Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  139,391 unreal engine iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...analysis of my website's current SEO status - Implement on-page and off-page optimization techniques to improve website ranking - Conduct keyword research and optimize website content accordingly - Collaborate with the content team to create SEO-friendly content - Monitor website traffic and provide recommendations for improvement Goals: - Increase website traffic - Improve website ranking on search engine results pages Current status of website's SEO: - Fully optimized but needs improvement Skills and experience required: - Strong understanding of SEO techniques and best practices - Experience with keyword research and optimization - Familiarity with SEO tools and analytics platforms - Excellent analytical and problem-solving skills - Knowledge of social media manag...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...arayüzünü tasarlamak ve çok oyunculu işlevselliği uygulamak dahil olmak üzere oyunu sıfırdan tasarlamayı ve geliştirmeyi içerecektir. Geliştirici ayrıca, oyunun benim özel gereksinimlerimi ve vizyonumu karşıladığından emin olmak için benimle yakın çalışmaya istekli olmalıdır. I am looking for a developer to create a web-based multiplayer strategy game in 2D. The game will require the use of a custom engine, and the target platform is web browsers. Ideal Skills and Experience: - Experience creating web-based games using custom engines - Strong understanding of multiplayer functionality - Proficiency in web development languages such as HTML5, CSS, and JavaScript - Previous experience developing strategy games - Knowledge o...

  €1292 (Avg Bid)
  €1292 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  mine battles Bitti left

  unreal engine içerisinde ileri düzey blueprint bilgisi olan birisini aramaktayız. Elimizde 1 adet animasyon paketi 1 adet combat sistem paketi ve 1 adet envanter sistemi paketi var. Bunların hepsini birleştirebielcek birisini arıyoruz.

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need 3D vehicle models with PBR material and maps to be used for games. Truck, Bus, Minibus Etc. Photos of the vehicles will be given and modeled on it. PBR textures will be made in substance painter. Max poly will be 50k It will have a smooth topology Coatings and PBR maps will be made It will be compatible with the game engine Detailed explanation will be made

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Su web sayfasindaki C++ ile yazimis code ile ilgili aciklamalar surdan bulunabilir: Fakat, bizim ihtiyacimiz olan bu code'un C# ve Windows Desktop Application da olmasi. Code'un buyuk ve her turlu dosyayi transfer edebilmesi gerekiyor.

  €226 (Avg Bid)
  €226 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Unreal Engine Bitti left

  Tamamlanmış bir projede revizyonlarımız var.

  €1026 (Avg Bid)
  €1026 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Ekibimize Unreal Engine programcisi arıyoruz. Uzun sure unreal uzerinde calismis ve portflyo gösterebilecek adaylar,lutfen bize mesaj atiniz.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Birkaç arkadaş başladığımız projemizde artık aramıza yeni insanlar dahil etmemiz gerektiğine karar verdik ve projemizde bizimle birlikte çalışacak kişiler aramaya başladık aradığımız nitelikler : * Web Tasarımcı * Solidity Yazılımcısı * Akıllı sözleşmeler * Unreal Engine Programcısı (C++) * Oyun Tasarımcısı Oluşturacağımız proje bir kart oyunu ile kripto para ekosistemini NFT ler aracılığı ile birleştirmek. Bunun için yukarıda aradığımız niteliklere sahip iş arkadaşları arıyoruz. Projemiz dünya çapında bir proje olmaya aday eğer ki gerekli yatırım ve özveriyi verebilirsek bu yüzden böyle bir projede ilk çalışanlarla birlikte olmak oldukça heyecan verici.

  €1648 (Avg Bid)
  €1648 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  21 Google olmak üzere 31 Sertifikaya Sahibim. Sitesinin kurucusuyum. Uluslarası şirketler dahil olmak üzere SEO uzmanı ve SEO danışmanlığı hizmetleri sundum. Site içi ve site dışı Search Engine Optimization (SEO) başlığı altındaki tüm konuları başkasına yaptırmak yerine siz kendiniz yapmak istermisiniz? böylece bir defa ödeme yapıp tüm görevleri siz yerine getirebilirsiniz. Kendi sitenize SEO çalışması yapmayı öğrenecek ve istediğiniz kelimelerde yükselmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Siz yapmak istemeseniz bile satın alacağınız işin kalitesini ölçmek ve hizmet aldığınız firmayı değerlendirmek için neler gerektiğini öğrenebilirsiniz. Online eğitim süresi : 4 saattir. Google meet üz...

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hello, I'm looking for an integrated engine for the video conference program. The project will be received with source codes and engine information. I also want time and budget information for each version of the program under consideration. If anyone is interested, please contact me. Thanks

  €2100 (Avg Bid)
  €2100 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  bir DATALİFE ENGİNE site siteye istediğim gibi bir döviz kuru ekleme yapamıyorum.Öncelikle belirteğim döviz kuru azerbaycan döviz kuru olmalı.Ücretli ne kadar fiyata yapa bilecek birileri var ise iletişime geçmeleri ricada bulunur.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Sepehr T., hocam python google app engine projesi olarak image storage service assignmentim var. deadline ım çok yakın ve bütçem 100 euro ilgilenirsen lütfen dönüş yap.

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba osmanaydin, hocam benim html sayfaları üzerinden datayı alıp metin madenciliği olarak işlemem gereken bir assignmentim var. ilgilenirsen lütfen beni bilgilendir. ayrıca python google app engine içeren bir ödevim daha var . ücret için elimden gelen bu ne yazıkki.(tek assignment için)

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  PROJECT DETAILS ARE IN ENGLISH: view

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  PROJE AYRINTILARI INGILIZCE DILINDE: -> okuyunuz

  €355 (Avg Bid)
  €355 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Enes Senden Yapmak İstediğim Şey Benim Bilgisayarım Bozuldu Ve İşime Devam Edemedim Neyse Benim Elimde Şu Anda Unreal Engine 4 Motoruna Uygun Sahneler Var Senden İstediğim Bu Sahneleri Sadece 1 Sahnede Birleştirmek. Yani Siz Hiç Bir Şey İlave Etmeyeceksin Sadece Benim Sahnelerimi Tek Sahnede Birlestiriceksiniz. Ücrete Geldikte Ise Az Ola Bilir Ama İnşallah Iyi Olursa Devamı Olacakdir Ve Projemde Senin İsmini De Verecegim . Sana Gerek Olan Şey Aslında Level Design. Teşekkürler Seni Bekleyeceğim.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Unreal Engine 4'te. Birbirinden ayrı haritalara sahibim ve bu haritaları birleştirmek ücret düşük olabilir, ancak gelecekte daha fazla iş olacağını unutmayın.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bazı karakterlerin 3D Modellenmesi lazım .Hangi motor olduğu pek önemli değil .Ama uygun fiyatlı ve orjinal tasarıma olabidiğince yakın olmalı .Eğer fikirle ilgili anlaşılırsa diğer karakterler içinde yardım istenecektir. Some characters need to be modeled in 3D. It doesn't matter which engine it is. But it should be affordable and as close as possible to the original design. If the idea is understood, help will be asked in the other characters. [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users] [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users]

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Hazır bir scripti Buildbox3 programıyla düzenlemesi yapılacak ve web kontrol paneli entegre edilecek. scripti aşağıda paylaşıyorum, Detaylı özellikler için iletişim kurabilirsiniz.

  €433 (Avg Bid)
  €433 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  English We have complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden horn. 2- Harbours for passangers and houses, roads ( focus on sea but we should also show players to some staff on lands as well ) 3- Famous landmarks. ( there are plenty of them around boshborus ) 4- Ships ( containers, carriers, passanger ship and ferry ) for user control. 5- Clouds, birds ( seagul ) and V shape immigrant birds and plane also Game includes levels and each level will focus on differen...

  €751 (Avg Bid)
  €751 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  tüm mobil oyun çeşitleri ile ilgileniyoruz. istendiği takdirde örnek proje fotoğrafları gönderilecektir. basit ve kolay oyunları arıyoruz. fiyat bizim için önemli. aynı kişi ile devamlı çalışmak istiyoruz. yapılmış ve yayında olan oyunlarda olur. özellikle unity ve unreal motoru ile projeler ile ilgileneceğiz. ama oyun ilgimizi çekerse hepsine bakabiliriz. açık kaynak kodlu oyun istiyoruz.

  €928 (Avg Bid)
  €928 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Mobilya için yazılım üretilecek, Tasarımlar ve çizimler 3d ortamında hazır, kodlama yazılımcı arkadaşa kalır. Unreal engine tercih edilir. Unity da olabilir.

  €1204 (Avg Bid)
  €1204 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  wordpress woocommerce, social deal engine gibi eklentileri kurup tema düzenlemesi yapılacak

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kelime anlamıyla Tavsiye motoru olan recommendation engine projesinin temel amacı; bütün e-ticaret şirketlerinin sahip oldukları web sitelerinde kullanılabilecek ve temel olarak müşteri davranışlarına göre potansiyel müşterilere en uygun ürünleri widgetlar,display bannerlar ve e-mailing kanallarıyla müşteriye sunan bir sistem yaratmaktadır. Bu sistem sayesinde artan dönüşüm oranları e-ticaret sitelerinin ciro ve karlılıklarını arttıracak, dijital pazarlama maliyetlerini düşürecek, dip toplamda ise müşterilere öncelikle interaktif ve gelişkin bir yapıda ise kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunacaktır.

  €2 - €7 / hr
  €2 - €7 / hr
  0 teklifler

  ...that can be imaged . Css Ile should be created a simple design using HTML 5, Standings, Live Scores , İddaa bet Looking For Guest Authors , Programs, of the details of the Fulltime Live center live match broadcast, Highlights , Lineups , date, time, Gols , the match videos , and so on. As will be drawn on the link , all live, finished , done in the Departments will be highlighted in the search engine will be prepared in the global aspx page that , in addition Ideas page , Match Results Click. Example adding Web service access other sites able to show results in your own page , the lease payments to be made in understanding specialist . The projects ensure Must be able to develop the auction , Together With the delivery of the source code , a detailed description is added to the

  €1373 (Avg Bid)
  €1373 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Is aciklamasi: Su anda Turkiye'de VPS uzerinde bulunan sitelerinin dosyalarini ve MySQL veritabanlarini GOOGLE CLOUD PLATFORM'a tasimak ve sitelerin GOOGLE C...ayarlari gerceklestirmek. Tasinacak siteler: PHP tabanli siteler (4) + Wordpress siteler (4) ONEMLI NOT : Bu islemi yapacak uzmanin GOOGLE CLOUD PLATFORM hakkinda tecrube sahibi olmasi gerekiyor. Siteleri inceleyip Google'a odenecek tahmini bir aylik gider bilgisi verebilmesi gerekiyor. MAKSIMUM BUTCE : 100 Turk Lirası ( 50 USD ) KAYNAKLAR : 1- Google Compute Engine 2- Google Cloud SQL 3- Google Cloud Storage Tum kaynaklar icin :

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to make real estate search engine with .NET MVC 4 or 5, i need admin panel, front-end panel, Türkçe: .Net MVC 4 ya da 5 ile emlak arama motoru yaptırmak istiyoruz. Admin panel, ön taraf, ilan sayfası, ilan detay sayfaları, il ilçe kombinasyonu Tasarım yoktur.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...detayına kadar. Bazı noktalarda online olarak veri çekmek gerekecek. Aynı zamanda bu liste üzerinden satışta yapmayı planlıyorum. Bir nevi akıllı liste olacak. Müşteriler liste üzerinden film seçebilecekler. Kafamdakinin benzer bir örneğini bir yer yaptı. Onunda adresini vereyim orayı incelerseniz nasıl bir şey istediğimi biraz olsun anlamış olursunuz sanırım. benzer liste: Bu yukarıdaki linkteki liste sanırım Excel 2013 te yapılmış bilginiz olsun. Bazı tablo dilimleyicilerini kullanmışlar çünkü. Benim istediğim anafikirde yukarıdaki linkteki gibi, benzer ama daha farklı özelliklerde ve daha iyi olması gerekiyor. Excel bilgim hiç olmadığı için bir uzmana ihtiyaç duymaktayım. Not: İçerikleri kendi...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ... catogory : oficce firnute web site language : Turkish seo work : google optimization turkish words example : offic firnuture ( ikinci el ofi mobilyası - ikinci el ofis mobilyaları - ikinci el buro mobilyası..) its importand Sample design of the website would look like I want to deliver a fully finished, ready to use website. web site must be search engine friendly, definitely. Turkish needs to get higher rankings in the search engines with keywords....

