Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  132,538 unreal engine iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I need 3D vehicle models with PBR material and maps to be used for games. Truck, Bus, Minibus Etc. Photos of the vehicles will be given and modeled on it. PBR textures will be made in substance painter. Max poly will be 50k It will have a smooth topology Coatings and PBR maps will be made It will be compatible with the game engine Detailed explanation will be made

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Su web sayfasindaki C++ ile yazimis code ile ilgili aciklamalar surdan bulunabilir: Fakat, bizim ihtiyacimiz olan bu code'un C# ve Windows Desktop Application da olmasi. Code'un buyuk ve her turlu dosyayi transfer edebilmesi gerekiyor.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Unreal Engine Bitti left

  Tamamlanmış bir projede revizyonlarımız var.

  €1052 (Avg Bid)
  €1052 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Ekibimize Unreal Engine programcisi arıyoruz. Uzun sure unreal uzerinde calismis ve portflyo gösterebilecek adaylar,lutfen bize mesaj atiniz.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Birkaç arkadaş başladığımız projemizde artık aramıza yeni insanlar dahil etmemiz gerektiğine karar verdik ve projemizde bizimle birlikte çalışacak kişiler aramaya başladık aradığımız nitelikler : * Web Tasarımcı * Solidity Yazılımcısı * Akıllı sözleşmeler * Unreal Engine Programcısı (C++) * Oyun Tasarımcısı Oluşturacağımız proje bir kart oyunu ile kripto para ekosistemini NFT ler aracılığı ile birleştirmek. Bunun için yukarıda aradığımız niteliklere sahip iş arkadaşları arıyoruz. Projemiz dünya çapında bir proje olmaya aday eğer ki gerekli yatırım ve özveriyi verebilirsek bu yüzden böyle bir projede ilk çalışanlarla birlikte olmak oldukça heyecan verici.

  €1690 (Avg Bid)
  €1690 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  21 Google olmak üzere 31 Sertifikaya Sahibim. Sitesinin kurucusuyum. Uluslarası şirketler dahil olmak üzere SEO uzmanı ve SEO danışmanlığı hizmetleri sundum. Site içi ve site dışı Search Engine Optimization (SEO) başlığı altındaki tüm konuları başkasına yaptırmak yerine siz kendiniz yapmak istermisiniz? böylece bir defa ödeme yapıp tüm görevleri siz yerine getirebilirsiniz. Kendi sitenize SEO çalışması yapmayı öğrenecek ve istediğiniz kelimelerde yükselmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Siz yapmak istemeseniz bile satın alacağınız işin kalitesini ölçmek ve hizmet aldığınız firmayı değerlendirmek için neler gerektiğini öğrenebilirsiniz. Online eğitim süresi : 4 saattir. Google meet üz...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hello, I'm looking for an integrated engine for the video conference program. The project will be received with source codes and engine information. I also want time and budget information for each version of the program under consideration. If anyone is interested, please contact me. Thanks

  €2153 (Avg Bid)
  €2153 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  bir DATALİFE ENGİNE site siteye istediğim gibi bir döviz kuru ekleme yapamıyorum.Öncelikle belirteğim döviz kuru azerbaycan döviz kuru olmalı.Ücretli ne kadar fiyata yapa bilecek birileri var ise iletişime geçmeleri ricada bulunur.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Sepehr T., hocam python google app engine projesi olarak image storage service assignmentim var. deadline ım çok yakın ve bütçem 100 euro ilgilenirsen lütfen dönüş yap.

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba osmanaydin, hocam benim html sayfaları üzerinden datayı alıp metin madenciliği olarak işlemem gereken bir assignmentim var. ilgilenirsen lütfen beni bilgilendir. ayrıca python google app engine içeren bir ödevim daha var . ücret için elimden gelen bu ne yazıkki.(tek assignment için)

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  PROJECT DETAILS ARE IN ENGLISH: view

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  PROJE AYRINTILARI INGILIZCE DILINDE: -> okuyunuz

