Solidworks configuration properties use in bill of materials işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  215,297 solidworks configuration properties use in bill of materials iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  bugün gece 12ye kadar yetiştirmem gereken solidworks ödevi var. yardım ederseniz çok mutlu olcam

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Deniz yüzeyi ve tabanını gösteren bir kesit olarak, yüzeyde gemiler ve tabanda ekipmanlar ve aralarındaki boru bağlantılarını gösteren bir sahneye ihtiyacım var. Gemi ve ekipmanlar (igs, stl ve solidworks fotmatlarında mevcuttur)

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  solidworks kullanarak 3d modelleme ve tasarım yapabilirim.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bebeklerde Kalça Çıkığı Önleyici Ortez Tasarımı modellenmesi, ölçülerin araştırılıp bilgisayar ortamında CAD dosyası olarak solidworks veya catia kullanılıp modellenmesi. Ölçüleri düzgün olmalı sonrasında imal edeceğim. Bitirme projem.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mekanik projeleriniz , 3 boyutlu tasarımlarınız ve ingilizceye dair her türlü çeviriniz yapılır

  €250 (Avg Bid)
  €250 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €246 - €737
  €246 - €737
  0 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworks kullanılmak şartı ile kompleks olmayan 3B ve 2B çizim yaptırılacaktır. 2B yaptırılmama ihtimali olup, sadece 3B çizim yapılma ihtimali de vardır. Ama biraz da olsa profesyonel 3B tecrübesi olmasını ve çizimlerinin birkaçını görmek isterim. Proje süresi 60-90 dk'dir.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  3D Design Bitti left

  3D Tasarım Solidworks tasarım programı ve diğer programlarda verilen ölçü ve resimlere göre 3D tasarlayabilirim.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Solidworks üzerinde modellenmiş tasarımda değişiklik onarım

  €385 (Avg Bid)
  €385 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  ...Google recommendations for android development. This game is a good template for learning how to use Android Studio, containing video documentation of all the steps. Easy work in the simplest resking. you can then generate your APK within a day. from the installation of android studio, its configuration until the generation of a signed file. This game is highly recommended by our team for beginners. her monthly earnings average $ 20 per month. it just depends on your social media advertising to attract users to install it. Description This minimalist skill game is easy to play, but hard to master – and insanely addictive! Perfect timing is crucial: tap at the right moment to stack blocks on top of each other and try to build the ...

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Solidworks veya autocad de sondaj matkabını modellemesinin yapılmasını istiyorum. İstanbul yenibosnadayız

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Bölüm dersi için solidworks programını çok iyi kullanan biri lazım..

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworkste çizilecek ve parçayı cam da işleme

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1096 (Avg Bid)
  €1096 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  SOLIDWORKS uluslar arası sertifikalarına sahip bir mühendisim. Her türlü tasarımlarınız yapılır

  €382 (Avg Bid)
  €382 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kullanıcı Algoritması: 1. Figür “Front Plane” üzerine çizilecek ya da bir dış kaynaktan kopyala/yapıştır şeklinde alınacak(Makro çalıştırılmadan önce ekteki gibi b...olarak TOPLAM(Li*Ri) değerini bulacak. 12. Bu adımdan sonrası 9. ve 11. adımlarda hesaplanan verilerin pop-up şeklinde kullanıcıya gösterilmesi ve birkaç küçük işlem adımı olacak. Buraya kadar anlatılan işlemleri eksiksiz yapacak arkadaşlar arıyorum. 100mm x 100mm bir kare için analitik çözüm aşağıdaki gibidir. Makronun hesabı bu değerlere yakınsamalıdır. A=10000mm^2 I=22955,8715mm^2 “Example of line ”, dosyasında 10mm’lik parçalara böldüm kareyi örnek olması bakımından. Solidworks&r...

