Res vector graphic işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  419,910 res vector graphic iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, elimde bir kaç resim var bunları vectorel olarak T-shirt baskısına hazır hâle getirmenizi rica ediyorum. Açıkcası zaten yapılacak olan resimler mevcut olduğu için çok fazla bütçe ayıramıyorum. Ben bir girişimciyim. Burada hem siz bana hemde ben size yardımcı olarak ilerleyebileceğimizi düşünüyorum. Size resimleri göndereceğim. Bu resimlerin aynısını watermarklı olduğu için onları silerek ve baskıya uygun hâle getirerek yeniden yapmanız.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Merhaba VectorFamily, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a graphic designer to create a 3d logo and flat logos. 3d logo ve düz logolar.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  50 teklifler

  ...işe hem ekibe hem de kendisine katkı sunacak bir ekip arkadaşı arayışındayız. - Eğitmenimizin dersini zoom üzerinden yüksek kalitede kayıt alabilecek. - Aldığı kaydı (video kurgusu yaparak) platforma yüklenebilecek eğitim videosu haline getirebilecek - Yaklaşık sekiz ay içerisinde 250-300 saatlik bir video serisi oluşturacak. (bir ders-video süresi ortalama bir saat planlanmaktadır) - Motion graphic bilgisi olan ve animatif (geçiş efektleri, gerekli yerlerde kullanılacak grafikler, introlar) içerikler oluşturabilecek - Sorumluluk sahibi, alanında uzman, öğrenmeye-üretmeye-yeniliğe aç bir ekip arkadaşına ihtiyaç duyuyoruz. Ankara'da yaşayan/okuyan arkadaşlar tercih edilecektir. Bizimle çalışırken ne...

  €38 / hr (Avg Bid)
  €38 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Vector Family, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  php – mysql altyapılı website + admin ve mobile web view yapılacak site full responsive olacak..hazır tema kabul etmiyorum…yapılan işi anlık olarak demo hesabından takip etmek istiyorum. site SEO ve güvenlik ile ödeme altyapısına uygun yapılacak..html css olarak kaynak kodlarıyla teslim edilebilir...

  €529 (Avg Bid)
  €529 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  En: I want to make a mobile game in the style of Candy Crash, it should be a mobile application that includes in-store purchases, qualification by watching videos and advertisements in the bottom banner section. It should have a powerful, colorful and stylish graphic interface, it should contain two languages (Turkish and English). It will only be made for the Android platform for now. I am open to the software's suggestions for the game. Tr: Candy Crash tarzında bir mobil oyun yaptırmak istiyorum, mağaza iç satın alma, video izleyerek hak kazanma ve alt banner kısmında reklam içeren bir mobil uygulama olması gerekiyor. Güçlü, renkli şık grafik arayüzü olmalı, çift dil içermeli (Türkçe İngilizce) Şimdilik sadec...

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hello, I have been using computer and internet since my childhood and I developed myself on web design, SEO, Digital marketing, graphic design. I have at least 5 years of agency experience and simultaneous freelance experience. What studies can we do together? > Web Design (Personal, Corporate, E-commerce, Special projects) > SEO (100 percent increase in a short time) > Graphic Design (Coolest modern designs for Social Media and Web sites) > Digital Marketing (I make your project or brand popular on all social platforms in a short time and provide the desired return.) Merhaba, çocukluğumdan beri bilgisayar ve internet ortamını kullanmaktayım ve kendimi web tasarım, SEO, Dijital pazarlama, grafik tasarım üzerinde geliştirdim. En az 5 yıllık ajans deney...

  €10 - €48149
  €10 - €48149
  0 teklifler

  Merhaba VectorFamily, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €4815 (Avg Bid)
  €4815 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  graphic design Bitti left

  Grafik tasarımcıyım. Covid-19 sebebiyle bolca vaktim var. 3 yıldır online ve yüz yüze işler yürütüyorum bu platformda yeniyim. Fakat kişisel kimliğinizin veya kurumsal kimliğinizin dışına çıkmayarak sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar yapma konusunda iddialıyım. En iyi ve en kısa sürede teslim garantisiyle.

