Paypal flash feedback succesful payment işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
    İş Durumu
    259,083 paypal flash feedback succesful payment iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

    Bu bölümde ilgili proje isterleri yer almaktadır. İsterlerin sağlanması koşulu ile istenilen programla dili tercih edilebilir. Ortak ödeme sistemi; • Kullanıcı ara yüzü olacaktır. (Web) • Para yatırma ve para çekme bölümleri olacaktır. • Para yatırmak isteyen kişinin miktarı doğrudan eşleşmesi durumunda para çekmek isteyen kişiye gide...

    €2339 (Avg Bid)
    €2339 Ortalama Teklif
    14 teklifler

    ...Kendimden bahsedicek olursam İstatistik bölümü mezunuyum 2014'ten beridir oyun yapımı ile hobi olarak ilgilenen biriyim. Unity , 3D Studio Max, C# , C++ , Photosop , Adobe Flash Player AS3 ve FL Studio konusunda az çok bilgi sahibi biriyim... Oyun freelancer olarak geliştirilecek, zaten profesyonel bir ekip olmasını beklemiyorum biraz zamanı olan

    €2236 (Avg Bid)
    €2236 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    ... Tarihçesi Amaçları vs. Bitcoin Nasıl Yüklenir? -------------------------------------------- kredi kartı ile bitcoin yükleme mobil ödeme ile bitcoin yükleme paypal ile bitcoin yükleme perfect money ile bitcoin yükleme webmoney ile bitcoin yükleme elden bitcoin yükleme bitcoin satış siteleri yerli bitcoin sa...

    €119 (Avg Bid)
    €119 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

    €25 (Avg Bid)
    €25 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    acil flash tasarımlı animasyon

    €248 (Avg Bid)
    €248 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Sitemize paypal entegrasyon yapabilcek birini aramaktayı[login to view URL] önce yaptığı çalışmaları göstermesi gerekmektedir.

    €142 (Avg Bid)
    €142 Ortalama Teklif
    9 teklifler

    Merhaba, Wordpress Woocommerce ile pazaryeri oluşturuyorum. İyzico ile Wocommerce pazaryeri plugin arasında entegrasyonun gerçekleştirilmesi konusunda desteğe ihtiyacım var. iyzico pazar yeri cozumu ile woocommerce pazaryeri eklentisi arasında entegrasyon sağlanmalı, submerchantkey yaratılmalı.. Dokumanları aşagıda paylaşıyorum: [login to view URL] [login to ...

    €209 (Avg Bid)
    €209 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Aktiv bir online ticaret sitesine eklenmiş olan paypal sisteminin developer hesabından misafir kullanıcılardan [login to view URL]ı çekimi sağlanması işi.

    PHP
    €133 (Avg Bid)
    €133 Ortalama Teklif
    7 teklifler

    Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

    €26 (Avg Bid)
    €26 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    ...yapılmalı. Kullanıcılar çok rahat telefonundan resim seçip sisteme aktarabilmeli ve yine aynı şekilde client tarafında yükleme başlamadan küçültülme uygulanmalı. Jquery ve Flash tarafında client resize image gibi kod parçacıkları ve apiler mevcuttur, mobil destekleri de var. Site için resim ekleme olayı çok ama çok &...

    €286 (Avg Bid)
    €286 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

    €154 (Avg Bid)
    €154 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

    €134 (Avg Bid)
    €134 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

    €87 (Avg Bid)
    €87 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

    €70 (Avg Bid)
    €70 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    ı want to make payment so hired [login to view URL] thank you [login to view URL] mqlcodingtrader, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Lütfen proje açıklamasını gözden geçirin ve istediğiniz ayrıntıyı tartışalım.

    €27 - €224
    €27 - €224
    0 teklifler

    ı want to make payment so hired [login to view URL] thank you [login to view URL] mqlcodingtrader, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Lütfen proje açıklamasını gözden geçirin ve istediğiniz ayrıntıyı tartışalım.

    €63 (Avg Bid)
    €63 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

    €58 (Avg Bid)
    €58 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    [login to view URL] örnek flash uygulaması

    €9 - €27
    €9 - €27
    0 teklifler

    Anbindund Paypal Express OSCommerce

    €759 (Avg Bid)
    €759 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    Ekteki dosyada ingilizce cümlelerin türkçe karşılıkları var. Onların kontrol edilip düzeltilmesi gerekiyor. ödeme paypal üzerinden yapılacaktır. max bütçe 40 usd

    €11 / hr (Avg Bid)
    €11 / hr Ortalama Teklif
    29 teklifler

    Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

    €211 (Avg Bid)
    €211 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Duzen li olarak gunde en assagi 3 en fazla 10 tane haber yazicak birisini [login to view URL] genelikle Ingilizce yayin yapan websitelerinden alinip Turk insanin ilgi...400 kelime kadar olucaktir. gunde 3 haber icin odecegim ucret ayda 400 tl dir. Kesinlikle olmasi gerekenler Wordpess bilgisi yoksa da egitim verilir Gmail, skype ve paypal hesabi

    €23 - €293
    €23 - €293
    0 teklifler

    [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

    €36 (Avg Bid)
    €36 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

    €4 / hr (Avg Bid)
    €4 / hr Ortalama Teklif
    2 teklifler
    Flash Oyun Bitti left

    Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

    €281 (Avg Bid)
    €281 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

    €179 (Avg Bid)
    €179 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

    €3872 (Avg Bid)
    €3872 Ortalama Teklif
    8 teklifler

    Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

    €282 (Avg Bid)
    €282 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

    €496 (Avg Bid)
    €496 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

    €310 (Avg Bid)
    €310 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

    €12 / hr (Avg Bid)
    €12 / hr Ortalama Teklif
    2 teklifler

    I need testers for our new Chrome Extension software. It's being released this week. We need feedback. If you have any experience with this sort of work please let me know. Please put "lobr3" in your bid proposal. We want to know what you think.

