Visual android app design işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
    İş Durumu
    373,945 visual android app design iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

    Herşeyi tamamlanmış Android oyunumuz için reklam kimlikleri ayarlanıp, reklamları test edecek, oyunu yayınlama konusunda yardımcı olacak birisine ihtiyacım var. Herşey anydesk üzerinden yürütülecek.

    €12 (Avg Bid)
    €12 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.000 TL

    €1815 (Avg Bid)
    €1815 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Navigasyon programı a lokasyonu dan b lokasyonuna götürürken manuel girecegimiz lokasyonu yol üstünde olanları göstermek ileriki dönemde mobil ödeme kolaylığı eklenecektir

    €1356 (Avg Bid)
    €1356 Ortalama Teklif
    35 teklifler

    Hello, I live in Turkey and I want a multi-vendor android application, if I like it, I want a second application for iOS, I will send you an application, I want a similar one, I have a budget of 100 dollars, the application name on google play, I want a similar one (YEMEK SEPETI) Apk language Turkey

    €209 (Avg Bid)
    €209 Ortalama Teklif
    7 teklifler

    AccuWeather Uygulamasının Front End Tarafının Kodlanmasına İhtiyacım Var.

    €13 (Avg Bid)
    €13 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    % 90 lık kısmı bitmiş bir android uygulama buna bağlı web site ve admin paneli var.. (Php, mysql) tasarım ve css kısmı bitmiştir... flutter ile yazılmış, apk sı var çalışabilir vaziyettedir.. Kalan eksik işleri tamamlanıp google hesabımda yayınlanacaktır.. Süre: max 15 gün, FİYAT : 10.000 TL’dır... yazılım sonrası yıllık ücretli destek anlaşması yapılabilir.. Çalışmaların anlık takibi kendi VPS imdeki demo hesabından yapılacaktır..ilk görüşme yüz yüze istanbulda yapılacaktır...önden avans verilmez !

    €1097 (Avg Bid)
    €1097 Ortalama Teklif
    19 teklifler

    C2C Pazar Yeri, Yolculuk paylaşımı (Blablacar baz alınabilir.), T.C. Vatandaşları için e-Devlet'ten kimlik doğruluma, T.C. Vatandaşı olmayanlar için Pasaport kaydı, Kilometre hesaplama, Kilometreye göre ücret hesaplama, Konum takip, Mesajlaşma.

    €819 (Avg Bid)
    €819 Ortalama Teklif
    21 teklifler
    Android fud Bitti left

    Android uygulamami fud yapacak arkadas lazim

    €38 (Avg Bid)
    €38 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Bir Mobil anket programı istiyorum. Çok profesyonel olmasına gerek yok. Admin Moderatör müşteri gibi farklı kullanıcı tipleri olan , ankete katılanların sisteme girdiği kişisel bilgileri ve cevapları bir veritabanında tutan bir mobil anket uygulaması istiyorum.

    €49 (Avg Bid)
    €49 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Android Studio ile tasarladığım Oyunuma LeaderBoard eklemek istiyorum. Oyuncu LeaderBoard için kullanıcı adı ve bir avatar seçimi yapacak. LeaderBoard, server tabanlı olacak. Oyunda sadece bir tane puanlama ve bir de level seviyesi bulunuyor. Leaderboard sıralaması için ulusal ve ülke bazında iki sıralama yapılacak. Bir kaç ay süre içinde oyuna giriş yapmayan veya puan kazanamayan oyuncunun sıralaması silinecek.

    €16 / hr (Avg Bid)
    €16 / hr Ortalama Teklif
    14 teklifler

    Güzellik ve estetik salonumuz için apple ve android telefonlarda çalışacak dinamik bir uygulama ihtiyacımız vardır. Müşterilerimiz uygulamayı apple store ve play store üzerinden indirip kurmalıdır. uygulama içerisinde müşteri randevu alabilmeli. İsteiğimiz zaman müşterilere popup mesaj veya bildirim gönderebilmeliyiz.

    €663 (Avg Bid)
    €663 Ortalama Teklif
    23 teklifler

    Ben Kanada da bir restaurant işletmecisiyim . Delivery için bir uygulamaya ihtiyacım var. Sistem iki ara yüzlü olmalı , Birincisi yönetim için Şoför profili açmak Sipariş icin görev kurmak ( adresi ve sipariş numarasıyl...etmek . Şoför icin ise Sipariş kabulü Siparişlerin restauranttan alindiktan sonra kontrolün tamamlanması onaylanmalı Çoklu sipariş kabullerinde sistemin en yakından uzağa doğru yolculuk planlamasi ve şoföre gösterilmesi . Sipariş tamamlandığını kanıtlanması gibi etaplar olmalı Büyük ve zahmetli bir proje , Detayları Freelancer kabul edildikten sonra paylaşılacak . Teşekkürler I need to app First for manager - Create to driver profile Create to task ( with ord...

