid)
  €918 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hi, i have a project in python with selenium i want if in page it not finding my text in element refresh page and click untill it will find text, and if text is finded to run sound to understand that it was found

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Trophy icon Logo Design for New Company 6 gün left

  Hi, I need a logo designed for Perception Media Group Please be creative. Colors should have some blue. Thanks!

  €64 (Avg Bid)
  Garantili
  €64
  183 girdi

  My contact us page page is having some issues

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  To make a company financial plan for 2023

  €372 (Avg Bid)
  €372 Ortalama Teklif
  64 teklifler
  Trophy icon Logo for Potent Product LLC 6 gün left

  Potent Product LLC is independent record label formed by artist KeepanEyeonTheProduct A logo that stands out and catches the eye of the audience

  €10 (Avg Bid)
  Garantili
  €10
  44 girdi

  Skills in HR? Want to become a Senior HR Specialist in a multinational company with growing opportunities? Apply now for a our available position. It is required for a HR strategy for finding suitable candidates for our current project. You have to select each candidate CV and discuss about their goals and find the ideal candidate. Further tasks to be followed related to HR.

  €1930 (Avg Bid)
  €1930 Ortalama Teklif
  20 teklifler