Voice over artist websites işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  531,346 voice over artist websites iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Türkiye,de veya dünya geneli blog sitelerinde tanıtım yazısı dofollow Turkey blog wrbsites seo write and link dofollow

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Video da yapıldığı şekliyle hedef kiş...dosyası(kullandığı program her ne ise onun çıktı dosyası psd gibi), video yapımı esnasında aldığı ekran videoları ve son olarak team wiever ile özet olarak deepfake nasıl yapılır derslerinin verilmesi projesi için çalışmak ister misiniz ? Making the target person talk to the reality as it is done in the video, through the text given with one-to-one image and voice. Would you like to work on the output of this project, the video, the work file (whatever the program it uses is its output file such as psd), the screen videos it took during the video production, and finally the project of how to make deepfake lessons with team wiever?

  €4430 (Avg Bid)
  €4430 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Herhangi bir dilden Türkçe'ye sesli çeviri yapılır. Voice translation is made from any language to Turkish.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  insanların chat odalarında sesli konuşacakları bir web sitesi yaptırmak istiyorum

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  voice chat app Bitti left

  merhaba ben örnek olarak yalla starchat vb benzeri bir voice chat bir uygulama yaptırmak istiyorum yapa bilirmisiniz ve bana neye maal olacagınıda bildirirseniz sevinirim. not verdiklerim sadece örnektir benzer uygulama yapılacaktır ve detay önemlidir şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim...

  €1824 (Avg Bid)
  €1824 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I want to make Starchat or application one to one

  €1772 (Avg Bid)
  €1772 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  web scraping Sample web site. Mysql table in price .

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Çalışma 2 konu olarak belirtilmiştir. Ayrı Word belgeleri üzerinden çalışması gerekmektedir. Her biri 250'şer kelime olacaktır. 1. Konu: Virgin...üzerinden çalışması gerekmektedir. Her biri 250'şer kelime olacaktır. 1. Konu: Virginia Wolf writes: "for most of history, the anonymous was a woman". Watch the film Her (2013, Spike Jonze) and comment on the physical absence of Samantha who exists as an anonymous artificial intelligence. Discuss in 250 words femininity in the film in the absence of a female body. the female character exists in voice, etc. 2. Konu: Anonymity in the city Bu çalışma için ekte kaynak yer almaktadır. Bu noktada biraz da günümüz koşulları ele alınarak konu bir veya 2 kayna...

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Öncelikle ; uygulama acilir acilmaz kaydolma ekrani olucak ( google,facebook,twitter,telefon numarasiyla ) sonra birini secicek adam sonra ana sayfa acilcak kendi odalarini olusturcak insanlar, odalarda grup sistemi olucak. Öyle hatta bir kaç programdan resim aticam size.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba istedigim proje öncelikli olarak gui icermeli ve Matlab ta olur ise benim icin cok daha iyi olacaktir. Proje yapay sinir agi kullanilarak iki sesin yani bir kaynak sesin diger sese cevrilmesi islemi olarak söylenebilir. Asagida iki tane örnek verdim ama Program yapay sinir agi sequenz to sequenz calisir ise daha iyi sonuc alinabiliyormus. Yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim.

  €668 (Avg Bid)
  €668 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hem bilim ve teknoloji konusunda kaynak eksikliğini gidermek hem de keyifli bir ortamda çalışmak harika olmaz mı? Türkçe bir bilim&teknoloji sitesi için yazarlar arıyoruz. Farklı yabancı kaynaklardan çeviri de yapılabilir ya da yorumlar da eklenebilir. Konular teknolojik gelişmeler (özellikle uzay teknolojisi), astronomi ve sağlık alanlarında yoğunlaşmaktadır. Sitenin en temel mantığı uzmanlık seviyesindeki bilgileri anlaşılabilir genel düzeye indirmek ve okuyucuya hap şeklinde sunabilmektir. Günde 2 makale yazılacak.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  3 Adet web sitem için çalışma yaptırmak istiyorum 15 günlük çalışma olacak. Bol tanıtım yazısı ve backlink almak istiyorum. - I want to work for 3 websites for my 15 day work. I would like to get plenty of promotional material and backlinks.

