Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  11,416 solidworks iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  bugün gece 12ye kadar yetiştirmem gereken solidworks ödevi var. yardım ederseniz çok mutlu olcam

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Deniz yüzeyi ve tabanını gösteren bir kesit olarak, yüzeyde gemiler ve tabanda ekipmanlar ve aralarındaki boru bağlantılarını gösteren bir sahneye ihtiyacım var. Gemi ve ekipmanlar (igs, stl ve solidworks fotmatlarında mevcuttur)

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  solidworks kullanarak 3d modelleme ve tasarım yapabilirim.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bebeklerde Kalça Çıkığı Önleyici Ortez Tasarımı modellenmesi, ölçülerin araştırılıp bilgisayar ortamında CAD dosyası olarak solidworks veya catia kullanılıp modellenmesi. Ölçüleri düzgün olmalı sonrasında imal edeceğim. Bitirme projem.

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mekanik projeleriniz , 3 boyutlu tasarımlarınız ve ingilizceye dair her türlü çeviriniz yapılır

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €236 - €709
  €236 - €709
  0 teklifler

  Mekatronik bölümü okuyan ve o dallarda ki meslekri kendi çapında bilen birisiyim

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworks kullanılmak şartı ile kompleks olmayan 3B ve 2B çizim yaptırılacaktır. 2B yaptırılmama ihtimali olup, sadece 3B çizim yapılma ihtimali de vardır. Ama biraz da olsa profesyonel 3B tecrübesi olmasını ve çizimlerinin birkaçını görmek isterim. Proje süresi 60-90 dk'dir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  3D Design Bitti left

  3D Tasarım Solidworks tasarım programı ve diğer programlarda verilen ölçü ve resimlere göre 3D tasarlayabilirim.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Solidworks üzerinde modellenmiş tasarımda değişiklik onarım

  €371 (Avg Bid)
  €371 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Solidworks veya autocad de sondaj matkabını modellemesinin yapılmasını istiyorum. İstanbul yenibosnadayız

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Bölüm dersi için solidworks programını çok iyi kullanan biri lazım..

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworkste çizilecek ve parçayı cam da işleme

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  SOLIDWORKS uluslar arası sertifikalarına sahip bir mühendisim. Her türlü tasarımlarınız yapılır

  €368 (Avg Bid)
  €368 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kullanıcı Algoritması: 1. Figür “Front Plane” üzerine çizilecek ya da bir dış kaynaktan kopyala/yapıştır şeklinde alınacak(Makro çalıştırılmadan önce ekteki gibi bir dosya oluşmuş olacak: ) 2. Makro çalıştırılacak. Makro Algoritması: 1. Dosya henüz kaydedilmemişse, makro kullanıcıyı dosyayı kaydetmeye yönlendirecek. 2. Kullanıcı dosyayı istediği isimle kaydettikten sonra, makro otomatik olarak çalışacak(Çok önemli değil. Kullanıcıdan tekrar makroyu çalıştırması da istenilebilir.) 3. Dosya zaten kaydedilmişse, makro otomatik olarak çalışacak. 4. Makro, figürü açık mı değil mi diye kontrol edecek.(Bazen figürler patlak geliyor) 5. Eğer figür açıksa, makro açık o...

  €28 - €236
  €28 - €236
  0 teklifler

  2 farklı dosya biçimimiz var (.Yasak, ve .BSK). Kodda çözülen dosya başlığı ve gövde yapısı var. Dönüştürebilecek bir tür dönüştürücüye ihtiyacımız var .Animasyon türü dosyaya BAN açık kaynak Blender 3d modelleme programı ile kullanılmak üzere. Ve başka bir dönüştürücü dön...biçimi ters mühendislik kodu exe dosyası tersine, kesinlikle yasak mühendislik proje exe dosyası net, adpcm dosya biçimi dönüştürücü kaynak kodu, tersine mühendislik tersine dosya biçimi dönüştürücü proje dosyası, tersine mühendislik, net dosya biçimi dönüştürücü dll DOSYASı...