  €556 (Avg Bid)
  Özellikli
  €556 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  google repatiton 6 gün left
  ONAYLI

  Project Title: Google Reputation Management Services Description: I am looking for a freelancer who can help me with my Google reputation management. I have specific goals and objectives that I want to achieve in order to improve my o...Increase positive online reviews: I am looking to boost the number of positive reviews for my business to improve my reputation and attract more customers. Avoidance of Tactics/Strategies: - This question was skipped. Skills and Experience: - Experience in online reputation management and building positive online presence. - Familiarity with various strategies and tactics to improve search engine rankings and enhance brand image. - Knowledge of ethical SEO techniques and the ability to avoid paid advertisements, fake reviews, and black-hat SEO t...

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  shopify website 6 gün left

  I am looking for a skilled Shopify developer to create an e-commerce website for my business. The website will be used to sell a wide range of products, with an initial product listing of more than 200 items. Branding: I already have existing...e-commerce functionality - Ability to handle a large product inventory and optimize the website for efficient browsing and search - Knowledge of Shopify themes and customization options to ensure a visually appealing and user-friendly website - Familiarity with integrating payment gateways and setting up secure checkout processes - Understanding of SEO best practices to optimize the website for search engine visibility If you have previous experience developing Shopify e-commerce websites and can meet these requirements, please submit your...

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Need an expert for SEO/SMO 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for an expert in SEO/SMO services, specifically focusing on social media management. My target audience is the youth and I want to primarily focus on Facebook. Skills and experience required f...of their preferences and behaviors on social media platforms - Ability to develop and implement effective social media strategies to increase brand awareness and engagement among the youth - Strong communication and writing skills to create engaging and relevant social media content - Knowledge of SEO techniques and strategies to optimize social media posts for maximum visibility and search engine rankings If you have the expertise and experience in social media management, particularly on Facebook, and have a deep understanding of the youth audience, I would love to hear...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...advertising campaigns In addition, I am also looking for ongoing SEO management for my website. This includes optimizing the website for search engines, conducting keyword research, and implementing on-page and off-page SEO strategies. The ideal candidate should have experience in SEO management and be able to provide ongoing support and recommendations for improving the website's ranking in search engine results. Key requirements for the ongoing SEO management include: - Experience in on-page and off-page SEO optimization - Knowledge of keyword research and analysis - Ability to provide ongoing support and recommendations for improving website ranking My budget for the promotion of my website is in the range of $500 - $1000. I am open to discussing the details and scope...

  €375 (Avg Bid)
  €375 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Project Title: Need Help Generating Orders for Existing Dropshipping Bu...client skipped this question, it is important to determine the target audience in order to tailor the marketing strategy accordingly. Ideal skills and experience: - Experience in marketing and lead generation for e-commerce businesses - Knowledge of dropshipping business models and strategies - Proficiency in digital marketing channels such as social media advertising, email marketing, and search engine optimization (SEO) - Analytical skills to track and measure the effectiveness of marketing efforts - Creativity and ability to think outside the box to attract and engage customers If you have the skills and experience to help me get more orders for my dropshipping business, please reach out to discuss furthe...

  €194 (Avg Bid)
  €194 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am in need of an SEO expert to improve the current state of my website's SEO, which is currently poor. The specific area that I want to focus on is keyword optimization & Backlinks. I need assistance with keyword research as I do not have specific target keywords in mind. Ideal Skills and Experience: - Extensive experience in SEO and keyword optimization - Strong understanding of search engine algorithms and ranking factors - Proficiency in conducting keyword research and analysis - Knowledge of on-page and off-page SEO techniques - Familiarity with backlink strategy and technical SEO - Excellent analytical and problem-solving skills - Strong communication and collaboration abilities

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  42 teklifler
  Need Subscriber // -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  ...com/shorts/czJrK1sTIb8 Keyword Research: Although I have a rough idea of the keywords I want to target, I would appreciate some guidance and assistance in identifying the most effective keywords for my YouTube reel. Content Type: My YouTube reel primarily features entertainment and comedy content. Therefore, it is crucial that the SEO specialist has experience in optimizing this type of content for search engine visibility. Ideal Skills and Experience: - Proven track record in increasing views and subscribers on YouTube - Expertise in keyword research and optimization - Familiarity with entertainment and comedy content - Knowledge of YouTube's algorithm and best practices for SEO optimization - Strong analytical skills to track and measure the success of the SEO efforts ...

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I am looking for a freelancer to create a landing page on my chosen keyword. The main purpose of the landing page is to provide informational content to visitors. Specifically, I would like to highlight my company information on the landing page. This includes details about understanding SEARCH ENGINE OPERATION As for the design and layout, I am open to anything. I do not have any preferred design in mind, but I have some preferences that I can discuss with the freelancer. Ideal skills and experience for this job include: - Proficiency in creating landing pages - Strong understanding of design principles - Ability to effectively highlight and present company information - Flexibility and creativity in designing the layout - Good communication skills to discuss preferences ...

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  104 teklifler

  Project Description: I...client, I am open to any design or theme for the game. The developer can showcase their creativity and expertise in creating visually appealing and captivating game environments. Skills and Experience: - The ideal candidate should have experience in developing 2D adventure games for mobile platforms. - Proficiency in programming languages and game development frameworks such as Unity or Unreal Engine is required. - Knowledge of mobile game optimization techniques and best practices is desired. - Strong artistic and design skills to create visually appealing game assets and environments would be a plus. Overall, I am looking for a talented game developer who can bring my vision to life by creating a simple yet captivating 2D adventure game for ...

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am l...website traffic for my technology business. The main product is my business is Battery Module PACK Assembly Line main goal is to increase website traffic and I have specific keywords that I want to target. I am in need of someone who can improve search engine rankings and increase conversions for my business. Ideal skills and experience for this job include: - Strong knowledge and experience in SEO and SEM techniques - Ability to identify and target specific keywords for my business - Experience in improving search engine rankings and increasing website traffic - Knowledge of technology industry and understanding of its specific needs and challenges in SEO and SEM - Proven track record of increasing conversions for technology businesses through SEO and SEM strategi...

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  71 teklifler

  more info will be shared in chat

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...comprehensive review and step-by-step guide on how to improve my website. Please note that I am not looking for a new website to be built, but rather improvements to be made to the existing website. Areas of focus: - Design and layout - Content and messaging - SEO and search rankings My main goals for improving these areas are: - Increase user engagement - Improve visual appeal - Boost search engine rankings Please see the attached word document to demonstrate the points I need covering - additional areas that you feel are not covered in this document should also be included. I would like to receive the comprehensive review and step-by-step guide within 1 week. Ideal skills and experience for this job: - Web design and development - Content creation and copywriting - SEO op...

  €244 (Avg Bid)
  €244 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  ...noticeable increase in website traffic within 1 month. Skills and Experience Required: - SEO expertise: The freelancer should have a strong understanding of search engine optimization techniques to drive organic traffic to our website. - Content marketing: Experience in developing and implementing content marketing strategies to attract and engage a global audience. - Keyword research: Proficiency in conducting keyword research to identify relevant and high-ranking keywords for our blog/articles. - Link building: Knowledge of effective link building strategies to improve our website's visibility and authority in search engine rankings. - Analytics and reporting: Ability to analyze website traffic data and provide regular reports on the progress and effectiveness of ...

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I am looking for a skilled SEO specialist to optimize my website for Google Page. The ideal candidate should have experience and expertise in search engine optimization techniques and strategies. Project Requirements: - The brand name has changed,so need to post it on the new search page, with improved visibility and rating and reviews - My Google search is currently ranking on the first page of Google search results. - I want to rank higher for industry-specific keywords. - I have specific competitors that I want to outrank in the search results. Skills and Experience: - Proven track record of successfully optimizing websites for search engines. - Deep understanding of SEO techniques, including keyword research, on-page optimization, and link building. - Familiarity with indust...

  €56 (Avg Bid)
  €56 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  ...and I want to focus on improving lead generation through my website. The ideal candidate should have experience in website optimization, lead generation, and SEO strategies. They should be able to increase website traffic and improve search engine rankings to generate more leads. Additionally, knowledge of social media, WhatsApp marketing and email marketing would be a plus. Key Responsibilities: SEO Optimization: Conduct a comprehensive SEO audit to identify areas for improvement. Implement on-page and off-page SEO strategies to enhance search engine rankings. Optimize website content for relevant keywords and user experience. Backlink Building: Develop a robust backlink strategy to increase domain authority. Identify and collaborate with reputable websites and influe...

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  ...Creation in Assetto Corsa Overview: I am looking for a skilled designer to create a highly detailed GT3 racecar model for use in Assetto Corsa. The car will be based on a car from Gran Turismo 7 and should include interior and engine details. Requirements: - Expertise in 3D modeling and design - Proficiency in Assetto Corsa and its modding tools - Familiarity with GT3 racecar specifications and designs - Ability to replicate the design and details of a car from Gran Turismo 7 Deliverables: - A fully detailed GT3 racecar model with accurate exterior, interior, and engine components - Compatibility with Assetto Corsa and its modding framework - Realistic rendering and texturing of the car model Skills and Experience: - Strong proficiency in 3D modeling software (e.g., Ma...

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...review guidelines: 1) Check fingers – anything awkward/distorted or unreal, too many fingers/hands, thumb in wrong area = flag out 2) Check feet/legs – anything awkward/distorted or unreal, too many toes/legs = flag out 3) Check pelvis region - anything awkward/distorted or unreal = flag out 4) Check all other parts of body - anything awkward/distorted or unreal = flag out 5) Check for nudes - anything nude = flag out 6) Check background people – any distorted or weird faces that don’t look like the result of blur = flag out 7) Check for objects held by hands - anything distorted or look funny (e.g. incomplete railing) = flag out 8) Shirts or backgrounds with words – these will be gibberish words. If too much = flag out 9) Un...

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  ...review guidelines: 1) Check fingers – anything awkward/distorted or unreal, too many fingers/hands, thumb in wrong area = flag out 2) Check feet/legs – anything awkward/distorted or unreal, too many toes/legs = flag out 3) Check pelvis region - anything awkward/distorted or unreal = flag out 4) Check all other parts of body - anything awkward/distorted or unreal = flag out 5) Check for nudes - anything nude = flag out 6) Check background people – any distorted or weird faces that don’t look like the result of blur = flag out 7) Check for objects held by hands - anything distorted or look funny (e.g. incomplete railing) = flag out 8) Shirts or backgrounds with words – these will be gibberish words. If too much = flag out 9) Un...

  €643 (Avg Bid)
  €643 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  SEO Audit and Ongoing SEO Implementation Project Overview: - I am looking for an experienced SEO specialist to conduct a thorough ...track and measure progress. - Strong communication skills to provide monthly progress reports and updates on the SEO implementation. Deliverables: - Thorough SEO audit report highlighting areas for improvement and recommendations. - Customized SEO strategy tailored to enhance the website's overall SEO health. - Ongoing implementation of SEO strategies to increase website traffic and boost search engine rankings. - Monthly progress reports and updates on the SEO implementation. If you have the required skills and experience in SEO audits and ongoing SEO implementation, and are committed to enhancing my website's overall SEO health, please s...

  €222 (Avg Bid)
  €222 Ortalama Teklif
  26 teklifler
  Redesign My Website 5 gün left
  ONAYLI

  ...Complete Redesign: We are seeking a comprehensive overhaul of our current website design. This includes layout, color palette, typography, user interface, and overall aesthetic. User Experience (UX): The new design should prioritize user experience, ensuring easy navigation, intuitive layout, and quick loading times. SEO Optimization: The redesigned site should be SEO friendly to improve our search engine rankings and visibility. Responsive Design: It's important that our website is fully responsive and compatible across all devices and browsers. Brand Alignment: The new design should align with and enhance our brand image, encapsulating the essence of log cabin interiors in a professional and appealing manner. Content Integration: The ability to seamlessly integrate o...

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  112 teklifler

  Önde Gelen unreal engine Topluluk Makaleleri