Trading platform laser işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  102,219 trading platform laser iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Linkteki videodaki stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Göndereceğim linkteki videoda anlatılan stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Ürünlerimizi geliştirmek için takım arkadaşları arıyoruz.

  €208 (Avg Bid)
  €208 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhabalar. Tradingviewdeki stratejimin oluşturduğu al ve sat sinyallerini binance hesabıma iletmesi için bot ihtiyacım var. Future işlemlerde kullanmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhabalar. Tradingview de kullanmış olduğum stratejimin al ve sat sinyallerini binance hesabıma aktarmak istiyorum. İşlemleri future yapacak. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trading Bot Bitti left

  Merhaba, Btcturk ve Icrypex uzerinden al-sat yapicak bir bota ihtiyacim var. C# oncelikli tercihim cunku uzerinde gelistirme yapmak istiyorum. Iletisime gecersek daha detayli bilgi verecegim.

  €347 (Avg Bid)
  €347 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba, Binance API ile belirlenmiş bir ikili işlem grubuna (örn; BTCUSDT) aşağıdaki kondisyonlara göre alım satım işlemi yapabilecek bir bot hazırlamak istiyoruz. 1-MACD alım-satım sinyalleri 2-RSI trendi Yukarıda belirtilen indikatörler ve projelerin örnekleri, internet ortamında bol miktarda mevcuttur. Projenin dili önemli değildir. Sadece bir kullanıcı arayüzüne ihtiyaç duyulmaktadır. C# türevi diller önceliklidir.

  €522 (Avg Bid)
  €522 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  merhaba kullandığım indikatore alarm ayarlarına birşerler eklemek istiyor. Trading view de yer almaktadır. pine editor kullanıyorlar

  €353 (Avg Bid)
  €353 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Masternode sistemli bir platform düşünüyorum. Yerli ve global pazarlamaya açık olucak şekilde. Tokenin ICO sunu yaptıktan sonra masternode ve masternode kazançlarınla hediye kazanabilecekleri ayrı bir platform.

  €1745 (Avg Bid)
  €1745 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  IoT Platform Bitti left

  Full Stack Developer *SQL, HTML, CSS, NodeJS ve Angular/React konusunda yetkin *Aktif olarak Git ve GitHub kullanan *Sistemlerle entegrasyon amaçlı python web servisleri yazabilecek *Gerekirse mevcut ara yüzlerde basit değişiklikler yapabilecek *Geliştirilen uygulamaların testlerini gerçekleştirebilecek *IoT’ye ilgi duyan ve tercihen Raspberry, arduino gibi aletleri kullanmış *Remote bir pozisyonda gün içerisinde devamlı iletişim kurabilecek *İngilizce doküman yazabilecek, okuyabilecek ve rahatlıkla sözlü iletişim kurabilecek * Min 3 yıl Full stack development tecrübeli *Tercihen yazılım mimarisi modelleme bilgisi olan

  €3750 (Avg Bid)
  €3750 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar trading üzerinden indikatör oluşturmak için eğitim ya da oluşturulması aşamasında destek olabilecek freelancerlar aranıyor.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  iptv platform Bitti left

  bir iptv platformu kurmak istiyorum. * epg, yaş sınırlaması, içerik bilgileri vs. * farklı epg bilgisi girişi * web tabanlı müşteri girişi * müşteri tarafından oluşturulabilir kanal listeleri.

  €2855 - €4759
  €2855 - €4759
  0 teklifler

  Flutter platform da yazılmış olan eksikleri tamalanacak olan bir mobil uygulamamız var. Bu uygulamada yarim kalan isler tamamlanmalıdır. Tahmini olarak geri kalan isler 3-5 gün icinde yapılabilinir. Projeyi baslayan arkadas son dizayn olarak yapılması gereken bazı kisimlarda bilgi yetersizliğinden dolayı isi teslim edemedi.

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon Esra Çınar Beauty Bitti left

  Esra Çınar bir güzellik merkezi olucak. Cilt yenileme, lazer, kalıcı makyaj yapılan butik bir salon. Güzellik uzmanı olan benim, yani ben Esra. Çınar ise oğlumun ismi :) Ç Türkçe karakter olduğu için mutlaka Ç olarak yazılmalı. Esra Çınar will become a beauty center. A boutique salon with skin renewal, laser and permanent makeup. I am the cosmetologist, namely Esra. Sycamore is my son's name :) Since it has three Turkish characters, it should be written as Ç.