  €29 - €246
  €29 - €246
  0 teklifler

  2 farklı dosya biçimimiz var (.Yasak, ve .BSK). Kodda çözülen dosya başlığı ve gövde yapısı var. Dönüştürebilecek bir tür dönüştürücüye ihtiyacımız var .Animasyon türü dosyaya BAN açık kaynak Blender 3d modelleme programı ile kullanılmak üzere. Ve başka bir dönüştürücü dön...biçimi ters mühendislik kodu exe dosyası tersine, kesinlikle yasak mühendislik proje exe dosyası net, adpcm dosya biçimi dönüştürücü kaynak kodu, tersine mühendislik tersine dosya biçimi dönüştürücü proje dosyası, tersine mühendislik, net dosya biçimi dönüştürücü dll DOSYASı...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  merhaba medikal solidworks çizimlerine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Api payload update on laravel website

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  solidworks üzerinde kalça protezi tasarladım. ancak tasarladığım kalça protezinin tez ödevi gereği ansys üzerinden çalışma yapılmasını istiyorum.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  değişik modellerde makine parçaları imalatı ihtiyacı için solidworks kullanan takım arkadaşları

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Solidworks cad Bitti left

  Verilen parçayı tasarlama ve çizmek.

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Pasta, soğuk yemek, meze gibi ürünlerin soğuk teşhir edildiği vitrin dolapların, belirlenen birkaç modele göre solidworks ile tasarımını yaptırmak istiyoruz.

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  3 boyutlu her çizim:Autocad ,3d max,Sketchup,solidworks gibi mimari çizim programlarına hakımım

  €401 (Avg Bid)
  €401 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba SolidWorks,AutoCAD proğramları ile hertürlü tasarımı yapabilirim sadece tasarlıyacağım parça vs. hakkında bilgi almam yeterlidir.

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...1997 yılında kurulan Armada Yazılım'da bir değişim rüzgarı başlatmaya karar verdik. İşe Solidworks yazılımının yetkili distribütörlüğüyle başlayan Armada Yazılım zaman içerisinde CamWORKS, WorkNC, GibbsCam ve Cegid gibi CAD/CAM yazılımları ve ERP sistemlerinde hizmet veren global markaların yetkili distribütörü haline geldi. Bünyemizde yine aynı şekilde diş endüsstrisine hizmet veren bir de DentArmada iştiraki bulunuyor. Bu büyümeyi özetleyecek bir logo tasarlatmak istiyoruz.. Logo aşamasından sonra kurumsal kimlik tasarımıyla da devam edilecek bir sürece başlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.. Hi, As Armada Yazılım, we decided to launch a wind of change. Armada Ya...

  €1785 (Avg Bid)
  €1785 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €29 - €246
  €29 - €246
  0 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I want to improve an existing website theme by adding some features. The theme link is this: I want to add a review system to this theme. The review system should be connected with agent profiles and it should be filterable like those in the following websites : It may be a plugin which may be added to existing theme. It is preferable if the rating system can be also used for the properties too.

  €446 (Avg Bid)
  €446 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...kararlaştırdıktan sonra belirlemek istiyorum. Hi, First of all i want to describe the system which is going to be installed. Building a web site for my restaurant , in which pizza and such products are made and sold this system will use the WooCommerce infrastructure. Therefore, we need to make some customizations on the WooCommerce, and these are shortly: 1. The integration between WooCommerce and Paytrail () because most of the payments will be via this system this must be in our web site. Paytrail has already mentioned on its website that it supports WooCommerce. If pay cash can be realized apart from that, pay system via credit card and paybyway (this can be discussed in terms of security and certificates to get)...

  €1341 (Avg Bid)
  €1341 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Üretimini yaptığım ürünlerin çizimlerinin cad / solidworks / 3D Max ile çizilmesini istiyoruz. Ürün kataloğu kullanılarak çizimlerin yapılması gerekiyor. Toplam 1000 adet çizim yaklaşık olarak var. Çizim başına fiyat konuşabiliriz.