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  merhaba medikal solidworks çizimlerine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  solidworks üzerinde kalça protezi tasarladım. ancak tasarladığım kalça protezinin tez ödevi gereği ansys üzerinden çalışma yapılmasını istiyorum.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  değişik modellerde makine parçaları imalatı ihtiyacı için solidworks kullanan takım arkadaşları

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Solidworks cad Bitti left

  Verilen parçayı tasarlama ve çizmek.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Pasta, soğuk yemek, meze gibi ürünlerin soğuk teşhir edildiği vitrin dolapların, belirlenen birkaç modele göre solidworks ile tasarımını yaptırmak istiyoruz.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  3 boyutlu her çizim:Autocad ,3d max,Sketchup,solidworks gibi mimari çizim programlarına hakımım

  €386 (Avg Bid)
  €386 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba SolidWorks,AutoCAD proğramları ile hertürlü tasarımı yapabilirim sadece tasarlıyacağım parça vs. hakkında bilgi almam yeterlidir.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, 1997 yılında kurulan Armada Yazılım'da bir değişim rüzgarı başlatmaya karar verdik. İşe Solidworks yazılımının yetkili distribütörlüğüyle başlayan Armada Yazılım zaman içerisinde CamWORKS, WorkNC, GibbsCam ve Cegid gibi CAD/CAM yazılımları ve ERP sistemlerinde hizmet veren global markaların yetkili distribütörü haline geldi. Bünyemizde yine aynı şekilde diş endüsstrisine hizmet veren bir de DentArmada iştiraki bulunuyor. Bu büyümeyi özetleyecek bir logo tasarlatmak istiyoruz.. Logo aşamasından sonra kurumsal kimlik tasarımıyla da devam edilecek bir sürece başlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.. Hi, As Armada Yazılım, we decided to launch a wind of change. Armada Ya...

  €1717 (Avg Bid)
  €1717 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €28 - €236
  €28 - €236
  0 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir kalorifer peteği tasarlatmak istiyoruz. Daha doğrusu tasarımımzda hazır. Bize solidworkste çizecek biri lazım. Elimizdeki proje için bir prototip üretmek istiyoruz. Daha sonra cnc ye gidecek. Proje onaylanırsa seri üretime geçecek. Daha sonrası içinde çalışabiliriz. Fiyat tekliflerinizi bekliyoruz.

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Üretimini yaptığım ürünlerin çizimlerinin cad / solidworks / 3D Max ile çizilmesini istiyoruz. Ürün kataloğu kullanılarak çizimlerin yapılması gerekiyor. Toplam 1000 adet çizim yaklaşık olarak var. Çizim başına fiyat konuşabiliriz.

  €1105 (Avg Bid)
  €1105 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Özkan bey merhaba, imalatını yaptığımız perde sistemleri komponentlerinin 3boyutlu çizimlerini yaptırmak istiyoruz. çizimler kataloglarda kullanılacağından aşırı hassas bir şekilde çizilmesi gerekmemekte. 15 farklı sisteme ait yaklaşık 150parça ve toplamda ~500 alt parça var.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Ekte tasarımı bulunan standın Solidworks'de modellenmesi ve imalat çizimlerinin hazırlanması gerekmektedir. Ürünler ahşaptır. Arka LCD duvarı ve zemin sadece folyo uygulamadır. Süre 2 gündür. Teşekkürler, We expect 3D modelling by using Solidworks and to prepare drawings of the units. All the units are MDF. LCD wall and floor are foil application. We need to get the drawings in 2 days. Thanks,

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Tarım ve Hayvancılık ekipmanları imalatı yapan şirketimizin yenilikçi ürün geliştirme alanında planladığı projelerinde görev alabilecek uzman ihtiyacımız bulunmaktadır. Solidworks veya Inventor gibi piyasada tercih edilen 3D programlarda katı model çözümü sunabilecek ekip arkadaşları aranmaktadır.

