Ubuntu instal tomcat işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  29,827 ubuntu instal tomcat iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Otonom sualtı projesinde Raspberry Pi'de Ubuntu 20.04 ile çalışıyorum. Aracımızı otonom bir şekilde çalıştırmak istiyorum, bunun için crontab sistemini kullanıyorum ancak çalıştırmak istediğimiz görüntü işleme kodu 6 parçadan oluşuyor. Crontab ise sadece bir tane kod çalıştırabiliyor. Kodun tamamını çalıştırmak ve raspberry pi'ın ekranını açmadan kodların tamamının otomatik olarak çalışmasını ve aracın görüntü işleme kodlarını yapmasını istiyorum. Elimizde çalıştırmak istediğimiz görüntü işleme kodlarını aşağı kısımda yükledim.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, Python diline hakim bize düzenli yardım edebilecek yazılımcı aramaktayız. Şuan aktif çalışmakta olan online satış sitemizde düzenlemeler ve geliştirmeler yapılacaktır. Proje bazlı sürekli olarak çalışılacaktır. Çalışacağımız takım arkadaşımıza Asana üzerinden yapılacakları...korunacaktır. Site üzerindeki düzenlenecek ve yeni eklenecek geliştirmeler Asana üzerinden bir liste ile teslim edilecek. Yapılan geliştirme yazılım ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınmasına onay verilecektir. Sitenin kullandığı teknik alt yapılar aşağıdaki gibidir. Front-end • HTML5 • JavaScript • jQuery • CSS 3 • SASS (SCSS) • Gulp • Django Template Language Back-end • Python • Django 3 • ...

  €1993 (Avg Bid)
  €1993 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Python diline hakim bize düzenli yardım edebilecek yazılımcı aramaktayız. Şuan aktif çalışmakta olan online satış sitemizde düzenlemeler ve geliştirmeler yapılacaktır. Proje bazlı sürekli olarak çalışılacaktır. Çalışacağımız takım arkadaşımıza Asana üzerinden yapılacakla...yapılacaktır. Site üzerindeki düzenlenecek ve yeni eklenecek geliştirmeler Asana üzerinden bir liste ile teslim edilecek. Yapılan geliştirme yazılım ekibimiz tarafından kontrol edilerek yayına alınmasına onay verilecektir. Sitenin kullandığı teknik alt yapılar aşağıdaki gibidir. Front-end • HTML5 • JavaScript • jQuery • CSS 3 • SASS (SCSS) • Gulp • Django Template Language Back-end • Python • Django 3 • <...

  €668 (Avg Bid)
  €668 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  java,php,kotlin,html bilgisi olan daha önce tor ağına bağlu ubuntu 18.04 üzerine bir sistem kuran mesaj atsın.

  €864 (Avg Bid)
  €864 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  üzerinden almış olduğumuz ubuntu linux tabanlı sunucu üzerinden domainlerin ayarlanması MYSQL veritabanı kurulumu web sunucusu olarak ngnix veya apache'nin kurulumu gereklidir. Bu tür sunucu ayarlarından anlayan uzman bir arkadaş'a ihtiyacımız bulunmaktadır.

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flashphoner Web Call Server 5 video streaming sunucu yazılımına bağlanacak Android, IOS ve Web uygulaması geliştirilecektir. Sunucuda Ubuntu çalışacaktır. web sitesinde her üç uygulama için örnek kod ve döküman mevcuttur. Projede halihazırda video kayıt cihazları mevcuttur. Bu cihazlar video streaming sunucusuna talep edildiği zaman video dataları gönderecektir. Web Uygulaması: 1- Web soket sunucusu özelliği olacaktır. Video kayıt cihazları ile uygulamalar bu web soket sunucusu üzerinden haberleşecektir. 2- Her video kayıt cihazının tekil bir id bilgisi olacaktır. Uygulamalar video kayıt cihazlarına bu tekil id bilgisi ile web soket sunucu anahtarlaması ile bağlanacaktır. 3- Web soket data yapısı json formatında olacaktır....

  €2815 (Avg Bid)
  €2815 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Localhost (Tomcat v9.0) üzerinden postgre db'ye form inputları kaydedilip search ile html'de görüntülenecek. jsp servlet mantığında basit bir proje. Eclipse IDE üzerinden yapılacak. Çok kısa bir zaman dilimimiz var.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Webrtc ile iki android cihaz arasında peer to peer bağlantı sağladığımız bir yazılımımız var. Bu yazılımı geliştirip ubuntu sunucusundan ffmpeg ile Android tarafına Webrtc üzerinden görüntü ve ses yayını göndermek istiyoruz. Bu bağlantıyı kurduğumuzda görüntüde bir problem yaşamıyoruz ama ses bir türlü net şekilde duyulmuyor, aşırı cızırtılı geliyor. Büyük ihtimal Android'de ses encoding'inde hata yapıyoruz. Bu sorunumuzu çözecek birini arıyoruz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Birden çok platformla veri alışverişi yaparak bir Django projesini yayınlayan bulut sunucumuzun yönetimi

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Linode de bulunan ubuntu sunucumun imajını alarak lokalde sanal makine olarak çalıştırmak istiyorum. Sunucuya ssh ile bağlantı yapılabiliyor. Yedek alınarak sanal makine kurulumu yapılacak. I want to take the image of my ubuntu server in Linode and run it locally as a virtual machine. The server can be connected via ssh. Virtual machine setup will be done by backup.

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Tüm platformlar ile uyumlu (mobil-ios-android-unix-ubuntu-centos-redhat-windows-blackberry etc.), güncel teknolojiye sahip ve gelecek teknolojik gelişmelere uyumlu, sosyal medya platformlar ile ve api' leri ile uyumlu ve linkleri çalışan, google seo ve api uyumlu, yönetim paneli olan tüm sayfanın görsel fotoğraf,video eklemeleri rahatlıkla yapılabilir, tüm yazı,font,renk ve arka planları ile menü ve menü tipleri arka fon renkleri değiştirilebilir yönetim panelli web sayfası yapımı.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sistem Yöneticisi - Sistem yönetimi tarafında en az 6 yıl tecrübeli - Web projelerinin sistem yönetimi konusunda tecrübeli - Microsoft Server 2016/x sistem yönetimi ,kurulumu ,konfigürasyonu ve izlenmesini yapabilecek - Microsoft SQL Server yedeklenmesi , performansı ve taşınmasını yapabilecek - Linux/Ubuntu sitemlerinin kurulumu , konfigürasyonu ve performansı izlenmesini yapabilecek - Load Balancer ve Gateway kurulumlarını , konfigürasyonlarını ve performansını izlenmesi - Linux/Ubuntu üzerinde koşan ElasticSearch , Kafka ve Redis sistemlerinin kurulumlarını ,konfigürasyonlarını ve performansının izlenmesi, - Powershell ve benzeri programlarda bilgisi olan - Temel network bilgisine sahib. - Takım çalışması...

  €702 (Avg Bid)
  €702 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Php diline ve sunucu hakimiyeti (ubuntu) olan kendini geliştirmeye açık, proje bazlı freelance olarak çalışabilecek, verdiği sözleri yerine getirme yetisine sahip özgüveni yüksek takım arkadaşı arıyoruz.

  €409 (Avg Bid)
  €409 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Ubuntu kurulu olan sunucuma PHPmyAdmin Programı kurulup çalıştırılır hale getirilmesi.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Selam. Bana ait bir VPS sunucunda Aphache Tomcat Sunucusu bulunmaktadır. Bu sunucu üzerimde JOGET yazılımı çalışmaktadır. Bu sunucuya SSL yüklenerek JOGET yazılımına ait linkler https:// olarak çalıştırmam gerekmekte. Sunucuda Önemli hiç bir veri yok. istediğiniz gibi deneme yapabilirsiniz. Tek istediğim Tomcat Yazılımı üzerinde Çalışan JOGET Yazılımı linkleri Https:// olarak çalışsın. Bunu istememdeki amaç SSL sertifikalı sitelerimde iframe olarak JOGET yazılımını kullanacağım fakat güvenli bağlantı olmadığı için web sitemiz iframe içerisinde göstermemekte. Bu sorunu çözebilecek varsa benimle iletişime geçmesini rica ederim.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Selam. Bana ait bir VPS sunucunda Aphache Tomcat Sunucusu bulunmaktadır. Bu sunucu üzerimde JOGET yazılımı çalışmaktadır. Bu sunucuya SSL yüklenerek JOGET yazılımına ait linkler https:// olarak çalıştırmam gerekmekte. Sunucuda Önemli hiç bir veri yok. istediğiniz gibi deneme yapabilirsiniz. Tek istediğim Tomcat Yazılımı üzerinde Çalışan JOGET Yazılımı linkleri Https:// olarak çalışsın. Bunu istememdeki amaç SSL sertifikalı sitelerimde iframe olarak JOGET yazılımını kullanacağım fakat güvenli bağlantı olmadığı için web sitemiz iframe içerisinde göstermemekte. Bu sorunu çözebilecek varsa benimle iletişime geçmesini rica ederim.

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  şuan 10 vps bilgisayarımız var ihtiyaç olduğunda daha fazla artırılacak. vps cluster / yük paylaşımlı şeklinde çalışacak kurulumu basit olacak daha fazla vps ler için otomatik cluster /distributed katılım olacak merkezi yönetim olacak ve vps ler buradan kontrol edilecek ip ban/firewall/p2p /paket control (deep packet inspection) block etc. sistem open source olacak ve linux centos/ubuntu vs. bunların üzerinden çalışacak kullancıların hesap bilgileri : ücret bonus kampanya bedava happy hour/ trafik ayarları istatistikleri , yedekler vs. mobil uygulama + website+ sunucu + vps + yedekler şeklinde olacak . ve geliştirilebilecek kısaca ticari vpn,,, hots,pot_shield vpn klonu benzeri

  €555 (Avg Bid)
  €555 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, Elimde bir yazılım mevcut 0dan yazılım yapılmayacak bu yazılımın kurulu örnekleride şarılı bir şekilde kurulmasını istiyorum, yazılımın kurulumu ubuntu şeklinde anlatılıyor ve nelere ihtiyaç olduğu hp kurulumu v.s dahil içerisinde ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçerse konuşmak isterim Bütçe olarak aklımızda bir şey yok konuşup kararlaştırılıp ortak bir noktaya varmak isteriz.

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  beagle bone black donanımı ile rs485 üzerinden modbus rtu prokolu ile haberleşe bilecek sürücü yazılımlarına ihtiyacımız var. işletim sistemi linux olacak angstrom veya ubuntu. interrupt kullanarak haberleşme yapmalı. ek olarak sürücünün c ortamında kullanımını gösteren küçük bir uygulama projesi. konuyla ilgili @ adresinden ulaşa bilirsin.

  €27 - €27 / hr
  €27 - €27 / hr
  0 teklifler

  This Job post will start small but may grow into an ongoing contract. There is an existing codebase that needs your help! Qualities we're looking for are: - Being able to review raw source code and reason h...Can ask questions when blocked, and can use that information to overcome obstacles in the future. - Has team environment experience. - Can guide and support other engineers when they're blocked or have issues. Experience in Technologies such as: - NGINX - Python - Django - Django Multi-site - Payment Gateway Implementations - Mezzanine - PostgreSQL - Supervisor - Gunicorn - Vagrant / Ubuntu - XML/JSON API usage - CRON Job management Would be nice if you also had experience with: - Ansible - Fabric — for deployment for tigers/elephants - Front-end...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  *** Version française plus bas Hello, I bought wowonder (PHP Social network) and I need someone to fix two bugs for me: The script A demo at (Login: aaaaaa, Password: aaaaaa) 1. From linux (Ubuntu) I cannot publish videos (I can publish files, images ...) but not videos. I think it's an access rights issue. Linux has too many restrictions! it works without problem under Windows. 2. Impossible to make a Live from a mobile. it works perfectly on a PC, but not mobile. Only the live live on mobile which does not work, the video calls work. If we agree, you connect to the server with TeamViewer to check and make the changes. Yours truly ------------------------------------------------

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Java Eclipse Ide coding/Apache Tomcat/ Apache Ant build file/MySQL database and I can't get the website to display fully.

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I have OpenNMS configured and running fine. I have configured SNMP for ubuntu and added in OpenNMS. I need scomeone to configure OpenNMS/Ubuntu to capture harddisk, hardware and all the available information and show in OpenNMS. Bid if you have experience

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Please message if you have done this before. If yes, then this should be very quick. It is an update basically, but also needs to have the chain key merged. Thank you

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Only via anydesk or teamviewer create a user via ssh (ubuntu 20), but i want this user can see only 1 folder

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  create a user via ssh (ubuntu 20), but i want this user can see only 1 folder all folders

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Implementar una solución de geoserver en un servidor Ubuntu o CentOS de digital Ocean

  €158 (Avg Bid)
  €158 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need a professional MANET, NS2 and Ubuntu

  €467 (Avg Bid)
  €467 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I have an ubuntu server. I want to connect this server with my PPTP VPN. need help with that. this is my server this server need to be connected with this VPN HOST: ID: kaspers PASS: kasper@

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Scraper that receives a mint authority from SOLANA and delivers data from scanners. Sample and options: Three levels of depth. Working on ubuntu server, data saved on MySQL and able to be exported to csv.

  €310 (Avg Bid)
  €310 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  1) Currently Have AWS server running Ubuntu and want a custom app to run and recover as service. 2) Need SSL setup for AWS Ubuntu server with GoDaddy Domain Currently Have cert from 3) need to have Flask to be Setup to work as domain so users can just type in domain to run app if __name__ == '__main__': (host='0.0.0.0', port=80) Want to make sure that this does not interfere with 'phpmyadmin'

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  laravel Project Error need to solve, project install in ubuntu.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  HI, I need help with debugging my setup. I have an Oracle Apex install on Oracle Cloud Always free. Jasper Reports Integration (provided by Opal-Consulting) installed on a Oracle Cloud Compute instance under Apache Tomcat/9.0.54 I am creating Jasper reports with TIBCO Jaspersoft® Studio 6.18.1 Reports used to work until a few days ago. Now I am getting the following error: HTTP Status 500 – Internal Server Error Type Exception Report Message Error compiling /u01/jri/reports/: Error saving file: /u01/jri/reports/1.jasper. Description The server encountered an unexpected condition that prevented it from fulfilling the request. Exception : Error compiling /u01/jri/reports/: Error saving file: /u01/jri/reports/1.jasper.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Java Team Lead 5 gün left

  ...Angular JS(1.X.2.0 and above), React, jQuery Basic understanding of JVM, its limitations, weaknesses, and workarounds Familiarity with build tools such as Ant, Maven, and Gradle Advanced knowledge of Object-Oriented Design and Programming Experience with code configuration management tool SVN/ GIT Web Services (SOAP, REST, RESTFUL, Microservices) Knowledge of application deployment on web server (Tomcat, Weblogic etc) Professional development experience in HTML, XML, CSS Experience writing stored procedures, user defined functions using T-SQL on MYSQL/Oracle A solid understanding of web application development processes, from the layout/ user interface to relational database structures Ability to design Architecture and design applications accordingly Ability to design the softwa...

  €1438 (Avg Bid)
  €1438 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Requirements: experience in Linux/Java DB technologies - PostgreSQL(Schema Definition, Stored Procedures), Hibernate; NoSQL Databases (Apache Cassandra) • Familiarity with Golang, REST, JSON, Reactive Programming (RxJava/Reactor) • Knowledge in developing applications using Tomcat/Spring Frameworks • Linux scripting, RPM Spec file development • Cloud technologies like Microservices, containers, Kubernetes etc. • Knowledge of technologies such as Software-defined infrastructure (SDN,SDS) is a plus • Multi-threaded programming

  €313 (Avg Bid)
  €313 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Web Technologies : HTML5, CSS3, JS, Wordpress NodeJs, ReactJs Database : MySQL, MongoDB, NoSql Frameworks : OpenCart, Wordpress, PrestaShop Front End Libraries & Framework : Material UI, Ionic, Bootstrap3, FlatUI, Divi Server : Apache2 , Nginx, Ubuntu Server Operating System : Linux (Ubuntu ), Microsoft Windows, MacOS Control Tools : Sublime, VS Code, PhpStorm, gEdit.

  €1326 (Avg Bid)
  €1326 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  nginx - ubuntu linux fix server block

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Install certbot on nginx - ubuntu linux machine... you need to keep my default conf prefix you need to do remotely that job.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  ...edX development. o Experience with Python web frameworks, specifically Django o Candidate should know the configuration management tools such as Ansible, RabbitMQ, Redis & Elastic search o Experience with databases: MySQL, MongoDB, and PostgreSQL o Comfortable working in a Linux environment, specifically Debian or Ubuntu o Experience with contributing to free software projects, and communicating within a free software community o DevOps experience, especially on Debian/Ubuntu servers, Terraform, Vault, Packer, Prometheus, ELK, Docker o Excellent communication and teamwork skills o Great attention to details o Organizational skills o An analytical mind o Degree in Computer Science, Statistics or relevant field o Complementary skill set: • Scaling high tra...

