Oracle adf dashboard işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  88,602 oracle adf dashboard iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  Php Dashboard Bitti left

  Merhaba, Php kod ile yazılmış sql veritabanına sahip, jetson formatında dosya alıp gönderdiğimiz aktif olarak çalışan web üzerinden girilebilen dashboard'umuz var. Bu dashboard aktif olarak kullanıldığı için kullanım sırasında olası problemler ve dashboard üzerinde chart ve menülerde ileriki zamanlarda değişimleri kapsayacak uzun soluklu çalışmak istediğimiz bir yazılımcıya ihtiyacımız bulunmaktadır.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Backend Developer arkadaşlar veritabanı uzmanı ve frontend bilen arkadaşlar işin ön gösterimini yapmak ve fikir almak için müsait olduğunda (Removed by Freelancer.com admin) üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba Engin, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Husam B., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Huseyin A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Merhaba Fadi A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bana instagram ve facebook doğrulaması / Devre dışı bırakılan hesap kurtarma / kullanıcı adı talepleri ve bu portalın sahip olduğu her şeyle ilgili olarak onlarla iletişime geçebileceğim Face Media iş ortağı portalına / paneline erişim vermeniz gerekiyor O portalı bilmiyorsanız lütfen teklif vermeyin. You need to give me access to the Face Media partner portal / dashboard where I can contact them regarding instagram and facebook verification / Deactivated account recovery / username requests and everything this portal has If you do not know that portal, please do not bid.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ŞİRKETİMİZDE DEVAMLI ÇALIŞACAK 3 ADET ELEMAN ARAMAKTAYIZ. 1. ELAMAN : WEB TABANLI İŞLERDE KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ HTML,JAVASCRİPT,CSS , SQL VE ORACLE İYİ DERECEDE BİLEN . 2. ELAMAN : ANDROİND UYGULAMA TASARIMI VE YAZILIMINI İYİ BİLEN YAZILIMI WEB TABANA BAĞLAMA , MOBİL OYUN TASARLIYA BİLME , ORACLE VE SQL BİLMELİ 3. ELEMAN: İOS UYGULAMA TASARIMI VE YAZILIMINI İYİ BİLEN YAZILIMI WEB TABANA BAĞLAMA , MOBİL OYUN TASARLIYA BİLME , ORACLE VE SQL BİLMELİ

  €1002 (Avg Bid)
  €1002 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...useful to all users. Answer to Public Questions ask by various patient. Post Events details. *Hospital -Clinic Accept Appointments and assign Doctor. Manage Timeslots and Price List per Consultation. Manage Profile. Manage Patient’s Profile. Private Consultations with patients. Post Events details. Post any Advertisements. Hospital can provide Facility, Emergency service details *ADMIN PANEL: Dashboard Patient Management Doctors Management Hastane-Clinic Management Ambulance-Pharmacy Management Report Management Payment Management -------------------------------------------------------------------------- Online Sağlık Portalı Bu tıbbi uygulama hasta ve doktor web ve mobil platformda bağlanmak için bir platform verir. Hasta, Doktor ve Hastane Arası. Tekli Klini...

  €1568 (Avg Bid)
  €1568 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Android ve IOS için mobil uygulama tasarımı yaptırmak istiyorum. Dini bir uygulama olacak. Genel manada kişilerin kaza namazlarını takip edebilecekleri, günlük kılmış oldukları namazları işleyebilecekleri bir uygulama. Uygulamayı kulanan kişinin ne kadar kaza namazı borcu kaldığını görebileceği dashboard ağırlıklı clean bir design üzerine kurgulanmalı.

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Wireframe tasarımları tamamlanmış projemizin front-end işlerini yaptırmak istiyoruz. Yapılacak siteyi aşağıdaki linkteki sisteme benzetebiliriz: Aşağıdaki linkteki şablon kullanılması için hazırdır: Öncelikle iki ekran yapılacaktır. Performanstan memnun kalınırsa projenin devamı için anlaşılacaktır. Ekranlardan biri "dashboard" mantığında olup kullanıcıyla interaktif çalışan bir sayfa olacaktır.