    €14 / hr (Avg Bid)
    €14 / hr Ortalama Teklif
    78 teklifler

    Android üzerinde Ptt(Push to Talk) uygulaması yazılması. Açık kaynak android ptt(Wimic,Mumla,Plumble) uygulamasının geliştirilerek yeni özellikler(GPS bilgisi gönderme, SOS alarm) eklenmesi ve dispatcher ekranında gösterilmesi. Uygulamanın istenilen PoC(Push to Talk over Cellular) cihazlarda(android tabanlı) çalıştırılması.

    €534 (Avg Bid)
    €534 Ortalama Teklif
    17 teklifler

    Android telefonlarda oynanabilecek ve oyun içinde belli görevler yapı görevler yapılırken ihtiyaç duyulacak bir materyal ,bu materyali hızlıca ve fazla almak isterse Google adsense ile bağlantılı bir reklam izleyecek ve bu reklam sonucunda ihtiyacı olan materyal oyuncuya hediye olarak birkac oyun kaldıkça daha fazla oyun ve daha fazla ücret ödemesi yapılacaktır. Bunun gibi bir oyun için detaylar konuşulur.

    €124 (Avg Bid)
    €124 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    Codecanyon'dan satın aldığım Flutter Woocommerce App'yi Android Studio ile uzaktan bilgisayarıma bağlanıp ayarları yaparak "build" edecek yazılımcı arıyorum. İşin süresi tahmini 30-45 dakikadır. İş ile ilgili yardım dökümanı mevcuttur. Döküman dili ingilizcedir. Türkçe destek verebilecek yazılımcı ile çalışmak istiyorum.

    €13 (Avg Bid)
    €13 Ortalama Teklif
    4 teklifler

    Türkiye'de bulunan yazılımcıları arıyorum kendi projem içindir. IOS ve Android öncelikle 2 aday lazımdır, 3-4 sayı artabilir. I'm searching for only candidates who is based in Turkey. Thank you for your interest

    €5 / hr (Avg Bid)
    €5 / hr Ortalama Teklif
    15 teklifler

    WhatsApp benzeri Android uygulaması yapılacak. Detayları konuşulacak.

    €295 (Avg Bid)
    €295 Ortalama Teklif
    13 teklifler

    Ben lise ödevim için bir basit bir alarm uygulamasi yaptırmak istiyorum hocam in cakmamsi için öğrenci. İşi olmasi lazım ama elimde kısıtlı bütçem var 19 TL m var.

    €2 / hr (Avg Bid)
    €2 / hr Ortalama Teklif
    5 teklifler

    E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum restfull API ye sahip ona bağlı native ios ve android uygulama

    €1493 (Avg Bid)
    €1493 Ortalama Teklif
    30 teklifler

    Merhaba, android studio üzerinden 2 adet mobil uygulama yapmam gerekiyor , bunların yapımında bana ücret karşılığı yardımcı olacak veya hepsini yapacak bir uzmana ihtiyacım bulunmaktadır. Arayüzlerini ben oluşturacağım gerisini uzman arkadaş ile birlikte yapacaz.

    €5 / hr (Avg Bid)
    €5 / hr Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Ardunio ile geliştirdiğim robotum için bir mobil android uygulaması istiyorum

    €20 (Avg Bid)
    €20 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    alışveriş sitesi uygulaması yapılacak

    €152 (Avg Bid)
    €152 Ortalama Teklif
    9 teklifler

    resimler arası geçiş şeklinde basit uygulama yapımı

    €484 (Avg Bid)
    €484 Ortalama Teklif
    16 teklifler

    In Bootstrap 5, 3 pages that I made myself (I'm a back-end developer) need to be overhauled or made from scratch. I'll give you the working page instances statically, I'll get them statically. I'll make it dynamic myself. The content will remain the same, only the visual will change. If you have made a visually beautiful web page in Bootstrap before, please give it as a reference. For now, 3 pages will be renewed as design; Main page, product listing page, page with company detail information. Detailed information is in the link below:

    €429 (Avg Bid)
    Özellikli
    €429 Ortalama Teklif
    30 teklifler

    IOS ve Android için servisleri hazır çalışan bir projenin mobil uyumalarını yaptırmak istiyorum. !!! Only Turkish speaking software developers please...

