Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  7,533 screensaver mac iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Proje, bir mac uygulamasından ve bu uygulama için bir admin panelinden oluşuyor. Mac uygulması .svg elementlerin listelendiği ve bu elementleri sürükle bırak mantığı ile sketch, illustrator gibi .svg destekleyen programlara atılabileceği bir uygulama. Uygulama içinde ayrıca arama ve filtreleme de yapılabiliyor olmalı. Admin panelinden ise .svg elementler

  €1394 (Avg Bid)
  €1394 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Twitter'da DM gruplarında giriş yaptığım hesapla otomatik dm dağıtabilecek uygulama yaptırmak istiyorum. örneğin 50 adet dm grubum var, hepsini seç veya belirlenenleri tıkla seç gönder ile aynı mesajı tüm gruplara atabilecek. Basit bir tarayıcı vs mantığı ile yapılabileceğini düşünüyorum, işin ehli arkadaşlar teklif verirse sevin...

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  IOS üzerinde bir uygulama olarak çalışacak kişisel sağlık verilerinin girilebileceği bir mobil app istiyoruz. kişiler tüm raporlarını ,MR ve röntgenlerini uygulama üzerinden kayıt edecek. Uygulama içinden telefon kullanılarak scan edilmeli ve bulut ortamında bir yere kayıt etmeli ! Tüm bilgileri şifreli olarak kayıt edilmesini istiyoruz. Uygulamada istenilen...

  €663 (Avg Bid)
  €663 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  swarm,foursquare tarz? anl?k bildirimleri harita üzerinde görünebilen bir uygulama.

  €1085 (Avg Bid)
  €1085 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Work ?...??.......ğğgggggggggggggg

  €570 (Avg Bid)
  €570 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  iphone ve android telefonlar için barkod okuyarak bu barkodlara kodlanmış değerleri belirli günlerde belirli sitelere yüklenen değerlerle kıyaslama yapabilecek bir uygulama yazdırıp apple store da yayınlamak istiyoruz. bu konuda yazılımı yapabilecek yazılımcılara ihtiyacımız vardır.

  €3856 (Avg Bid)
  €3856 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  iphone ve android telefonlar için barkod okuyarak bu barkodlara kodlanmış değerleri belirli günlerde belirli sitelere yüklenen değerlerle kıyaslama yapabilecek bir uygulama yazdırıp apple store da yayınlamak istiyoruz. bu konuda yazılımı yapabilecek yazılımcılara ihtiyacımız vardır.

  €7513 (Avg Bid)
  €7513 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  As described on title, I need software and installation support Windows or Mac.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I use an old PHP mailer for my Filemaker Server Database. I want to upgrade it (there are some issues with the old ...Server Database. I want to upgrade it (there are some issues with the old one (v5.1). I would like to speak to you via Skype/facetime/zoom while installing phpmailer on the mac. I don't mind if you use composer or install manually.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I have iOS app on app store. I would like to build the same app for mac os. Website link: [login to view URL]

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi I require someone to write an Applescript script that will allow me to AUTOMATICALLY retrieve data from e-commerce websites. I want to retrieve images...AUTOMATICALLY retrieve data from e-commerce websites. I want to retrieve images, product title and price and be placed into an excel spreadsheet. I want to use the script in Mac Automator. Thanks

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Hi, We needed react native developer urgent. Must start from test task, Test task is not paid so if you are not agree to do tes... We needed react native developer urgent. Must start from test task, Test task is not paid so if you are not agree to do test task please don't apply. Also you must have MAC. We are looking to hear from you. Thanks

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I would like to install unicenta opos on my mac. I am trying to do it with mamp but installer not working. When this works, I need to install it on my pos (windows)

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Mac Application 2 gün left

  I need a dedicated developer who has the experience of developing Mac application and can deliver the work within deadlines.

  €410 (Avg Bid)
  €410 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need you to develop some software for me. I would like this software to be developed for Mac. It is basically small utility, which you have to develop. I have a demo available. Please message me for more details.

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a Mac app developer with enough experience in Objective C and Swift. I will share source code with a right candidate.

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I need Automation Software or a java script developed for mac that can complete repetitive tasks

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I would like someone to convert a windows program to mac application. So I can use it one my apple without using a Virtual windows.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I have a Windows program. I want to make this a Mac program.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am a Java programmer. However, I don't have time to figure out small things like setting up...new libraries to be used with my Netbeans environment. I am in urgent need to setup PDFBOX as a library on my Netbeans (MAC OS). Need someone to hand-hold me to set this up on my machine. I will might allow you to takeover my MAC using tool like TeamViewer.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler