Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  84 otomotiv logolar iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Dijital ürünlere ihtiyacım var, özellikle de baskı grafik hizmetlerine. Ürünler, işimizin çeşitli yönlerini yansıtan, yüksek kaliteli broşürler, logolar ve el ilanları tasarımını içermelidir. İdeal beceriler ve deneyim: - Grafik tasarımında güçlü bir geçmiş - Broşür, logo ve el ilanı tasarımında kanıtlanmış deneyim - Dijital ürün tasarımında ve üretiminde geniş bilgi - Yaratıcılık ve orijinallik - Göz alıcı ve etkileyici visüeller yaratma yeteneği - İyi iletişim becerileri ve geri bildirime açık olma Teslim edilecekler: Tüm tasarımların dijital kopyaları gerekmektedir. Bu tasarımlar, potansiyel müşterilere işimizi tanıtacak ve onlara sunduğumuz &uum...

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Araba Logosu Bitti left

  Araba şirketleri için tasarlanan logolar

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  12v otomotiv de çalışacak sistemimizde kullandığımız 3 Adet dc motoru araçtan bazı veriler alarak belirli zamanda ve belirli hızlarda çalıştırabileceğimiz kendi yazılımızı yükleyebileceğimiz elektronik kart tasarlatmak istiyoruz.

  €1554 (Avg Bid)
  €1554 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Özel tasarım logolar ve bannerlar

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  ...000.000 soru ve bu soruların doğru cevapları lazım. Soru ücreti 0,10 ₺ Cevap ücreti 0,15 ₺ Sorular, kullanıcıların günlük hayatta sürekli kullandığı eşyalarla veya aldığı hizmetlerle ilgili olmalıdır. -Elektronikler; Kombi, klima, beyaz eşyalar vs.. tamir/servis/kullanım vs. ile ilgili sorular -Bilgisayar, Yazıcılar, cep telefonları vs. yazımsal/donanımsal tamir/servis vs. ile ilgili sorular -Otomotiv sektörü/ Tamir, servis, teknik b ilgilerle ilgili sorular -İnşaat, Ev dekorasyonu ile ilgili sorular -Nakliye, Tesisat, Yıkama, Temizlik vs.. -Eğlence & Bilgisayar Oyunları & tatil/seyahat/turizm Kabul edilmeyen türden sorular: Yolda yürünür mü?, İnsan konuşur mu? Kedi uçar mı? bu tür çöp ...

  €4637 (Avg Bid)
  €4637 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Logo da mesela berber logosu futbol kulübü logosu, dükkan logosu, kafe logosu,resorant logosu, adiş de mesela dershane afişleri gibi afişler tasarlamayı düşünüyorum kamu supotunda ise mesela Sigaraya hayır doğaya zarar verme yere çöp atma,sularımız kirletmeyin gibi mesela alkole hayır zorbalığa hayır gibi kamu supotları yapmayı planlıyorum tasar...logosu, dükkan logosu, kafe logosu,resorant logosu, adiş de mesela dershane afişleri gibi afişler tasarlamayı düşünüyorum kamu supotunda ise mesela Sigaraya hayır doğaya zarar verme yere çöp atma,sularımız kirletmeyin gibi mesela alkole hayır zorbalığa hayır gibi kamu supotları yapmayı planlıyorum tasarım da ise mesela logo tasarladım afiş tasarladım Kamu supotunu tasarla...

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  Logo Tasarım Bitti left

  Ben size bu ve bunun gibi logolar tasarlayabilirim.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar otomotiv sektöründe konumlandıracağımız bir girişimimiz var. En yakın servis noktalarını görüp randevu alabilecek araç sahipleri. 10 farklı otomotiv dikeyinde hizmet verilecek ama başlangıçta sadece 6 alan olacak Çark sistemi ile çekiliş yapabilme. iş yeri panelleri. teklif verme özelliği. kullanıcı panelinde aracıyla ilgili her türlü detay alınabilecektir. Her platformda aynı deneyimi sunmak istiyoruz. Verdiğiniz teklifleri en üst fiyattan vermenizi rica ediyoruz. Çünkü proje basit değil. ver her detayı burada yazmak istemiyoruz. 3 platform + uı ux tekliflerinizi beklemekteyiz

  €8999 (Avg Bid)
  €8999 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Herkesin istediği tonlarda logolar vb. Şeyler hazırlicam(ücreti hakkında görüşebiliriz.)

