Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  53,589 powerpoint iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  PowerPoint slaydı oluşturmak için yardıma ihtiyacım var. Çalışmanız için size dosyaları göndereceğim.

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €303 (Avg Bid)
  €303 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €527 (Avg Bid)
  €527 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2378 (Avg Bid)
  €2378 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €988 (Avg Bid)
  €988 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €566 (Avg Bid)
  €566 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €978 (Avg Bid)
  €978 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...telephone appointment setting ($15-25 USD / hour) I need researcher (€250-750 EUR) Filipino to US Transcriber (Philippines) (Manila, Philippines $10-30 USD) I need a software created that can scan/read PDF's and turn them into a excel spreadsheet (£20-250 GBP) Real Estate Cold Caller and Data Management ($2-8 USD / hour) Google sheet coder urgent.. ($10-100 AUD) Quickly creat a gantt chart view in PowerPoint with a list in excel ($15-25 USD / hour) we are trying to get a list of all Audi dealers addresses from this web ($10-30 USD) Need ...

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I have an excel spreadsheet that I use to calculate prices that autofills a page on a powerpoint presentation. I made it all myself by watching youtube videos but some things don't work right and I need you to fix them. I will send you specifics if you would like to do the project. It may not take you much time at all, but I'm stuck and need some help.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I have a simple angular site that needs some work. Trying to make it more modern and appealing. I added pictures so you can see the way it looks now and a powerpoint with content that I want added to the site. I want it to look more modern and lighter, I don't like the black background at all. This is for a non profit targeting US Veterans (soldiers).

  €158 (Avg Bid)
  €158 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  This is a graphic for a "landing page" in an App. It has been started in PowerPoint and needs to be redesigned and rearranged. Need to chat about specific changes.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  hi I am into creative design firm I want powerpoint slide design with different theme

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  I am in need of ongoing support to convert the content found on one set of powerpoint slides into a new themed powerpoint presentation. The first presentation consists of about 20 slides. The work needs to be done perfectly with careful attention to detail. Some of the content may need to be manipulated a bit to look good on the new slide theme. This is a test project to see how it goes. There will be a great deal of future work.

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Why ABC? At Affiliate Business Club, we are not your ordinary event organizers. We are a comm...follow-ups with key stakeholders to track progress, where required • Arrange travel, logistics, and travel packs Essentials: • Experience managing projects • Proven experience of working independently in a high volume, fast-paced environment • Previous experience with confidential or proprietary information is strongly preferred • Fully proficient in English • Advanced skills in MS Word, Excel, PowerPoint, Gmail, Google Sheets, and Adobe • Superior attention to detail and accuracy • Strong organisational skills, with the ability to juggle multiple/changing priorities • Resilient under pressure, with ability to maintain composure, and calml...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We require a company profile and presentation for franchise company. Minimum 30 pages you will need to prepare the content and the layout design.

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  This PowerPoint presentation is about a course on Content writing. DM for more details. The project is to be completed asap. Syllabus of the course is attached with this project.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  ...Experience Minimum Bachelor's degree in GIS, Geography, Cartography, Planning, Engineering, Computer Science, Finance, Accounting, Real Estate, Urban Planning, Business Administration or related field or equivalent previous work experience. Demonstrated proficiency with ESRI's ArcGIS Desktop software suite PC Proficient, extensive experience with Microsoft Office Suite (Excel, Word, Outlook, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Teams, Planner, Projects, etc.). Prior experience in commercial land acquisitions and real estate development analysis is preferred. ...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ...telephone appointment setting ($15-25 USD / hour) I need researcher (€250-750 EUR) Filipino to US Transcriber (Philippines) (Manila, Philippines $10-30 USD) I need a software created that can scan/read PDF's and turn them into a excel spreadsheet (£20-250 GBP) Real Estate Cold Caller and Data Management ($2-8 USD / hour) Google sheet coder urgent.. ($10-100 AUD) Quickly creat a gantt chart view in PowerPoint with a list in excel ($15-25 USD / hour) we are trying to get a list of all Audi dealers addresses from this web ($10-30 USD) Need ...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Hi, I have prepared a slide deck of approx 80 slides (however 40 of them after very simple quiz so will be repeated slides just with 4 words changed). I'd also like to include a few mentimeter interactive polls so need these embedded in approx 5 slides. I need this job fully completed, reviewed and amends done by Thursday 8 December at the very latest. Thanks, Lucie

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  57 teklifler
  Power point 5 gün left

  I am proposing a restructure for my department at work. I need to present to the executive team in a few days. I have what I want in my PowerPoint in a… more

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...Leadership Talk; but in Quick Start, I show how leaders can use a few Leadership-Talk processes right away for immediate results. It introduces Brent’s Leadership Talk to leaders struggling to get outstanding results. Representing a disruptive, category-change in leadership communication, the Leadership Talk is decisively different from the presentation as evidence toward by PowerPoint. As I tell my clients: “We must take PowerPoint and wring its neck!” Helping leaders produce outstanding results, it will garner the brand-to-generic transformation that has characterized wildly successful trademarked products, such as kleenex, scotch tape, zipper, and elevator. Bio: Brent Filson is the founder of The Filson Leadership Group, Inc., which for 37-yea...

  €712 - €1423
  Özellikli Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €712 - €1423
  2 teklifler
  PowerPoint Bitti left

  I am proposing a restructure for my department at work. I need to present to the executive team in a few days. I have what I want in my PowerPoint in a PowerPoint that I have already created but I cannot get it to look the way I want and I dont have a lot of time to focus on this. I would like someone to create an awesome PowerPoint if I can share what I am envisioning.

  €106 (Avg Bid)
  Acil Gizlilik Anlaşması
  €106 Ortalama Teklif
  60 teklifler
  New Slide Deck 5 gün left

  I’m a trainer that uses PowerPoint slides to present virtually. I’m looking for some to make minor design improvements to update and refresh a deck of about 100 slides

  €1100 (Avg Bid)
  €1100 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  ...marketing strategies according to objectives and budget. • Study company profile and operations to understand its marketing needs. Do the market research and analyze trends to identify new marketing opportunities and attract clients. • Identify, build, and curate content in compliance with Pulivarthi Group’s requirements. • Develop blogs, website design, company brochures/portfolio documentation and PowerPoint decks. • Provide graphical content suitable for advertising and social media management, prepare the project documents, create initiatives to the projects or company portfolios to market them to the Clients. • Connect with management and team members to effectively communicate your insights and plans and produce informative reports. Key Qual...

  €355 (Avg Bid)
  €355 Ortalama Teklif
  32 teklifler
  SharePoint Expert 5 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a experienced SharePoint expert to work on the following, this will also result in many more projects: Certifications need to have the functionality to be superseded, leaving the previous revision on the system. (Check this keeps previous revision) Extension on the 120 day workflow expiry for all workflows Workflow is not working when trying to send a powerpoint through the non pdf workflow Functionality to uprev the reports in folder Service Reports area – The report columns for “Last Service Date” & “Renewal Date” need to automatically update with “contract Costs and Renewal Dates” Reminder notification for Contract costs and renewal dates spreadsheet to be triggered a month before updates are due Is there a way to s...

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We are looking for a dynamic website and mobile application for our visa and education consultancy. This is a new project and has the plan to announce in the new year 2023. Details of the features are included in the PowerPoint along with some of the reference sites. The mobile app requires all features we offer from the website.

  €1818 (Avg Bid)
  €1818 Ortalama Teklif
  167 teklifler
  Smartsheet Project 5 gün left
  ONAYLI

  *IF YOU DON"T HAVE SMARTSHEET EXPERIENCE DONT APPLY* I am looking for a Smartsheet expert to implement my requests explained in the PowerPoint presentation. Note that i haven't created the accounts for my colleagues. I need help to know which plan i should be using, if the low plan will allow me to do all the things that i need. If not, should all the team members have the same plan? If all is ok, i would like to complete my project within 1 day. I will test it for 1 week. If all is good, i need to write documentation of the process/workflow

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  for dedigning beutifying a credentials deck (given typeface) of a creative ad agency

  €891 (Avg Bid)
  €891 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  for dedigning beutifying a credentials deck (given typeface) of a creative ad agency

  €894 (Avg Bid)
  €894 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Hi Emdyarts, you are currently completing work for my colleague Soheil Taherian. I would like to discuss a similar project.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  i have a power slides in video format . i want them to make Microsoft power point with same 1:1 or little different then original video which i provide for reference. power point should be animated . total 3 powerpoint slides here the link for videos :

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  PowerPoint and eBook post ......

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  ...professional customer service orientation • The position requires basic analytical skills. • Ability to understand and carry out general instructions in standard situations • Ability to solve problems in standard situations • Proficiency with designing instructional systems, models, and methodologies, • Proficiency with word processor and presentation software applications including Word and PowerPoint • Excellent time management skills with a proven ability to meet deadlines. • Ability to function well in a high-paced and at times stressful environment. • Extensive knowledge of office administration • You will have to work during the EST Time zone YOUR MISSION • Carrying customers through the post-sale onboarding process and set...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I am completeing a digital recipe plan to sell and I need help completing it. * I need someone to sign into my freelancer canva account and help finish design on Canva (not much to do) so it's as professional as possible * I need the planner to be hyperlinked throughout pages and contents so it works on goodnotes (may need powerpoint to do reliably). * Must work in good notes. * I would like users to be able to copy and paste their favorite recipes from ebooks they have purchased. * I would like an easy book cover done (I have attached an example). I have uploaded an example of the planner that i want it to be similar to. We can discuss any extras in messages.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  I'm looking for an efficient virtual assistant who is familiar marketing and is willing to do things like: - Create nice-looking powerpoint presentations - Create great excel/google sheet charts + documents - Use Canva to create graphics when needed - Do research that's assigned on a product You should be ambitious, eager to learn, and driven. Important traits: - High attention to detail - Willing to take constructive criticism - Sense of design or art

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Dorothea Orem 5 gün left

  This project is about choosing your own nursing Theorist and doing research on this person. And also, please let me know if you see the document of the rubric and instructions of what should in in the PowerPoint slides.

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Buscando a alguien que pueda hacer una presentación de PowerPoint corporativa muy profesional

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Önde Gelen powerpoint Topluluk Makaleleri