Want logo electric company işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  205,512 want logo electric company iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  For the international research firm, 300 newly graduated research analysts will be recruited to establish and organize networking and inter-company connections. Works will be Home-Office. Salary is $200 + Bonus... Job Type: Full-time

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively and tech-savvy. It may contain parts related to the -3D Printer. -We have no preference for color. -It has a design aspect, let it not consist ...

  €47 (Avg Bid)
  Garantili
  €47
  74 girdi

  ...gereken zamanda hazır olup hızlıca cevaplayıp çözümlerini bana gönderme, göndereceğim soruları önceden belirlenecek zaman diliminde detaylıca çözüp anlatıp cevaplamayı içeriyor. Ücret karşılıklı değerlendirilerek belirlenebilir. Yanlış çözüm olmamasını umuyorum. Uzun bir zaman diliminde gerekli olan homeworkler için de yardım isteyebilirim. This project requires to answer my questions about the electric circuit theory lesson thoroughly and detailed by sending the detailed solutions to me in the predetermined required time period. It also requires to answer the very hard 7 questions(2 in some) that i will be sending for the online exams that i will be taking in the said predetermined time period...

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Seçilecek herhangi bir elektronik devre elemanının ısı transferiyle ilgili rapor hazırlanacaktır. Örnek bir rapor paylaşılacaktır. 1- Problemin tanımı 2- Analiz sonucu 3- Model Çizimi 4- Model Ölçüleri ve Sınır Şartları 5- Analizde Kullanılan Modüller 6- Problemin comsol mu...tanımı 2- Analiz sonucu 3- Model Çizimi 4- Model Ölçüleri ve Sınır Şartları 5- Analizde Kullanılan Modüller 6- Problemin comsol multiphysics programı üzerinde gösterilmesi 7- Problemin mesh görünümü 8- Multiphysics Arayüz görüntüsüHesaplamalar vetahmini hesaplamasüresi (5s.) 9- Sıcaklık dağılımı ve açıklama 10- Max-min sıcaklık noktaları ve açıklama 11- İsotermal sıcaklık kont...

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1055 (Avg Bid)
  €1055 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Elektrik Makineleri dersi için 2 tane kısa soru çözülecek 3 fazlı trafolar ve indüksiyon Motor. 2 sorudan 1ini çözseniz de olur ona göre anlaşılır soruları eklemiyorum konuyu bilen varsa daha sonra gönderirim For the Electric Machinery course, 2 short questions will be solved, 3 phase transformers and induction motor. Even if you solve 1 of 2 questions, I wouldn't add clear questions accordingly. If anyone knows the subject, I will send it later.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  44 teklifler
  €1953 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1781 (Avg Bid)
  €1781 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €517 (Avg Bid)
  €517 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €413 (Avg Bid)
  €413 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €622 (Avg Bid)
  €622 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Electric pipe production / Elektrik boru üretimi yapacak firma için logo tasarrımı

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €704 (Avg Bid)
  €704 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €208 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €9 - €9 / hr
  €9 - €9 / hr
  0 teklifler

  I have a list of 950 company names. You simply need to google the name and put the URL into a spreadsheet. See attached video. See attached spreadsheet (Excel). I timed myself and average about 1 search result per 25 seconds, which is how I came up with the $100 contract price. THESE ARE ALL USA COMPANIES IN CASE YOUR GOOGLE DEFAULTS TO ANOTHER COUNTRY!

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  54 teklifler
  modification of plan 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, I'm looking for someone to draw this house front plan. On the plan should appear: Removal of the small window that is just above the door. Modification concerning all the window shutters: installation of electric rolling shutters and not swinging shutters. Concerning the ground floor window: Modification of the location of the window. Addition of a protection bar. (You can see an example of model on the site: ) Initial plan:

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I want you to show me how to export BULLY 800 photos in webp format from png

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  i'm interested in investing in some cryptocurrencies

  €451 (Avg Bid)
  €451 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Requirements • Minimum of 6 years as UI Developer or Frontend Engineer
 • Minimum of 5 years experience with JavaScript, HTML, CSS/Sass, GraphQL and TypeScript
 • Minimum of 3 years experience with modern Angular (latest versions)
 • Minimum of 1 year experience with Rxjs and NgRx
 Bonus if you have • Proficiency with Git and continuous integration/continuous delivery • Bachelor’s Degree in Computer Science, or equivalent work experience • Experience using Material Design • Experience with Docker, Kubernetes, and micro-service architectures • Knowledge of UI security issues and best practices to prevent vulnerabilities

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Need a logo which should display some design message

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  75 teklifler

  I'm looking for a website development expert who can fix the server 5xx issue. Based on the error I got lots of problems and it's impact on SEO. I also attached Screenshot.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...complete description and answer the last question for consideration. We are a small company with 20+ years of experience. I need a salesperson to help me grow my Digital company that understands our business. Requirements: Speak English with fluency and a second language. Sales experience Understand Digital Marketing, SEO, Website Design, App Development, Graphic Design just for information Clients follow up. Client support. Bitrix24 or any other CRM system Age: 35+ B2B Sales Funnels Email Marketing Contracts Available to be contacted between 6 am to 8 pm Pacific Time Monday to Saturday. (You can work as many hours as you want, just to be available to be contacted on that time). We want clients from the USA, Canada, Great Britain...

  €2840 - €4733
  €2840 - €4733
  0 teklifler

  Need to create a brochure for our company. Text contents are partially done, but has to be completed by the freelancer. Its for a software app development company. You have to design a good brochure with the details about the company, details of its services, and about the projects completed. Design has to be done in adobe illustrator and the output should be given in .pdf and .ai formats.

  €18 - €152
  Özellikli Mühürlü
  €18 - €152
  14 teklifler

  Surveying Company that primarily worked in engineering surveys

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  87 teklifler

  Hello! I am looking to launch my own Jewellery line and looking for a website designer that can help bring my vision to life.

  €226 (Avg Bid)
  €226 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  We are a med Tech Startup und have an idea for our company logo, but need a professional designer, to make it look good. In the Attachment on the left side is a schematic diamond, which should have an Enter arrow like the one on a Keyboard in it. It should look more like a smaragd and should be 3D. Just surprise US with your ideas. Thanks in advance!

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Want make a website and give the notification on my phone number

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  You must possess at least 5 years of experience in Python development. Libraries necessary for the project would be PySerial, numpy, tkinter, Qtpy tensorflow etc. You must be able to work from site (may be not full time), Which is Odhav, Ahmedabad. Good enough knowledge of linux. Embedded knowledge would be a big plus. DO NOT APPLY IF YOU ARE A COMPANY, ONLY INDIVIDUALS OR GROUP OF MAX 2 PEOPLE IS ALLOWED.

  €4257 (Avg Bid)
  €4257 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want backlinks from high domain authorities educational websites to my educational blog.

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I want to hire a WordPress freelance to build a website, the following are the suggested activities: - Install Managed (Shared) WordPress instance on our domain in GoDaddy. - Create Pages and Links that Include the following: >> Products >> Product 1 >> Product 2 >> Product 3 >> Services >> Professional Services >> Training >> Technical Support >> Custom Services >> Events >> Partners >> Contact US - Work with our Graphic Designer to enrich the website with required images and content - Enrich the Website with content provided by different teams. - Prepare Handover documentation for the Website cre...

  €437 (Avg Bid)
  €437 Ortalama Teklif
  115 teklifler

  i wan to make a professional website for a company i want to make all this in python

  €772 (Avg Bid)
  €772 Ortalama Teklif
  31 teklifler