  €364 (Avg Bid)
  €364 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Enes Senden Yapmak İstediğim Şey Benim Bilgisayarım Bozuldu Ve İşime Devam Edemedim Neyse Benim Elimde Şu Anda Unreal Engine 4 Motoruna Uygun Sahneler Var Senden İstediğim Bu Sahneleri Sadece 1 Sahnede Birleştirmek. Yani Siz Hiç Bir Şey İlave Etmeyeceksin Sadece Benim Sahnelerimi Tek Sahnede Birlestiriceksiniz. Ücrete Geldikte Ise Az Ola Bilir Ama İnşallah Iyi Olursa Devamı Olacakdir Ve Projemde Senin İsmini De Verecegim . Sana Gerek Olan Şey Aslında Level Design. Teşekkürler Seni Bekleyeceğim.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Unreal Engine 4'te. Birbirinden ayrı haritalara sahibim ve bu haritaları birleştirmek ücret düşük olabilir, ancak gelecekte daha fazla iş olacağını unutmayın.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bazı karakterlerin 3D Modellenmesi lazım .Hangi motor olduğu pek önemli değil .Ama uygun fiyatlı ve orjinal tasarıma olabidiğince yakın olmalı .Eğer fikirle ilgili anlaşılırsa diğer karakterler içinde yardım istenecektir. Some characters need to be modeled in 3D. It doesn't matter which engine it is. But it should be affordable and as close as possible to the original design. If the idea is understood, help will be asked in the other characters. [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users] [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users]

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Hazır bir scripti Buildbox3 programıyla düzenlemesi yapılacak ve web kontrol paneli entegre edilecek. scripti aşağıda paylaşıyorum, Detaylı özellikler için iletişim kurabilirsiniz.

  €445 (Avg Bid)
  €445 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  English We have complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden horn. 2- Harbours for passangers and houses, roads ( focus on sea but we should also show players to some staff on lands as well ) 3- Famous landmarks. ( there are plenty of them around boshborus ) 4- Ships ( containers, carriers, passanger ship and ferry ) for user control. 5- Clouds, birds ( seagul ) and V shape immigrant birds and plane also Game includes levels and each level will focus on differen...

  €770 (Avg Bid)
  €770 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  tüm mobil oyun çeşitleri ile ilgileniyoruz. istendiği takdirde örnek proje fotoğrafları gönderilecektir. basit ve kolay oyunları arıyoruz. fiyat bizim için önemli. aynı kişi ile devamlı çalışmak istiyoruz. yapılmış ve yayında olan oyunlarda olur. özellikle unity ve unreal motoru ile projeler ile ilgileneceğiz. ama oyun ilgimizi çekerse hepsine bakabiliriz. açık kaynak kodlu oyun istiyoruz.

  €952 (Avg Bid)
  €952 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Mobilya için yazılım üretilecek, Tasarımlar ve çizimler 3d ortamında hazır, kodlama yazılımcı arkadaşa kalır. Unreal engine tercih edilir. Unity da olabilir.

  €1235 (Avg Bid)
  €1235 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  wordpress woocommerce, social deal engine gibi eklentileri kurup tema düzenlemesi yapılacak

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kelime anlamıyla Tavsiye motoru olan recommendation engine projesinin temel amacı; bütün e-ticaret şirketlerinin sahip oldukları web sitelerinde kullanılabilecek ve temel olarak müşteri davranışlarına göre potansiyel müşterilere en uygun ürünleri widgetlar,display bannerlar ve e-mailing kanallarıyla müşteriye sunan bir sistem yaratmaktadır. Bu sistem sayesinde artan dönüşüm oranları e-ticaret sitelerinin ciro ve karlılıklarını arttıracak, dijital pazarlama maliyetlerini düşürecek, dip toplamda ise müşterilere öncelikle interaktif ve gelişkin bir yapıda ise kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunacaktır.

  €2 - €8 / hr
  €2 - €8 / hr
  0 teklifler

  ...that can be imaged . Css Ile should be created a simple design using HTML 5, Standings, Live Scores , İddaa bet Looking For Guest Authors , Programs, of the details of the Fulltime Live center live match broadcast, Highlights , Lineups , date, time, Gols , the match videos , and so on. As will be drawn on the link , all live, finished , done in the Departments will be highlighted in the search engine will be prepared in the global aspx page that , in addition Ideas page , Match Results Click. Example adding Web service access other sites able to show results in your own page , the lease payments to be made in understanding specialist . The projects ensure Must be able to develop the auction , Together With the delivery of the source code , a detailed description is added to the