  €1066 (Avg Bid)
  €1066 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Web Tasarım İşi: Bir dershanenin öğrenci pa...bootstrap tablo, uygun tanımlayıcı icon'lar) Ders İzle (Youtube'dan embeded, altta bootstrap sorulan sorular tablosu) Soru Sor (Form ekranı + Doküman Yükleme) Sorulan Soruları Gör (Bootstrap Tablo) Soru Cevabını Gör (Sorulan Soru (Resim) + Cevap (Resim)) Ders Yarat (Form Ekranı) Ders Atamalar (Öğrenci Listesi ve Ders Listesi Çoklu Seçim Yanyana olacak Bootstrap) İstatistikler (2X3 Kutucuklar ile Dashboard) Notlar: Hazır bir temadan yararlanarak yapabilirsiniz. Lakin ekranlarda gereksiz hiçbir div/kod görülmek istenmemektedir. Sadece HTML istenmektedir. İçinde JS olacaktır. CDN değil kütüphaneler klasörde eklenmiş olacaktır. Memnun kalınması du...

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  EJS DE GEREKLİ BUNU UNUTMAYIN bana bir discord botu için ejs dashboard gerekli

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...useful to all users. Answer to Public Questions ask by various patient. Post Events details. *Hospital -Clinic Accept Appointments and assign Doctor. Manage Timeslots and Price List per Consultation. Manage Profile. Manage Patient’s Profile. Private Consultations with patients. Post Events details. Post any Advertisements. Hospital can provide Facility, Emergency service details *ADMIN PANEL: Dashboard Patient Management Doctors Management Hastane-Clinic Management Ambulance-Pharmacy Management Report Management Payment Management -------------------------------------------------------------------------- Online Sağlık Portalı Bu tıbbi uygulama hasta ve doktor web ve mobil platformda bağlanmak için bir platform verir. Hasta, Doktor ve Hastane Arası. Tekli Klini...

  €1737 (Avg Bid)
  €1737 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Yeni açılacak websitemiz için mobil üzerinden çalışacak Dolap, Modacruz, Gittidiyor benzeri, lokasyon bazlı çalışacak, içinde ödeme opsiyonu olacak bir uygulama ihtiyacımız var. , , dolap, mod...hem de satıcı olabilecek profiller yaratmak gerekiyor. Önyüzü için: İlk sayfa * Satıcı mı? Alıcı mı? olduğuna dair seçenek * Kategoriler ve alt kategoriler Kullanıcılar için * Facebook ve google login. * Kullanıcı profili * Profil sayfasında ürünler ve alıcı / satıcılarla mesajlaşma * Kategoriler ve alt kategoriler * Ürün ekleyebilme * Ayarlar ekranı Yönetici arayüzü (Kontrol paneli): * Dashboard * Ödeme kontrolü * Kategori ve alt kategori ekleme / düzen...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Anaokullarına satış yapmayı planladığımız çok kapsamlı modülleri olan bir otomasyon sistemimiz var. Her satış yaptığımız anaokuluna satış paketinde mobil uygulamasını da vermek istiyoruz. Bunun için işini kaliteli yapan, Android ve ios işine hakim, en az bir yıl ortaklık mukavelesinden ayrılmayacak bir ortak arıyoruz. Çalışacağımız or...her elli kurum satışında da bir kereye mahsus bin TL prim verilecektir. Şuan için paket fiyatımız bin TL. Ocak onbeş itibari ile satış temsilcisi vasıtasıyla anaokullarına gidilerek satış yapılacaktır. Otomasyon ilk yapıldığı zaman istediğimiz şartlarda olmadığı müddetçe ödeme ve ortaklık olmayacaktır. Bu konuda hassasiyetimiz var. Otomasyonun adresi, admin şifre admin

  €485 (Avg Bid)
  €485 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Değerli arkadaşlar, projemizdeki yönetim sayfalarının daha stabil bir altyapı ve modern bir tasarıma kavuşturmak adına öncelikli bazı sayfalar yaptırılacaktır. Projenin alt yapısı Codeigneter, AngularJS, MangoDB, Memcached, PHP teknolojilerinden oluşmaktadır. Bunlara ilaveten javascript, boostrap, json, xml, css gibi teknolojilere hakimiyet gerekmektedir. Bahsi geçe...çalışma ile ilgili ilavelerde destek verecek arkadaşlar aranmaktadır. - Bu teknolojilerde işlem yapabilecek arkadaşlara proje özel olarak anlatılacaktır. - Web yazılım ve gizlilik sözleşmesi imzalanacaktır. - Backend konusunda kendine güvenen uzman arkadaşların tekliflerini bekliyoruz. YÖNETİM TASARIM SAYFASI ÖRNEĞİ:

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Windows uzerinde oracle veritabani kurulacak ve audit vault kurularak gerekli ayarlari yapilacak.

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  oracle veritabanı kurularak audit server kurulumu ve konfigürasyonu gerçekleştirilecek.

  €7 - €27
  €7 - €27
  0 teklifler

  Merhaba, de yeralan html templateler kullanılarak bir membership sitesi oluşturmak istiyorum. admin template ve frontend template temini, domain tescili ve gerekli olursa ek addon temini gibi konuları ben halledeceğim....olarak. themeforest da yeralan admin temalarda olduğu gibi kullanıcının mailboxı olması geçmiş işlemleri takibi gibi konularda söz konusu olabilecek. konsept olarak şu siteye bakabilirsiniz: ancak görsel tasarımı theme forest html temalardan seçeceğim. hem frontend hem admin arayüzü. örneğin: admin tarafı için: önyüz için: teşekkürler.

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Laravel 5(October CMS) ile kodlanmış bir backend e yeni bir HTML giydirilecektir. Anlaştığımız takdirde HTML tarafımdan verilecektir. Eğer herhangi bir sorunuz var ise lütfen benim ile iletişime geçiniz. I need PHP Developer OR UX Designer with knowledge of PHP language, i have one project and its coding with Laravel 5 (October CMS ) , i want to change this dashboard. If we agree, i will send Admin Dashboard With HTML. If you need more details or want ask something please contact with me

  €323 (Avg Bid)
  €323 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...firmasının rezervasyon ve bilet kayıtlarını tutmak için kullanılacak olan bir veritabanı projesi 1- Verilmiş olan konu senaryosuna göre gerekli analizler yapılacak ve ER diyagramı şeklinde gösterimi yapılacak. 2- ER diyagramının veritabanı şemasına aktarımı yapılacak. (İlgili PK, FK ve ilişkilendirmeler gösterilerek) 3- Yapılmış olan tüm analiz işlemleri neticesinde arka planda kullanacağınız “Oracle” veritabanını oluşturunuz. 4- Her proje konusu ile ilgili olarak a. En az 4 tane tablo (Uygun veri türleri, PK/FK eşleşmeleri, otomatik sayı alanlar, uygun indexler, default ve constraintler…), b. En az 3 trigger (Insert/Update/Delete işlemlerinin en az ikisini kullanın.), c. 5 farklı çeşit rapor seçeneği oluş...

  €269 (Avg Bid)
  €269 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Toplu sms ve toplu eposta gonderimi-sosyal medya yonetimi-crm mantıgında dinamik rehber yonetimi-kullanıcı ve hesap yonetimi-çapraz kanallı marketing-analiz ve dashboard-websitesi

  €64709 (Avg Bid)
  €64709 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba...çok basit 1 - c# bilgisi gerektiriyor 2- c# kullanarak web tabanlı yazılım geliştirme bilgisi gerekiyor 3- DB si hazır olan bir Dasboard muhtemel 4 rakam , 2 grafik ( +1 er olabilir) 4- DB altyapısı hazır olup , gerekirse yazılıma göre düzenleme yapılabilir . Bu DB de 5-6 adet tablonun editörünün hazırlanması 5- görsel olarak sade ancak kullanımı kolay Yönetim (5-6 adet) ekranları ve 1 Dashboard dan oluşan yazılımı yapabilecek yazılım uzmanı arıyoruz. Yazılımın ilk çalışan versiyonu Şubat Son haftası teslim edilecek . İlerleyen zamanda yine aynı yazılımcı ile müşteri taleplerine göre çalışma devam edecek. Uygun göreceği bir template i kullanabiliriz. Hız kazanmak açısından . Temp...

  €1158 (Avg Bid)
  €1158 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ...dashboards and reports built on top of the .Net platform with Knockout JS as the JavaScript framework. The data the reports pull come from MS SQL Server. Although the Java platform is not utilized at the moment, we would like you to be well versed with Java as there will be a switch to the Java platform in the near future. /// Üzerinde çalışacağınız ürün web tabanlı bir analitik arayüzüdür. Çeşitli dashboard ve raporlardan oluşur. .Net platformu üzerinde çalışmakta olup JavaScript framework'ü olarak Knockout JS kullanılmıştır. Raporların çektiği veri MS SQL Server'dan gelmektedir. Her ne kadar Java platformu şu an kullanılmıyor olsa da, bizimle çalışmaya başlayacak kişinin Java platformunda da ...