  €95 (Avg Bid)
  Acil Garantili
  €95
  87 girdi

  Arkadaşlar merhaba. Benim kendi geliştirmiş olduğum bir yatırım stratejim var. Bu stratejinin Python dilinde kodlanıp, script haline getirilmesi gerekiyor. Oluşturulacak bu scriptin aynı zamanda isimli sitedeki backtest platformunda da çalışıyor ve uyumlu olması gerekli. Bunun yanısıra, script oluşturulduktan sonra size göndereceğim çeşitli hisse senetlerinin geçmiş dataları üzerinde tarama yapılıp, sonuçlara dair bazı istatiksel bilgilerin rapor haline getirilmesi gerekiyor. Bunun içeriğini ve formatını da size göstereceğim.

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Python üzerinde yazmış olduğum algoritmayı bir trading platformuna bağlayıp çalıştırmak için destek arıyorum. Borsa aracı kurum tecrübesi ve daha önce bu tür algoritmik trade yapmış kişi olması aranan özelliktir. Yapılması gerekenler : Kurulması gereken programın kurulumu, yatırım kurum ile bağlantının yapılması, yapılması gereken ek ayarlar ve programın test edilmesi.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Algoritma kodlama konusunda becerikli kişiler ile elimde olan bir algoritmaya kodlamak istiyorum. 24 saat çalışan girdiğimiz parametrelere göre dünya borsalarında trading yapan bir bilgisayar yaratmak istiyorum. Asıl istediğim şey ise algoritmanın benim girdiğim parametreleri simüle etmesi ve kendini geliştirmesi, parametreleri kendi geliştirmesi, üzerine eklemesi. Basit olarak proje böyle

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Engilish I want freamwork structure to create modules without writing code Turkish Kod yazmadan modüller oluşturmak için freamwork yapısı istiyorum

  €3881 (Avg Bid)
  €3881 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Web sitemizi geliştirmek üzere hizmetler ana başlığı altındaki alt başlıklar için ikon tasarımı ihtiyacımız var. Mevcut ikonlar taslak olarak kullanılmaktadır. Yeterli değildir. Daha güncel, pastel renklerden oluşan, bütüncül 6 Adet ikon tasarımı ihtiyacımız var Ölçüm Sistemi/Yazılım Satış / Eğitim Optik Tarama/Modelleme Boyutsal Kalite Kontrol Laser Tarama/Asbuilt Mock-Up/Hızlı Prototipleme Ürün Tasarımı/Mühendisliği Örnek web siteleri; Anahtar Kelimeler: Optik Tarama, 3D Modelleme, Tersine Mühendislik, Hızlı Prototipleme, Ürün Tasarımı, Catia, NX, GOM, Evixscan

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  internet de bir platform yaratmak istiyorum. -üyelere üye ve abone olma imkani -güvenli bir cesit ödeme mümkün olmali -üyeler kendi katki sini otomatikmen koyabilmeli ve paylasabilmeli -sozial media ya baglantilar olmali bir cok detaylari karsilikli yazismakda konusmakda fayda var

  €2120 (Avg Bid)
  €2120 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Gizlilik Anlaşması

  Toplam 15-20 ekrandan olusan, gomulu video/audio/chat gorusme fonksiyonu iceren yeni bir web platformunun front-end gelistirmesinde yardimci olacak bir arkadas ariyoruz. Proje kendimize ait serverless cloud computing framework'u uzerinde gerceklestirilecektir. (Framework bilgi icin ) Back-end kismi tarafimizdan yazilacak, framework kullanimi icin destek verilecektir. Gerekli ozellikler: UI/UX, HTML,CSS, iyi derecede Javascript tercihan Angular, Vue, React benzeri framework tecrube/bilgisi Yer: Istanbul

  €452 (Avg Bid)
  €452 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba, Python üzerinden bir cyrptoexchange trading bot yapma isteğim( iki farklı exchange için )var. Konsept yukarıdaki gibi, ilgilenirseniz dönüş yapmanızı rica ederim.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Platfrom temelinde online satış mağazası oluşturmak.

  €3608 (Avg Bid)
  €3608 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  Merhaba Uluslararası Akaryakıt Ticaretinde daha önce tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyaç duyuyoruz.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  Optoelektronik alanında faaliyet gösterecek firmamız, laser ışın kaynağı üretimi yapacaktır. Laser ışını ve diod üretimini anlatabilecek bir logo tasarımı ihtiyacımız vardır.

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Acil servis yoğun bakımlarında kullanılacak(10-12 yatak kapasiteli hastanelerde) cross platform bir uygulama geliştirilecektir. Acil serviste kullanılacağından basit ve kullanışlı bir arayüze ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle arayüz tasarımının yapılacağı projede beğinilmesi durumunda kodlama kısmındada o kişiyle devam edilecektir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. Gerekli dökümanlar gönderilecektir. Tekrar ediyorum şu anlık sadece design yapılcaktır.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  E-ticaret sitemiz için Facebook kapak resmi tasarlatmak istiyorum.. I would like to have a design for facebook cover page for our online trading website.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  popüler sosyal paylaşım sitelerine benzer iş sektörüne yönelik profesyonel paylaşım platformu tasarlatmak istiyoruz. çalışmalar html veya psd şeklinde teslim edilebilir. teşekkürler

  €1470 (Avg Bid)
  €1470 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Using sample/stock video footage. I need a short 20 second or less video for linkedin Night time busy streets, to cart driving around a grocery store, to our logo unfurling. Video of Night time busy streets: caption is "The world of retail evolves fast" Video of cart in store "are you ready" Video of logo unfurling in the center and around the words appear "Redevelopment Survey...or less video for linkedin Night time busy streets, to cart driving around a grocery store, to our logo unfurling. Video of Night time busy streets: caption is "The world of retail evolves fast" Video of cart in store "are you ready" Video of logo unfurling in the center and around the words appear "Redevelopment Surveys" "Merchandising Data&quo...

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Marketing Crypto project 6 gün left
  ONAYLI

  Satoshi CORE mining App Used by everyone in the crypto world for CORE coin mining which had the value more than $5000 trading available in exchange. Which is 100% free of mining and 200% real thing mining going to end in next 15 days Don't miss it guys. $5513.13

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  DCA using MACD and EMA 6 gün left
  ONAYLI

  Develop a DCA pine script for long trading. Features include Place orders Order 1 (L1) determined by EMA fast being above EMA slow. These will be the EMAs in the MACD. When L1 is executed the script will take the following actions: Record purchase price LP1 Calculate take profit price (TPP) Calculate Order 2 maximum price (LP2_max). This is a user defined input % below LP1 Order 2 (L2) is executed when MACD crosses up AND the current price is less than LP2_max When L2 is executed the script will take the following actions: Record purchase price LP2 Calculate REVISED take profit price (TPP). This replaces previous TPP. Calculate Order 3 maximum price (LP3_max). This is a user defined input % below LP2 Order 3 (L3) is executed when MACD crosses up AND the curren...

  €286 (Avg Bid)
  €286 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Python developer 6 gün left

  For immediate start, need a well-versed Python Backend Developer. We are in the deployment phase for two small intranet applications which we are converting from a monolithic design to a serverless microservice design. We expect you to be a team player and communicate well. If you have any sort of familiarity with trading (equities, crypto, FOREX) that would be a plus, as would any experience AWS Lambda, but neither is required. No agencies. No copy/paste applications. If you are available and interested, please focus your application precisely on what your code has achieved in the past 6 months, along with up to 10 screenshots of the most salient lines of code. Compensation is negotiable, depending on experience.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  We are creating new b2b online platform. Connecting buyers and sellers all around the world. Need to create the unique logo based on our references

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  89 teklifler

  Hey there! I have an idea, and I wish it to be developed. The project is about trading, terms of reference are attached below. I expect coding part, graphics and visuals, UI, and sounds to be delivered from your side. The game would consist of couple screens, one main mechanic, and levels. Please, begin your letter with the word "trading" so I understand that you have read the description and not auto-clicking it! Best regards

  €2547 (Avg Bid)
  €2547 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I need the deve...website where I can use it as a platform for making shows and apply  funny graphical effects and sound funny sound have a library categorized by type of those voice and images clips.  means i can have many categories of funny gif files for example. The same applies for the platform use any of popular social chat apps in the market, support streaming featuresthe streaming it could be live or it could be recorded like facebook since it is most popular platformand allow for videos chat and has virtual stages can be utilizedThe show creation could be free and charged one, live show or recorded  it could be free and it could be charged.i like to set the web site for streaming events and making show use filmora stream...

