Oracle audit dashboard işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  105,862 oracle audit dashboard iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  Php Dashboard Bitti left

  Merhaba, Php kod ile yazılmış sql veritabanına sahip, jetson formatında dosya alıp gönderdiğimiz aktif olarak çalışan web üzerinden girilebilen dashboard'umuz var. Bu dashboard aktif olarak kullanıldığı için kullanım sırasında olası problemler ve dashboard üzerinde chart ve menülerde ileriki zamanlarda değişimleri kapsayacak uzun soluklu çalışmak istediğimiz bir yazılımcıya ihtiyacımız bulunmaktadır.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Backend Developer arkadaşlar veritabanı uzmanı ve frontend bilen arkadaşlar işin ön gösterimini yapmak ve fikir almak için müsait olduğunda (Removed by Freelancer.com admin) üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba Engin, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Husam B., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Huseyin A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Merhaba Fadi A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bana instagram ve facebook doğrulaması / Devre dışı bırakılan hesap kurtarma / kullanıcı adı talepleri ve bu portalın sahip olduğu her şeyle ilgili olarak onlarla iletişime geçebileceğim Face Media iş ortağı portalına / paneline erişim vermeniz gerekiyor O portalı bilmiyorsanız lütfen teklif vermeyin. You need to give me access to the Face Media partner portal / dashboard where I can contact them regarding instagram and facebook verification / Deactivated account recovery / username requests and everything this portal has If you do not know that portal, please do not bid.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ŞİRKETİMİZDE DEVAMLI ÇALIŞACAK 3 ADET ELEMAN ARAMAKTAYIZ. 1. ELAMAN : WEB TABANLI İŞLERDE KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ HTML,JAVASCRİPT,CSS , SQL VE ORACLE İYİ DERECEDE BİLEN . 2. ELAMAN : ANDROİND UYGULAMA TASARIMI VE YAZILIMINI İYİ BİLEN YAZILIMI WEB TABANA BAĞLAMA , MOBİL OYUN TASARLIYA BİLME , ORACLE VE SQL BİLMELİ 3. ELEMAN: İOS UYGULAMA TASARIMI VE YAZILIMINI İYİ BİLEN YAZILIMI WEB TABANA BAĞLAMA , MOBİL OYUN TASARLIYA BİLME , ORACLE VE SQL BİLMELİ

  €1002 (Avg Bid)
  €1002 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...useful to all users. Answer to Public Questions ask by various patient. Post Events details. *Hospital -Clinic Accept Appointments and assign Doctor. Manage Timeslots and Price List per Consultation. Manage Profile. Manage Patient’s Profile. Private Consultations with patients. Post Events details. Post any Advertisements. Hospital can provide Facility, Emergency service details *ADMIN PANEL: Dashboard Patient Management Doctors Management Hastane-Clinic Management Ambulance-Pharmacy Management Report Management Payment Management -------------------------------------------------------------------------- Online Sağlık Portalı Bu tıbbi uygulama hasta ve doktor web ve mobil platformda bağlanmak için bir platform verir. Hasta, Doktor ve Hastane Arası. Tekli Klini...

  €1568 (Avg Bid)
  €1568 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Android ve IOS için mobil uygulama tasarımı yaptırmak istiyorum. Dini bir uygulama olacak. Genel manada kişilerin kaza namazlarını takip edebilecekleri, günlük kılmış oldukları namazları işleyebilecekleri bir uygulama. Uygulamayı kulanan kişinin ne kadar kaza namazı borcu kaldığını görebileceği dashboard ağırlıklı clean bir design üzerine kurgulanmalı.

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Wireframe tasarımları tamamlanmış projemizin front-end işlerini yaptırmak istiyoruz. Yapılacak siteyi aşağıdaki linkteki sisteme benzetebiliriz: Aşağıdaki linkteki şablon kullanılması için hazırdır: Öncelikle iki ekran yapılacaktır. Performanstan memnun kalınırsa projenin devamı için anlaşılacaktır. Ekranlardan biri "dashboard" mantığında olup kullanıcıyla interaktif çalışan bir sayfa olacaktır.

