Send receive php flash işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  114,284 send receive php flash iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba arkadaslar projem cok basit bir proje.Öncelikle sunu istiyorum Bir [login to view URL] sayfasinda 6 tane girilmesi gereken EditText kismi var sonrasinda Send buttonu ve butonu basildiginda, Bu bilgileri bir yere post edicek.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3849 (Avg Bid)
  €3849 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I am 26 years years old and married with 2 children looking for part time work from home. I have experience with computers and good typing skills, i have completed a childcare course at Tafe. I really would like this opportunity to work from home as its hard for me to work outside and look after my children.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a 3D/layout model of a Trailer converted as a Bar. It will be of 8m x 2m. We will be using the trailer to attend exhibition and also host events. Pictures in attchement are for reference

  €445 (Avg Bid)
  €445
  0 girdi

  I need a new website. I need you to design and build a landing page. this is sample design. you first fetch user profile photo and then other user send message to this user. also there is facebook login [login to view URL]

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Send email 6 gün left

  We need a freelancer to send emails to a list containing 10k emails which we will provide to him. All email accounts will be created and the email content also. The freelancer will only have to send them.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Android app which can Scan QR & Barcode of products from Inventory & send the Result Data to either Excel or Accounting Software. i prefer to accounting software or something, but not sure what to use, maybe quickbooks? I currently use wave apps I want to sync Amazon sales, Ebay sales and Woocomerce sales all in one and sync to accounting software I

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  An existing list of 1 billion email addresses. 1 message to be sent to all recipients. If you have the mass email software to carry out this project please apply. Please take your time with the amount of days that it would take to complete.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a sport drill drawing web application like this: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL]

  €542 (Avg Bid)
  €542 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  flash banner 5 gün left
  ONAYLI

  i have a flyer i want to make use it as a advertising banner on a website , the banner size has to be 120x400 ..flash banner.. with html

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  As the title, i am looking a python expert / data entry team for search the e-mail address of some companies and send them a preconfigured text.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Hi there freelancers, am In need of several individuals who can help me with a particular task of finding and sending texts to a specific recipient, I am more interested with USA and European freelancers but also other continents can bid, its very simple task even new freelancers can do with ease. I will award the lowest bidder based on hourly project, thank you all and good luck!

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hello I have google sheets witch send to my Email Stock prices daily, What I need is to get (all Company Names + prices) of stock into one Email only. my problem is I'm getting too many emails every day ( every one stock in a separate email. ) noisy for me. Can you adjust the script below, please? Note: I need only stock Names + Price for

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I had an old website and newsletter, which I do not have access to anymore. I made a new website and must send 1000 members a German Email and 500 members an English email to inform them of my new website. I do not want any of the members seeing each others email addresses. Please bid low as this is a simple job. Please also guarantee me the emails

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Send emails to prospects, find their contact form URL and put it into a spreadsheet, send them an email if no contact form exists. No writing necessary, just cut & paste. This work is extremely easy to do if you read English reasonably well. This is for 5 hours per day with no fixed schedule (you can work at any time you like). Due to the basic nature

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  47 teklifler

  with the following requests: 1. desktop application 2. messages include text and a picture 3. we need to send at least 200k FREE messages every day 4. the senders need to be virtual ID so it will not be blocked 5. create a free API to send messages, no paid API or SMS gateway used

  €3602 (Avg Bid)
  €3602 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Hi! We are looking for a long term engagement with Flash animators. We plan to produce 4 videos each month, each will be around 2 minutes long.

  €724 (Avg Bid)
  €724 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  1.Windows-based desktop app [login to view URL] include texts and pictures [login to view URL] won’t be blocked by using the app. [login to view URL] will convert login account to a virtual account. It can hide the real sending number. The receivers can't see the real number and only report the fake number [login to view URL] messages to be sent every day [login to view URL] need for V...

  €1008 (Avg Bid)
  €1008 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I am working on a project that receive a numbers from Arduino to Netbeans via client & server, and the numbers I receive is used in a class. I have some problems in calling the class and make it read from the Arduino output.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Nand flash rom refreshing 3 gün left
  ONAYLI

  Need some ONFI experts to help in accessing rom via Xilinx ISE design Suite or Vivado. I have my own rom, wanting to change the default rom.

  €4380 (Avg Bid)
  €4380 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need someone to modify the attached code to start the camera torch when reading a QR. When you start it, click on button "Cerrar Tarea" and the camera screen will come up the camera screen has a button on it. I want that the light turns on when clicking on the button, in order to scan the QR with the light on. You can get the code from [login to view URL]

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  ...I need to integrate GO-SEND with my Magento version 1.9.2 GO-SEND is an on-demand courier service to send items and documents with no limits on distance within one delivery zone. [login to view URL] Expected output is an extension that will enabled 2 type of GO-SEND in our magento: 1. GO-SEND Instant 2. GO-SEND Same Day Delivery Detail

  €480 (Avg Bid)
  €480 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  ANSWER THE QUESTIONS BELOW--REQUIRED! I need someone that can provide me access to many phone numbers that can receive SMS text messages. 
 I do not need to own the phone numbers. But part of your job will be to read SMS messages that will be sent to each number. 

The numbers can be burner numbers, disposable phone numbers, virtual numbers, real

  €33 / hr (Avg Bid)
  €33 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Send 300 emails 3 gün left
  ONAYLI

  I will provide you with company name... You must find website & owner / general manager... Send email I will provide you. $10 per 300 emails sent.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  151 teklifler

  Bulk Send Email Service in asp.net mvc

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  i need someone teach me how to send and receive data from PCI using c# i have a project need to send and receive data from to FPGA by PCI using c# .net

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hello, I need an app that receives a signal when i press a bluetooth button (or more button) AND THEN SEND AN EMAIL WITH SOME VALUES ASSOCIATED TO EACH BUTTON. These button sent out a bluetooth packet with a unique identifier. These devices rely on another bluetooth-enabled computer within 10/20 meters to be listening (i want to use a smartphone where

  €286 (Avg Bid)
  Özellikli
  €286 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Magento Extension who will send post request to api url with order information (when add or change order status) in json format.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  2d animation flash developers Bulk work we have

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  ANSWER THE QUESTIONS BELOW--REQUIRED! I need someone that can provide me access to many phone numbers that can receive SMS text messages. 
 I do not need to own the phone numbers. But part of your job will be to read SMS messages that will be sent to each number. 

The numbers can be burner numbers, disposable phone numbers, virtual numbers, real

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  1. desktop application 2. messages include text and a picture, SMS&MMS 3. we need to send at least 200k FREE messages every day 4. the senders need to be virtual ID so it will not be blocked 5. create a free API to send messages

  €1067 (Avg Bid)
  €1067 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I have a token built on Ethereum Classic and I would like a game made that will work for my erc223 token. I will only reply and consider those that reply to in comment or pm what game you can make for me. I'll need the full development, smart contract for game and full website backend/frontend development.

  €533 (Avg Bid)
  €533 Ortalama Teklif
  13 teklifler