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Usta Otomotiv Tarsus isimli firmamız için logo ve ikon tasarımı yapılacaktır. Firmamız Kamyon ve tır alım satımı yapan bir galeri işletmesidir. Akılda kalıcı ve ikonik tasarımlar beklenmektedir.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  65 teklifler
  Logo tasarlama Bitti left

  Yaratıcı logolar yapabilecek kişiler aranmaktadır. Uygun olan kişi katılabilir

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  65 teklifler

  Logolar dünyası: logoların içerdiği

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need a graphic designer to create a 3d logo and flat logos. 3d logo ve düz logolar.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  50 teklifler
  Logo tasarım Bitti left

  3d logo ve düz logolar.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Elektrik ve hırdavat malzemesi satacağım bir dükkan açacağım. Bu dükkan bir şahıs firması olacaktır. İsmini de UMUT Elektrik olarak düşünmekteyim. Önerilere de açığım. Bu dükkan için logo yaptıracağım. Eklediğim fotoğraflar logo örnekleridir. Ve firmam için de bu tarz logolar düşünmekteyim. Sadece örnek olması açısından bu logoları paylaşmaktayım.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  Ticari nedenlerle uygulama hakkında fazla bilgi veremiyoruz..İŞE TALİP OLACAK KİŞİ veya EKİP İLE İSTANBULDA YÜZ YÜZE İLK GÖRÜŞME ŞARTI VAR.. Ayrıca sadece noter sözleşmesi ile ve garanti verebilecek birileri ile çalışılacaktır. Xd formatında mobil için hazırlanmış tasarımları ve logolar hazır, diğer bazı kısımlarıda kısmen yapılmış olup apk webview android ve web ana sayfa + admin şeklinde tamamlanacaktır.

  €1861 (Avg Bid)
  €1861 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Tasarlıyacağım logolar anlamlı bir ifade içeren hoş gözüken logo biçimnde olucaktır

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...fazla web adresimi kullana bilmeliyim. Tüm kaynak kodları tarafımıza teslim edilecektir. Site üzerinden yapacağımız için sözleşmeye gerek duymuyoruz güvence bu sitedir. Resimleri videoları ortak bir alana ekleyeceğiz yollarını belirleyeceğiz tüm veriler aynı alandan beslenecek. ikitane web site var onların tüm ürünleri ve ürün bilgileri indirilecek resimlerle beraber ve bazı resimlerin üzerinden logolar temizlenecek. ve not.. Anlaştığımız taktirde web sitelerimi barındırdığım sunucunun bilgileri tarafınıza verilecektir tüm işlemler oradan yapılacaktır. Buna göre bir fiyat ve termin zamanı çıkarıp bilgi gönderirmisiniz. Hangi sistemle yapacağınızı lütfen fiyat verirken belirtiniz.

  €1391 (Avg Bid)
  €1391 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba, E-Ticaret üzerinden otomotiv kategorisinde hizmet veren bir firmayız. Müşterilerin dikkatini çekebilecek bir logo yaptırmak istiyoruz. Marka ismimiz Bak ımcım

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  sizin için profesyonel güvenilir logolar üretebilirim logonun fiyatı zorluğuna göre 5-20 Euro arasında değişir ulaşım için Mail. shedidshala12

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Php tabanlı full responsive tek sayfalık web sayfası yapılacak...psd olarak ve ayrıca html e css e dökülmüş serverda çalışacak şekilde hazırlanacak ve, kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. vereceğim logolar kullanılacak, sayfada logo, yazı alanları, resim alanı, admin giriş linki ve mobil indirme linkleri bulunacaktır...admin için giriş penceresi olacaktır ( popup tarzı ) sayfanın amacı web adresinden ulaşanları playstore vs yönlendirmek, ayrıca web tabanlı admin panele ulaşmaktır...

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Basit logolar, afişler, kartvizitler, broşürler, davetiyeler, el ilanları vb. yapılır. Örnek yapılmaz. En geç 3 gün içerisinde teslim edilir.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Süre ile çalışan paylaşım yapma. Yeni Logolar. Cezbeden etiketler ve tanıtımlar.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Süre ile çalışan paylaşım yapma. Yeni Logolar. Cezbeden etiketler ve tanıtımlar.

  €230 - €691
  €230 - €691
  0 teklifler

  Belirli otomotiv motor parçaları için araç içerisindeki işlevini anlatacak, yararı ve zararını gösteren animasyon oluşturulacak. 8 dil seçeneği 8 dil(Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca ve Portekizce) olup toplamda 12-15 dakika olacak. Biz sadece Türkçe ve/veya İngilizce metin vereceğiz.

  €2201 (Avg Bid)
  €2201 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Örnek : ü bu logolar soldan sağ doğru hareket edecekler. Boyut : Instagram story (1080 x 1920) Bütçe 15€ After Effect ile yapılması önemli.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Örnek : ü bu logolar soldan sağ doğru hareket edecekler. Boyut : Instagram story (1080 x 1920) Bütçe 15 - 25€ After Effect ile yapılması önemli.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  -Facebook, instagram, oyun pplerinde vb. gibi kullanabileceğiniz örnekte ki gibi logolar yapılır. (İstenilen herşeye göre) -Discord gibi programlarında özgün icon yapılır. (İstenilen herşeye göre) (ATI yazılan icondur.)

  €409 / hr (Avg Bid)
  €409 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  araç giriş çıkışlarını araçların otoparka giriş çıkışlarını kaldıkları gün sayıları verilen hizmetleri kontrol aşamalarını takip edeceğimiz online iş takib otomasyonu

  €1022 (Avg Bid)
  €1022 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Kurumsal ve bireysel logo tasarımları yapmaktayım, istediğiniz logo ortaya çıkana kadar sizinle iletişim halinde olunarak alternatif logolar gönderilir, yapılan logolar tamamen özgün ve çizim odaklıdır, internette bulunan stock tasarımlar veya görseller kullanılmamaktadır. Daha önceden yapmış olduğum bir kaç logo çalışmaları görseldedir.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Ucuza akılda kalıcı, sade, hoş, göze batan ve dikkat çekecek logolar yapılır.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhaba bu işte çok profesyonel olmasam da renkli youtube yada profil fotoğrafları için birebir photoshop bilgim var eğer renkli ve eğlenceli logolar istiyorsanız bana yazabilirsiniz aşağı da örnekler bulunmaktadır.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bilgisayar mühendisiyim. Bütün yaptığım web sayfalarının logo tasarımlarını kendim yapmaktayım. Uzun zamandır tasarım yapmaktayım. Şık logolar tasarlarım sizin için. Beni daha iyi tanımak istiyorsanız adresine gidebilirsiniz.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Ucuz fiyata basit logolar yapabilirim nasıl bir logo istediğinizi yazmanız yeterli.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Çok güzel ve sade logolar için bana whatsapp numaramdan yazın ve ya instagramdan(quliyevv255) yazmanız yeterli

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Kaliteli özenle logolar yapılır acele yoktur. 5$

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  portföye buradan baka bilirsiniz. İstenilen miktara uygun profesyonel logolar yapılır

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ucuz fiyata hem kaliteli hem de yaratıcı logolar istiyorsanız kesinlikle bana gelmelisiniz

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  max 10 dakika uzunluğunda videolar editlerim. logolar hazırlarım daha önce youtube için video editlediğim oldu. arka plana müzik ve geçiş efektleriyle futboll sayfaları için çalışıyorum. isteğe göre sizede yardımcı olabilirim. Premiere pro kullanıyorum. Ücret her zaman en son plandadır. Para önemli değil önemli olan gelişmek.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba otomotiv alanında yedek parça satan bir girişimciyim, işimi interne taşımayı düşünüyorum. Tecdoc tabanlı arama şeklinde olmasını istiyorum. Araçtan parça bulma veya şaseden parça bulma şeklinde olmasını istiyorum.

