Start voip company asterisk işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  170,184 start voip company asterisk iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Asterisk santrali c# dili kullanarak ve kaynak kodlarıyla beraber bir yönetim programı oluşturmak istiyoruz. Daha önce asterisk santrali üzerinde çalışmalar yapmış, konuya hakim kişiler ö santrali c# dili ile yapılacak görseller projemize eklenmiştir. Buradan inceleyebilirsiniz. Bu tarz bir yönetim paneli talep ediyoruz. Bu projede bizlere yardımcı olacak ve proje ile ilgilenen kişileri teklifleriyle birlikte bekliyoruz!

  €1039 (Avg Bid)
  €1039 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively and tech-savvy. It may contain parts related to the -3D Printer. -We have no preference for color. -It has a design aspect, let it not consist of prose Thanks, Teşekk&uu...

  €44 (Avg Bid)
  Garantili
  €44
  74 girdi

  Unity'de VOIP Sistemini mevcut sunucumuza kurarak çalıştırabilecek, Online olarak VR sesli sohbet yapabilmemizi sağlayacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  SIP Soft Phone Bitti left

  Gelen Voip Çağrıları Cevaplayarak Ses mesajını dinleyip kayıt yapacak ve gelen mesaj karşısında cevap dinletecek. Eş zamanlı 500+ üzeri çağrıyı cevaplayabilmeli C# Dilin de winform uygulama olacak kaynak kod için teklif istiyorum

  €751 (Avg Bid)
  €751 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, 40.000 Kullanıcı kapasiteli, eş zamanlı 10.000 çağrıyı kaldırabilecek Asterisk kurulumu için destek verebilecek bu konuda IP Telephony, Call Center, Voip, Network konularında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  €8018 (Avg Bid)
  €8018 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Elastiks veya İssabel pbx santral üzerinde bir kaç ayar yapılması gerekiyor. Asteriks bilgisi olan uzman arkadaşa ihtiyacım olacak.

  €199 (Avg Bid)
  €199 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Cihaz, kurulum ve bakım maliyetleri olmaksızın; gelişmiş bir santralin (PBX) sağladığı tüm özellikleri; bulut teknolojisi, “Bulut Santral” veya “Sanal Santral” olarak da bilinen ve VoIP ses hizmeti sağlanan İşteSantral ürünümüz ile sizlere sunuyoruz. Üstün özellikli sanal santral ses hizmeti çözümüne; uygun maliyetle ve aylık ödemelerle sahip olmak istiyorsanız, yeni lokasyonlarınız ile büyümeyi planlıyorsanız, şirket içi görüşmelerinizin ücretlendirilmeyeceği şekilde, bulut santral çözümümüzden faydalanabilirsiniz. Uygun Maliyet İlk yatırım maliyeti, santral bakım ve onarım masrafları olmadan kullanıcı başına aylık ücretlen...

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1663 (Avg Bid)
  €1663 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Yusuf Bey Merhaba, STH lisanslı bir telekom firmasında teknik departman müdürüyüm , şöyle bir sorunumuz var daha önceden çalışmakta olduğumuz aculab prosody s üzerine kurulu voip sisteminden asterisk platformuna taşınmaya çalışıyoruz test amaçlı kurduğumuz server üzerinde denemeler yapıyoruz, şu anda çağrılarımızda bir sorun yok istediğimiz şekilde çalışıyor olmasına rağmen dtmf detection sorunumuz var, ne yaptıysak asteriskin dtmfleri yakalamasını bir türlü başaramadık, bu konuda bize yardımcı olma şansınız var mıdır?Teşekkürler.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hi thepasserby82 Merhaba Ankara'da bir şirketiz.,Bir VoIP-SIP programı geliştirmek istiyoruz. Farklı olarak speech to text ile entegre olacak. Bunun örnek kodları github ta mevcut. Bunu imkan veren en iyi voip open source çözümü olarak asteriks bulduk. Türkiye de biri ile çalışmak bizim için daha avantalı olacaktır. İletişim bilgilerini paylaşırsan daha ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz. İyi çalışmalar. NOT: Bütçe miktarı ve süresi örnek olarak dolduruldu. Mehmet ARSLAN Computer Engineer| Manager | Co-Founder mhmttaa@

  €884 (Avg Bid)
  €884 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Merhabalar, Lütfen Hızlı Türkiye 'den sadece benimle iletişim kurun. Başarılar dilerim.