  €3552 (Avg Bid)
  €3552 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Satışlarımızın bir Dashboard üzerinden takip edilmesini istiyoruz. Elimizde başka bir departmanda çalışan bir örnek var buna uygun bir

  €530 (Avg Bid)
  €530 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ASP.Net C#, MS SQL Server/T-SQL, Oracle/PL-SQL, My SQL, Ajax, JavaScript, jQuery, XML Web Services, MVC (Razor), WCF teknolojilerini kullanarak hizmet veren arkadaşlar..

  €5 - €23 / hr
  €5 - €23 / hr
  0 teklifler

  Proje Açıklaması: 2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tara...Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme amaçlı, Kullanılabilecek yöntemler : Yüz bilgilerini hash data olarak tutup iyi bir şekilde indexleme yapılabilr veya ağaçyapısı kullanılarak 6- 7 basamakta sonuç elde edilinebilir veya yazılımcı kendi yöntemini kullanabilir. Kullanılabilecek Teknolojiler: Java, C# , Sqlserver, Oracle ,Cuda, Open GL,vs (yazılımcı kendi de seçebilir).Ger...

  €356 (Avg Bid)
  €356 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tarafından browse edilen herhangi bir resmin özellikleri önce program tarafından ayrıştırılacak ...Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme amaçlı, Kullanılabilecek yöntemler : Yüz bilgilerini hash data olarak tutup iyi bir şekilde indexleme yapılabilr veya ağaçyapısı kullanılarak 6- 7 basamakta sonuç elde edilinebilir veya yazılımcı kendi yöntemini kullanabilir. Kullanılabilecek Teknolojiler: Java, C# , Sqlserver...

  €5592 (Avg Bid)
  €5592 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Ana sayfa tasarımı ve halihazırda user dashboard un üzerinde değişiklikler yapılması için HTML5 ve CSS bilen developerlara ihtiyacımız var. Websitemiz 'a benzer bir işleve sahip. Bu site için hem mainpage hem de customer dashboard'ın üzerinde tasarımsal değişiklikler yapılması gerekiyor. İstanbulda bulunan developerlar ile birebir çalışmak istiyoruz. Kısa süreli bir proje.

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi there, as a company we are requesting product banners and icons for our digital services. We want coherence in this product banners as an example you can check Adobe pr...website : Who are we and what do we do?: We are a software/advertising company that mainly provides AI-supported applications in digital marketing space. Who are your customers/visitors and who do you want them to be?: We serve both individual and corporate customers. What are the strongest, most prominent aspects of our brand?: AI Based tools and overall solution from One Dashboard Colors we prefer: We leave it to you, colorful works may come out first but we want coherence for each product being designed Graphic of the website or a surface that is important to you please visit :

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Hello, This project need following: Auto create new account login and visit website page. Similar example tool: PVA CREATOR (you can take ideas from them or layout of dashboard). 1. Software with user friendly Dashboard to create new users for designated website. 2. I will provide email and password list that can be used to create new account(s), or software can randomly generate login information and save them let say in to login-file, so that can be used for next time, also they need to have option for > Stay Signed In (please see attached image). 3. If is possible I would like for each user to have proxy ip so they will all act like real humans on that website. 4. API Captcha resolve thru 2captcha, anti-captcha. 5. All new users needs to have option if I selec...

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I am making a Grafana dashboard with a MongoDB back end. I need someone with extensive experience in this. Create Grafana graphs and charts using a MongoDB database. Everything is already connected and I've made some basic charts. Please include how many years/projects you have done with both Grafana and Mongo. Auto bids will not be considered.

  €230 - €690
  Özellikli Acil Mühürlü
  €230 - €690
  12 teklifler

  We are building a WordPress website, within this website we have front end user posting, we would like the ability for a user to book mark a post, and that post to be displayed in the user dashboard, we would also like for the ability for a user to like and share these posts. we are currently using a few different plug ins but these can be changed if needed: Custom Post Type UI, BuddyBoss Platform Pro Elementor Pro Front-End Admin

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Multiple user PLAN from AYRSHARE no payments Need user dashboard CALENDAR with thumbnail preview in full month view IMAGE LIBRARY (feed storage above calendar or left of calendar)

  €450 (Avg Bid)
  €450 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Just a normal dashboard in excel

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  Property portal 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a fully functional and responsive property portal. homepage builder profile page agency profile page agent profile page registration page login page dashboard post login post a property page backend and frontend property display page builders index page cities index page area/ locations citywise index page search result page (half map with grid or list view of result properties) testimonial page about us our services buyers guide sellers guide nri guide knowledge centre resources page footer menu privacy policy page terms and condition page 2. Search