  €598 (Avg Bid)
  €598 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhaba, otomotiv sektörü için 200 kelimelik SEO uyumlu 30 adet Türkçe makale fiyatı almak istiyorum.

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ...çok iyi bir örnek var. Buradaki sistemde logolar hazır taslaklar ile kendiliğinden oluşturuluyor. Logaster projesined marka adını yazıyorsunuz ve sistme logolar üretiyor. Bizim marka adı yazma ve otomatik logo üretme olmayacak. Logoyu biz sisteme gireceğiz. Yani bizim müşteriye özel olarak hazırladığımız logolar sunum haline getirilecek. Biz sisteme logo girince sunum ve teslimat aynen logaster'deki gibi olacak. Her logo için sunumu sistemin kendisi hazırlayacak. Müşteri bir logoyu beğendiğinde "indir" e basıp dosyaları indirebilecek. Logolar .ai .pdf .jpg .png .pdf formatlarıyla indirilecek. DİKKAT: Lütfen adresine gidin ve marka adı yazın. Örnek logolar...

  €1040 (Avg Bid)
  €1040 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Trophy icon Marka logo tasarımı Bitti left

  Polymer kil ağırlıklı el yapımı takıları markalaştırmak için bir logo ihtiyacımız bulunmaktadır. Logo'da "handmade in Istanbul" , by ZPY ve tabiki marka adı olan "Mad Clayer" olmalı. Basit ve sakin bir logo arayışındayız. Marka "Alice in Worderland" den esinlenilmiştir. Logoda da buradan esinlenmeler olabilir. Örneğin font gibi... Aynı alandaki benzer logolar ve Alice ile ilgili çıktılar ektedir.

  €22 (Avg Bid)
  Garantili
  €22
  17 girdi

  Firmamız, demir çelik sektöründe otomotiv yan sanayisine demir profil üreten haddehanedir. Firmanın kurumsal yapısının ön plana çıkarılabilmesi doğrultusunda web sitesi ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bağlamda; bir anasayfa ve anasayfa üzerinden yönlenmek şartıyla insan kaynakları ve tedarikçi siteleri ihtiyacı bulunmaktadır. Yazılımsal olarak .Net tabanlı olmak şartıyla C#, JS, Angular, HTML, CSS dilleri projede kullanılabilir. Ayrıca proje, kaynak kodları ile birlikte satın alınacaktır.

  €1046 (Avg Bid)
  €1046 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Firmamız, demir çelik sektöründe otomotiv yan sanayisine demir profil üreten haddehanedir. Firmanın kurumsal yapısının ön plana çıkarılabilmesi doğrultusunda .net tabanlı insan kaynakları ve tedarikçi portalı ihtiyacımız mevcuttur. Aynı zamanda portallar ile kullandığımız ERP program arasındaki iletişimi sağlayacak web servis yazılması gerekmektedir. Süregiden bir iş olmakla birlikte 3 ay gibi periyotlarla güncellemeler istenecektir.

  €2891 (Avg Bid)
  €2891 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  asya % afiş Bitti left

  Şahsima verilen imkanlar doğrultusunda yepyeni fikir ve düşüncelerle yeni logolar tasarlayıp herhangi bir kurumun imaj derecesini kalitesini daha da yükseltip hem kendi açımdan hemde sitem adına iyi bir konumda olmaya hedeflemekteyim.

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Design project Bitti left

  Bir logo tasarlayın Daha cok yurtdisina satis yapan Otomotiv aksesuarlari üreten firmamiz icin yeni bir logo tasarimi düşünüyoruz. Firma adi: CAN OTOMOTIV Sade, anlaşılır, karmaşık renk ve cizgilerden uzak, akilda kalici ,beyaz veya siyah zemin üzerine , mavi, turuncu, siyah renklerden birini kullanarak birkac tasarim olabilir.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Otomotiv sektöründe olan şirketimizde ürün,kutu tasarım çalışmaları yaptırmak istemekteyiz.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  otomotiv sektörü için katolog tasarlanacak

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Farklı logolar yaratılmalı...

  €298 (Avg Bid)
  €298 Ortalama Teklif
  10 teklifler