Small shop interior işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  281,732 small shop interior iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Derya Selam, online shop icin fotograflar düzeltilmesi lazim. Bu konuda bize yardimci olabilirmisin ?

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Orange shop logo design Bitti left

  For my online app supermarket, I want to new logo can you use some grocery, trolley,shoping, fruit vegetable The name of our company is "Orange shop" - orange dominant color - Özellikle Yeni tasarlayacağımız telefon aplikasyonu ve genel amaçlar için logo tasarlatmak istiyoruz Firmamızın ismi “Orange shop” dur

  €178 (Avg Bid)
  Garantili
  €178
  205 girdi

  Fotoğraf üzerinde her türlü işlem edit montoj shop yapılır

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Şekerci dükkanımızın ürünlerini sergileyebileceğim, e - ticaret sitesi modelinde ürünleri pazarlayabileceğim bir web sitesi hazırlanmasına ihtiyacım var. Web sitesinin aşırı profesyonel olmasına gerek olmamakla birlikte; şekerci konseptine uygun, candy shop görünümünde, rengarenk bir konsept düşünüyorum

  €316 (Avg Bid)
  €316 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Merhaba Murat Bey, Woocommerce shop icin Dropdown-Menü ve text search yazabilecek birisini ariyorum. MySQL ve PHP expertiniz varmi acaba?

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Sosyal medya hesap satış scripti olarak diğerlerine nispeten daha gelişmiş daha güzel bir scripte sahip olmak istiyorum piyasadakiler hiçb...sahip olmalıdır get ilanlar alıcı bulup satıldığında alıcı, satıcı ve sitedeki moderatör ortak bir mesajlaşmaya dahil olacak ve satış devir işlemleri beraber başlatılacak. -Get sistemine özel ilan alıcı bulduğunda satıcının sitedeki kayıtlı telefonu aranıp telesekreter ses kaydı ile siteye çağrılacak. -Gelişmiş bir site içi arama motoru olmalı birçok seçeneğe göre ilan araması yapılabilmeli -Sitede shop alanı olmalı sitenin kendi ürünleri sergilenmeli bu alanda hemen al seçeneği ile. Yapılmasını Istediğim örnek site : Eklemeyi unuttuğum birkaç nokta ...

  €8152 (Avg Bid)
  €8152 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Shop drawings for custom cabinets. Orhan benim atolyenin imalat cizimlerini yapacak birilerini ariyorum yardimci olabilirmisin.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €280 - €841
  €280 - €841
  0 teklifler

  Sosyal medya üzerinde aktif satış yapmaktayım. Sosya mecralardan (İnstagram twitter facebook tiktok) müşteri bulabilen arkadaşlara kar ın yarısını veriyorum. Ürünleri incelemek için:

  €844 (Avg Bid)
  €844 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba SMP ARCHİTECTURE DESİGN , Andjey S. isimli kullanıcı interior design projesi için sana kontrat gönderdi mi? Dolandırıcı olduğu için uyarı amaçlı bu mesajı atıyorum.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Sosyal medya hesap satış scripti olarak diğerlerine nispeten daha gelişmiş daha güzel bir scripte sahip olmak istiyorum piyasadakiler hiçbiri beni tatmin etmiyor(örnek: , ilansat....sahip olmalıdır get ilanlar alıcı bulup satıldığında alıcı, satıcı ve sitedeki moderatör ortak bir mesajlaşmaya dahil olacak ve satış devir işlemleri beraber başlatılacak. -Get sistemine özel ilan alıcı bulduğunda satıcının sitedeki kayıtlı telefonu aranıp telesekreter ses kaydı ile siteye çağrılacak. -Gelişmiş bir site içi arama motoru olmalı birçok seçeneğe göre ilan araması yapılabilmeli -Sitede shop alanı olmalı sitenin kendi ürünleri sergilenmeli bu alanda hemen al seçeneği ile. Eklemeyi unuttuğum birkaç n...

  €4012 (Avg Bid)
  €4012 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Doğal ve estetik bir şekilde fotoğrafıma karın kası ve adonis ekleyebilecek birisini arıyorum. özellikle yapay ve shop durmaması önemli bir etken. yapabilecek arkadaşlar iletişime geçebilir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Orman ürünleri ve parke ilgili site istiyorum örnek site : Site dili engelizce

  €209 (Avg Bid)
  €209 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  İntegration Bitti left

  Sanal Shop İntegration N11 - Gitti Gidiyor - Hepsi Burada

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Yeni bir web sitesine ihtiyacım var Bunu tasarlayın ve kurun Online mağaza Online shop

  €1013 (Avg Bid)
  €1013 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Magento sistemini iyi bilen ve kute shop tema sıyla deneyimli uzman arıyorum. kategorilerin makyajlanması ve düzenlenmesi gerekli. anasayfada ki kategori modullere link verilip doğru resimler ve başlıklar konulucak. otomatik import edilen ürünlerin renk beden marka gibi varyasyonlarının tema özellikleri ile uyumlu ikonlu görüntülenmesi. benzer ürünlerin otomatik eşleştirilmesi. websitenin eksik kalan tüm düzenlemelerinin yapılması. ödeme iş bitiminde yapılacaktır. lütfen dikkate alarak teklif veriniz. teşekkürler.

