Want logo electric company işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  229,851 want logo electric company iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Tesla Aksesuarları ve Parçaları satış şirketi olarak Satış Ortağı arıyoruz. Satış Ortağı kendi yöntemleri (instagram, facebook, discord,) veya google her nerede iyi bir şekilde pazarlama yapabilirse uygun olur. Satış ortağına vereceğimiz kod ile satış ortağı kendi satışını yaparsa karşılığında komisyon ödenecektir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hello, , I think this website has a media player problem and I need a friend who can run as many movies, TV shows, music and TV channels as I can find in the world and prepare this media list. I need a person who can activate many features such as monitoring, I am waiting for an answer for more detailed information and study.

  €2243 (Avg Bid)
  €2243 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  For the international research firm, 300 newly graduated research analysts will be recruited to establish and organize networking and inter-company connections. Works will be Home-Office. Salary is $200 + Bonus... Job Type: Full-time

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively and tech-savvy. It may contain parts related to the -3D Printer. -We have no preference for color. -It has a design aspect, let it not consist ...

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  74 girdi

  ...gereken zamanda hazır olup hızlıca cevaplayıp çözümlerini bana gönderme, göndereceğim soruları önceden belirlenecek zaman diliminde detaylıca çözüp anlatıp cevaplamayı içeriyor. Ücret karşılıklı değerlendirilerek belirlenebilir. Yanlış çözüm olmamasını umuyorum. Uzun bir zaman diliminde gerekli olan homeworkler için de yardım isteyebilirim. This project requires to answer my questions about the electric circuit theory lesson thoroughly and detailed by sending the detailed solutions to me in the predetermined required time period. It also requires to answer the very hard 7 questions(2 in some) that i will be sending for the online exams that i will be taking in the said predetermined time period...

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Seçilecek herhangi bir elektronik devre elemanının ısı transferiyle ilgili rapor hazırlanacaktır. Örnek bir rapor paylaşılacaktır. 1- Problemin tanımı 2- Analiz sonucu 3- Model Çizimi 4- Model Ölçüleri ve Sınır Şartları 5- Analizde Kullanılan Modüller 6- Problemin comsol mu...tanımı 2- Analiz sonucu 3- Model Çizimi 4- Model Ölçüleri ve Sınır Şartları 5- Analizde Kullanılan Modüller 6- Problemin comsol multiphysics programı üzerinde gösterilmesi 7- Problemin mesh görünümü 8- Multiphysics Arayüz görüntüsüHesaplamalar vetahmini hesaplamasüresi (5s.) 9- Sıcaklık dağılımı ve açıklama 10- Max-min sıcaklık noktaları ve açıklama 11- İsotermal sıcaklık kont...

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1035 (Avg Bid)
  €1035 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Elektrik Makineleri dersi için 2 tane kısa soru çözülecek 3 fazlı trafolar ve indüksiyon Motor. 2 sorudan 1ini çözseniz de olur ona göre anlaşılır soruları eklemiyorum konuyu bilen varsa daha sonra gönderirim For the Electric Machinery course, 2 short questions will be solved, 3 phase transformers and induction motor. Even if you solve 1 of 2 questions, I wouldn't add clear questions accordingly. If anyone knows the subject, I will send it later.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  44 teklifler
  €1878 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1746 (Avg Bid)
  €1746 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €507 (Avg Bid)
  €507 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €405 (Avg Bid)
  €405 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €610 (Avg Bid)
  €610 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Electric pipe production / Elektrik boru üretimi yapacak firma için logo tasarrımı

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €691 (Avg Bid)
  €691 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €309 (Avg Bid)
  €309 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €204 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €9 - €9 / hr
  €9 - €9 / hr
  0 teklifler

  we have some data in excel file that i want to insert in photoshop but photoshop shows error if any one can solve this please contact us

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Project Title: Integration of Recurring Payment Gateway System in PayFast Project Description: I am looking for a skilled developer who can integrate a recurring payment gateway system in PayFast for my existing website. The project requires the following skills and experience: Preferred Payment Gateway: PayFast Existing Website: Yes Payment Plans: Monthly Ideal Skills and Experience: - Strong knowledge and experience in integrating payment gateway systems, specifically PayFast - Familiarity with recurring payment functionality and implementation - Proficiency in web development languages such as HTML, CSS, and JavaScript - Experience in working with existing websites and integrating new features seamlessly - Attention to detail and ability to ensure a smooth user experience during t...

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am looking for a talented designer to create a logo for my new company in the "Other" industry. I am open to suggestions regarding the specific colors and design elements for the logo. However, I would prefer a logo. Ideal skills and experience for this job include: - Strong graphic design skills - Ability to create visually appealing and unique images - Experience in logo design - Creativity and ability to think outside the box - Good understanding of branding and the ability to capture the essence of a company through a logo.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I am looking for a 3D video for my perfume company. Here are the details of the project: Style of Animation: - Realistic: I want the animation to have a realistic look and feel. Video Content: - Product Information: I would like the video to include detailed information about our perfume products. - No Branding: I do not require any branding elements to be included in the video. Length of Video: - Under 1 minute: The desired length for the 3D video is less than 1 minute. Ideal Skills and Experience: - 3D Animation: The freelancer should have experience in creating realistic 3D animations. - Product Visualization: Knowledge of showcasing product details in a visually appealing manner is preferred. Also i have the product designed on maya software Please provide samples of...

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...am looking for a freelancer who can conduct a strategic and competitive analysis of a publicly traded company in the Food & Beverage industry. Competitor Analysis: - I am open to suggestions for specific competitors to analyze. Analysis Level: - I require a detailed analysis with recommendations. Ideal Skills and Experience: - Strong background in strategic analysis and competitive intelligence - Experience in conducting industry analysis and competitor benchmarking - Excellent communication skills to present findings and recommendations effectively. Please provide examples of previous similar projects you have completed. The tasks to be done, in short: 1. Presentation of the company and the industry it operates in. 2. Strategic analysis: a. Macroeconomic an...

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Logo redesign for existing engineering business Skills and experience required: - Strong graphic design skills - Experience in creating professional logos for established companies Project requirements: - Design a logo for an existing engineering company - Incorporate the client's specific ideas into the design - Use a golden color scheme for the logo Deliverables: - High-resolution logo files in various formats (e.g. PNG, JPEG) - Source files (e.g. PSD, AI) for future edits and modifications

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  65 teklifler

  Website Design for Business/Service Promotion Skills and Experience: - Proficiency in website design and development - Experience in creating visually appealing and user-friendly websites - Knowledge of current design trends and best practices - Ability to understand and incorporate client's branding and messaging into the design - Strong communication skills to collaborate with the client and provide design suggestions Project Description: We are looking for a talented website designer to create a visually appealing and user-friendly website for our business/service promotion. As the main purpose of the website is to promote our business/services, it is important that the design effectively communicates our brand and messaging to the end user. The ideal candidate should have exper...

  €533 (Avg Bid)
  €533 Ortalama Teklif
  92 teklifler

  I need someone who can find freight delivery or logistics companies to send second-hand goods (household items and an e-bike) from Georgia (country) to Germany. Freelancer needs to be based in Georgia, ideally with experience in the shipping and logistics industry. Useful skills: Online Research, International Shipping, Calling Suppliers, Negotiation, Supplier/Service Provider Sourcing. More details: What type of freight are you looking to transport? Second-hand goods (4 boxes, one suitcase, and 1 e-bike) What is the total weight of the goods you're shipping? 100-500 kg Do you have a preferred method of shipping? Probably a mix of land and sea From where? Storage facility in Tbilisi, Georgia To where? Residential address in Germany (14612 Falkensee, Germany)

  €2 - €7 / hr
  Yerel
  €2 - €7 / hr
  0 teklifler

  I am looking for a skilled developer to create a language translation webapp using Python. The webapp should have a beautiful and user-friendly interface, with a serene backdrop. Language Translation: - The webapp should be able to translate text into any language. Deadline: - I have a specific deadline for the completion of the webapp. Design and Features: - I do not have any specific design or feature requirements, but I would like to review progress regularly. Ideal Skills and Experience: - Strong proficiency in Python programming language. - Experience in web development and creating user-friendly interfaces. - Familiarity with language translation APIs or libraries. - Ability to deliver high-quality work within the specified deadline. - Excellent communication skills to provide r...

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I am looking for a freelancer who can create a digital brochure for my website. Format: The brochure should be in image format. Content: I have all the content ready, including text, images, and logos. Intended use: The brochure will be used on my website. Skills and experience required: - Graphic design skills to create visually appealing images for the brochure - Proficiency in image editing software - Experience in designing brochures for websites - Attention to detail to ensure the brochure aligns with the overall branding and design of the website.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Logo design for a new GRC (governance, risk management, and compliance) product company - Looking for a modern and minimalist aesthetic - Client has specific colors in mind - Ideal skills and experience: - Strong portfolio of modern and minimalist logo designs - Experience with branding for new companies - Ability to work with specific color preferences The current logo, and walk-through of the application is included in the attached PDF file. I want the same Green and black/green and white color palette. The correct spelling of the company name is: Tayaqan

  €70 (Avg Bid)
  Garantili
  €70
  214 girdi

  I am looking for a freelancer to help me set up a trading bot on Telegram and explain its functions. This project is for personal use and I have a beginner level of experience with trading bots. The main functionality I require from the bot is automatic buying and selling. I want the bot to be able to buy crypto in the first liquidity sales blocks, particularly for pre-sales. Ideal skills and experience for this job include: - Proficiency in setting up trading bots on Telegram - Knowledge of different trading strategies for crypto - Experience with pre-sales and liquidity sales blocks - Ability to explain the functions of the bot in a clear and understandable manner If you have the skills and experience required, please submit your proposal.

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Project Title: Design a Modern Logo for On Point Landscaping Services Description: I am looking for a talented designer to create a modern logo for my landscaping company. Here are the details: Company Name: - On Point Landscaping Services Logo Style: - The logo should reflect a modern style. Color Preferences: - I am open to suggestions for the color scheme of the logo. Requirements: - The logo should be visually appealing and professional. - It should represent the nature of the landscaping business. - The design should be clean, simple, and easily recognizable. - It should be suitable for both print and digital platforms. Ideal Skills and Experience: - Experience in logo design and branding. - Proficiency in graphic de...

  €32 (Avg Bid)
  Garantili
  €32
  152 girdi

  I need someone who can have multiple web meetings with my client, understand what she need in her ecommerce website and create a good looking mockup for that.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Trophy icon Logo for IT company 6 gün left

  Logo Concept: Zenvo Global Tech is an IT company and we want the logo to be unique and we provide all kinds of IT related services here and make the logo accordingly. Company Name: (Zenvo Global Tech) Color Palette: Deep Blue or Teal: Represents trust, professionalism, and reliability. Electric Green or Lime: Symbolizes innovation, technology, and a global outlook. Typography: Use a sleek and modern font for the company name "Zenvo Global Tech" to convey a sense of cutting-edge technology. Icon/Graphic Element: Incorporate a globe or an abstract representation of a globe to signify the global nature of the company's operations. Integrate circuit lines or tech-related symbols within the globe to highlight the company&...

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  111 girdi