    €4084 (Avg Bid)
    €4084 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Detaylar iletişim de anlatılıcaktır. Basit tasarımlı üyelik sistemi olan referans sistemi ile kayıt olunabilen bir uygulama olucak.

    €403 (Avg Bid)
    €403 Ortalama Teklif
    17 teklifler

    Android ve IOS cihazlarda çalışacak PTT ( Puch to talk ) Bas-konuş platfomu yazdırmak istiyoruz örnek ürün:

    €19 / hr (Avg Bid)
    €19 / hr Ortalama Teklif
    8 teklifler

    java nativede yazılacak android uygulama. background, api ler ve arayüzler hazır. entegrasyon ve ekranlar yapılacak. Uygulama kısaca, bluetooth üzerinden her 5 dakikada bir aynı veri dosyasını indirerek arayüzde bilgileri gösterecek.

    €2192 (Avg Bid)
    €2192 Ortalama Teklif
    18 teklifler
    ios android Bitti left

    ios android yazılım ihtiyacım var

    €547 (Avg Bid)
    €547 Ortalama Teklif
    27 teklifler

    Var olan adım sayar uygulamalarımızda özellikle android, mümkünse ios tarafında geliştirme ihtiyacımız mevcuttur. Eksikliklerle alakalı bir rapor çıkardık. Ulaşan kişilere iletebiliriz.

    €374 (Avg Bid)
    €374 Ortalama Teklif
    12 teklifler

    Multiplayer, android tabanlı ve blockchain bağlantılı bir oyun tasarlayacak arkadaşlar arıyorum.

    €17 / hr (Avg Bid)
    €17 / hr Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Adım sayar bir uygulamamız var android studio ile yazıldı. Ama içeride 2 3 tane paket hatası gözüküyor ve adımları saymıyor aynı app ios için yazıldı onda sıkıntı yok yardımcı olabilecek arkadaşlar acil re'lesin

    €138 (Avg Bid)
    €138 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    GÖRSEL OLARAK SADE ÇERİKLERE SAHİP OLACAK GETİR UYGULAMASINDAKİ GİBİ MÜŞTERİ EKLEME TELEFONLA VE ÜRÜN SEPETE ATMA GİBİ 1 AYAĞINDA YURT İÇİNDEKİ VE YURT DIŞINDAKİ MÜŞTERİLERİN RELEFONUNA YÜKLENECEK MÜŞTERİLER UYGULAMAYI AÇIP BURADAN ÜRÜN VE BEDEN SEÇECEK VE SİPARİŞ VERECEK BU SİPARİŞİ DİREK YAZIŞMA MODÜ İLE DE DİREK WHATSAP BAĞLANTISI İLE YAPILABİLİR MÜŞTERİLER SEPETE ÜRÜNDE EKLEYE BİLİR SEÇTİKLERİ BİR ÜRÜNLE İLGİLİ SORU SORABİLİRLER 3 .UYGULAMAYA ÜRÜN EKLEMEK VE ÇIKARMAK BASİT OLMALI ÜRÜN EKLEYEBİLMELİYİZ MESALA ÜRÜNLER ABİYE ELBİSLER OLUYOR ÜRÜN RESMÎ İKONLARDA OL...

    €4 / hr (Avg Bid)
    €4 / hr Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Çalışmakta olan sistemlerimizdeki SQL server verilerini android ile kullanıcılara sunmak istiyoruz. Bir yada bir kaç sorgu ve tek UI olacak. Sistem yerel ağ içerisinde çalışacak. APK 29 yada daha üstü sürümleri destekleyecektir

    €291 (Avg Bid)
    €291 Ortalama Teklif
    8 teklifler

    Merhabalar. Bir android uygulamasında kullanılan apilere ve bu apilere erişim için örnek kodlara ihtiyacımız var. Bu işi daha önce bir kaç firma yaptı ancak biz yapabilecek nitelikli arkadaşlara ulşamadık. Yapabilecek olan arkadaşlar ulaşabilirlerse seviniriz. İyi çalışmalar.

    €442 (Avg Bid)
    €442 Ortalama Teklif
    16 teklifler

    Wordpress Woocommerce e-ticaret sitemiz ile entegre çalışabilecek bir e-ticaret uygulaması yaptırmak istiyoruz. Tasarım kısmına örnek olarak Getir uygulamasını gösterilebilir. Kare görseller halinde kategorilerin gösterildiği bir anasayfa tasarımı istiyoruz. Uygulama geliştirme üzerine çalışan ve bu e-ticaret uygulamasını geliştirebilecek arkadaşlarla görüşmek fiyat tekliflerini almak isterim. Teşekkürler.

