Solidworks free lancer işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  73,860 solidworks free lancer iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  bugün gece 12ye kadar yetiştirmem gereken solidworks ödevi var. yardım ederseniz çok mutlu olcam

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Deniz yüzeyi ve tabanını gösteren bir kesit olarak, yüzeyde gemiler ve tabanda ekipmanlar ve aralarındaki boru bağlantılarını gösteren bir sahneye ihtiyacım var. Gemi ve ekipmanlar (igs, stl ve solidworks fotmatlarında mevcuttur)

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  solidworks kullanarak 3d modelleme ve tasarım yapabilirim.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bebeklerde Kalça Çıkığı Önleyici Ortez Tasarımı modellenmesi, ölçülerin araştırılıp bilgisayar ortamında CAD dosyası olarak solidworks veya catia kullanılıp modellenmesi. Ölçüleri düzgün olmalı sonrasında imal edeceğim. Bitirme projem.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mekanik projeleriniz , 3 boyutlu tasarımlarınız ve ingilizceye dair her türlü çeviriniz yapılır

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €261 - €783
  €261 - €783
  0 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworks kullanılmak şartı ile kompleks olmayan 3B ve 2B çizim yaptırılacaktır. 2B yaptırılmama ihtimali olup, sadece 3B çizim yapılma ihtimali de vardır. Ama biraz da olsa profesyonel 3B tecrübesi olmasını ve çizimlerinin birkaçını görmek isterim. Proje süresi 60-90 dk'dir.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  3D Design Bitti left

  3D Tasarım Solidworks tasarım programı ve diğer programlarda verilen ölçü ve resimlere göre 3D tasarlayabilirim.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Solidworks üzerinde modellenmiş tasarımda değişiklik onarım

  €409 (Avg Bid)
  €409 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  istediğimizi yapacak ve eklemelerde bize yardımcı olcak free lancer olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz. dan sitedeki eksileri de görebilirsiniz

  €498 (Avg Bid)
  €498 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Solidworks veya autocad de sondaj matkabını modellemesinin yapılmasını istiyorum. İstanbul yenibosnadayız

  €215 (Avg Bid)
  €215 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Bölüm dersi için solidworks programını çok iyi kullanan biri lazım..

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworkste çizilecek ve parçayı cam da işleme

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  37 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €10 - €10
  €10 - €10
  0 teklifler

  istediğimizi yapacak ve eklemelerde bize yardımcı olcak free lancer olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz. dan sitedeki eksileri de görebilirsiniz

  €1177 (Avg Bid)
  €1177 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  SOLIDWORKS uluslar arası sertifikalarına sahip bir mühendisim. Her türlü tasarımlarınız yapılır

  €406 (Avg Bid)
  €406 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kullanıcı Algoritması: 1. Figür “Front Plane” üzerine çizilecek ya da bir dış kaynaktan kopyala/yapıştır şeklinde alınacak(Makro çalıştırılmadan önce ekteki gibi bir dosya oluşmuş olacak: ) 2. Makro çalıştırılacak. Makro Algoritması: 1. Dosya henüz kaydedilmemişse, makro kullanıcıyı dosyayı kaydetmeye yönlendirecek. 2. Kullanıcı dosyayı istediği isimle kaydettikten sonra, makro otomatik olarak çalışacak(Çok önemli değil. Kullanıcıdan tekrar makroyu çalıştırması da istenilebilir.) 3. Dosya zaten kaydedilmişse, makro otomatik olarak çalışacak. 4. Makro, figürü açık mı değil mi diye kontrol edecek.(Bazen figürler patlak geliyor) 5. Eğer figür açıksa, makro açık o...

  €31 - €261
  €31 - €261
  0 teklifler

  2 farklı dosya biçimimiz var (.Yasak, ve .BSK). Kodda çözülen dosya başlığı ve gövde yapısı var. Dönüştürebilecek bir tür dönüştürücüye ihtiyacımız var .Animasyon türü dosyaya BAN açık kaynak Blender 3d modelleme programı ile kullanılmak üzere. Ve başka bir dönüştürücü dön...biçimi ters mühendislik kodu exe dosyası tersine, kesinlikle yasak mühendislik proje exe dosyası net, adpcm dosya biçimi dönüştürücü kaynak kodu, tersine mühendislik tersine dosya biçimi dönüştürücü proje dosyası, tersine mühendislik, net dosya biçimi dönüştürücü dll DOSYASı...