  €1066 (Avg Bid)
  €1066 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Web Tasarım İşi: Bir dershanenin öğrenci pa...bootstrap tablo, uygun tanımlayıcı icon'lar) Ders İzle (Youtube'dan embeded, altta bootstrap sorulan sorular tablosu) Soru Sor (Form ekranı + Doküman Yükleme) Sorulan Soruları Gör (Bootstrap Tablo) Soru Cevabını Gör (Sorulan Soru (Resim) + Cevap (Resim)) Ders Yarat (Form Ekranı) Ders Atamalar (Öğrenci Listesi ve Ders Listesi Çoklu Seçim Yanyana olacak Bootstrap) İstatistikler (2X3 Kutucuklar ile Dashboard) Notlar: Hazır bir temadan yararlanarak yapabilirsiniz. Lakin ekranlarda gereksiz hiçbir div/kod görülmek istenmemektedir. Sadece HTML istenmektedir. İçinde JS olacaktır. CDN değil kütüphaneler klasörde eklenmiş olacaktır. Memnun kalınması du...

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  EJS DE GEREKLİ BUNU UNUTMAYIN bana bir discord botu için ejs dashboard gerekli

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...useful to all users. Answer to Public Questions ask by various patient. Post Events details. *Hospital -Clinic Accept Appointments and assign Doctor. Manage Timeslots and Price List per Consultation. Manage Profile. Manage Patient’s Profile. Private Consultations with patients. Post Events details. Post any Advertisements. Hospital can provide Facility, Emergency service details *ADMIN PANEL: Dashboard Patient Management Doctors Management Hastane-Clinic Management Ambulance-Pharmacy Management Report Management Payment Management -------------------------------------------------------------------------- Online Sağlık Portalı Bu tıbbi uygulama hasta ve doktor web ve mobil platformda bağlanmak için bir platform verir. Hasta, Doktor ve Hastane Arası. Tekli Klini...

  €1737 (Avg Bid)
  €1737 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Yeni açılacak websitemiz için mobil üzerinden çalışacak Dolap, Modacruz, Gittidiyor benzeri, lokasyon bazlı çalışacak, içinde ödeme opsiyonu olacak bir uygulama ihtiyacımız var. , , dolap, mod...hem de satıcı olabilecek profiller yaratmak gerekiyor. Önyüzü için: İlk sayfa * Satıcı mı? Alıcı mı? olduğuna dair seçenek * Kategoriler ve alt kategoriler Kullanıcılar için * Facebook ve google login. * Kullanıcı profili * Profil sayfasında ürünler ve alıcı / satıcılarla mesajlaşma * Kategoriler ve alt kategoriler * Ürün ekleyebilme * Ayarlar ekranı Yönetici arayüzü (Kontrol paneli): * Dashboard * Ödeme kontrolü * Kategori ve alt kategori ekleme / düzen...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Anaokullarına satış yapmayı planladığımız çok kapsamlı modülleri olan bir otomasyon sistemimiz var. Her satış yaptığımız anaokuluna satış paketinde mobil uygulamasını da vermek istiyoruz. Bunun için işini kaliteli yapan, Android ve ios işine hakim, en az bir yıl ortaklık mukavelesinden ayrılmayacak bir ortak arıyoruz. Çalışacağımız or...her elli kurum satışında da bir kereye mahsus bin TL prim verilecektir. Şuan için paket fiyatımız bin TL. Ocak onbeş itibari ile satış temsilcisi vasıtasıyla anaokullarına gidilerek satış yapılacaktır. Otomasyon ilk yapıldığı zaman istediğimiz şartlarda olmadığı müddetçe ödeme ve ortaklık olmayacaktır. Bu konuda hassasiyetimiz var. Otomasyonun adresi, admin şifre admin

  €485 (Avg Bid)
  €485 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Değerli arkadaşlar, projemizdeki yönetim sayfalarının daha stabil bir altyapı ve modern bir tasarıma kavuşturmak adına öncelikli bazı sayfalar yaptırılacaktır. Projenin alt yapısı Codeigneter, AngularJS, MangoDB, Memcached, PHP teknolojilerinden oluşmaktadır. Bunlara ilaveten javascript, boostrap, json, xml, css gibi teknolojilere hakimiyet gerekmektedir. Bahsi geçe...çalışma ile ilgili ilavelerde destek verecek arkadaşlar aranmaktadır. - Bu teknolojilerde işlem yapabilecek arkadaşlara proje özel olarak anlatılacaktır. - Web yazılım ve gizlilik sözleşmesi imzalanacaktır. - Backend konusunda kendine güvenen uzman arkadaşların tekliflerini bekliyoruz. YÖNETİM TASARIM SAYFASI ÖRNEĞİ:

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Windows uzerinde oracle veritabani kurulacak ve audit vault kurularak gerekli ayarlari yapilacak.

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  oracle veritabanı kurularak audit server kurulumu ve konfigürasyonu gerçekleştirilecek.