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I just get the cheapest Linux VPS from Ionos. It has Ubuntu 20.04. I am trying to install NGINX so as to host my test Devexpress ASP.Net Core sample application. The DotNet SDK/Runtime is installed. NGINX site available config is set. service file is created and the service seems running. However, I still cannot access it via the IP address. I am a Windows guy, not Linux unfortunately. The objective is to set up / configure the Ubuntu VPS successfully to run the ASP.Net Core sample application. The IP address can be put in my browser and I can access it. I will try to ask the Ionos support guy to help me point the domain to the IP address. On top of it, you may have to configure the server for additional security features. I have a background windows background and when I ...

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  mysql issue 4 gün left
  ONAYLI

  In Ubuntu server, I have a mysql folder which we have to move to home/war/lib/mysql. I tried to do this but its throws the error.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Game Platform 4 gün left
  ONAYLI

  We need a long term java developer who can help us build our platform. Location: ChengDu China The candidate will join as a BE developer to develop the new features and maintain the management platform. Requirements: 1. Fluent speaking English 2. Solid knowledge of Java/Groovy programing 3. Familiar with SS2H, Mysql, Spring Boot, JQuery 4. Familiar with Nginx, Docker, Linux/Ubuntu 5. Familiar with RabbitMQ, Redis, ActiveMQ 6. ReactJS is plus 7. linux, Jquery, Javascripts

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Requirements: x86 Docker container: Ubuntu 20.04 Handbrake (NVENC, QSV) FFmpeg (NVENC, QSV, VAAPI) Arm Docker Container: Ubuntu 20.04 Handbrake FFmpeg Built using GitHub Actions

  €439 (Avg Bid)
  €439 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  i need instructions (no acces to server i need learn how it works) on how to install ssl certificates an my servers system ubuntu 16.04.3 LTS apache2 i already installed i use tomcat for java websites located like etc/tomcat/webapps/website i use libapache2-mod-jk to run java websites with apache i tried issue a certificate but get error "unable to load Prviate key" see attached screenshot i have servers where previous freelancer has made everything running. so it works somehow i am not interested in suggestions i should use certbot that will do all for me i want make all settings myself with and apache2

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  create a user via ssh (ubuntu 20), but i want this user can see only 1 folder

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Compétences techniques Compétences Front : Typescript, Javascript, Framework Javascript, HTML, CSS Compétences Back: Node JS, PHP, Framework PHP Base de données : Mongo DB, MySQL, DynamoDB, Aurora Github OS : Ubuntu Server, Windows, CentOS. Anglais Travail d’équipe AWS Cloud Contact Jean COPPENS mobile : +32478784799

  €35 / hr (Avg Bid)
  €35 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  iOS and Android Application Flutter Management web application Node.js ( + Express + MongoDB or MySQL or MariaDB) Frame work:Vuetify OS : Ubuntu or CentOS

  €882 (Avg Bid)
  €882 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...login and sign up. When you login (as a user) you should be able to access the portfolio tab so that you can add your own coins and track how good they are doing. You don't need to be logged in, if you want to search for coins. After you have signed up, you will get redirected to the login page, so that you can login to your now created account. We have made a REST API () that makes it possible for you to make the mockups. The mockups are in the requirement specification document.() Look at the mockups we have made to get a sense of what design we are going for, we are open to input about changes in the design. Deadline - 08/12/2021 On delivery, we will

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a professional with experience in COMPILE, INSTALLING IS CONFIGURE Squid proxy so that it works with http, https, socks5 protocols. I need all processes to be documented in a descriptive way, step by step: Use as reference UBUNTU SERVER 20.04 - Compilation of Squid to work with HTTP, HTTPS, SOCKS protocols. - Squid Installation - Squid configuration to work with IP forwarding for ports: - The server will have 1 IPV4 is a Range of IPV6 /64 or /48 - Enable connection by IPV4 Input:Port ---> IPV6 Output - Squid must be configured to use up to 60000 TCP ports. I AM LOOKING FOR PEOPLE WHO ALREADY HAVE EXPERIENCE IN PERFORMING THIS TYPE OF SERVICE.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We have laravel project need to deploy on Ubuntu server andake it ready to work.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler