Trabajo free lance diseño y artes gráficas en lima işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  166,946 trabajo free lance diseño y artes gráficas en lima iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Mevcut musterimiz icin calisacak birilerini ariyoruz proje detaylarini ve fiyati mesaj yolu ile konusalim

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Lu Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sizinle nasil iletişime geçebilirim bilmiyorum ama bu site hakkında gerçekten yardıma ihtiyacım var

  €18 - €18
  €18 - €18
  0 teklifler
  €730 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  pssssss denme su opinion y diganme que en que puede mejorar

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Farida Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Selma Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...row tablonun sol tarafı: col-md-3, tablonun yerleşeceği alan: col-md-6 tablonun sağ tarafı: col-md-3 tablonun altında ve sağında scroll bar olmalı (scroll x bar ve scroll y bar) 6) yukarıdaki işlemlerde, sayfaya yeniden gelindiğinde, tabloyu nasıl bıraktıysan aynı şekilde gelmeli 7) satırı ve kolon sayısı sınırsız olmalı

  €456 (Avg Bid)
  €456 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Merhaba Travis Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Jin Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €229 (Avg Bid)
  €229 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba , Bende internetten veri çekme ile ilgili işim var. yardımcı olur musunuz _

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba pinkcu, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2500 kelime türkçeye çevrilecek

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhaba Ying Y., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Selam Koray, Bir okul uygulamasi yapiyoruz FE tarafinda Python ile gelistirilen kodta problemler var. Bunun icin bu haftasonu destek ariyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Türkiyede Hızlı Ve Kaliteli Web Sitelerinin Tek Adresi Bütün Sİtelerimiz Mobil Uyumludur

  €287 (Avg Bid)
  €287 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Max. 140x75x100 (en,boy,yükseklik) ebatlarında, içerisinde bir adet pil, bir adet işlemci ve bir adet kamera bulunan, kameranın mekanik olarak x ve y eksenlerinde hareketini de sağlayabilecek, tasarım açısından farklı ve özgün bir kutu modeline ihtiyacımız vardır. Çizim için ürünlerin teknik çizimleri tarafımızdan sağlanacak...

  €417 (Avg Bid)
  €417 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...üzerine Free Lance Çalışacak VERİ GİRİŞ ELEMANI alınacaktır. Türkiyedeki önde gelen e-Ticaret sitelerindeki mağazalarımıza ilan açabilecek, deneyimli, bu sitelerdeki toplu ürün geçiş araçlarını bilen ve kullanabilen, xml ve excell bilen, photoshop bilen, evinden çalıştırmak üzere Veri Giriş Elemanı alınacaktı...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Yeni websitesi yapılımı, taslak hazır

  €399 (Avg Bid)
  €399 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elinizde 60.000 TL olsa en karlı iş olarak neyi seçerdiniz ?

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  + Elektronik ticarette iç SEO mantığına sahip, Google toollarını kullanabilen, + Hazır Responsive OPENC...düşünme becerisine sahip, araştırmacı, problem çözebilen, sorumluluk sahibi, başladığı işi zamanında bitirecek, + E-ticaret sitesi projelerimizde görevlendirilmek üzere FREE LANCE olarak çalışabilecek, Programcı Arıyoruz.

  €27 - €223
  €27 - €223
  0 teklifler

  + Elektronik ticarette iç SEO mantığına sahip, Google toollarını kullanabilen, + Hazır Responsive OPENC...düşünme becerisine sahip, araştırmacı, problem çözebilen, sorumluluk sahibi, başladığı işi zamanında bitirecek, + E-ticaret sitesi projelerimizde görevlendirilmek üzere FREE LANCE olarak çalışabilecek, Programcı Arıyoruz.

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2 yarı zamanlı yazılımcı personel ile başladığımız ERP yazılımı projemizi hızlandırmak için C# diline hakim free lance bir yazılımcı ile hızlandırmak istiyoruz. Yazılımın ana hatları oluşturuldu ve ara yüz tasarımları yapıldı. Ekstra fonksiyonların yazılıma entegre edilmesi gerekiyor. Projenin tahmini bitiş süresini 1 ay olarak öngörüyoruz.

  €572 (Avg Bid)
  €572 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Aklımda bir oyun indirme site yapmak var veya bir film sitesi insanların sürekli girip film izleyecekleri veya oyun indirecekleri güncel bir web site tasarlamayı düşünüyorum. Elimde Basit Html ile yapılmıs ve bir oyun indirme sitesi var fakat geliştirilmeli. Daha iyilerini yapabilirim.

  €644 (Avg Bid)
  €644 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'TRANSLATE EN-POLLAND'

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  MyBB veya vBulletin şeklinde forum kuracağı[login to view URL] forumda online oyunların hileleri , coldhack , wolflitepro , s2 vip hack , pb vip hack satacağız. Bu hilelerin paralarıyla kendimize gelir çıkaracağız.

  €713 (Avg Bid)
  €713 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Akdeniz ticareti ile ilgili Türkçe 1 sayfa metini en fazla 1 saat içinde, EKSİKSİZ VE HATASIZ ingilizceye çevirebilecek arkadaş arıyoruz. Biz türkçe halini Word dosyasında maddelendirdik. Siz de bu şekilde çevirirseniz seviniriz.

