Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  39,689 ninja 7 iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Revazi T., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Cem, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba. İzmir'de yaşıyorum. C sharp dilinde Ninja Trader trade programında otomatik strateji ve bot yazdırmak istiyorum. Meta Trader ve Ninja Trader trade yazılımlarında deneyiminiz var ise iletişime geçerseniz sevinirim.

  €8 (Avg Bid)
  €8 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, c sharp dilinde Ninja Trader programında otomatik strateji ve bot yazdırmak istiyorum. Telefonda görüşme imkanı olduğu için yabancı değil Türk yazılımcılar ile çalışmayı tercih ediyorum. Meta Trader ve Ninja Trader trade programları ile ilgili deneyiminiz var ise iletişime geçerseniz sevinirim.

  €8 (Avg Bid)
  €8 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Profosyonel trader programı olan Ninja Trader programı için strateji yazdırmak istiyorum. Yazılım dili c sharp dilidir. Tecrübeli yazılımcılar ile kısa sürede bitirmek istiyorum.

  €1736 (Avg Bid)
  €1736 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  merhaba, okul icin 2 tane projem var endustri muhendisligi 3. sinifim, fiyat konusunda biraz asagida kaldim ama ogrenci oldugum icin cok fazla cikamadim oncelikle bunun icin ozur diliyorum. projelerimden biri real-life business simulasyonu gibi bir sey ben cok hakim olmadigim icin kabul ederseniz size detaylari atabilirim, bir digeri ise modern manufacturing system ile ilgili manuel sistemden otom...

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İstanbulun heryerini çok iyi bilen kuryelerimizle istanbulun her noktasına acil kurye , ilaç kurye, evrak kurye v.b kurye hizmeti vermektedir. Firmamız 7-24 İstanbul Geneli Hızlı Motor Kurye Hizmeti Sunmaktadır Eğitimli ve uzman kadromuzla, hızlı ve güvenli, gizliliğinize önem veren taşımacılığımızla her zaman yanınızdayız. İstanbul içi tüm kurye ihtiya&ccedi...

  €8 - €25
  €8 - €25
  0 teklifler

  Merhaba SATNAM WEBTECH, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Yashpal S., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Rajesh A., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  €34 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba gauravmittal1989, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba techiestiffy, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ameenulhaq66, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba mirzayas, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba , Hemen Konuya Giriyorum Chat Sitesi Yaptırıyodum Tam Tamına 2 Kişi Aldı Projeyi Hepsinede ön Ödeme Yaptım Birisi Parayı Aldı Kayıplara Karıştı Otekisinide Burdan Buldum Sitenin Yarısını Yaptı Sora Odeme Yaptım Devam etmeyecegini Soyledi Ortada Bıraktı Kodlarıda Vermedi , Kısaca Diyorum Projeyi Yapacak Kişi Tamamını Bitirip Odemeyi Oyle Alacak Ön Ödeme Veya Projenin Yar...

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba mikehurley, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba rajat07me, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €587 (Avg Bid)
  €587 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba asyraf1156, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Çeviri projelerimizde görevlendirilmek üzere freelancer takım arkadaşları arıyoruz. İrtibat adresi ve proje detayları mesaj yoluyla gönderilecektir

  €8 (Avg Bid)
  €8 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tasarımı PhotoShop ile yapılmış ve hazır olan bir Drupal 7 teması yaptırılacaktır. Renklerin ve Fontların değiştirilebilecek şekilde CSS kullanılmalıdır. İlgilenenlere hazırlanan grafiğin resmi gönderilerek teklif istenecektir.

  €260 (Avg Bid)
  €260 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am looking for wordpress/woocommerce expert. I want to complete my site using ninja table.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am looking for wordpress/woocommerce expert. I want to complete my site using ninja table.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi JMD e Solution, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  You will be writing on my blog [URL'yi görüntülemek için giriş yapın], you can use your affiliate account get paid by the affiliate programs.I can pay you a bit if your articles can bring a lot of traffic

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Los artículos deben tener un mínimo de 700 palabras y reciben un análisis de optimización orgánica donde deben cumplir los siguientes requisitos: · Palabra clave en el título. La extensión no debe ser de más de 70 caracteres. Para esto se cuentan los espacios y signos de puntuación. Se debe respetar el formato H1 para tí...

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hi Utkarsh K., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello. I need an experienced android developer who can help me with my app. My app is ready and I need someone who can help me make it live.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hi **** 7 Star SEO ***, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have 7 CCTV cameras. I want feed of all the 7 Camera at the same time in 4channel. In this I want 3 camera videos in each channel and the rest 4 camera in 4th channel... Also want 4 cameras to be recoded first and then 3 cameras to be recoded . I want play back of 3 cameras in 3 channels and the 4 camera videos in the 4th channel.

  €4097 (Avg Bid)
  €4097 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Wordpress Developer -- 3 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for Wordpress developer for completing 3 pages using theme components urgently. Installed Theme: The7 (Elementor and WPBakery Supported) All images and text would be provided Please write "Wordpress Ninja" at top of the proposal. Thanks

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  I need a logo asap within 7 hours - 3 DESIGN CONCEPTS AND UNLIMITED REVISIONS

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  innovative projects needs to have use of any software and a ppt is required on the same.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I have an exam based on the C++ programing concept. Duration: 2 hours Questions: MCQs, Structured Questions, Essay Questions It is an online exam. I need a real time assistant.

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi Digital Art Brain, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi ready for the next one? If the amount i have here set is wrong, I can adjust it before you accept it, I'm not sure if there's cad plans to go with it.

  €292 (Avg Bid)
  €292 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I have an game server that uses MSSQL. I'm looking to someone to develope an PHP SCRIPT TO : GET ACTIVE USERS (Can be acessed from last login table) When users are active, script will get PVP (When player kills other player) (Can be acessed at User table). SCRIPT Will count pvp from active players of last 7 days. And will make a ranking. After 7 days, script will reset and start...

  €56 (Avg Bid)
  €56 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hi Faiza U., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  The research papers are about 6-7 pages needed in two days, will send the format how to write.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I have assets and characters for a cool game I need someone who can do for a reasonable price Is an obstacle course game with leaderboard and ads Now its important to understand that mobile games are hard to market and make very little money so I am not looking to spend a bunch to not make any money this is more of a passion project

  €705 (Avg Bid)
  €705 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Hi Zerina I., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €348 (Avg Bid)
  €348 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Chanchal S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  xgboostExplainer is here [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] it uses [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] binary data i have a dataframe of horseraces refer attached.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  This is a request to make modifications to the Drupal 7 Notify Module by adding additional filtering fields. Required is a Html Email Digest of a Table View style notification system that sends out Emails via the Notify Module [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] & includes a selection made from a Multi Select Autocomplete from User Profile page. Additional feat...

  €423 (Avg Bid)
  €423 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi Muzammil A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  fastmap is a research company that has been operating for 15 years. We send out surveys and analyze the results for brands in the UK and overseas. the website [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] is currently being switched to a new hosting platform. When someone downloads content from our website they are required to fill out a form. Two emails are automatica...

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  25 teklifler