  SEO
  €257 (Avg Bid)
  €257 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Selam, php ile voice recognition sistemi hakkında fiyat teklifinizi bekliyorum daha önce yapılmış demo da varsa olur. Ben : Nasılsın Pc : İyiyim cevabı şeklinde. Hi, I'm waiting for your quote about php and voice recognition system. Me: How are you Pc : im fine reply

  €430 (Avg Bid)
  €430 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  website speech search google voice search google cloud speech api proje ozeti: sayfada yazi yerine okgoogle tarzi sesle arama ve arama sonuclarini listeleme site icinde sesli arama yapma konusunda deneyimli olanlar site dili: turkce, kategori: ilan sayfasi site tabani: osclass database: mysql elinde hazir demo olanlar veya internette hazir calisan bir yapiyi ornek olarak gosterebilecekler tercih edilecektir.

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  voice search deneyimi olanlar sitede sesli arama yapma isi

  €27 - €221
  €27 - €221
  0 teklifler

  Sizin için yüksek kalitede website tasarımı yapabilirim,size sunabilir ve üstelik destek verebilirim! I prepare amazing websites for you!

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  I want to improve an existing website theme by adding some features. The theme link is this: I want to add a review system to this theme. The review system should be connected with agent profiles and it should be filterable like those in the following websites : It may be a plugin which may be added to existing theme. It is preferable if the rating system can be also used for the properties too.

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I am looking for a php web devoloper to build several commerce websites. Magento devoloper is most preferred

  €880 (Avg Bid)
  €880 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. Metin içerikler aşağıdaki iki örnekte verilen biçimde olmalıdır. İçerikler, Fenerbahçe ile ilgili önemli kişi ve yerler ile ilgili olabilir. Görsel içerikler metinde yazılan isimler ile uyumlu, jpg biçiminde ve 250x250 piksel boyutlarında teslim edilmelidir. Görseller iyi kalitede ve renkli olmalıdır. Bu proje teslim edilecek 100 farklı içerik metni ve görselini kapsamaktadır. Benzer içerik projeleri ile devam edilecektir. ÖRNEK METİN: { "id" : 1, "label" : "1", "specific" : { "image" : "", "path...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Whatsapp like instant messaging app needed. Text, voice, picture and video send/receive (from memory and live recording) app for ios and android En basit tabiri ile whatsapp benzeri text resim video ses gönderisi (hafızadan ve anında kayıt ile seçenekleri ile) yapıp almaya yarayacak bir uygulama istiyorum. basitlik esas olacak. Ios ve android için iki ayrı sürüm.

  €1037 (Avg Bid)
  €1037 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Wordpress platformuna kurulmuş sitemizin güncellemelerini yapacak web tasarımcılar aranmaktadır. Ayrıca yılda 1 kez belirlenen şablona göre güncelleme desteği de talep edilmektedir.

  €503 (Avg Bid)
  €503 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Consala Games Bitti left

  Online oyun sektöründe faaliyet gösteren firmamıza 3D Artist arayışındayız. Katı ve organik modelleme konusunda yetenekli, Karakter ve yeryüzü şekillerini modelleyebilecek bir arkadaş arıyoruz. 3DS Max ile modelleme yapması tercih sebebidir. Sağlıklı haftalık toplantı yapabilmemiz için İstanbul'da yaşayanlar önceliklidir.

