Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  16,088 projekt strony www iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Unterstützung bei einer öffentlichen Ausschreibung mehrerer IT Projekte und Ausführung der Projekte nach Zusage. Erforderlich sind: Hermes Advanced, PMI/IPMA, IT Grossprojekte (> 2000 Manntage), SAP Projekte, hohe soziale Kompetenz, Durchhaltungsvermögen ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

  €101 / hr (Avg Bid)
  €101 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Projekt "Soziale Arbeit" 5 gün left
  ONAYLI

  8 pages 825 words deadline 28-29.07

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  Trophy icon layout www agro 4 gün left

  I need some graphic design agro portal. I specification in attachment. I need PSD files

  €51 (Avg Bid)
  Garantili
  €51 Ortalama Teklif
  7 girdi

  Zlecę wykonanie stopki do emaili wysyłanych z programu [login to view URL] Stopka ma zwierać: - logo firmy - zdjęcie pracownika z podpisem i numerem telefonu - dane kontaktowe firmy - konta bankowe - itp. Stopka ma być w postaci tekstowo graficznej - nie amo zdjęcie.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Moja strona nie jest indeksowana w Google, dodałem stronę do Search Console 3 dni temu, niestety bez efektu....strona nie jest indeksowana w Google, dodałem stronę do Search Console 3 dni temu, niestety bez efektu. Istnieje możliwość że coś zrobiłem nie tak, zlecę weryfikację dodania strony do Search Console lub ponowne poprawne jej dodanie.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Potřebuji grafický návrh Ahoj, hledáme pro náš projekt grafika na vytvoření designu středně velké webové aplikace. Máme přesnou představu, jen potřebujeme někoho, kdo to provede. Máme již landing page udělanou ve Sketchi, ideálně, kdybys to dělal v tom.

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...Skłaniam się do wykonania strony w Wordpressie (kupiliśmy typowo wordpressowski szablon), dotychczasowa (stara) wersja posiada autorski cms. Ważne będzie umożliwienie łatwego dodawania grafiki, treści i administrowania stroną. 3. Strona jest pozycjonowana, oczekiwałbym, wprowadzenia zaleceń optymalizacyjnych pod SEO, . 4. Projekt stosunkowo pilny- 3 tygodnie

  €886 (Avg Bid)
  €886 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need a website built similar to 3dhubs where users can submit there service for customers to choose from.

  €1054 (Avg Bid)
  €1054 Ortalama Teklif
  125 teklifler

  Witam. Poszukuj...zarobek za pomocą Adsense i szuka osób do współtworzenia projektu, aby go wspólnie rozwijać. Tym samym chciałbym uczyć się SEO i wykonywania prostych zabiegów do pozycjonowania strony pod zarobek Adsense. Ogólnie współpraca w/w tematyce i szkolenia w trakcie praktycznych wykonywania czynności zleconych przez mentora.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want a TEAM logo for my bodybuildning team

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  Poszukuję osoby/firmy, która podejmie się zaprojektowania 2 makiet 3D w programie Rhino 3D. Szczegóły w załączniku. Zlecenie pilne. Justyna M.

  €805 (Avg Bid)
  €805 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  audyt it bezpieczeństwa strony

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  w związku z potrzebą szybkiego opanowania SW4STM32 cz...eclipse, szukam osoby która obrazkowo wyjaśni mi jak obsługuje się SW4STM32 w tej chwili zrobił mi się w środowisku totalny chaos potrzebuje 1. jak otwierać projekt 2. jak zamykać projekt 3. jak zamykać w chaosie jak teraz mam 4. jak zrobić aktywne opcje w BUILD - mam wszystko szare

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hallo, wir suchen zum schnellstmöglichen Zeitpunkt einen JAVA-Backend Entwickler zur Unterstützung unseres Teams. Anforderungsprofil: Java, Spring-Framework, SQL, Rest-API, HTML Grundkenntnisse Projektbeschreibung: Wir bauen aktuell ein auf Java basierendes HTML-Backend mit diversen Schnittstellen (REST-API , Payment-Gateways) und einer SQL-Datenbankanwendung. Im Backend selbst könn...

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Potrzebuje LOGO dla sklepu www., które będzie unikatowe. Sklep który będzie obsługiwał kilka branż.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  jak załączony nasz obecny + modyfikacje opisów.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Strona web pozwalająca po zalogowaniu na odtwarzanie dźwięków z list. Opcja tworzenia własnych list z grupy dźwięków. Dźwięki przechowywane są w postaci bazy danych zawierającej dźwięk , dźwięk nazwę (wersja językowa), rysunek. Rysunek jest pokazywany przy odtwarzaniu dźwięku Warunek konieczny : Strona responsywna dobrze działająca na urządzeniach mobilnych.

  €885 (Avg Bid)
  €885 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Zaprojektuj logo

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Zaprojektuj logo Hello I want to have a logo designed with a radioactive symbol

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  21 teklifler