  €1408 (Avg Bid)
  €1408 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Is aciklamasi: Su anda Turkiye'de VPS uzerinde bulunan sitelerinin dosyalarini ve MySQL veritabanlarini GOOGLE CLOUD PLATFORM'a tasimak ve sitelerin GOOGLE C...ayarlari gerceklestirmek. Tasinacak siteler: PHP tabanli siteler (4) + Wordpress siteler (4) ONEMLI NOT : Bu islemi yapacak uzmanin GOOGLE CLOUD PLATFORM hakkinda tecrube sahibi olmasi gerekiyor. Siteleri inceleyip Google'a odenecek tahmini bir aylik gider bilgisi verebilmesi gerekiyor. MAKSIMUM BUTCE : 100 Turk Lirası ( 50 USD ) KAYNAKLAR : 1- Google Compute Engine 2- Google Cloud SQL 3- Google Cloud Storage Tum kaynaklar icin :

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to make real estate search engine with .NET MVC 4 or 5, i need admin panel, front-end panel, Türkçe: .Net MVC 4 ya da 5 ile emlak arama motoru yaptırmak istiyoruz. Admin panel, ön taraf, ilan sayfası, ilan detay sayfaları, il ilçe kombinasyonu Tasarım yoktur.

  €242 (Avg Bid)
  €242 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...detayına kadar. Bazı noktalarda online olarak veri çekmek gerekecek. Aynı zamanda bu liste üzerinden satışta yapmayı planlıyorum. Bir nevi akıllı liste olacak. Müşteriler liste üzerinden film seçebilecekler. Kafamdakinin benzer bir örneğini bir yer yaptı. Onunda adresini vereyim orayı incelerseniz nasıl bir şey istediğimi biraz olsun anlamış olursunuz sanırım. benzer liste: Bu yukarıdaki linkteki liste sanırım Excel 2013 te yapılmış bilginiz olsun. Bazı tablo dilimleyicilerini kullanmışlar çünkü. Benim istediğim anafikirde yukarıdaki linkteki gibi, benzer ama daha farklı özelliklerde ve daha iyi olması gerekiyor. Excel bilgim hiç olmadığı için bir uzmana ihtiyaç duymaktayım. Not: İçerikleri kendi...

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ... catogory : oficce firnute web site language : Turkish seo work : google optimization turkish words example : offic firnuture ( ikinci el ofi mobilyası - ikinci el ofis mobilyaları - ikinci el buro mobilyası..) its importand Sample design of the website would look like I want to deliver a fully finished, ready to use website. web site must be search engine friendly, definitely. Turkish needs to get higher rankings in the search engines with keywords....

  €570 (Avg Bid)
  Özellikli
  €570 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm builging a game that I want to be massively multiplayer, I mean a game that can't handle much players, but not necessarly in a small place. I though about that: - when a player connects it's ip is sent to a webserver that keeps all ips, and become a "player server" - when another player connects, the servers send him back a ip (or several) near him in the game - then the user connect to this ip and keeps his data in sync with the other player - when new players come they connect to "player servers" and shares the data of near peoples, if a player server tends to slow down it reduce the number of connection by creating other player server to equilibrate load. This way there's no limit and the system can auto regulate itself. My question is, does ...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Dev OPS Engineer 6 gün left

  ...and environment provisioning – On premises and on cloud (AWS).Expertise Hands on experience in configuring and troubleshooting DevOps toolsets (including equivalent) – GitHub, Jenkins, Ansible, Jfrog, Maven, Ant, msbuild, Code security – dynamic and static scans, etc. Expertise Experience working with public cloud infrastructure and technologies such as Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Engine, or Azure. Good Experience working in and driving Continuous Integration and Delivery practices using industry standard tools such as Jenkins, Terraform, Docker, Kubernetes and Artifactory. Expertise Define and implement DevOps Strategy and Plan. Good Exposure to set up DevOps on Cloud. Good Desired Skills: Self-motivated and fast learner with a strong sens...

  min €48 / hr
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  min €48 / hr
  4 teklifler

  Hello freelancers , i need a eye catching educational website . i have budget of 600 rs. you have to create a website , add this website to search engine and add website to google adsence and another ads .