  €503 (Avg Bid)
  €503 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi Markus S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €714 (Avg Bid)
  €714 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  working on a agro related app development work on Flutterflow and Firebase. Need developer for same app similar to DEHAAT with maps and GIS integration

  €285 (Avg Bid)
  €285 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  An android and web application for Listing, registration with Realtime location filter and on demand verification of animal for sell. Farmer registration as a seller of milk and it’s by products. Real time 24x7 availability of veterinarian, Ai worker, para vet registration and listing.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Sales Rep For Platform 6 gün left
  ONAYLI

  We would like a sales rep to approach business which require online booking to be added to their Google profile, typically these as companies like Hair & Beauty Salons, Spas, Vehicle Servicing Garages, Yoga Businesses, Personal Training and Well Being Companies, Entertainment companies (DJ's, Kids Entertainment, Magicians, Clowns etc..), Tattoo Studios etc... Basically, anyone who can take bookings online and has a Google for Business profile listed on Google Maps. We need you to visit their physical address (this for now can be in the area closest to you and then expand further afield), and show them the 'Book Online' button of one of our existing customers at the same time show them our website and point them to our onboarding page We are looking to expand out int...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am using the following script, For some reason when the webhook JSON payload comes through, the script does not return the correct api endpoint URL. It uses "" instead of the order URL. Aside from that, the API is on v2, and everything needs to be switched over to v3. I also need to have the copytrading API added: I need this done asap, and basically, I don't have time to mess with this myself, and I need this figured out and working. I need it also switched over to the v3 endpoint which has a different signature creation method, and I need the bot logic updated to function with this

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a consultation for Xenioo platform I am developing it myself, but I have questions and would like to have an advisor along the way

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Create platform like

  €714 (Avg Bid)
  €714 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have 2 options below and want to ask someone smart enough to do this, ...as low volatility period so the Set file could have a pip set of 12 for grid for example.... Between 75 and 120pips ATR its Medium volatile and its grid distance could be different eg 30 pips , above that level is high volatile and grid needs more spacing (set files could offer maybe "zones") With such grid system our steps should adjust based on volatility in the market. I can try and stop trading for the EA in these zones, and setup maybe 3 charts and use 3 different settings BUT I just want to know if this oculd be done as above? Example if market is volatile I want to figure out way to dynamically change my set file in my EA to increase the distance of the grid eg to 50 VS a range market grid...

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Tally Prime Book keeping 6 gün left
  ONAYLI

  Individual books entries mostly Bank & trading transactions

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  I am looking for someone to create a vba macro in excel . When button is clicked the macro should extract 4 pieces of data from a website ( trading view ) and paste the date ( 4 values ) into cells in excel. There is no api from the website or integration option so this would require another method to capture the 4 pieces of data. The macro should be programmed to repeat every time a button is pressed

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hi All Satoshi CORE mining App Used by everyone in the crypto world for CORE coin mining which had the value more than $5000 trading available in exchange. Which is 100% free of mining and 200% real thing mining going to end in next 15 days Don't miss it guys.

  €714 (Avg Bid)
  €714 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We have an existing app that is an html-wrapper (built using Cordova) of an existing website that needs updating so it can be compatible with current operating systems and devices. We are looking for an experienced developer who: has proven experience building cross-platform apps for both Android and iOS is proficient in developing & deploying (Google Play / App Store) mobile apps with iOS and Android - both for internal (for organisation use) and external (public facing) apps has in-depth understanding and up to date experience of how apps and certificates are managed, published and certified via the Apple Developer Program has as solid understanding and appreciation of mobile user experience / design is experienced with git

  €14 - €24 / hr
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €14 - €24 / hr
  72 teklifler

  Further development of a web service platform along with an integrated library for building and managing chatbots of various types by third-party administrators, who will be provided with the appropriate tools and the related environment to adapt them to other online applications according to their needs. The integrated library is developed in Python language and the platform in Django framework. The frontend of the platform uses a React environment and its connection to the backend requires the use of the Django REST Framework.

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  53 teklifler

  I want a platform where the collection owners go and ask to customize the traits for their collections.

  €746 (Avg Bid)
  €746 Ortalama Teklif
  35 teklifler