  €483 (Avg Bid)
  €483 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...stüdyo ortamında bazı mezunlarımıza ve hocalarımıza şarkıya vokal yaptırmayı istiyoruz... Yöntemimiz biraz primitif olacak ama izlemeyi düşündüğümüz yol şöyle; - Okul marşımızı sadece vokal olarak (müziksiz) söyleyip, basit bir kayıt yapacağız... - Herhangi bir enstrüman çalabilen yok aramızda (yani bu işi akıl edenler arsında yok, mezunlar arasında çok vardır), ama okul marşının müziğini de "voice male" tarzında "pam pam pam"lar ile kaydedicez... - Bunu ilgili(anlaşacağımız) besteci/aranjör olan birine göndereceğiz. - Bize profesyonel kayıt olarak yeni cover müziğini yollayacak (3 versiyon istiyoruz 1)Full enstrümental 2) Stüdyo ortamında üzerine ...

  €221 - €443
  €221 - €443
  0 teklifler

  We need coders to code our websites. The websites are already designed (PSD), all the content is created and the final site is approved by the client already. We simply convert the PSD to HTML5/CSS3/JS sites and send them back!I am looking for somebody who can start right now and could deliver the results in next 24 hours. We are looking for a long term relationship with the right candidates. Must have experience in Twitter Bootstrap Responsive design. please see 3 attach file.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Please read my requirements in full. I need 5 SEO articles +- 300 word...2) Flesch Reading Ease : https://yoast.com/flesch-reading-ease-score/#utm_source=yoast-seo&utm_medium=software&utm_term=flesch-name&utm_content=content-analysis&utm_campaign=wordpress-general&php_version=7.4&platform=wordpress&platform_version=5.8.2&software=premium&software_version=17.7.1&days_active=6-30 3) Active and Passive voice : https://yoast.com/the-passive-voice-what-is-it-and-how-to-avoid-it/#utm_source=yoast-seo&utm_medium=software&utm_term=passive-voice-cta&utm_content=content-analysis&utm_campaign=wordpress-ad&php_version=7.4&platform=wordpress&platform_version=5.8.2&software=premium&software_version=17.7.1&...

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  We are launching a new marketplace for heavy machinery spare parts. This video will explain what it is, how it works and different from competitors and what benefits it will bring for buyers and sellers. Video length: max 90 secs Scripting: Required Voice over: Australian human Style: 2D animation Also, need the original file after completing the video.

  €242 (Avg Bid)
  €242 Ortalama Teklif
  53 teklifler
  Trophy icon Crypto Coin Meme Artist 2 gün left

  We are looking to launch a Crypto Coin and we are needing a logo for this project. The winning artist will be given a regular contract create more drawings for us on a regular basis. For now we will call the project Bara Inu. We would like the art logo to look very serious and tough like the attached TZKI file. (We are not associated with TZKI in any way, just like the feel of their logo) our logo needs to be a belgian malinois dressed like a US soldier sky diving to the rescue. Only original art drawings will be considered. No stealing and combining pieces of art from the internet. Any artist who copies another artist will be immediately rejected.

  €133 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili
  €133
  3 girdi

  Hi everyone. I'm looking for someone to redesign an existing Fintech landing page/website https://healthbattle.us. I'm looking for someone who is communicative, entrepreneurial and agile-driven, and ready to work closely with the whole team. You should be creative and already worked on several highly visible websites. Tools that we use: Figma WordPress (Elementor) Besides pure design, you should not be afraid of touching website tools like WordPress to turn your design into reality.

  €3322 (Avg Bid)
  €3322 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  need backlinks with keywords to rank it with .. need to compete with 3 or 4 websites, my DA is 51 and DR is 30 .. so just need good backlinks in good quantity .. no spam links .. need to be on first page as soon as possible, can discuss about the price if the quality and result is good .. be sure i need 1000 or more backlinks .. Regards

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  I need voice over tapings 6 gün left
  ONAYLI

  I need professional voiceover services for my ads. 5 different scrupts to launch my online course for kids targeted at Millennials and boomers to purchase

  €339 (Avg Bid)
  €339 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Trophy icon RECREATE LOGO in two versions 2 gün left

  I need our logo recreated in two versions, one as is, standard separate version for each for print or clothing or websites etc. So first with white background, 2nd with black background, 3rd with no background, 4th version no background with a slight outline glow for using on website and in online ads. 2ND LOGO: 2nd logo Will be recreated to look like the one at , where SHS letters are outlined bigger letters and the company name in small print to the right like Consumer Brands associations logo is at IMPORTANT: This is time sensitive, I will be awarding within 6-9 hours or as soon as I see the right logo look that looks close, so minor edits will make it perfect. THANK YOU. I LOOK FORWARD TO SEEING ENTRIES SOON! =) THERE WILL

  €89 (Avg Bid)
  Garantili
  €89
  109 girdi

  I need a Expert Artist for blender who could make realistic Character with Real outfits, emotions & Experessions. Character Should be Real Loooking A Real Human.

  €2163 (Avg Bid)
  €2163 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  बिहारियों ने पूरे भारतवर्ष में अपनी प्रतिभा का लोहा मनवाया है। खास करके जब यूपीएससी की बात की जाती है तो बिहार का कद बड़ा हो जाता है और बिहार का नाम बड़े सम्मान के साथ, या दूसरे शब्दों में कहें तो बड़े अभिमान के साथ लिया जाता है। ‘एक बिहारी सब पर भारी’, यह मुहावरा तो पूरे विश्व में प्रचलित है, जो ल के बिहारी कलाकार बड़े गर्व से हर इंटरव्यू में कहते हैं। लेकिन संयोग देखिए कि इतनी प्रतिभा होने के बाद भी बिहार राज्य भारत के सबसे पिछड़े और सबसे अशिक्षित राज्यों की सूची में शुमार है। अब सवाल उठता है कि आखिर ऐसा क्या है कि प्रतिभाओं से भरा हुआ यह राज्य भारतवर्ष में इस नकारात्मक पहचान के साथ भी जी रहा है। क्या बिहार के साथ राजनीति हुई है? बिहार में ही जन्मे ‘कुणाल’ ने जब आईएस की नौकरी को ज्वॉइन किया तो उसने उस बिहार को देखा जिस बिहार को कभी कागज पर शब्दों में सजाया ही नहीं...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need a photographer who have access to female models and makeup artist/hairstylist, for a lifestyle shoot of my necklaces. There are 6 necklaces, and I need 2 individual product photos of each necklace, and 2 outdoor shots of each necklace on the model. So total about 24 photos in total. Preferably, you have access to the countryside (cottages, woodland etc.) so that we can use those as the backdrop for the model to pose against. For editing, you only need to do some very basic exposure correction etc, because I'll be using my own Lightroom filters to apply on it. See attached some references of the style I need. Pls provide a link to your portfolio.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi I am looking to connect with a wordpress designer that has experience with creating websites for hotels and Bed and breakfasts. You must send samples of websites you have created for hotels.

  €3495 (Avg Bid)
  €3495 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  बिहारियों ने पूरे भारतवर्ष में अपनी प्रतिभा का लोहा मनवाया है। खास करके जब यूपीएससी की बात की जाती है तो बिहार का कद बड़ा हो जाता है और बिहार का नाम बड़े सम्मान के साथ, या दूसरे शब्दों में कहें तो बड़े अभिमान के साथ लिया जाता है। ‘एक बिहारी सब पर भारी’, यह मुहावरा तो पूरे विश्व में प्रचलित है, जो ल के बिहारी कलाकार बड़े गर्व से हर इंटरव्यू में कहते हैं। लेकिन संयोग देखिए कि इतनी प्रतिभा होने के बाद भी बिहार राज्य भारत के सबसे पिछड़े और सबसे अशिक्षित राज्यों की सूची में शुमार है। अब सवाल उठता है कि आखिर ऐसा क्या है कि प्रतिभाओं से भरा हुआ यह राज्य भारतवर्ष में इस नकारात्मक पहचान के साथ भी जी रहा है। क्या बिहार के साथ राजनीति हुई है? बिहार में ही जन्मे ‘कुणाल’ ने जब आईएस की नौकरी को ज्वॉइन किया तो उसने उस बिहार को देखा जिस बिहार को कभी कागज पर शब्दों में सजाया ही नहीं...

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am needing a talented 2d/3d artist to work on a looping animation of the birdie/chicken dance. The bird needs to be a Blue Footed Boobie (instead of a chicken). See ref link below. I work for an educational company and are needing this as a stimulus video for a lesson. Our budget isn't huge but would be keen to discuss in terms of simple style etc to achieve something within this price point. Would loop the main sequence over a few times to pad out to a longer video. Here is a basic reference animation: The ref link above is with a chicken however, we would be needing a bird that is called a Blue Footed Boobie. (which is the bird we are needing created in the particular lesson). ref video of the blue footed boobie bird.

  €641 (Avg Bid)
  €641 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  i wrote a book called 90 Miles to Freedom and am looking for a cover artist

  €275 (Avg Bid)
  €275 Ortalama Teklif
  37 teklifler
  The haunting essay 6 gün left
  ONAYLI

  I uploaded a PDF of the requirements from the professor directly. My professor is pretty critical and picky, he cares about the little details. He extended the deadline so you have quite some time to finish it. I could provide links to websites that could help.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Hi all, I am looking for an artist to create a total of 28 sketches of 28 different lifestyle communities (each community has up to 200 homes and a range of communal facilities) for our website. I have uploaded an image showing our inspiration for what we want each sketch to look like. Please let me know if you are interested and when you can provide me with a quote. Please send through examples of previous similar work if possible. Thank you!!

  €846 (Avg Bid)
  €846 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Need network built to host 100 + websites Each site will be identical Structure, except content The backend will allow access to the sites, and ability to change the following -LOGO - ARTICLES ON HOME PAGE -PHOTO ARTICLES MAIN PHOTO -interior pages w/ html editor -SEO STYLE Similar to this

  €454 (Avg Bid)
  €454 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  I need a digital animation artist to be able to create a reoccurring video that includes our menu our deals etc

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  The tone to seek must be playful (experience required) I give you the script. See the video: Download link : Before choosing I will need - to see the work you have already done or to have examples. - to know if it is you who do the editing or if it is me who should take care of it. Make sure your bid is true, put the real bid price to get the job done

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Video voice over 6 gün left
  ONAYLI

  Hi, I have 1 video that need to add voice over. The video is around 2 minutes, I will provide you a video link then you provide me a voice over to match the video. If you can help pls let me know. thank you

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Needs to hire 3 Freelancers We are currently hiring content writers to create landing pages and content among several niches. The writer will be responsible for creating marketing and blog content for several websites. The writer will be mindful of organic search and optimization best practices and our team will help to improve your understanding of these topics. We mainly work with small and local businesses that require fresh, unique website content on a regular daily, or weekly basis. We want our readers to learn a lot while also having fun reading. We believe that if you have fun writing it, our audience will enjoy reading it! We believe that content is king. But, that does not mean that we do not pay any attention to SEO at all. You have to be familiar with optimizing con...

  €343 (Avg Bid)
  €343 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  We would like to have integration completed of Gloria Food and Loyverse POS. (Api docs available on both platform websites). To be awarded- some similar work examples must be shared

  €674 (Avg Bid)
  €674 Ortalama Teklif
  44 teklifler
  Scrape emails from website 6 gün left
  ONAYLI

  Hi, we would like to gather the email address, business name and name from a website directory. Do yo have the ability to scrape websites?

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  92 teklifler

  The tone to seek must be playful (experience required) I give you the script. See the video: Download link : Before choosing I will need - to see the work you have already done or to have examples. - to know if it is you who do the editing or if it is me who should take care of it. Make sure your bid is true, put the real bid price to get the job done

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  21 teklifler