  €288 (Avg Bid)
  €288 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need a job support for my azure data engineer project. We have to ingest data from Cosmos FS to data lake using ADF & databricks, apply translation and create dashboard on Power BI. This is long term project. Person need to be worked on my laptop with screen sharing daily 2-3 hours

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  se requiere profesional en power bi que habla español

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I have two tables in a chartink dashboard chartink supports downloading table data in CSV format. The requirement is to capture CSV data every minute and then Marge the data into one single CSV file after every one hour or specified duration. Dashboard link:

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Bubble.io developer needed 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for a developer to push my project to completion quickly. I would like ...uses a third party API to collect and store data. (**I need help implementing the API call to structure the response data inside of the bubble database) The user can claim a business. Once claimed, the user has access to a store for purchasing promotional products. The checkout process is currently setup using Stripe API (**Help to add dashboard features and make sure errors are being handled) I'd like help implementing some user-dashboard and admin-dashboard features. (**help create admin tools for Google analytics, Stripe sales data, product order export) Lastly, help to refine the styling of the pages. (**Help come up with consistent styling across the front-end pages.) Let me ...

  €986 (Avg Bid)
  €986 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Need to modify an existing website and enhance theme, look and feel. Need to add good images which are appropriate for the content. Need to embed videos. Need to embed power BI dashboard links (all steps will be given from our end)

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  Summary This app allows a medical assistant in an office enter a patient's labs and produce an easily understandable grade sheet evaluation of their health Patient data table: Unique identifier is the email Other data includes last name, first name...a patient should take you to the list of all of those patient’s labs. If no labs have been done, it should open the screen to enter labs for that patient Data view Shows list of all of the patient’s labs by date - the most recent date first and then last name, first name. An edit function function is an option to edit the labs Clicking on a specific lab will open the dashboard view of the grade sheet for those labs Dashboard view Shows the printable view of a patient’s grades Shows patient information, l...

  €552 (Avg Bid)
  €552 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Gaurav B., My name is Craig and I have spoken with THS solutions today who told me to contact you directly regarding the removal of all updates, notices, and ads from WP dashboard for our website. Can you help please?

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Java developer required 6 gün left
  ONAYLI

  ...team policies. ● Should have experience of managing a team of at least 3 people ● Experience on OOAD frameworks such as Spring, Hibernate, REST ● Experience in TDD, Continuous Integration and build tools ( Maven, Jenkins, Gradle) ● Good knowledge of Design Patterns ● Understanding of latest technologies and tools in the Java/JEE space and using them ● Good experience with databases like MySQL or Oracle or any NoSQL ● Strong interpersonal skills with ability to work effectively across team boundaries ● Experience with Agile methodology and development tools ● Know how around integration patterns for queuing, caching, etc. ● Non-relational platforms like DynamoDB/MongoDB (no-sql) would be add on Good to have: ● Experience in cloud computing or Linux ● Ability to respond well unde...

  €3991 (Avg Bid)
  €3991 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need to build an activity monitoring dashboard for our service company. The raw data consists of 3 distinct tables that can be linked with a unique key. I want to build around 10 graphs according to specific requirements. I would like your help on building the initial graphs in Tableau Public (=free version), and set-up an import process that enables me to easily import the 3 tables every month.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  What I am after is the interesting data to be put into PowerBI and for it to be filterable by country. Global page in Power BI and answers Need country level data (see attached screenshot) Will share the exl file on email once finalized.

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  The back end of our member's website is for our clients to log on and view details about the product they purchased. We do not want them to see al the updates and notices from plugins. We paid someone before to remove this but all of a sudden they all started to appear again. Although this is a small job, it is for an old client of ours that we do not have the time to help anymore. This client will need someone to maintain their website when these issues occur and be able to work with them on other project when they need. They are looking for someone reliable and someone who speaks and understands English clearly.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  56 teklifler
  Build me an app -- 4 6 gün left
  ONAYLI

  Hi everyone , Kindly provide me a date of completion and an amount over chat after going through my requirements . The ones who get back with extensive details will only be entertained. The app...provide me a date of completion and an amount over chat after going through my requirements . The ones who get back with extensive details will only be entertained. The app is as follows : - it's like Patreon and only fans - A influencers -subscriber based model where we are connecting influencers to subscribers . - it has multi functionality like chatting , feed, uploading content , admin dashboard , etc The figma link is as follows : Figma design

  €1354 (Avg Bid)
  €1354 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Create a react and python based project for visualizing phishing data

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  1 teklifler