  €27 - €221
  €27 - €221
  0 teklifler
  Asterisk - Pbx Bitti left

  Merhabalar, Lütfen Hızlı Türkiye 'den sadece benimle iletişim kurun. Başarılar dilerim.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Asterisk üzerinde çalışan crm yazılımını geliştirmek için proje desteği istiyoruz yapmış olduğumuz crm yazılımına data arama ve data kayıtlarının tutulduğu arayüz entegrasyonu yapılıcak.

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Herhangi bir voip yazılımı ile entegre çalışacak, (xlite, voipwise gibi) yüklediğimiz numaralara toplu çağrı atmamızı sağlayacak bir yazılıma ihtiyaç duyuyoruz. Sistem seri şekilde sorunsuz çalışabilmelidir. Acil ihtiyacımız bulunmaktadır. Hangi dille yazıldığı önemli değil. İşine hakim sözünde durabilecek ve gününde teslim edebilecek yazılımcılardan teklif bekliyorum.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Herhangi bir voip yazılımı ile entegre çalışacak, (xlite, voipwise gibi) yüklediğimiz numaralara toplu çağrı atmamızı sağlayacak bir yazılıma ihtiyaç duyuyoruz. Sistem seri şekilde sorunsuz çalışabilmelidir. Acil ihtiyacımız bulunmaktadır. Hangi dille yazıldığı önemli değil. İşine hakim sözünde durabilecek ve gününde teslim edebilecek yazılımcılardan teklif bekliyorum.

  €221 - €663
  €221 - €663
  0 teklifler

  Merhaba Benim bir voip softswitch im var. itelbilling kullanıyorum. Bazı hayal edip istediğim özellikler burada mevcut değil. mesela IP PBX , CALL CENTER , SESLİ ANKET , HOTEL , VOD AND DEAMOND , IP TV. Bütün bu sistemin çalışmasını tek ekranda yapabilecek var mı ? portaone gibi bir sistem istiyorum. detaylarını daha fazla anlatacağım

  €2036 (Avg Bid)
  €2036 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I have about 15 team members. We need Virtual Headshots in our Company shirts for Marketing Purposes. We don't need anything Fancy. The team members work in different parts of the US remotely so Photos will have to be done Virtually.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hello, I'm looking for an experienced C#/.NET and Angular stack developer who can help with building an ERP system. This is a long term position and requires someone who is comfortable with working during the US time zone. Thank you

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Need a content creator and social media marketer to manage social media profiles and increase followers and improve sales. Social media accounts include Face-book, Insta, Linkedin, Youtube, and increase website visits with better SEO. Need assistance for one month and based on the outcome will continue working with!

  €201 (Avg Bid)
  €201 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Design a postcard to great with NEW YEAR 2021 on behalf of a company. attaching the postcard with 4th Of Jully greetings and the main company logo. We need to accomplish something that can be sent to potential and existing clients to say Happy New 2021 Year.

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  14 girdi

  Building a website for a contracting company. The website will need to be elegant, simple with modern UI. Skills: -Website Design -WordPress -SEO -Graphic Design Please do not hesitate to contact me for more information about the job.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Dress company logo according to the upcoming NEW 2021 YEAR Bellow attaching the main company logo and all kids of company logo variations used for different occasions no limits here logo needs to be a square, meaning 1000 x 1000 for example, cuz it'll be used for email mainly

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  14 girdi

  The candidate should be from mumbai / Navi mumbai. And should be young below 26 age group and should be hardworking and active

  €54 / hr (Avg Bid)
  €54 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Company order forms 6 gün left
  ONAYLI

  Currently have an AI file which I need updated with new copy. Formating.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  we need a logo designer who is familiar with game and game publishing to design our logo.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  81 teklifler

  Need someone to construct a paper writing the literature review and research methodology based on project proposal attached. the freelancer must be familiar with CO2 decarbonization projects.