    €1169 (Avg Bid)
    €1169 Ortalama Teklif
    21 teklifler

    Bigo live klon uygulaması olarak düşünün. her şeyi sistem aynı olacak. butonlar,menü,animasyon,icon vs farklı olacak.bütün sistem aynı olacak.

    €1052 (Avg Bid)
    €1052 Ortalama Teklif
    24 teklifler

    Android üzerinde Ptt(Push to Talk) uygulaması yazılması. Açık kaynak android ptt(Wimic,Mumla,Plumble) uygulamasının geliştirilerek yeni özellikler(GPS bilgisi gönderme, SOS alarm) eklenmesi ve dispatcher ekranında gösterilmesi. Uygulamanın istenilen PoC(Push to Talk over Cellular) cihazlarda(android tabanlı) çalıştırılması.

    €662 (Avg Bid)
    €662 Ortalama Teklif
    26 teklifler

    Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerini ve müşteri taleplerini kayıt ve takip edebilecekleri web tabanlı, android ve ios platformlarında da çalışabilen bir uygulama istiyorum.

    €565 (Avg Bid)
    €565 Ortalama Teklif
    34 teklifler

    bir ana sayfa fotoğraf ve video paylaşımı olacak şekilde safyfada açılan her fotoğraf gazete benzeri tasarımda olacak. kullanıcı profil kısmında üyeler ve kendi bağlantıları olacak arkadaşlık isteği gönderme ve alma sohbet, anlık durum paylaşımı olacak

    €2872 (Avg Bid)
    €2872 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    Kotlin üzerinde geliştirilmiş Firebase tabanlı Android Mesajlaşma Uygulamasına ek özellikler eklenecek. kotlin ve Firebase konusunda bilgili kişiler önceliklidir.

    €76 (Avg Bid)
    €76 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Hizmet Programı. Freelancer Sitesi gibi online İş veriliyor, ama offline iş yerine yetirilmeli. İçerisinde araba tamircisi, televizyon tamircisi gibi bir çok tamirciler yer almalılar. Halk bu Program sayesinde istediği tamirciyi bulabilmeli

    €904 (Avg Bid)
    €904 Ortalama Teklif
    12 teklifler

    Android Studio üzerinde yapılan projemin tamamlanmasını istiyorum. Yaklaşık %80 'i tamamlanmış bir projedir. Geri kalan kısmında Thread sync, UI/UX işlemleri, Yayınlama, Yetkilendirme işlemleri gibi geliştirmeler yapılması gerekmektedir.

    €157 (Avg Bid)
    €157 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    İşveren ile İş arayanları buluşturan yeni insan kaynakları teknolojisi olan girişimimiz ,kullanıcı dostu Uı/Ux çalışmaları tamamlanmıştı uı/ux çalışmalarımızı kod dostu mimarisiyle bulusturacak birinden hizmet almak istiyoruz.

    €1624 (Avg Bid)
    €1624 Ortalama Teklif
    18 teklifler

    ileri düzeyde bir projenin yarım kalmış veya düzeltilmesi gereken bazı noktaları var. Amacım bunları tamamlatmak. Proje %90 oranında bitmiş haldedir

    €454 (Avg Bid)
    €454 Ortalama Teklif
    17 teklifler
    Android App Bitti left

    Android uygulamanın yönetici paneline TMDB api sistemi kurabilecek bilgili birisini arıyorum.

    €17 (Avg Bid)
    €17 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Kurye Android ve İOS Uygulaması Yapılacaktır.

    €310 (Avg Bid)
    €310 Ortalama Teklif
    14 teklifler

    Access veri tabanını visual studio programına bağlanacak ve bazı işlemler yapılacaktır. Detayları mesajda konuşabiliriz

    €31 (Avg Bid)
    €31 Ortalama Teklif
    9 teklifler

    Android üzerinde Ptt(Push to Talk) uygulaması yazılması. Açık kaynak android ptt(Wimic,Mumla,Plumble) uygulamasının geliştirilerek yeni özellikler(GPS bilgisi, SOS alarm) eklenmesi ve dispatcher da gösterilmesi.

    €665 (Avg Bid)
    €665 Ortalama Teklif
    13 teklifler

    Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen a...teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual...

    €1897 (Avg Bid)
    €1897 Ortalama Teklif
    15 teklifler