Want design logo swimming pool spa işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  97,342 want design logo swimming pool spa iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  1. Yapılacak internet sitesi Türkçe/İngilizce/Rusça olarak yapılandırılacaktır. 2. Woocommerce/wordpresss altyapısı kullanılacak. 3. Yapılacak internet sitesinin mobil telefonlarda veya tabletlerde rahat kullanımı için mobil versiyon site hazırlanacaktır. 4. İyzico entegrasyonu yapılacak 5. Site şablonu olarak kullanılacaktır. İlgili şablon alınıp verilecek. 6. Site ziyaretçi istatistikleri alınacaktır. SAYFALAR ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER ÜRÜNLER HABERLER KARİYER BLOG BİZE ULAŞIN sayfalarından oluşacaktır.

  €245 (Avg Bid)
  €245 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1062 (Avg Bid)
  €1062 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €1965 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Benim belirledigim bir Bitcoin Pool da worker i otomatik tanımlayacak şekilde CPU veya gpu üzerinden Hash edecek çok kişinin kullanacağı Windows masaüstü ve android uygulama kaynak kodu istiyorum. Mümkünse c# tabanlı, opengl ve webgl üzerinden çalışacak bir uygulama.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €520 (Avg Bid)
  €520 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €415 (Avg Bid)
  €415 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €626 (Avg Bid)
  €626 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €709 (Avg Bid)
  €709 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €317 (Avg Bid)
  €317 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. M...ve görselini kapsamaktadır. Benzer içerik projeleri ile devam edilecektir. ÖRNEK METİN: { "id" : 1, "label" : "1", "specific" : { "image" : "", "path" : "", "word" : "AZİZ YILDIRIM", "pool" : "", "hints" : ["iş adamı", "inşaat mühendisi"], "depends" : -1, "imageText" : "Fenerbahçe başkanı" } }, { "id" : 2, "label" : "2", "specific...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €210 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Piyasaya yeni çıkacak olan crypto coin projemiz için X11 algoritmasına uygun MPOS Pool yazılımı kullanılarak pool kurulumu yapılacaktır.

  €475 (Avg Bid)
  €475 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Pazarlama -- 2 Bitti left

  Türkiye piyasına girmek üzere olan seçkin ve yeni bir ürün için alt üye topluyorum. Kayıt ücretsiz. Merkezimiz Bostancı - İstanbul.Lütfen pazarlama kabiliyeti olan ve bu işle gerçekten ilgilenecek olanlar başvursunlar.  Ürün fiyatları biraz yüksek.  Buna bağlı olarak karlılık da gayet güzel. Eş dosttan ziyade çevresinde spa veyahut güzellik merkezlerine ürün satabilecek arkadaşlar bu işten çok büyük paralar kazanabilir.

  €238 - €715
  €238 - €715
  0 teklifler
  Pazarlama Bitti left

  Seçkin ve yeni bir ürün için alt üye topluyorum. Kayıt ü Bostancı - İstanbul.Lütfen pazarlama kabiliyeti olan ve bu işle gerçekten ilgilenecek olanlar başvurşunlar. Ürün fiyatları biraz yüksek.  Buna bağlı olarak karlılık da gayet güzel. Eş dosttan ziyade çevresinde spa veyahut güzellik merkezlerine ürün satabilecek arkadaşlar bu işten çok büyük paralar kazanabilir.

  €583 (Avg Bid)
  €583 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €10 - €10 / hr
  €10 - €10 / hr
  0 teklifler

  I want you to create a 2D graphics design based on my plan.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I want a professional proofreader to correct a file for one day

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  74 teklifler

  Hi, I would like to get a quotation for a customized POS system for a Salon & Spa business. basic features User management staff management including staff sales percentage, image Id , emai, name , sales %, Commission % etc.. -service , sales to be assigned by cahier to respective staff name. -packages sales -sessions sales, (example package of 5 massage sessions, paid in advance and booked on specific daytes) -inventory / stock managment -inventory sales -inventory records -inventory stock level reminder -daily expenses & purchases -staff credit from cashbox (these amounts will be deducted from salary) -customers database (basic information & email address) -email notifications to customers -generate customer barcode (image) and email it for next visit, barcode ca...

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Link of the site that I want to almost same But my must be static not e-commerce Just me posting and deleting things and the user only can register for me to the details for the delivery to their homes.

  €543 (Avg Bid)
  €543 Ortalama Teklif
  107 teklifler
  US IT Recruiter 6 gün left
  ONAYLI

  ...vendor portals * Uploading and updating information into corporate back office application while utilizing our systems to track opportunities and candidates * Participate in weekly meetings, provide feedback and updates on open positions and active candidates * Manage relationships with existing clients by identifying needs and/or issues * Development of strong relationships with your candidate pool of resources * Develop and maintain relationships with local universities and colleges * Perform Salary/Rate Negotiations while meeting Company’s goals * Conduct reference checks as needed Qualifications: * 5+ years of experience as an IT Technical Recruiter * Must have on all US hiring term experience like C2C, C2H, Full Time, 1099, OPT etc. * Must know the various work USA V...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking to learn GMB Instant Verify Method w/o Post Card in USA. Need to be able to verify for any niche instantly. * When apply, put "I've read Everything" to be considered.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  I want a logo 6 gün left

  with Hamel Houde, something different for a real estate broker, special, unic

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  84 teklifler

  I have .ai logo file, need text modification and slight color adjustment. 1) Change "Premium Car Detailing" text to "Centre d'esthétique et lave-auto" 2) Make diamond color pop more (stay light blue, better gradient) 3) Change "Spa" text to white 4) Make "Centre d'esthétique et lave-auto" text white

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  53 teklifler
  Want a web scanner 6 gün left
  ONAYLI

  I want a private website for my business, where we can scan the barcode on items then the shipping label barcode. Then another page where we can paste the shipping label barcode and see what is inside that package. So - Scan a bunch of the barcodes on items - Put items inside package - Scan shipping label - Press submit Then later if I want to check what we sent out I can type the barcode into a search bar and it shows the barcodes of what we put inside of package. If you actually read this put the word pineapple in your proposal

  €198 (Avg Bid)
  €198 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Looking to learn GMB Instant Verify Method w/o Post Card in USA. Need to be able to verify for any niche instantly. * When apply, put "I've read Everything" to be considered.

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Our company provide a line of furniture that is modern oriented and delightful in style.

  €316 (Avg Bid)
  €316 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I want to improve my communication skills so i want a English who provide me right guidence for that. My budget is very low around 2000- 3000 per month setion will be 30minute to 1 hours

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I will like to edit a video for a product I want to sell. I will like this video to have

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  95 teklifler
  Landscape Design 6 gün left

  Landscape design to front and rear of house including Facelift of main entrance gates. 1. Front surrounds the driveway and garden in between driveway. 2. Rear consists of pool and landscape around it. 3. Facelift the front gates. Must use flowers native to South East Asia. Tropical flowers.

  €373 (Avg Bid)
  €373 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hello, I want hire Trainer PHP and Bootstrap. Only 1 guy you need to guide train daily or alternate day basis or weekly basis. Candidate do not know any things just little basic. so primary level training you can provide. You can give time zone IST Indian - in evening or early morning what ever good for you.

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi I uploaded a design, I think this font of title needs change. The name of the title is 医療の扉 I uploaded some fonts that might fit on this one, I think its not just the fonts but the design colour of the fonts are important. Looking forward your entry.

  €14 (Avg Bid)
  €14
  58 girdi
  Trophy icon I want to change this design 29 gün left

  Hi I uploaded a design 3 things to change 1, I think the arrangement of this products should be better. 2, Whole design can be better with the location of each things. 3, Girls clothes colour can be different. Anything to make it better please do. I welcome your entries.

  €14 (Avg Bid)
  €14
  6 girdi

  We are looking for best and logical travel company logo which represent our name of company and goal

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Hi, I Want to create a Google chrome extension which can follow all users on example website from a register user account with admin page where i can approve and disapprove users membership. Thanks

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Trophy icon I want to create a project 6 gün left

  ...11% Repeat Hire Rate Logo | Branding | Website | Brochure | PPT FEATURED REVIEW "ITYPE was so professional in assessing my project and providing me with expert level knowledge on how enhance the quality. I'd work work with ITYPE again." - Starleetah G. Hello! My name is Hitesh. An award-winning agency on Freelancer.com. Top Rated by Preferred Freelancer Team. I can assist you in getting creative and professional graphic design work for your business and company. Our focus is to create the best designs, have timely communication with the employers, and work within deadlines. Our team focuses on providing professional services to countries located in North America, Australia, and Europe. Service List: - Logo and Branding | Stationary Material - Prof...

  €19 (Avg Bid)
  Garantili
  €19
  4 girdi

  I want to set up a crypto bot that checks every 3 seconds the price on DAI token with uniswap and kiber swap with dydx flash loan

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  This project is to develop a fully functional amazon affiliate website. Anyone who have experience in building the affiliate sites can bid. thanks.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I want a online video compressor like other streaming service pv,NF,Zee 5,. Etc and download video from Cloud storage in less size and minimize video quality.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  hello there i like to make my application faster my website is my application is alblash it is available in ios and android

  €2209 (Avg Bid)
  €2209 Ortalama Teklif
  123 teklifler

  i want readymade matka Play App. Only Redymade code developer contact me

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi I am using 3 trading view indicators, published on public forum, I want to merge them all in to 1 and create 1 simple layout . which can help me in learning . 1 is to change Candle color to heikinashi style keeping normal candle patter, Range filter 3. use trend bars or trnd indicator . thats all . I have source code of all the scripts, I have all the settings . just merge 3 of them .

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Cleaning app 6 gün left
  ONAYLI

  General Idea: We are facing an issue here in my country for hourly cleaning, spa and gardening cleaning. And the expanses to bring a housemade it is incredibly expansive. So we need to create an app that can solve the issue and help poor people and new families clean their houses, spas, and gardening. Because some small families here in the country don’t want any stranger to live with them because of expenses and privacy. Solution: User app : The app will offer for the user to choose from the following : 1- The best time for the appointment ( Date) 2- Frequency cleaning daily / Bi-weekly / weekly. 3- Require cleaning materials. 4- He can select cleaning house, spas and gardening. 5- Creat an account. 6- payment 7- User address 8- The user must select how man...

  €1421 (Avg Bid)
  €1421 Ortalama Teklif
  91 teklifler