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...elindeki tagin butonuna basıyor. Tag üstünde kırmızı ışık yanıyor. • Ekrana vale bekleme noktasında ekran geliyor oradaki 143 nolu turuncu kutu biraz büyüyüp mor renge dönüşüyor. Vale gidip arabayı kapıya getiriyor ve ekrandaki mor kutuya tıklıyor. • Adam içeride kafede kahve içip beklerken

  €267 (Avg Bid)
  €267 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  seo yapımı Bitti left

  bakın tk. uzantılı daha öncede aldım en üst sıradayım ''virüs silahları'' yazın googleye en üst sıradayım com uzantısı alırım almasınada TC. kimlik falan istiyor 1 dakkada bulurlar beni sen bilmiyorsun olayları devletten korkmuyorum karanlık güçler var onlar ile mücadele ediyorum kötü güçler

  SEO
  €214 (Avg Bid)
  €214 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need to create an excel sheet. There should be a total count...these 3 categories I need columns that indicate: a. Main Contact (I NEED YOU TO FIND THIS DATA) b. E-mail (I NEED YOU TO FIND THIS DATA) c. Contacted (Y/N) d. Referral Signed (Y/N) e. White Label (Y/N/M) Please follow the style seen in the picture below. I need this completed by 6/25.

  €223 - €669
  €223 - €669
  0 teklifler

  ...(salvo el modo Offline) y, deberá ejecutarse desde otro boton) Para poder generar y enviar un reporte, el Usuario deberá hacer clic en el botón “Reportes” y luego verificar su identidad, escaneando el QR o de manera manual (user y pass). De esta manera, cuando se genere el reporte, el mismo estará asociado a una Empresa,...

  €695 (Avg Bid)
  €695 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Necesitamos desarrollar un Chat en Angular para comunicación Usuario-Usuario en nuestro Marketplace. Actualmente el Marketplace está desarrollado en Angular 7. El chat debe estar conectado con nuestra base de datos y a los servicios Webs. Se adjunta imagen con detalle de la pantalla.

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...poder realizar una verificación del diseño actual de una pagina web, asi tambien revisión del contenido. La pagina web debe estar conectada a la aplicación móvil (La misma en versión beta aun y en proceso de pruebas) Buscamos poder obtener un presupuesto para la modificacion y actualizacion del contenido y

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  ...una OTP valida una sola vez * Caducar a los 5 mimutos de ser utilizada Adicional a ello se reguiere un panel admin que permita la generación de estas claves de forma sencilla y que guarde el historial de inicio de sesión (fecha, hora), seria genial si se puede extraer informacion como IP ubicacion GPS etc...

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi andrii97, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Esto es para un puesto de trabajo a tiempo completo. El horario de trabajo es de 8:00 a.m. a 5:00 p.m. de lunes a viernes. Se busca pagar un valor fijo mensual. Aplicar personas preferiblemente de COLOMBIA, MEXICO O ESTADOS UNIDOS. Por ahora no aceptamos aplicaciones de otros países fuera de latinoamerica. Somos una empresa que vende productos de seguridad

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...Necesito un escritor (a) para escribir sobre algunos temas en español. Esta persona tiene buena ortografía y grámatica. Por favor, indiqueme cual es su precio más competitivo para escribir un minimo 500 palabras y máximo 800. El precio de la propuesta es predeterminado. Escriba su precio competitivo en su oferta. El precio m&aacu...

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Hola OweBest Technologies Pvt., vi tu perfil y me gustaría ofrecerte mi proyecto. Podemos conversar sobre los detalles por chat.

  €219 (Avg Bid)
  €219 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Desarrollo de aplicación dinamica para ios y android con pagina de administración para publicar promociones Referencia: [login to view URL] [login to view URL] Promociono todos los flujos y assets para la misma https://xd.adobe.c

  €1982 (Avg Bid)
  €1982 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  €23 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  ...quieran unirse a nuestro equipo. Echa un vistazo a nuestra web ([login to view URL]) si crees que nos puedes ayudar a crear visualizaciones como las que has visto en nuestra no dudes en ponerte en contacto con nosotros....

  €6897 (Avg Bid)
  €6897 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...un libro en español a cerca de todo lo bueno que tiene ser cuidador de una persona con alzheimer. Se titula “9 regalos del Alzheimer” y es una experiencia personal. Me gustaría saber si se puede hacer promoción para que salga el libro en las páginas de todas las personas que escriben la palabra alzheimer en google, seguidores <...

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bonjour j'ai besoin de faire faire la transcription de ma conférence d'approximatif 70 minutes à d'un audio en français Québécois. Si vous n'êtes pas habitué au français Québécois ne pas appliquer. Merci de me dire le cout pour ce type de travail et le délai prévu.

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  este es un diseño muy básico,pero estoy realizando más!!

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Trophy icon Arte - Afiche 2 gün left

  ..."Diálogos Bioetikos" tenga un diseño decente acorde con nuestro los colores de nuestra organización (lo puden ver aqui [login to view URL]) y que incluya una imagen asociada a este nombre (que sea de uso libre). Si puedes organizar mejor este anuncio, mas sencillo y atractivo mejor. Ahora lo trabaje en power point pues la idea es que

  €9 (Avg Bid)
  €9
  1 girdi

  ...pero quisiera algún diseño que se apartara de los símbolos musicales clásicos, como notas, pentagramas, auriculares, etc. Los colores azul y blanco, figuras geométricas como el cuadrado y la referencia a "Music Composition for media" podrían estar incluidas. Las letras T y M destacadas sobre el resto, una tipograf&i...

  €39 (Avg Bid)
  €39
  10 girdi

  quiero una app para visualizar archivos geo pdf como avenza maps para android y ios

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Maquetado de App en Native Script, para dispositivos móviles Android e IOS

  €383 (Avg Bid)
  €383 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...vídeos de una carpeta que tengo en drive y los suba a mi pagina web. Y le daré enlaces de vídeos especiales que deberá descargar de la misma manera Actualmente solo tiene habilitado subir contenido a través de dispositivos móviles(celulares y tablets) Solo debes cumplir con 15 vídeos al día. Realmente lo puede...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  3 teklifler