  €306 (Avg Bid)
  €306 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba! Motion Graphic Designer aranıyor After Effect and Adobe Premier kullanmayı bilen ve montaj yapabilen bir kişi lazım, ingilizce bilmeniz çok büyük bir artı olacak ÖNEMLİ NOT: Sadece aşağıdaki ülkelerden freelancerler aranıyor (NATO üyeleri) ALMANYA (1955) AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ (1949) ARNAVUTLUK (2009) BELÇİKA (1949) BİRLEȘİK KRALLIK (1949) BULGARİSTAN (2004) ÇEK CUMHURİYETİ (1999) DANİMARKA (1949) ESTONYA (2004) FRANSA (1949) HIRVATİSTAN (2009) HOLLANDA (1949) İSPANYA (1982) İTALYA (1949) İZLANDA (1949) KANADA (1949) KARADAǦ (2017) KUZEY MAKEDONYA (2020) LETONYA (2004) LİTVANYA (2004) LÜKSEMBURG (1949) MACARİSTAN (1999) NORVEÇ (1949) POLONYA (1999) PORTEKİZ (1949) ROMANYA (2004) SLOVAKYA (2004) SLOVENYA (2004)...

  €969 (Avg Bid)
  €969 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Fotoğrafınızı yollayın, 3 saat içerisinde HD ve güzel olarak çizip göndereyim.

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Bizimle proje bazlı (İstanbul Moda Konferansı için) çalışacak bir Freelance Motion Graphic Designer aramaktayız. En kısa zamanda bizimle çalışmaya başlaması tercihimiz. Konferans için hareketli görseller ve videolar hazırlayacak, Kreatif, Deadline konusunda titiz ve sadık, Adobe After Effects, Illustrator, Premiere programlarına hakim, Portfolyo sunabilecek, Motion Graphic Designer arıyoruz. Portfolyosuz yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...olarak kendi çabalarımızla belirli bir bütçe tutmayı başladığımız için 20€ tutarının oldukça kısıtlı ve az olduğunun farkındayız. Ancak sizlerin yani 'Freelancer' platformunun iyi bir iş çıkaracağına inanıyoruz. Tasarımda ilham kaynağı olması için beğendiğimiz bazı firmaların veya tasarımlarını şuraya bırakıyoruz, incelemeyi unutmayın: - (DİKKAT: Bu logo sadece dikkatimizi çeken bir logo örneğidir, aynısının yapılması talep edilmemektedir!) Haydi, iyilik için tasarla! (DİKKAT: Sizlere sunduğumuz bu metin Türkçe hazırlanmıştır. Çevirilerde sorun çıkmaması ve yanlış anlaşılmaması bakımından dikkatli olmanızı öneriyoruz.) (ATTENTION:

  €23 (Avg Bid)
  Garantili
  €23
  12 girdi

  Merhaba Shutterstock dan begendigimiz desenlerin benzerini yapip IP ihlali yapmaz hale getirip degistirecek yetenekli grafik design tecrubesi olan Turkiyede yasayan kisiler ariyoruz.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  English We have complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden horn. 2- Harbours for passangers and houses, roads ( focus on sea but we should also show players to some staff on lands as well ) 3- Famous landmarks. ( there are plenty of them around boshborus ) 4- Ships ( containers, carriers, passanger ship and ferry ) for user control. 5- Clouds, birds ( seagul ) and V shape immigrant birds and plane also Game includes levels and each level will focus on differen...

  €779 (Avg Bid)
  €779 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var 4 cityscape vector

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  html5 node js kullanarak yapılan okey oyunun css deyişicek jslerde düzenleme yapılıcak

  €593 (Avg Bid)
  €593 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Kadir Bey merhaba, Sadece Graphic Design isi mi yapiyorsunuz? Ayni zamanda social media marketing ile ilgili de calismalariniz var mi?

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  We need a graphic designer for our game ; Oyunumuzun geliştirilmesinde görev alıcak bir grafik tasarımcıya ihtiyacımız mevcuttur. Türkçe bilmeniz tercih sebebidir.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Corelde ve adobe da vector çizim gerekli günde ortalama 20 adet iş değişken