  €1149 (Avg Bid)
  €1149 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Özkan bey merhaba, imalatını yaptığımız perde sistemleri komponentlerinin 3boyutlu çizimlerini yaptırmak istiyoruz. çizimler kataloglarda kullanılacağından aşırı hassas bir şekilde çizilmesi gerekmemekte. 15 farklı sisteme ait yaklaşık 150parça ve toplamda ~500 alt parça var.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €327 (Avg Bid)
  €327 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Ekte tasarımı bulunan standın Solidworks'de modellenmesi ve imalat çizimlerinin hazırlanması gerekmektedir. Ürünler ahşaptır. Arka LCD duvarı ve zemin sadece folyo uygulamadır. Süre 2 gündür. Teşekkürler, We expect 3D modelling by using Solidworks and to prepare drawings of the units. All the units are MDF. LCD wall and floor are foil application. We need to get the drawings in 2 days. Thanks,

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Tarım ve Hayvancılık ekipmanları imalatı yapan şirketimizin yenilikçi ürün geliştirme alanında planladığı projelerinde görev alabilecek uzman ihtiyacımız bulunmaktadır. Solidworks veya Inventor gibi piyasada tercih edilen 3D programlarda katı model çözümü sunabilecek ekip arkadaşları aranmaktadır.

  €1069 (Avg Bid)
  €1069 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Dosto, duniya me software industry, ek lauti industry he jisme profit percentage ki koi limits nahi hai. {020830685SK}Kyoki software ki kimat chahe kitni bhi ho lekin bikta 20 rs ki CD Mein. Esiliye BILL GATES pichle 20 salo se income me no. 1 hai. Ab Aap bhi full time/ part time kam karke is software industry me Kama sakte hai aur pa sakte hai holsale aur retail dono ka fayda. Yani 200% se 2000% ka profite margin. CHALLANCE: Duniya ke Kisi bhi ISO: 9001:2008 & 27001:2005 plane ya company me itna profite ho to hamari puri team kam se kam 5 lakh ke investment se apke sath kam karegi CONTECT: +91 8460003111 (Whatsup.)E-mail:

  €246 - €737
  €246 - €737
  0 teklifler

  Solidworks veya ona benzer yazılımda 3D modellemeler ve geliştirmeler yaptırabileceğim bir arkadaş arıyorum. Uzun soluklu bir proje olacak, ürünler tek tek yaratılarak katalog hazırlanacak. Ürünler hasta karyolaları, sedyeler ve buna benzer donanımlar.

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  İstediğimiz çalışma mevcut 40 gram çikolata baton ürünü 35 grama düşürmek. Kısıtlama olarak en ve boy aynı sabit kalacak. Final çalışmaların katı/solid şeklinde paradolid formatında elimizde olması gerekiyor. Çünkü bu çalışma üretime yönelik olacak. Ayrıca .jpeg olarak yine pazarlamaya gösterebileceğimiz birkaç render olması lazım.

  €351 (Avg Bid)
  €351 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...is simple and can be installed in 4-5 days. Design is very important, however, we need to structure the admin site. 10 should be a place at the top banner, banners, admin section of the site will be entered also discounts for hotels in the middle and at the bottom of the display determined to be inputs such as daily room rate, certain parts must banners. facebook & twitter to be member of the site with the information and advertising on the site, e-mail should be sent to people who are members of in short, one must be very careful in two parts, especially part of the design and admin Project Details in detail in the project will give to friends. System 5 Stage (module) Want to Buy Delivery with all...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...with plenty of detail, as well as a simple project. Today, I take what everyone else at the bottom of this store outfits blouse, pants, skirts, shoes etc.. complete lack of warning is okay as a kind of shoes to wear dresses and all the stuff we can say is a software to create combinations with new referrals electronically. Project Details in detail in the project will give to friends. Want to get all the source code delivered with the system in Phase 5. It also will be published under the name of our company is our Mobile Market. 1 Step - Web Site 2 Step - IOS (Iphone & Ipad) and the Android App 3 Step - Facebook App 4 Step - Black Berry App 5 Step - Windows Mobile App My friend, and all the web services speci...