  €7 - €27
  €7 - €27
  0 teklifler

  Merhaba, de yeralan html templateler kullanılarak bir membership sitesi oluşturmak istiyorum. admin template ve frontend template temini, domain tescili ve gerekli olursa ek addon temini gibi konuları ben halledeceğim....olarak. themeforest da yeralan admin temalarda olduğu gibi kullanıcının mailboxı olması geçmiş işlemleri takibi gibi konularda söz konusu olabilecek. konsept olarak şu siteye bakabilirsiniz: ancak görsel tasarımı theme forest html temalardan seçeceğim. hem frontend hem admin arayüzü. örneğin: admin tarafı için: önyüz için: teşekkürler.

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Laravel 5(October CMS) ile kodlanmış bir backend e yeni bir HTML giydirilecektir. Anlaştığımız takdirde HTML tarafımdan verilecektir. Eğer herhangi bir sorunuz var ise lütfen benim ile iletişime geçiniz. I need PHP Developer OR UX Designer with knowledge of PHP language, i have one project and its coding with Laravel 5 (October CMS ) , i want to change this dashboard. If we agree, i will send Admin Dashboard With HTML. If you need more details or want ask something please contact with me

  €323 (Avg Bid)
  €323 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...firmasının rezervasyon ve bilet kayıtlarını tutmak için kullanılacak olan bir veritabanı projesi 1- Verilmiş olan konu senaryosuna göre gerekli analizler yapılacak ve ER diyagramı şeklinde gösterimi yapılacak. 2- ER diyagramının veritabanı şemasına aktarımı yapılacak. (İlgili PK, FK ve ilişkilendirmeler gösterilerek) 3- Yapılmış olan tüm analiz işlemleri neticesinde arka planda kullanacağınız “Oracle” veritabanını oluşturunuz. 4- Her proje konusu ile ilgili olarak a. En az 4 tane tablo (Uygun veri türleri, PK/FK eşleşmeleri, otomatik sayı alanlar, uygun indexler, default ve constraintler…), b. En az 3 trigger (Insert/Update/Delete işlemlerinin en az ikisini kullanın.), c. 5 farklı çeşit rapor seçeneği oluş...

  €269 (Avg Bid)
  €269 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Toplu sms ve toplu eposta gonderimi-sosyal medya yonetimi-crm mantıgında dinamik rehber yonetimi-kullanıcı ve hesap yonetimi-çapraz kanallı marketing-analiz ve dashboard-websitesi

  €64715 (Avg Bid)
  €64715 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba...çok basit 1 - c# bilgisi gerektiriyor 2- c# kullanarak web tabanlı yazılım geliştirme bilgisi gerekiyor 3- DB si hazır olan bir Dasboard muhtemel 4 rakam , 2 grafik ( +1 er olabilir) 4- DB altyapısı hazır olup , gerekirse yazılıma göre düzenleme yapılabilir . Bu DB de 5-6 adet tablonun editörünün hazırlanması 5- görsel olarak sade ancak kullanımı kolay Yönetim (5-6 adet) ekranları ve 1 Dashboard dan oluşan yazılımı yapabilecek yazılım uzmanı arıyoruz. Yazılımın ilk çalışan versiyonu Şubat Son haftası teslim edilecek . İlerleyen zamanda yine aynı yazılımcı ile müşteri taleplerine göre çalışma devam edecek. Uygun göreceği bir template i kullanabiliriz. Hız kazanmak açısından . Temp...

  €1158 (Avg Bid)
  €1158 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ...dashboards and reports built on top of the .Net platform with Knockout JS as the JavaScript framework. The data the reports pull come from MS SQL Server. Although the Java platform is not utilized at the moment, we would like you to be well versed with Java as there will be a switch to the Java platform in the near future. /// Üzerinde çalışacağınız ürün web tabanlı bir analitik arayüzüdür. Çeşitli dashboard ve raporlardan oluşur. .Net platformu üzerinde çalışmakta olup JavaScript framework'ü olarak Knockout JS kullanılmıştır. Raporların çektiği veri MS SQL Server'dan gelmektedir. Her ne kadar Java platformu şu an kullanılmıyor olsa da, bizimle çalışmaya başlayacak kişinin Java platformunda da ...

  €3552 (Avg Bid)
  €3552 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Satışlarımızın bir Dashboard üzerinden takip edilmesini istiyoruz. Elimizde başka bir departmanda çalışan bir örnek var buna uygun bir

  €530 (Avg Bid)
  €530 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  iş politikası dersiyle ilgili pegasus şirketinin stratejik ingilizce rapor yazımı

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ASP.Net C#, MS SQL Server/T-SQL, Oracle/PL-SQL, My SQL, Ajax, JavaScript, jQuery, XML Web Services, MVC (Razor), WCF teknolojilerini kullanarak hizmet veren arkadaşlar..