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  I need a company logo. The company builds products in cryptocurrency space. The name of the company is Aravali and it's in crypto trading and payment space. Ideas: 1. Keep it simple. 2. It's a finance domain company, so logos from hotel and auto industry will not do. 3. Maybe a money sign or coin in the logo will look good.

  €66 (Avg Bid)
  Garantili
  €66
  873 girdi

  Hi There, I would like to ask for quotes to build 2 logos for my companies

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I would like to share with you some details about our company to help you design it. Read the entire description. 'WELLNESS' is a protein powder manufacturer based in California, USA. We only produce organic products. The company was founded in California in 2021. Our staff is dynamic and younger. Our product range is wide and we are trying to reach new customers by expanding our export market. In our business model, we produce the products and market them to our customers. We offer different and special products for each customer. Highly qualified staff is used to our quality department. We have numerous certificates to contribute and continuously maintain our level. Here everything revolved around our company. We want a logo on a plain white or black back...

  €9 (Avg Bid)
  €9
  82 girdi

  Social Media Marketing for Printing and Custom T-Shirt Company

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  51 teklifler

  Hello, We are a Toronto based logistics company and providing services in Canada and USA. We are looking for a unique, catchy, short - tagline for the company. No copy please.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Trophy icon Construction Company Logo 6 gün left

  Hello, I need two logos designed for a Texas construction company. I need: - A standalone logo that can be used for profile pictures, etc. The company should be able to be identified by the standalone logo. - A banner logo that includes the company name (Top Dawg Construction) and a bulldog. I have attached a reference image of a bulldog. For these logos, please have them matching and make them construction themed. If you want, you can also make it Texas themed as this is a company in Texas, USA.

  €44 (Avg Bid)
  Garantili
  €44
  147 girdi

  Hi there, I am looking for a cost effective solution for someone to design a website for me. It is a Business to Business Site with a relatively simple layout. It needs to have a clean, articulate and simple to understand layout. It will need to incorporate the Home Page, Features and Benefits, Testimonials, Pricing, Sign Up, Relevent Industry Verticals and other relevant pages. Please do apply if you are interested.

  €2211 (Avg Bid)
  €2211 Ortalama Teklif
  89 teklifler

  I need a logo in PNG format and a PSD file. Requirement: -> No internet image should be used. The logo must be designed from scratch. -> I need 3 images one black, ...the logo. -> I need a raw PSD(Photoshop File) file for all the above 3 images. -> Logo must contain the text "Shub Photography". -> There is no restriction on design or creativity but a text should be clearly visible. -> If your submission is selected before releasing payment. I will provide you NDA. So that you can not use the same image in any other way. Because I am going to apply for company registration and copyright of that logo. -> If possible you send your demos of any existing design or can provide a link in your proposal. -> AGAIN MOST IMPORTANT PART: EVERYTHING ...

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Looking to make website to display our current past and future projects

  €360 (Avg Bid)
  €360 Ortalama Teklif
  101 teklifler

  I need to generate an annual performance report for my startup as soon as possible. P&L and balance sheets were readily available. I need to work on the other items and finish them. Budget we will take it for dicussion.

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  We are in business of manufacturing chemical products(Epoxy/PU flooring-coatings, Epoxy/PU paints, Food grade coatings, Insulation Coatings, FRP lining etc) based on Epoxy, PU etc resins. We need logo design and Brochure for company, at a modest price. Attaching old logo, brochure.

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Hi ➹ Jasmin SEO Company, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Need new logo for trucking company. Can use Green, yellow and white colour.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I need a program made in python to debug lists of numbers and to know which company they belong to in the United States.

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  10 teklifler