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Sitem için Özellik Grafiği ihtiyacım var.(google play app için) İstenilen özellik: 1024 g x 500 y JPG veya 24 bit PNG (alfa kanalsız) Bu grafiği aynı zamanda facebook, youtube and google+ sayfalarında kapak resmi olarakta kullanacağım. (bunda zaten bir sıkıntı yok) ----------------------- Şimdi bu grafikte şu mesajı vermek istiyorum: Sitede () göreceğiniz gibi: , ve seyahat arama motorları kullanılmaktadır. ben ziyaretçilerime tek bir yerden () bu araçlara erişebilecekleri mesajını vermek istiyorum. dünyaca ünlü uçuş arama ve fiyat karşılaştırma motorudur. da dünyaca ünlü otel arama ve fiyat kıyaslama motorudur. ise yine dünyaca ünlü otel rezervasyon sitesidir. ...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  5 adet görsel vektörel hale getirmek istiyorum

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Design project Bitti left

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var Herhangi bir konu hakkınfa İnfo graphic adobe photoshop dosyasına ihtiyacım var.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Windows .NET Devdept Eyeshot 7.0 kutuphanesi ile varolan bir yazilim icerisine eklenmek uzere 2D sac cizim ekrani, olcu girme vb. Ozeklikler, 3D steo dosyasini yukleyip, unfold edip, simule etme isi yaptirilacaktir. OpenGL bilen c# yazacak programci araniyor. Sure 2 ay.

  €1444 - €2889
  €1444 - €2889
  0 teklifler

  Şirketimizin web sitesinde ve facebook'da kullanılmak üzere bazı görsellere ihtiyaç vardır ..

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Logo dizaynı - 3d çizim Resimdeki öküz resminin aynı kalite ve aynı formatta, benzer yüz hatları ve gülüşüyle ayı halinde olmasını rica ediyoruz

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  loga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılır

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  resim düzenleme graphic yapma photo düzen

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  €3998 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  illustration Bitti left

  illustrate the image as shown.. need the same one but in vector type selam resimde gordugunuz karakterin aynisinin vektorel bicimde istiyorum, CorelDraw olursa cok iyi olur.. Lutfen teslim suresi ve ucreti belirte bilirmisiniz.. Cok tesekkur ederim

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon GymKey Mobile app design 2 gün left

  GymKey, a mobile app that is set to change the consumer’s behavior towards health and lifestyle. GymKey is an app that allows people to access various Gyms and sport facilities in Oman with a single membership only. I need to redesign 5 screens in the app I want creative freelancer I prefer to have intro screens with simple and nice graphic designs

  €52 (Avg Bid)
  Garantili
  €52
  25 girdi

  Im looking for an artist/illustrator who can produce portraits in the same style as the attached samples. The style has to be as close to the sample as possible and can be produced in raster or vector format.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Looking to hire someone to help me with the following: Graphic design, data input, web search and other secretarial tasks in English and Spanish

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  To cut a super long story short and to get to the point succinctly and concisely, basically we're a team of tech-savvy* disruptors. Knowledgeable? Yes. Well-informed? You betcha. Experienced? Very. And now for something completely different. SOLDI UNLIM...as 2 other designs from your own conceptualisation. Total 3 logo presentations. The references are attached. It is also important to note that we should be able to use "soldi" as with or without the word "limited". Phase 2: The chosen designer will work with us on an agreed rate, to roll out the logo into a website, digital and print materials. Please ONLY respond if you are an experienced graphic designer with the ability to think out the box, creatively design and roll-out concepts into various m...

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  ...skills. That’s where you come in. You will help us to zone in and find the right people (not perfect - that’s impossible) for a small number of roles at first (hence part-time freelance), and then as we get more and more of the ‘right people’ we can continue growing and this could become a full-time permanent role. The roles will vary from Virtual Admin / Sales Assistants to Account Manager to Graphic Designers and Copywriters. You do not need to have worked in marketing or in the digital space. You just have to have the right character which can not always be measured - it shows in the details, the extra touches (not extra hours) and the “being 2 steps ahead”. If that’s you, we’re excited and we can’t wait to meet you! ...

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Photoshop a photo 6 gün left
  ONAYLI

  I need the guy circles in yellow removed from a high res jpeg

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  85 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  I need a large, refined digital image of a school badge/crest. The design has already been made – I simply need a refined digital version. Attached is the current digital version – note the blue has not been completely filled at the bottom of the blue circle. Overall, the colour looks a bit ‘clumsy’. The second attachment is a more refined version of the design. However, it is not sharp enough for my purposes – it was created for the purposes of embroidery.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  We are looking for a full-time graphic designer for Vle bazaar company. Location: MG Road, Gurgaon Work and Responsibilities: Creating flyers, posters, banner Animated videos Broucher and all types of graphics Job candidates should well familiar with; Adobe Photoshop After effect Primer pro Adobe Illustrator and all basic graphic designing software Salary: between 12 to 30k ( According to the experience and ability )