  €5 - €23 / hr
  €5 - €23 / hr
  0 teklifler

  Proje Açıklaması: 2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tara...Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme amaçlı, Kullanılabilecek yöntemler : Yüz bilgilerini hash data olarak tutup iyi bir şekilde indexleme yapılabilr veya ağaçyapısı kullanılarak 6- 7 basamakta sonuç elde edilinebilir veya yazılımcı kendi yöntemini kullanabilir. Kullanılabilecek Teknolojiler: Java, C# , Sqlserver, Oracle ,Cuda, Open GL,vs (yazılımcı kendi de seçebilir).Ger...

  €356 (Avg Bid)
  €356 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tarafından browse edilen herhangi bir resmin özellikleri önce program tarafından ayrıştırılacak ...Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme amaçlı, Kullanılabilecek yöntemler : Yüz bilgilerini hash data olarak tutup iyi bir şekilde indexleme yapılabilr veya ağaçyapısı kullanılarak 6- 7 basamakta sonuç elde edilinebilir veya yazılımcı kendi yöntemini kullanabilir. Kullanılabilecek Teknolojiler: Java, C# , Sqlserver...

  €5592 (Avg Bid)
  €5592 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Ana sayfa tasarımı ve halihazırda user dashboard un üzerinde değişiklikler yapılması için HTML5 ve CSS bilen developerlara ihtiyacımız var. Websitemiz 'a benzer bir işleve sahip. Bu site için hem mainpage hem de customer dashboard'ın üzerinde tasarımsal değişiklikler yapılması gerekiyor. İstanbulda bulunan developerlar ile birebir çalışmak istiyoruz. Kısa süreli bir proje.

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  Kpi dashboard 6 gün left

  I need template for KPI report

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Edit a feature Laravel for register user flow: Like app 1. Enter email submit form 2. Send email validate link via email 3. Click and user enter new password 4. Login success Need: - Master skill Laravel - Work good with Git

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I am using Firestore as my database , I want to have a dashboard ( AdminLTE) to grant authenticated users access to their dashboard. - Dashboard must be AdminLTE. - I recommend to have Laravel to be used as backend module to communicate with Firestore. - A simple login page is needed , with two fields , one for Email and the other for Password. - Once user enter correct credentials as in Firebase Auth , he/she will get directed to his/her dashboard. - All those files have to be hosted on Firebase hosting side. - Need to have a proper documentation on such installation with screenshots , specially that I will have to change the attached service account key later after receiving my project.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I am looking to hire a freelancer with experience in building multi-vendor websites using WordPress and WooCommerce. The design of the site should be similar to , and there needs to be a secure dashboard for vendors so they can easily login, add their product listings, and track their sales performance. If you have prior experience in this type of project I would love to hear from you!

  €2161 (Avg Bid)
  €2161 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  In need of someone who can run packages on grants for governmental bidding. Draft a systemic grant audit for submission to Organizations for donations.

  €333 (Avg Bid)
  €333 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  ...El agregador permite recopilar los anuncions (quitando los duplicados), y te proporciona un analisis de rentabilidad de la inversion y de otros indicadores. Cuando identifiques un anuncio que te interesa, vas a poder tener una analisis mas profundo (analisis de la ciudad/zona geografica, analisis financiero de la inversion, etc.). Esta parte debe de ser bastante visual con graficos (en plan dashboard). Adicionalmente al motor de busqueda y agregacion, quiero disenar una extension Chrome en las mismas paginas web de anuncions (Idealista, fotocasa, etc.) que te de las informaciones relevantes de rentabilidad sobre los anuncios. El proyecto, siendo un SaaS, debe contar con la gestion de usuarios y pagos. No tengo la vision completa del mercado inmobiliario espanol. Sé que e...

  €2170 (Avg Bid)
  €2170 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I have a dashboard already done up i need the following done: 1. need some alignment of the pages. 2. I need 3 sub pages, with some baskc form fields crated with the same header and footer etc. 3. I need the login tab included on all pages with a login popup when clicked on I need this done today asap

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  I implemented sales dashboard project 1

  €988 (Avg Bid)
  €988 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Website needed 6 gün left