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  merhaba medikal solidworks çizimlerine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  solidworks üzerinde kalça protezi tasarladım. ancak tasarladığım kalça protezinin tez ödevi gereği ansys üzerinden çalışma yapılmasını istiyorum.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  değişik modellerde makine parçaları imalatı ihtiyacı için solidworks kullanan takım arkadaşları

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Solidworks cad Bitti left

  Verilen parçayı tasarlama ve çizmek.

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Pasta, soğuk yemek, meze gibi ürünlerin soğuk teşhir edildiği vitrin dolapların, belirlenen birkaç modele göre solidworks ile tasarımını yaptırmak istiyoruz.

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  3 boyutlu her çizim:Autocad ,3d max,Sketchup,solidworks gibi mimari çizim programlarına hakımım

  €426 (Avg Bid)
  €426 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba SolidWorks,AutoCAD proğramları ile hertürlü tasarımı yapabilirim sadece tasarlıyacağım parça vs. hakkında bilgi almam yeterlidir.

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, 1997 yılında kurulan Armada Yazılım'da bir değişim rüzgarı başlatmaya karar verdik. İşe Solidworks yazılımının yetkili distribütörlüğüyle başlayan Armada Yazılım zaman içerisinde CamWORKS, WorkNC, GibbsCam ve Cegid gibi CAD/CAM yazılımları ve ERP sistemlerinde hizmet veren global markaların yetkili distribütörü haline geldi. Bünyemizde yine aynı şekilde diş endüsstrisine hizmet veren bir de DentArmada iştiraki bulunuyor. Bu büyümeyi özetleyecek bir logo tasarlatmak istiyoruz.. Logo aşamasından sonra kurumsal kimlik tasarımıyla da devam edilecek bir sürece başlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.. Hi, As Armada Yazılım, we decided to launch a wind of change. Armada Ya...

  €1896 (Avg Bid)
  €1896 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €31 - €261
  €31 - €261
  0 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  + Elektronik ticarette iç SEO mantığına sahip, Google toollarını kullanabilen, + Hazır Responsive OPENCART template sitelerin kodlama yapısını değiştirebilecek, kod ve modül yazacak ve sorunsuz olarak database e ve Msql e aktarabilen, + Farklı web browserlarda ve platformlarda (ie, chrome, firefox, i...uygulayabilen, bulabilen, sayfaların ve kullanıcıların yamulmasına izin vermeyecek, + CRM, CMS, e-mail ve sms kurumsal çözümleri konularında deneyimli, + XML, CSS, XHTML, HTML, XML, Javascript, AJAX, JQuery konularına hakim. +Analitik düşünme becerisine sahip, araştırmacı, problem çözebilen, sorumluluk sahibi, başladığı işi zamanında bitirecek, + E-ticaret sitesi projelerimizde görevlendirilmek üzere FREE LANCE ol...

  €365 (Avg Bid)
  €365 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Üretimini yaptığım ürünlerin çizimlerinin cad / solidworks / 3D Max ile çizilmesini istiyoruz. Ürün kataloğu kullanılarak çizimlerin yapılması gerekiyor. Toplam 1000 adet çizim yaklaşık olarak var. Çizim başına fiyat konuşabiliriz.

  €1220 (Avg Bid)
  €1220 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Özkan bey merhaba, imalatını yaptığımız perde sistemleri komponentlerinin 3boyutlu çizimlerini yaptırmak istiyoruz. çizimler kataloglarda kullanılacağından aşırı hassas bir şekilde çizilmesi gerekmemekte. 15 farklı sisteme ait yaklaşık 150parça ve toplamda ~500 alt parça var.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Aşağıda örnek bir programın ekran görüntülerini verdim.İstediğim 2-3 satranç motorunu içeren ve yeni motor eklenebilecek tasarımda( bu motorlar free olarak internette var. ) bir satranç programı hazırlanması. Analiz yapabilecek,kombinezon çözebilecek ve taktik çalıştırabilecek bir tasarım olmalı.Bunun yanı sıra örnektekine ek olarak aylık canlı turnuvaları ilan edebileceğim bir sayfanında olmasını istiyorum.

  €660 (Avg Bid)
  €660 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Ekte tasarımı bulunan standın Solidworks'de modellenmesi ve imalat çizimlerinin hazırlanması gerekmektedir. Ürünler ahşaptır. Arka LCD duvarı ve zemin sadece folyo uygulamadır. Süre 2 gündür. Teşekkürler, We expect 3D modelling by using Solidworks and to prepare drawings of the units. All the units are MDF. LCD wall and floor are foil application. We need to get the drawings in 2 days. Thanks,

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Tarım ve Hayvancılık ekipmanları imalatı yapan şirketimizin yenilikçi ürün geliştirme alanında planladığı projelerinde görev alabilecek uzman ihtiyacımız bulunmaktadır. Solidworks veya Inventor gibi piyasada tercih edilen 3D programlarda katı model çözümü sunabilecek ekip arkadaşları aranmaktadır.

  €1135 (Avg Bid)
  €1135 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworks veya ona benzer yazılımda 3D modellemeler ve geliştirmeler yaptırabileceğim bir arkadaş arıyorum. Uzun soluklu bir proje olacak, ürünler tek tek yaratılarak katalog hazırlanacak. Ürünler hasta karyolaları, sedyeler ve buna benzer donanımlar.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  İstediğimiz çalışma mevcut 40 gram çikolata baton ürünü 35 grama düşürmek. Kısıtlama olarak en ve boy aynı sabit kalacak. Final çalışmaların katı/solid şeklinde paradolid formatında elimizde olması gerekiyor. Çünkü bu çalışma üretime yönelik olacak. Ayrıca .jpeg olarak yine pazarlamaya gösterebileceğimiz birkaç render olması lazım.

  €373 (Avg Bid)
  €373 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  tarzı site istiyorum. bu sitenin erkek versiyonu olacak. kendine güvenen yaratıcı free lancer ları bekliyorum.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  €174 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  API development with AWS 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for high skilled API developer I want to long term cooperation. Please feel free.

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Need a simple PPT which answers 4 questions mentioned in the document 8 pages would suffice. Need it in an hour as one of the free lancer failed to complete it in the given time

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Full Time Content Writer 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I'm looking for a full time content writer to create courses related to database. The person should have some basic experience in database / analysis etc. This job can maximum 2 to 4 hours per day of effort for 5 days per week. This is the right opportunity to earn at your free time. If you are interested in writing the content , kindly send us a note with your experience in data industry , how can you explain table truncate statement to a kid. Also share your expected monthly payment .

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Tele sales 6 gün left

  My Company is Selling card Machines To small busines .we are looking for a Freelancer tele sales person with past experience who can Call Business ask if they take card payment if they say no offer them 3 mounths Free card machine rental and free demo opoınment with one of our sales team and if they say they have already in contract offer them our services To buy them out of their existing contract up To 3000 £ and give them only 30 days rolling over contract with bettrer rates and generate intrest leads for every live lead will also bonus of 25£ once contract signed this is only basic starting level succesful candidates will be rewarded acordingly .

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Edit a images 6 gün left

  I need someone to edit few [login to view URL] free to contact me.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  41 teklifler

  If you are interested in exciting work with new product design and engineering we have an immediate opening for a mechanical engineer experienced with designing and building custom welded / fabricated structures, formed sheet metal, and molded composite panels. Experience using Solidworks or Siemens NX, FEA and CFD tools for structural and flow analysis is required.

  €1011 (Avg Bid)
  €1011 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Trophy icon LOGO FOR A SOCCER SHOES MUSEUM 4 gün left

  We need a Logo for a personal soccer shoes museum (previous logo attached). It´s just a personal collection of a friend, but I´d like to give him a nice logo as a present. Feel free to be creative with designs and colors.

  €31 (Avg Bid)
  Garantili
  €31
  102 girdi

  Review long distance carrier toll free routing tables, switch records and call detail reports to determine reason for 75% drop in toll free call volume on one 800 telephone number, This is not SIP or VOIP. This is traditional long distance service and requires expertise in telecom switching for long distance carriers.

  €564 (Avg Bid)
  €564 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hello, i have an php appointment form that needs a captcha to make it more save. I need you to add it to all the forms on my website so they are save. Please contact me if you are interested in this small job

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  45 teklifler
  Custom Ninja Trader 8 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking to create a custom trading scripts that can be utilized through the Ninja Trader 8 platform (plug and play). I am attaching a detailed explanation of how I am wanting the bot to function. If further explanation is needed, by all means feel free to contact me. With that said, I am fairly new to the Ninja Trader 8 platform, so if any of the details I have provided on how I want the scripts to function are not possible, I am looking for someone to troubleshoot and provide a alternate solution.

  €460 (Avg Bid)
  €460 Ortalama Teklif
  23 teklifler