  €290 (Avg Bid)
  €290 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  I want to get a design Done for a wedding event

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Do you love design? If so, this might be the perfect opportunity for you! We are looking to hire a passionate freelance Graphic Designer who is eager and ready-to make their career out of it. As part our small team, we offer excellent work opportunities on a diverse range of brands. You will get the chance to work with some of our most prestigious clients and also build your skills in multiple areas. Your core skills will comprise the following: Excellent written and spoken English skills Excellent Adobe Creative Suite skills across Illustrator, Photoshop, and InDesign Experience in using Figma for prototyping Are creative minded with a desire to keep enhancing your skillset Enjoy working as part of a small and dynamic team Responsibilities Create image / video posts, banners a...

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Hi, I am looking for a graphic designer to design a business logo. the business: Pre-purchase pest and building inspections the name: "Urban Property Inspections" I like grey/ blacks and maybe a subtle green, I'm looking for something, modern and professional as well as sophisticated and subtle.....without too much going on. and that will look good on a letter head, so something that sits well on white. thanks, Phil.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  92 teklifler

  We need a graphic designer to animate our logo and create an intro and an outro to be used for video content. For The Record is a legal technology company which specialises in innovative solutions that support access to justice.

  €234 (Avg Bid)
  €234 Ortalama Teklif
  70 teklifler
  Trophy icon Logo Design - 29/06/2022 23:03 EDT 4 gün left

  I am looking to have a vector logo designed for Great Big Donair. This is a food business that sells donairs. The tagline is We cure the munchies! I would like to have a donair in the logo, maybe with arms and legs. I will require all file types.

  €22 (Avg Bid)
  Garantili
  €22
  73 girdi

  Hello! We are looking for an expert web design to design and create our single product WordPress website. We want a modern design with a professional look. We have a VERY clear outline o...design to design and create our single product WordPress website. We want a modern design with a professional look. We have a VERY clear outline of what needs to be created. We need a designer with perfect communication skills that will provide his insight as well as provide us with a fully functional website. We need the following pages, - Home page - Checkout page - Order tracking page Some graphic design will be required. We need someone who is looking for a long term partnership. More information will be provided to candidates who are pre selected. Look forward to a long term relatio...

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  97 teklifler
  Trophy icon Indrenco Recording Studio - Poster 6 gün left

  Hello, this design is for an advertisement. Specs are the following: Theme: Music Recording Studio Size: 30 inches wide by 45 inches high Graphic is single sided, (one side only) Logo $50/ HR Recording & Mixing W/ Experienced Engineer 4 Guest Max Pro Tools Expert 5 Hr Block $200 Indrenco Recording Studio 6300 Nw 2nd Ave. Miami, FL 33150 Ig logo @indrenco (305) 494 -9986

  €14 (Avg Bid)
  Garantili
  €14
  8 girdi
  Social Media 6 gün left
  ONAYLI

  I am seeking a social media consultant to manage our social media requirements. DELIVERY INCLUDES: 2 x SEO optimised blog articles (high-level writing standard) per week - 400-500 words. 1 x NEWSLETTER per month with graphic content emailed to customers. REQUIREMENTS * Undertake extensive research to create a Strategic Social Media Plan. * Develop Social Media campaigns that achieve plan & business goals. * Oversee day-to-day management of campaigns and ensure brand consistency. * Social content creation. * Create captions & branded posts - copy-writing, graphic design, hashtag research and posting. * Scheduling of posts for approval. * Influencer research and outreach. * Provide a weekly performance/optimisation report. Employment is on an going basis.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Hello, What we need for this project is a logo that stands out, looks slick, modern and is creative. The business is a media production company called "Captura". They are just starting out but their service includes: video production, photography and digital media marketing services. They are yet to reach a point where the team is fully satisfied with a logo which is where someone with graphic design skills come in. As you can see below there are number of different logos which are nice but they are all missing something. They can act as inspiration for your designs. Also The Cinzel font or fonts similar to this font are ideal. The logo can contain : . Gradients . Gold Color . Silver . Grayscale . Cinzel Font . Icons such as camera's, lenses, film reels, vintage ...

  €65 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili
  €65
  284 girdi