Web designer no mercado de trabalho işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  240,317 web designer no mercado de trabalho iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €915 (Avg Bid)
  €915 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Original custom web interface designers are required to run our office projects.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Zach the Designer, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €222 (Avg Bid)
  €222 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a logo designed. Küçük logo tasarımları için en iyisi

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Bir logo tasarlayın Basit logo tasarımları için en iyisi

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I want 8 form. 1 User registration, 2 user login, 3 profile editing, 4 messaging between users, 5 send notification to the user, 6 car rental registration form and registration, 7 rental car, search, 8 make comments for the rental car, and the stars.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Rad Delphi 10.1 ile Ticari bir uygulamamızda kullanmak üzere TDBGrid içimdeki bilgileri Yazı tipi, Formatı ve hücre renkleri ile birlikte excel'e transfer etmek gerekiyor. Bu konuda source kodu'da verilmek üzere tekliflerinizi bekliyorum. Transferini yapacağım örnek bir grid ektedir.

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  €727 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  YAZAR KASA POS CIHAZI İÇİNDEKİ UYGULAMAYI PC DE ÇALISTIMAK İÇİN GEREKLİ YAZILIM yazarkasa pos taki veri akısını görmek istıyorum

  €831 (Avg Bid)
  €831 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  html5 node js kullanarak yapılan okey oyunun css deyişicek jslerde düzenleme yapılıcak

  €502 (Avg Bid)
  €502 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] içi logo tasarımı

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  Merhabalar. diyet ve pilates alanında hizmet veren merkezimize yeni bir logo tasarımı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar tasarımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Markamız "İstanbul pilates"

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Bebek triko örme modellerinin dosyalarının oluşturulması. Dikim, kumaş detaylarının belirtilmesi

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Venta de mobiliario clínico por internet

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] videodaki oyunu istediğimiz çıkartmalar ve arka planile değişilecek şekilde birebir aynı kalitede yapabilecek arkadaş arıyoruz. Oyun android ve ios olarak 2 platformda yayınlanacak.

  €1332 - €2665
  €1332 - €2665
  0 teklifler

  loga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılır

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  OpenCart sistem üzerinde modül geliştirme işlemleri.

  €379 (Avg Bid)
  €379 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  web designer Bitti left

  Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flaşsız tasarım aracı   Hiçbir aylık ücret, tam entegre   Magento'nun sürümü uyumlu   Yönetici her ürün özel seçeneği için fiyat ayarlayabilirsiniz   Yönetici kütüphanenin sanat oluşturabilirsiniz   Müşteri metin eklemek ve dönüştürebilir   Ajax / HTML5 / CSS3 Bo...

  €27 - €222
  €27 - €222
  0 teklifler

  Yeni bir konsept için yaratıclığına güvenen freelance designer arıyoruz. tam bir kolleksiyon oluşturabilecek, kumaşı iyi bilen ve gerekirse üretimi de takip edebilecek.

  €2948 (Avg Bid)
  €2948 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Codecanyon Stock Manager Advance 2.3 'de teklifler, alımlar, satışlar ve ürünlerde her bir ürünün Euro, USD, TL ve Sterlin olarak 4 para birimi olarak fiyatının belirlenebilmesi ve satış yada teklifte tüm parabirimlerindeki ürünlerin istenilen bir parabiriminde toplam olarak görüntülenebilmesi gerekiyor. NOT:Teklifler ve satışlar bu sist...

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  30 adet SEO uyumlu BLOG sayfalarım için her bir blog sayfasına 15 adet SEO uyumlu ve resimli 450 ile 650 kelime arası makale yazabilen, ve veya Rewrite, english - turkish çeviri yapabilen yazarlar ve tercüman yazarlar arıyorum. Bu fiyat ilk vereceğiniz deneme makalenin fiyatıdır. Makaleyi ana BLOG sayfamda yayınlayacağım. Trafik alırsa diğer makaleler için fiyat verece...

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need Ebay listing HTML template designing please Like this [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  El proyecto es crear una serie de souvenirs turisticos de una pequeña ciudad de México. La marca la quiero nombrar Dolores y Recuerdos.

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  ESTOY CREANDO UNA TIENDA ONLINE PARA VENTA DE JAMÓN CORTADO A MANO, EMBUTIDOS, ACEITES... NECESITO ALGUIEN QUE ESCRIBA CONTENIDO DE CALIDAD EN CUANTO A LOS PRODUCTOS QUE VOY A VENDER EN NUESTRO BLOG, ASÍ COMO PARA LA DESCRIPCIÓN DEL PRODUCTO EN LA TIENDA. TAMBIÉN ESTOY PENSANDO EN LA CREACIÓN DE UN VIDEO EN LA DEHESA (CAMPO), Y EN LA NAVE DONDE CORTAMOS EL JAM&O...