  €1028 (Avg Bid)
  €1028 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Solidworks veya ona benzer yazılımda 3D modellemeler ve geliştirmeler yaptırabileceğim bir arkadaş arıyorum. Uzun soluklu bir proje olacak, ürünler tek tek yaratılarak katalog hazırlanacak. Ürünler hasta karyolaları, sedyeler ve buna benzer donanımlar.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  İstediğimiz çalışma mevcut 40 gram çikolata baton ürünü 35 grama düşürmek. Kısıtlama olarak en ve boy aynı sabit kalacak. Final çalışmaların katı/solid şeklinde paradolid formatında elimizde olması gerekiyor. Çünkü bu çalışma üretime yönelik olacak. Ayrıca .jpeg olarak yine pazarlamaya gösterebileceğimiz birkaç render olması lazım.

  €338 (Avg Bid)
  €338 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Read the instructions attach below. I need a formal motion analysis report on a simple four bar linkage. Length of the report is not critical, it's whether or not it includes all the required information using the defined structure. I need it ASAP.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Boom Cyllinder-RH for Excavator made from SolidWorks

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hola, necesitaríamos cotización y plazo para proyecto de diseñar y despiece de una armario metálico autoportante para contener unos equipos de climatización interiores. Tenemos bloques interiores bases y tenemos la idea esquematizada en Autocad, pero querriamos poderla traspasar a solidworks para todo esté al milímetro para su despiece y fabricación posterior Si crees que podríamos encajar, nos indicas una valoración y hacemos una reunion online y lo comentamos

  €880 (Avg Bid)
  €880 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Hi, Are you lokoing for ongoing solidworks drafting work? I use SW21.

  €44 / hr (Avg Bid)
  €44 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, are you interested in solidworks 21 drafting work?

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Aerodynamics 3 gün left
  ONAYLI

  I need someone who is good in aerodynamics and has hands on experience in solidworks.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  3d cad design 1 gün left
  ONAYLI

  I have a product. I give the dimensions. I want to create 3d cad files, either in catia or nx or solidworks.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  110 teklifler

  Hi, I have an overflow of drafting work, all in Solidworks 21 if you are interested please let me know.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, everybody. I need help in a urgent work. I am expert but have no time to do. So, I need assistance. If you are not Solidworks expert, please not bid. I am a specialist, too. Note: Bidder must have Solidowrks 2021 version. Thanks.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Hi Ahmed E., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  analysis on solidworks and computer design

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I have a very big obj file and want to convert it to SW file.

  €14 - €24 / hr
  Mühürlü
  €14 - €24 / hr
  79 teklifler

  We need someone to model our part library based off tech sheets and/or physical models. Must be able to use Solidworks 2019.

  €1783 (Avg Bid)
  €1783 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  Convert scanned data to editable 3D model in Solidworks and Geomagic Design X. Please quote

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Need to Create drawing template for A2, A3 & A1 sizes that can be changed to suit. All inputs will be provided. Insertion point, Anchor point and blocks to be managed. Custom properties from Part template to be linked on the drawing

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  94 teklifler

  I need an artist who can make a 3D model of a custom design fork in STEP and STL files for prototype and manufacturing. I will provide drawings as well as a clay model of an approximate design. An artist should be able to have creative skills to complete the project in SolidWorks.

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  Hello, We have a 3D Enclosure designed which would contain and house equipment and support structures which will weigh about 1 Tonnes, I am looking for someone who can determine the minimum required thickness of steel plate which will be used that will enable and withstand such a load , 3D file can be provided

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  show specific works that are created with Solidworks I have an exact STL to be used as a reference but all modeling need to be done in SW the item below is similar to the model I want to make if you cant do curved and organic shapes in solidworks don't bid. I need someone that can get the job done in one day budget is 75$

  €507 / hr (Avg Bid)
  €507 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler