Netbeans ldap browser jobs

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  11,152 netbeans ldap browser iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, Resimlerdeki gibi bir uygulama istiyorum. Kullanıcı girişinde şifre, sms ile apiyle gönderilecek sonra php de yapılmış web sayfası çalışacak. Online olacak bu şekilde net yokken sıkıntı olurmu? Hem android hem iphone istiyorum. Kaç para olur?

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba. Javafx kullanılarak yazılmış sade bir media player yaptırmak...kullanılarak yazılmış sade bir media player yaptırmak istiyorum. Tek özelliği udp://[login to view URL] adresinden gelen stream i dinlemek olacak . Ayrıca kaynak kodlarını da istiyorum. Netbeans ya da eclipse projesi olarak yapılmalı. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  netbeans veya eclipse ortamında java dili ile hash table oluşturma. Bu hash yapısı ingilizce yazılmış bir text i tarayacak. Taranan her kelime text içindeki konumu ve text içinde kaç kez yazıldığı bilgisi tutulacak. Kullanıcıya istenilen kelime sorulacak ve text içinde olup olmadığı hangi poziyonda olduğu ve text içinde kaç kez tekrar ettiği ekrana

  €9 - €26
  Acil
  €9 - €26
  0 teklifler

  Online emlakçılık Java projesi istenmektedir, Kiralık satılık evler ve biligilerini tutan ve gösteren bir [login to view URL]ılan dil ...açılmalıdır. Kullanılıcılar arayüz olarak web platform, android ya da swing i kullanabilirler. Collectionlar kullanılmalıdır. En az bir dosya read/write veri kullanmalıdır NETBEANS KULLANILMASI ZORUNLUDUR !

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  client/server olarak ayrı ayr...sunucumuz üstünden çalışan basit bir video paylaşım sitesi yapılacak , siteye video upload edebileceğiz. Client tarafında yapılan bu video paylaşım sitesini görüntüleyen bir web browser yapılacak , web browserdan videoları indirmek mümkün olucak. Not:socket kullanılarak yapılması tercih edilir.

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  java netbeans ile dotmatrix yazıcılara belirlediğim koordinatlara yazı yazdırmak istiyorum.Örnek(Fatura dökümü gibi..)

  €9 - €26
  €9 - €26
  0 teklifler

  netbeans programı ile ve java dilinde yazılması gerekiyor.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bir Windows uygulama geliştirilecek, bu uygulama içine web browser objesi gömülecek. Web browser ilgili sayfayı yüklerden, internet explorer daki gibi değil, bazı link ve menüleri kapatarak yükleyecek, yani html kodu revize edecek ve o şekilde kullanıcıya gösterecek.

  €3349 (Avg Bid)
  €3349 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  sadece özel bilgi verilecektir. detayli konusursak belki anlasiriz.. pmta yazmıssınız açıkcası baya şaşırdım.

  €343 (Avg Bid)
  €343 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Java NetBeans 6 gün left

  I need you to develop code in java using NetBeans. Must know Java, mvc, and NetBeans.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  we have joomla based website, we need to put some files (user manuals, certificates, project documents etc.) on our web site, and sync with ftp client sometime. our customer or web site visitor should see, navigate folders/files and download if they needed. maybe we may use rsfiles at ([login to view URL]) This project is about the developping app for do that on mobile natively. The app should re...

  €1099 (Avg Bid)
  €1099 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  i want a simple browser app have inspect element (java console) like the one on web browsers like chrome and Firefox i need just to add this option not all app i have the app (android studio)

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Desarrollo de una plataforma web, incluyendo grafismo para...Angular.js Back en Java Posibilidad de adaptarla a contenedores Docker para instalación sobre servidores? La solución se integra sobre alguna solución de usuarios como puede ser LDAP ¿Qué posibilidades hay de que el back sea API Rest? Por favor mirad los detalles en el documento adjunto

  €1162 (Avg Bid)
  €1162 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  ...Create the database in mysql 2. Customizing with a admin panel 3. Must allow changing themes 4. You must allow payments through payu 5. the web server should be tomcat with ide netbeans or eclipse this is the demo site for template: [login to view URL]

  €1135 (Avg Bid)
  €1135 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Es werden bereits Push Nachrichten auf dem Desktop, Android und iPhone in Chrome Browser empfangen. Dies soll auch für Safari Browser eingerichtet werden. Die Datenbank Abfrage soll wie berits eingerichtet für Chrome auch als Push Nachricht an Safari Browser gesendet werden.

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  i want a simple browser app have inspect element (java console) like the one on web browsers like chrome and Firefox i need just to add this option not all app i have the app (android studio)

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...insertion and retrieving of multilingual data (Arabic and English) encoded data using the best practice. Required Experience -JSF -Eclipselink JPA -postgres and mysql -netbeans -Jeddict for database design -creating JSF Pages from entity classes -creating session bean from entity classes The success of the project is measured by demonstrating insertion

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  A search engine that has the ability to recognise images and words on website and make actions based on this before the page is loaded ...before using similar technology? - What technology/ platform/ api/ languages would you consider using in this task? - would you start with a browser plugin for this or a custom search engine or a customer browser?

  €747 (Avg Bid)
  €747 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  i want a simple browser app have inspect element (java console) like the one on web browsers like chrome and Firefox i need just to add this option not all app i have the app (android studio)

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  looking for good developer c# and kn...*so please read well and if you can do this task lemme know . the job is to create a form window in c # that has an embedded gecko browser. When navigating to a web page that allows uploading multiple files, the browser must have modified the filepicker so that it always selects the same 3 files only that thx

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  4 teklifler