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Sorry for inconvenience. I accidentally clicked "close bidding", so I repost the project. I'm designing a smart mug, and need a 3D desginer to design my mug. The design is not a concept design, and should be able to make the 3D product.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  CRM em PHP 6 gün left

  Somos uma startup e estamos localizados no Bom Retiro - SP. Precisamos de um CRM interno que seja feito em PHP para facilitar na manutenção. Usamos MySQL e iremos precisar de vários tipos de relatórios, portanto este projeto tem tempo indefinido. É preciso que o programador esteja em nosso local físico, pois temos muitas demandas e ajustes à fazer. ...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler
  desarrollo de un sitio web 6 gün left
  ONAYLI

  Busco propuestas de diseño de pagina web "responsive", la cual tiene por objetivo principal recolectar información de los posibles interesados en compra y venta de motos, repuestos, reparación (taller) y accesorios para poderlos contactar, ya que requiero que la venta se haga en un punto físico, la pagina también debe permitir que una persona pueda esco...

  €529 (Avg Bid)
  €529 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Hello. I need a packaging designer to create a die-cut template for an Easel for the back of a life size cutout. It will need to be 60 inches tall and 10 inches width and it must be created the same way the pictures I've attached are. These will be made out of 4mm corrugated plastic and will need to have cut and crease lines. I need this done today.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I'm designing a smart mug, and need a 3D desginer to design my mug. The design is not a concept design, and should be able to make the 3D product.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Estoy necesitando un artista gráfico que pueda crear personajes en 2D y otros elementos gráficos para una App. Imprescindible que hable español, y que tenga portafolio dónde se pueda verificar si tiene el Estilo que estamos buscando. Importante al momento de presentar tu propuesta escribir el resultado de la suma para saber que realmente te tomaste el tiempo de leer y n...

  €377 (Avg Bid)
  €377 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We are looking for a talented Web Designer to create amazing user experiences. The ideal candidate should have an eye for clean and artful web design. They should also have superior user interface design skills.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Wij hebben vorig jaar de webshop [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] laten bouwen maar helaas zitten er te veel fouten in het script van deze wordpress. Wie kan er een website bouwen en heeft een leuk design tassen template om alles over te zetten en is goedkoop.

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Estou sem tempo e preciso de alguém que já conheça sobre as estruturas de um bom tcc para escrever um na área de ciências agrárias, a pesquisa e os dados que serão utilizados já foram coletados, mas preciso do restante da estrutura. É algo simples,mas estou sem tempo para desenvolver. Preciso que seja feito por alguém do Brasil ...

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Looking a a Designer proficient in Adobe Photoshop to alter a cover image for a few webpages.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Hola, trabajo en una agencia de publicidad en Lima, donde estamos interesados en contratar varios freelancers que redacten contenidos de blogs para 3 marcas de la industria tecnológica.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  estoy buscando, un script que pueda dar ordenes automatico cuando cierto precios de forex llega un determinado precio. solo dar clic al alza o la baja.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  Needs coupons created for a dental office flyer

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  no special requirements, just need an excellent resume INTERESTED IN CANDIDATE FROM US/CANADA

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I have lots of small jobs from my clients. I am looking for a dedicated and reliable web developer who is skilled in Javascript, Java, Python and PHP for our long term relationship. Flexible senior and junior developers will be considerable. Don't apply if you are beginner

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Web design in photoshop and css / html Other Graphic design work I will give you PSD or XD files

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I'd like to hire someone who has a deep and hand-on experience to create a fantastic and stylish design and logo for a Shopify store: 1- Provide me with a suggestion of a very attractive Shopify store that is specialized in all Stickers' types. 2- To design a new Logo that will be used in that store and also will be used in the social media channels (For now Facebook and Instagram) 3- T...

  €425 (Avg Bid)
  €425 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Preciso que abra o banco de dados para que eu possa editar seu conteúdo sem a necessidade de fazer pelo sistema, e me mostre o processo para que eu possa inserir dados ou edita-los sempre que necessitar o banco de dados como já diz o título do projeto é em MongoDB, consegui abrir através do Mongo3T porem ao editar os valores o sistema não reconhece talvez ...

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Necesito un presupuesto para el desarrollo total de una aplicación tipo blablacar, incluir el tiempo aproximado que tardaría en hacerlo, incluir el coste mensual para el mantenimiento.

  €841 (Avg Bid)
  €841 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  We have PSD files in place and need them to get converted into HTML5. Designers with latest HTML traits and great experience are requested to bid on the project. I will share the file with selected designers. Happy Bidding!

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  89 teklifler
  Flyer designer 6 gün left

  I’m a small public relations firm which former graphic designer retired so need new talented graphic designer

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  I need some one to help me making logos and merch designes.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Hola, Estamos buscando managers argentinos/as especialistas en Redes Sociales. Se necesita que el freelancer sea capaz de comunicarse en inglés (nivel conversación). Las tareas que se van a realizar son: - Gestionar varias redes sociales (Facebook/Twitter/Instagram), - Crear contenido y posts diarios, - Compartir o difundir posts en distintos grupos de Facebook, - Crear víde...

  €364 (Avg Bid)
  €364 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Deseo eliminar parte de una imagen y clonar parte de la misma I want to eliminate part of an image and clone

  €13 (Avg Bid)
  Garantili
  €13
  11 girdi
  I need a designer asap 6 gün left
  ONAYLI

  I need the attached ad in a quarter page print format (5" x 5.25" 200dpi)

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  38 teklifler