  €5233 (Avg Bid)
  €5233 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Final Year Project Phase Change Material + Single Stage Absorption Heat Transformer model, using Simulink The project will include available solar heat calculation, heat storage and upgrade system configuration and operation design and analyse the feasibility. Need in IEEE format In English Word count requirement to be determined The deadline On August 30, 2022

  €516 (Avg Bid)
  €516 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ESP 32 MQTT 6 gün left

  ESP32 MQTT connection with configuration, Must have options to enter User name, Password, & Wi-Fi listing & connectivity option. 1) Upon pressing the Button on ESP32, MQTT connection with configuration must be enabled, Option to connect the Wifi from list. Option to enter User Name , password. 2) Must be in ESP 32 SDk and not in Arduino IDE

  €483 (Avg Bid)
  €483 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  The first step is scraping the listing page for a location/category pair. This includes collecting the links to the individual company pages. The second step is scraping the data from the individual company pages. I want to scrape all the data on the company page. I see you are using ubot studio? I own and have used ubot studio to scrape directories. I would prefer ...to scrape all the data on the company page. I see you are using ubot studio? I own and have used ubot studio to scrape directories. I would prefer for you to do the coding. I want for you to do the coding and deliver the ubot project. I made a video so you can see I also attached a csv file I created with a sample of the output format I require.

  €466 (Avg Bid)
  €466 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  Graphic Design 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for someone who can design Publicity Materials for social mediaon a Regular basis

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Please help with 3D design 6 gün left
  ONAYLI

  3D design using solidWorks tools We are looking for professionals who are proficient in SolidWorks and have imaginative skills. Put "SolidWorks" in the first sentence of the bid Version 2019 Greetings in advance

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Google Ads Oddball 6 gün left
  ONAYLI

  Greetings, Gabriel Cassady here from 2oddballs Creative. We're a boutique agency in Southwest Missouri. Founded in 2017, 2oddballs Creative was a labor of love willed into being by Kylie — my wife and business partner — and myself. We were bona fide, new small business owners for the first time in our lives. Since that time, the business has grown from two Oddballs to four official Oddballs in all, and that doesn't even include members of our wider Oddball family. As a full service marketing, PR and design agency, we offer a staggering number of services. It's crucial we keep a well-vetted list of subcontractors healthy and handy. We call our hand-selected list of approved vendors and contractors th...

  €61 / hr (Avg Bid)
  €61 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We need an excel where we can calculate the new cost of our products based on raw materials price increasing. We have no experience with Excel and need someone who understand how to do it excatly. For example, if we have a product that sells at 1$ and its made from raw materials like 20% sugar, 25% yeast, 25% almonds etc and price of almonds per Kilo increases, what should the new cost of the product be for sale? We need to be able to just change the price of Almonds/kg here and it will automaticlly give us new product price cost.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  43 teklifler
  LAUNCH E Course -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  I am writing an e course for realtors who want to flip properties. I need an experienced person to do the following: Create logo and help with branding Create Facebook and IG ad campaings Create a website as host for the course videos Follow up emails Create landing page Create web page where there will be POS facilities, ie Paypal, credit cards. FB and IG analytics. Edit course videos Edit intro videos Monitor ad campaing and pages maintenance for at least a year. Create copyright After launching, analytics and continued FB marketing at an hourly rate of $11per hour.

  €1985 (Avg Bid)
  €1985 Ortalama Teklif
  49 teklifler
  LAUNCH E Course 6 gün left
  ONAYLI

  I am writing an e course for realtors who want to flip properties. I need an experienced person to do the following: Create logo and help with branding Create Facebook and IG ad campaings Create a website as host for the course videos Follow up emails Create landing page Create web page where there will be POS facilities, ie Paypal, credit cards. FB and IG analytics. Edit course videos Edit intro videos Monitor ad campaing and pages maintenance for at least a year. Create copyright

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  43 teklifler