  Technology:- PHP Features:- User dashboard 1. User sign-in and sign up, sign in using OTP 2. Import the excel file 3. Read excel file and display calculations 4. Store file in data base 5. Email alerts ( welcome mail on signup, reset password, file upload alert ) 6. Pricing plan create with conditions 7. Billing page for transaction history 8. Agency user dashboard 9. GST validation API integration 10. Save GST number of the user and allow same file that contain similar GST number Admin dashboard:- 1. Pricing and plan creation via admin 2. Create coupon and custom plan for user 3. Export button to export user data Website frontend ( Wordpress ) Reference website

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Build me a website. 6 gün left
  ONAYLI

  We are looking for a skilled individual to create a user dashboard for our clients. The website will allow users to login, add requirements for product and service suggestions, and receive a list of suggested products and services. The website will also include login and social login options, static content pages with good design, a form for uploading requirements, email notifications, active listings, suggestions with embedded video players, and an admin panel for managing products and services. This is the beginning of the project and it might get extended in the future.

  €282 (Avg Bid)
  €282 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Hi, We are looking to hire intermediate to advanced Laravel developer to design a combined 1) basic website (about us, pricing, services, etc) website - fully responsive along with 2) either creating or providing templates for dashboard approximated based on approved designs. Looking for those focused on basic html structure at launch with iteration over time. Specifics will be discussed in more detail if you are contacted. Please provide samples of past work/portfolio in the described specifications to be considered. Must be willing to assist via teamviewer or zoom for any issues with launch and updates ongoing.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  This work is for senior freelancers. I have an adm...page name for each of the 4 admins. All pages are present in the original admin. No new page creation work is involved. No database work is involved. Each page should work with data insertion as well as data fetch similar to what is working in the given admin. I will give 4 new admin templates 1 by 1. Complete the first one then will give the second template and so on. Do login page, and dashboard with some graphs/charts as given in the respective template. You need to do fresh all 4 admins. All functions should work properly as in the original admin. Designs of the new 4 admin template must be followed. MOBILE RESPONSIVENESS MUST BE MAINTAINED FOR ALL PAGES. If any clarifications are needed, ask. Time - 6 days Max. Budget ...

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  My WordPress theme has needs a few changes as described on the screenshots attached. 1. Dashboard - copy this link here. The yellow button has to target same location as the purple button. 2. Dashboard - remove images. When user posts an item, item images are shown here. They don’t need to be shown. 3. History page - remove user block and place Notes sections on that column. 4. Menu panels on top of the chat panel. Dropdown menus are buried under the chat panel. Menus have to be on top. 5. Register - remove this - start as employer automatically for all registrations. Theme as 2 user roles: employer and freelancer. Freelancer role not needed. Register all new users as employer automatically and remove those options from display. You are required to start immediate...

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  hi there!. I have subscription for Envato. From I can give you the selected template that I like.....need to create a personal dashboard... This will be a low-budget project obviously. I will tell you what all I want in left panel and inside that panel what all elements you have to insert. There is not much additional functionality that I need except ability to create users with me being the only admin. It absolutely does not matter what technology you work in - react, PHP, etc...template can be avail for anything. Lets discuss.

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Redesign Full Website 6 gün left
  ONAYLI

  Hello I want Redesing all pages on my website ( Front page , Login,SignUp page , Dashboard User ) Domain Link

  €390 (Avg Bid)
  €390 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  For details, please see: [removed by admin] My main requirements are to find someone to help me build an interactive dashboard that can display a building information model. This is a project that has a 1 year deadline. The full stack software developer is responsible for creating, maintaining and documenting a from-scratch interactive Remote Communication Dashboard (RCD) which includes front-end, back-end and database systems. This RCD forms the backbone of the VisionBuilder platform which combines all the three core offerings together. The candidate should be comfortable working independently and will implement the following components in particular: Databases A proprietary .ifc BIM datastore written in NoSQL. An in-memory (Redis) .ifc changelog database fo...

  €24891 (Avg Bid)
  €24891 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I need someone that understands statistics to analyze data from soccer games. THis is focused in one specific market to find correlation between events. The person must be able to find things such as: Amplitude, Variance, Standard deviation, Frequency and on. The person have also to be able to create a dashboard taking data from a website to create future events prediction. Thanks.

  €318 (Avg Bid)
  €318 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need to update a spreadsheet and excel work books with data from the directory path and size into the User and data dashboard. This report will help me show what data path each of the users have data located. The example documents attached are small examples of a much larger data set I am working with but representative of what I'm attempting to accomplish.

  €26 (Avg Bid)
  Acil
  €26 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I am in need of a website for my camera rental business. The website should include the following features: a login and sign-up page, product pages displaying pictures of the cameras and lenses, with rent prices clearly visible, an elegant design, and a proper dashboard. My budget for this project is limited. I have also provided reference pictures for the website design

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  14 teklifler