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  architectural design and 3D interior and exterior design

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  architectural design and 3D interior and exterior design

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Güzel bir projeyle karşılaşmak istiyorum. Herkese hayırlı olsun...

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  turkish ; renderi 3dsmaxte tamamlanmış, autocad te planı yapılmış herhangi bir ev. tek odalı bile olabilir. english; i need a house (made render).. can be anyone italian; mi serve una casa renderizzata come interior design puo essere qualsiasi..

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Design a Logo Bitti left

  used photo shop and makeing logos

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  dentrealmarket Bitti left

  adında bir siteye sahibim satın almış oldum hazır bir temam var burdan inceleyebilirsiniz aldıgım temayı bu temanın hali kazırda var olan sitem üzerinde çalışmasını istiyorum

  €502 (Avg Bid)
  €502 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  web tasarım, katalog tasarım, logo tasarım, eticaret kelimelerinde SEO hizmeti istiyorum. site adresimiz altyapısı wordpress. İç SEO olarak gerekenler yapılmıştır. Yönlendirmelere açığız. web tasarım, katalog tasarım, logo tasarım, eticaret In the words of SEO services you want. Our address WordPress site infrastructure. Interior is made ​​necessary as SEO. Referrals are welcome.

  €388 (Avg Bid)
  €388 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  tekil mobilya fotoğraflarının hazır 3D mekanlara uyarlanması:örneğin dekupe edilmiş hazır bir tekil mobilya fotoğrafının önceden hazırlanmış 3D iç mekana montajlanması.

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  adlı wordpress sitemin anasayfa, slider, menüler ve içeriklerin düzenlenmesi , online shop eklentisinin eklenmesi temanın kursları satacak şekilde organize edilmesi.

  €379 (Avg Bid)
  €379 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  adlı wordpress sitemin anasayfa, slider, menüler ve içeriklerin düzenlenmesi , online shop eklentisinin eklenmesi temanın kursları satacak şekilde organize edilmesi.

  €361 (Avg Bid)
  €361 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Wordpress Shop Bitti left

  Halen devam eden web projemiz için wordpress market kurdurmak istiyoruz. Online satış, sipariş, teklif formları oluşturmak isiyoruz.

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Activity Gift Shop Magento'

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  i and d industries web shop as discussed in previous project.

  €991 (Avg Bid)
  €991 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I just bought a home and want creative/modern ideas for the great room and adjoining room and the kitchen. I only have minimal pictures at this time. I take possession on Tuesday. Will have painters in soon so I would like some paint color ideas and flooring ideas for these areas too.

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Looking for something with the functionality of Timetap - looking to be able to only allow certain addresses (by zip code) the ability to schedule and all others with zip codes not in a pre-approved list to be denied. Website booking integration in a Jekyll site and/or mobile app.

  €699 - €1397
  Mühürlü
  €699 - €1397
  31 teklifler

  i need 3d exterior and interior design

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  36 teklifler
  3d rendering 9 gün left

  hello sir, i need 3d rendeing for 2 projects , interior and exterior , my budget is 120 USD

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello , I need 3d interior design for my house

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Brick Colonial 6 gün left

  Would like an estimate to photo shop this photo. Remove power lines, and utilities on the left side of house. Shutters and Door should be black and glossy. I chose a doorknocker for the house but I am not sure if that gets too involved. Add greenery trees to upper left side of the house.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Design a modern logo for an architectural and interior design company named Elevate. Can option for Elevate and Elevate Buffalo. Prefer the logo to be on a white or black background with gold, white, or black font. I do like a neat cursive writing, but also don't love the typical cursive E. Doesn't have to be in cursive. It doesn't have to be square in shape, but the more square in shape the better for the marketing it needs to be included in. Do not want it to be too feminine looking. :)

  €28 (Avg Bid)
  Garantili
  €28
  32 girdi

  Need for an e-commerce website for a cloths brand We are looking for a service provider for the development of an E-commerce website with a CMS. Nota: Need a UX Designer to design luxury brand website. OUR EXPECTATIONS • CMS: WordPress with the WooCommerc...an E-commerce website with a CMS. Nota: Need a UX Designer to design luxury brand website. OUR EXPECTATIONS • CMS: WordPress with the WooCommerce extension • Languages: French and English with automatic adaptation according to the country • Quotation: Euro, Dollar and others with automatic adaptation according to the country REFERRAL LINKS - Home page : - Page shop: - Product page:

  €447 (Avg Bid)
  €447 Ortalama Teklif
  115 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  Small prolog task -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I need someone who can handle the language prolog for a really small task. It is about using different predicates like reverse/2, sum/2, and +,-,x,/ for peuno numbers etc. The environment should be in swish.swi-prolog Please contact me for more information.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Small prolog task 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I need someone who can handle the language prolog for a really small task. It is about using different predicates like reverse/2, sum/2, and +,-,x,/ for peuno numbers etc. The environment should be in swish.swi-prolog Please contact me for more information.

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I have a Shopify hosted print shop and sell, mostly, pre-made prints. I would like to add one product page where I can offer to print an image (PDF only) that my customer has created. This product page will have two variants (i.e. paper types) that the customer should be able to apply to their uploaded image and they should be able to add that image/variant to a shopping cart and then check out as normal. After adding their upload/variant to the cart, however, the customer should be able to add other items, or products, including more of their own images, to that cart before checking out. My Shopify Store is using an older theme. I haven't yet moved to a 2.0 theme.

  €28 - €233
  Mühürlü
  €28 - €233
  38 teklifler

  I need an application which do similar things like JOW . This must include : - log in for customer - cart and shop, payment - videos and photos, text in English - emailing for cart, for orders, etc ... I will provide the LOGO. Functions must be similar than JOW. Development < 30 days

  €7558 (Avg Bid)
  €7558 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  This is a very important project please be professional . All the documents have been uploaded, please follow the shooting script and contact me here or on WHATSAPP (+974 3309 7378) for any doubts or additions you would like to make Please do not show the region (Country) you are living in as it set exclusively in an interior setting ________ Toxic and Manipulative Relationship: Character A – A victim of manipulation; a very good-hearted person Character B – Manipulative person who is very charming and good looking Plot: The film shows us a relationship that is very toxic, but Character A does not realize that and is blinded by the love. Character B does not want (A) to leave the room, because when he/she does, he/she will realize that there is more to life than this...

  €233 (Avg Bid)
  Garantili
  €233
  1 girdi
  Small Project 9 gün left

  Hi techguy, Would you be interested in a very small project to upgrade a site done in Silverstripe from 3.0.1 to 4.X? The site is not using composer. Modules used are: googleanalytics googlesitemaps mollom userforms – customized an “AutoQuote” form, pretty simple uploadify .

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Interior design bedroom 6 gün left

  We’re looking for a design to decorate our bedroom and make it more cosy - think of furniture, textiles, wallpaper or panelling, art etc. The bedroom is 19m2 with a panoramic view of a (to be built) park. The bedroom is connected to the walk-in closet and en-suite bathroom. The green bed is new and stays in the room at the given position. The TV hangs across from the bed and needs to remain functional. For the rest you have full creative freedom. The height floor to ceiling is 3000mm and the style is luxury contemporary/modern and at the moment rather minimalist. I’ve added pictures of the walk-in closet and the bathroom to get an idea of the colors and textures used. The floor is hardwood whitewashed oak, the tiles in the bathroom are a light taupe/beige. The walk-in closet ...

  €100 (Avg Bid)
  Garantili
  €100
  1 girdi

  I'm looking for assistance to provide digital marketing for brick and motor gun shop. Handle all aspects of e commerce site. (SEO company is already handling onsite and offsite SEO) Start up a new Youtube channel and work with me to create strategy for content and promotional marketing. Manage all social media accounts. (daily content is trending streaming in now from Content ). Manage retargeting campaigns Manage loyalty program Set up affiliate program and manage Create call to action campaigns Ensure products are on all shopping websites. Start up a new CRM Identify leads either free or buy lists Site: Let's talk

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Logo designing 6 gün left
  ONAYLI

  Logo designing for a upcoming interior store Named - Maruti Wood World Need to design logo and once it is finalized Need to create the following 1 letter head 2 envolope 3 visiting card 4 quation format 5 watermark 6 and a few more things

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  31 teklifler
  Trophy icon Project Dinosz 6 gün left

  Im here to find attractive logo to design my shop which is my trademark is ( SABAKHYPE ) the requirement is make it simple but colourfull

  €9 (Avg Bid)
  €9
  35 girdi
  Fix a small SQL query 6 gün left
  ONAYLI

  fix a small SQL query for report generation. 15-20 mins job. Will pay max 10$

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  30 teklifler