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  would like an AI to fixup and finish my game engine for me. it already works but i need an AI for it (artificial intelligence) but im not good enough to risk all of humanity to make one. can pay by the hour but i dont expect it to take many days for a robot.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...Experience (3D app programming is a plus) Architecture Interior/Exterior 3D Design with Sktechup 3D Modeling and Rendering (Blender, Sketchup,Vray).   Designs, conceptualizes and retouches 3D assets and materials for use in web-based, real-time applications, and photo realistic renderings;   3D modeling, UV Mapping / Unwrap, Texturing,  3D Rendering, Rigging, NFT, and Product Animation.  Create engine-ready 3D models and textures for VR, AR, apps   Ability to communicate design ideas and solutions clearly and effectively. Create the architectural and lighting elements Integrate the produced objects and textures into the level Ability to export 3D models to different formats Knowledge of 3D Web programming with Babylonjs is a plus. Work within company guidelines for art...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I have a Blender files of a riding lawn mowers that I need to be rigged and setup in unreal engine.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Impact of the success of FASTag on the Indian economy as a ...multiply it with the average productivity to calculate additional man hours and thus revenue added to Indian GDP, (e) the financial impact of fuel saving due to reduction is time - you have to research the fuel cost per hour of the engine running (different for cars and trucks), then multiply these minutes saved by the fuel cost of both segments and arrive at average figures. Please quote the source, too, (f) Saving in carbon emissions due to less idling of vehicles at toll plazas. It will help if you research carbon emission per ton produced per hour running of the engine (different for cars and trucks). (4) These will add to the total Economic Impact of FASTag on the Indian Economy. (5) I need this project by ...

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are building a search engine page with Flask. The back-end is complete and we now need some help with the front end. Our backend generates a long list of search results. We want to generate and display these results on our front-end using a multiple tabs division for each element on the search list. Here is the source code for what we would like to have: I am attaching a few screenshots: 1. the search bar is loaded at screen start 2. the search bar with the displayed results below without refreshing the page 3. when the screen size is small, the display must be reorganized There should be a block for each result in the results list. The icons should be smaller in size for small screens (phone for example). HTML CSS AJAX JQuery

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  We want to use a vr headset to walk around in our to be made projects.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  One has to integrate the book now button with a booking engine. Channel manager has to be setup for , and Airbnb. Payment gateway has to setup with booking engine. You can suggest the booking engine that you'll work with and we can proceed from there.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  looking for someone to help with SEO for your website, you may want to consider hiring a SEO specialist or agency. SEO specialists are professionals who have expertise in the field of search engine optimization and can help improve the ranking of your website on search engines. who can conduct keyword research, optimize your website's content and structure, build high-quality backlinks, and track and analyze the results of their efforts to ensure that your website is performing well. You can find SEO specialists and agencies by searching online or asking for recommendations from other business owners.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  46 teklifler

  We are an electronics design company and for one of our products we require sounds of different motorcycles in WAV format. For each motorcycle we would require 1) Start Engine Sound 2) Idle Engine Sound Loop 3) Low RPM Sound Loop 4) High RPM Sound Loop 5) Stop Engine Sound The sounds do not necessarily need to be realistic or emulate real motorcycles. We will be storing these sounds (WAV) in the memory of our electronics which will then be responsible for manipulating the sounds depending upon the RPM of an actual electric motorcycle and fade sounds in and out, modify playback speed etc., as the electric motorcycle moves along the RPM range. We are looking for someone who has experience with vehicle sounds and probably designed sounds for racing games. We are only l...

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Please do not contact me without links to previous examples of your work (portfolio). We need to create a website with similar functionality to: Sketchfab Nira Arskan The requirements are simple. You will have IN-DEPT...contact me without links to previous examples of your work (portfolio). We need to create a website with similar functionality to: Sketchfab Nira Arskan The requirements are simple. You will have IN-DEPTH knowledge of one of the following systems / standards: 1 .gtlf files, and the google compressor Draco. 2 .3dtiles from Cesium including using Draco 3. Traditional gaming engine (unreal?) 4. p3dw format and you will have full understanding of the requirements that are needed to implement a fully functioning web-based...

  €650 (Avg Bid)
  €650 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  We require a concrete structural engineer to help with specifications and construction methods for a foundation to support test bed plates for engine testing.

  €2083 (Avg Bid)
  €2083 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Need an individual who was experienced in Search Engine Optimisation (SEO) and digital marketing. We will hire you on a per-month basis. And share multiple websites to rank. Keywords are ranking but we need to bring them to the first page in google search. We have a team of content writers. So, we can provide you with content as per your requirement. You need to put your effort into increasing website visitors. So, discuss with us whatever is required to increase the number of visitors. We will analyze and implement it with you. Quote your rate per month. Roles and Responsibilities >> You need to be available for work from 10 am to 8 pm daily. >> Work on various digital marketing platforms SEO, SMM, and Email Marketing. >> Reports progress to senior marketing mana...