    €293 (Avg Bid)
    €293 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    ...synchronization. Our testers need to watch a few videos and visually determine if the lip movements in the videos match the actual pronunciation of native speakers. Please make your feedback as detailed as possible. And don’t judge the reenactment technology - it might not be perfect, focus on the articulation. P.S. you don't need to know all these languages!

    €272 (Avg Bid)
    €272 Ortalama Teklif
    11 teklifler

    I am looking for an excel expert to create a payment calculation using CSV report as the input to flush out a payment distribution including tips, bonus, discounts, promo codes.... Please contact me to discuss in more details. Thank you

    €114 (Avg Bid)
    €114 Ortalama Teklif
    30 teklifler
    Customer Service 6 gün left

    Someone that can put themselves in their customers’ shoes and advocate for them when necessary,customers feedback are priceless,so you have to store it well for future references

    €15 / hr (Avg Bid)
    €15 / hr Ortalama Teklif
    9 teklifler

    ...synchronization. Our testers need to watch a few videos and visually determine if the lip movements in the videos match the actual pronunciation of native speakers. Please make your feedback as detailed as possible. And don’t judge the reenactment technology - it might not be perfect, focus on the articulation. P.S. you don't need to know all these languages!

    €313 (Avg Bid)
    €313 Ortalama Teklif
    14 teklifler
    Payment gateway 6 gün left
    ONAYLI

    I have an investments website and few payments gateway in it, but i don't use them. I want to use offline payment like bank deposit. I want you to add company bank account on the website, i want the bank details to reflect on dashboard after the user has clicked pay now button. I also want users bank details to reflect on withdrawal request admin section

    €26 (Avg Bid)
    €26 Ortalama Teklif
    18 teklifler

    ...and login, can only select an available slot to get their service at home. When the service has been completed, the customer can leave a feedback to the employee who provided the service. No payment service, the payment will be done in loco to the employee. The back office, web based, has to be able to manage: - the users (add/edit/remove) - the employees

    €610 (Avg Bid)
    €610 Ortalama Teklif
    44 teklifler

    ...money to pay for the highlights of the publication (this fund’s deposite its maded from admin manually, only need the function to add and take the value) - Seller reviews and feedback. - view previewes adverts - comments on advertisement - Option of the interested to send a message to the user (must have to receive an notification in the email too with

    €1260 (Avg Bid)
    €1260 Ortalama Teklif
    29 teklifler

    ...design 2. Ecommerce friendly, woocommerce 3. Responsive 4. Fast 5. SEO Friendly 6. Automated order processing : emails sent since order creation until order delivered and feedback received. 7. Affiliate program set up 8. Counters for how many clients, event A, B C...Numbers depends on a formula and the time we compute the total number. We will provide

    €204 (Avg Bid)
    €204 Ortalama Teklif
    111 teklifler

    i would like to setup a razorpay payment gateway in an existing MERN stack web application as soon as possible. All the payment gateway initial costs have been paid. i can povide you the details before the starting of the work

    €102 (Avg Bid)
    €102 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    I am developing a sample acton card. The action card is about a user rating (Feedback). The rating is from 1 to 5. All I need is to replace these numbers with the emojis (png files). I want to use them as a rating. I added these photos to the zip file but I didn't add them in code. I named the emojis by the number I need to replace.

    €64 (Avg Bid)
    €64 Ortalama Teklif
    4 teklifler
    Cold Call Executive 6 gün left
    ONAYLI

    ...presentations on products and services • Create frequent reviews and reports with sales and financial data • Negotiate/close deals and handle complaints or objections • Gather feedback from customers or prospects and share with internal teams Requirements: • Proven experience as a Sales Executive or relevant role • Proficiency in English • Excellent knowled...

    €346 (Avg Bid)
    €346 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    ...Version 74.0.3729.157 (Official Build) (64-bit) The issue that has been identified is "The current reset option use flash. But Flash player are deprecated and not longer support almost 2 years. Do that is problem that you have. It uses flash to reset." Looking for a vendor whom can solve this issue with minimum need for custom code or changes to the

    €23 (Avg Bid)
    €23 Ortalama Teklif
    12 teklifler

    I have already integrated paytm on my magento website but it's not working. After making payment the page goes blank.

    €27 (Avg Bid)
    €27 Ortalama Teklif
    16 teklifler

    I need some changes to an existing website. I already have a design, I just need you to build a website for my small business.

    €20 (Avg Bid)
    €20 Ortalama Teklif
    13 teklifler

    Looking for someone qualified based in China to test and submit a detailed and reliable feedback (with videos, questionnaire, etc.) on cosmetic items.

    €22 (Avg Bid)
    €22 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    please contact me i will give your more information

    €15 (Avg Bid)
    €15 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    We are currently using shopify and feel the paypal button on checkout page is ugly, confusing and misleading. We want to get rid of the yellow paypal button from checkout - whether you hide it through CSS or completely. It currently is not in our Cart and we have a fully customise shopify store (so not using a standard shopify theme). Please only

    €52 (Avg Bid)
    €52 Ortalama Teklif
    16 teklifler

    i need a payment gateway that enables me to create a payment page for each user that has his small business to receive payments from his clients,it can be made using wordpress normally

    €143 (Avg Bid)
    €143 Ortalama Teklif
    33 teklifler