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Unreal solid knowledge 6 gün left
  ONAYLI

  The unreal engine is worked for my demo. I need to discuss more over chat for my demo development. Attach the git link here. Honestly, send me bid if you have good experience in this field.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I need 4 3D models of fictitious vehicles. 2xCar, Jeep and a Truck. All based off real world vehicles but to avoid any dispute or copyright issues they must be fictitious. They must be game ready with LODS to be used in unreal engine. Textures should be packed together for shader simplicity in engine although I can do this myself if need. They must be rigged for Unreal Engines Chaos Physics Engine. They must have workable doors, windows, and gauges rigged for use in Unreal Engine. Can negotiate pricing!

  €765 (Avg Bid)
  €765 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  They need to have a spawn timer(Customizable time) Health and a leveling system (DONT SHOW LEVEL) STOP AT TOWER AND ATTACK DONT ATTACK SAME TEAM TOWER 3 IN FRONT 3 IN BACK AS GROUP FRONT 3 DO MELE DAMAGE BACK 3 DO RANGED ----------------------------------------------------- GOLD SYSTEM WITH SHOP LEVELING SYSTEM (SHOW LEVEL) ABILITY SYSTEM WITH CAST COOLDOWN AND MANA COST(Custom with each level) MINIONS GIVE X AMOUNT OF GOLD AND XP (CUSTOMIZABLE) TOWER PLACEMENT AND ATTACK ENEMY PLAYERS I am looking for a MOBA game blueprint. I need AI Minions to follow a path and attack towers/players/and other minions. I need placeable towers to do damage to enemy teams minions and players as well as be destructible. The minions need to give gold to player who kills them (Last hit) as well as e...

  €598 (Avg Bid)
  €598 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I have a website (build with strato homepage baukasten pro) and i need it to be Search engine optimized. Key Words are: XXL Garagenpark Garage Mannheim Storage Hallen Garagen Lagerraum Lager etc When typing These words i need the website to show up

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  109 teklifler

  Hi Hassan, this is Steve from Motum. You started project for us Game(Unreal 4.27)Assets-Vehicles ID34476073. Freelancer, and our Leo Tsatsaronis has made you aware that our account was setup in the wrong name so have not been able to pay you for the work you have done to date. We have a new account in the correct name and this payment of $1,500 AUD is for the work done to date on the vehicle. We do not want you to continue with the other cars. Thanks

  €955 (Avg Bid)
  €955 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...For Admin, Users, and Service Providers Custom Billing Module Custom Auto Scheduler For Services Custom Map-Based Listing Module (Google Account Needed For API Development) Auto Calculator For Portal Charges Custom Push Notifications (Phone/Mobile App Only) Custom Reporting System Customized Software For Search Toolbar Access Inquiry Request Custom Reviews Module Custom Service Booking Engine Picture Sharing Module (Mobile App Only) Real-Time Booking Updates Third-Party API Development and Syncing (If Available) Custom Featured Listing Function Custom Package Creating Software For Admin Customized Price Bundles/Packages For Service Providers Custom Profile Page For Service Providers Custom Tools For Service Providers To Manage Everything Keyword-Based Search To...

  €1052 (Avg Bid)
  €1052 Ortalama Teklif
  174 teklifler
  Search Engine Optimization 6 gün left
  ONAYLI

  Need SEO services for You will work on content writing, blog writing, link building. Responsible to generate better leads through website. You will be responsible to fix the urls on based on SEO perspective and get wonderful ranking on google. This will be a long term job if SEO goes well.

  €194 (Avg Bid)
  €194 Ortalama Teklif
  83 teklifler

  Design a simulink and write a report on turbine intakes of turbojet engine.

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  REQUEST A QUOTE PLUGIN 5 gün left
  ONAYLI

  ...Wordpress/WooCommerce expert who has used a request a quote plugin before and knows for a fact that it can provide the following requirements below. Absolutely no customization, coding, or development will be accepted. It must be a request a quote plugin you have prior experience with. NO EXCEPTIONS! Example product for request a quote: 1. The form should allow customer to put name, email, and postal zip code. 2. Plugin should allow us to choose only specific products within the site for the request a quote feature, not the entire website or category. We will award this project to the freelancer who can show us a request a quote plugin that meets our requirements and has had prior experience implementing this solution.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önde Gelen unreal engine Topluluk Makaleleri