Wikipedia clone website işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  109,738 wikipedia clone website iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  merhaba, ekşisözlük wikipedia benzeri bir forum sitesi yaptırmak istiyorum, bütçek çok kısıtlı, hazır şablonlar üzerinde değişiklik yaparak da yapabilirsiniz, bazı eklemeler çıkarmalar yapmanız gerekecektir. İlgilenirseniz mesaj atar mısınız lütfen.

  €431 (Avg Bid)
  €431 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba innovation, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. We are using getsy platform it is etsy clone. You complated same project, project number is 13005583 .Can you finished for credit card payment or local payment module?

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  (Sadece Türkçe Konuşan Freelancer'lar için) Ekte verdiğim csv dosyasında her satırda bir Wikipedia makalesine link bulunmakta. Sizden istediğim linke tıklayıp makaleye konu olan kişinin doğum ve ölüm yılını bulmanız ve dosyadaki ilgili sütuna yazmanız. Eğer doğum veya ölüm yılı metinde açıkça belirtilmiyorsa ama kişinin 1910'dan önce doğduğu anlaşılıyorsa (mesela 1905'te mezun olduysa) ya da 1935'ten sonra öldüğü anlaşılıyorsa (mesela 1955'te emekli olduysa) ilgili sütunlara "Evet" yazmalısınız. Bu adımı doğum ve ölüm yılı açıkça belirtilen kişiler için yapmanız gerekmiyor.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  (Sadece Türkçe Konuşan Freelancer'lar için) Ekte verdiğim csv dosyasında her satırda bir Wikipedia makalesine link bulunmakta. Sizden istediğim linke tıklayıp makaleye konu olan kişinin doğum ve ölüm yılını bulmanız ve dosyadaki ilgili sütuna yazmanız. Eğer doğum veya ölüm yılı metinde açıkça belirtilmiyorsa ama kişinin 1910'dan önce doğduğu anlaşılıyorsa (mesela 1905'te mezun olduysa) ya da 1935'ten sonra öldüğü anlaşılıyorsa (mesela 1955'te emekli olduysa) ilgili sütunlara "Evet" yazmalısınız. Bu adımı doğum ve ölüm yılı açıkça belirtilen kişiler için yapmanız gerekmiyor.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Seyit Bey merhaba. Sıfırdan yazdılacak (iOS/Android) uygulama yatırımı öncesi penetrasyon deneyi için Tinder Clone android bir app'in derlenerek yerelleştirmesi işi için bağlantıya geçiyorum. İlgilenmeniz ve proje fiyatlamasında mutabık kaldığımızda, aşağıdaki proje kapatma hedeflerini gerçekleştirmek istiyoruz. 1. adresindeki Tinder Clone'un yerelleştirme ile isim, logo, Türkçeleştirmesinin yapılması. 2. Bir çeyrek dönem ücretsiz olacak uygulamanın cüzzi fiyatlama ile (1-3 TL/ ay) uygulama içi satın alma seçeneği ile ücretli hale getirilmesi. (opsiyon) 3. Sadece Facebook opt-in ile kayıt kurgulu üyelik, erkek ve kadın üyelerinin diğer cinsiyeti görüntülemes...

  €209 (Avg Bid)
  €209 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Android Uygulaması Bunun tasarlanmasına ve kurulmasına ihtiyacım var Happn clone

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I will accept proposals only from native or native-like speakers of Turkish. Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Yasama yili baslangic ve bitis ayni d...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Onemli not: Turkce karakterlerin dogru kopyalandigina emin olun.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  43things turkce clone yapılscak bunun ıcın ıngılızceyı de yapmak gerek

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello, We are looking for a software company for a few periods associated with our projects we want to implement. Share additional logic on the website and we hope to make a site with all functions. my sample site It will have the same content as this site It will have a modern design the site will have three business 1) to publish and to sell products 2) additional modules to be placed; Fast offer retrieval module; Users can receive Proposals from all manufacturers quickly select the products that are required on the system 3) additional modules to be placed; Budgeting module; users will determin to the budget. Choose products that are in need. System users will suggest products within the budget. users will be able to reserve them the products. System

  €1252 (Avg Bid)
  €1252 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Php emlak ilan Portalı Üyelik Sistemi Doping Sistemi Mağaza sayfası Proje Vitrini Haber Modülü Sadece Emlak kategorisi' olacaktır yada hurriyetemlak clone gibi görsel farklı olabilir

  €1437 (Avg Bid)
  €1437 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Pinterest clone'u arıyorum bunun gibi

  €2004 (Avg Bid)
  €2004 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Video Botum Bitti left

  Belirlediğim sitelerden video çekmek için bot yazdırılacaktır film botu eğer ilginizi çekiyorsa fiyatıınızı bildirirseniz sevinirim ornegin category video all clone yapicak

  €1046 (Avg Bid)
  €1046 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, Bir wikipedia sayfamızın güncellenmesini istiyoruz. İçerikler hazır olup, vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılıp, örnek sayfalara göre düzenlenmesi gerekiyor acil olarak.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Cs-Cart sanal mağaza scripti için; 1- dış tedarikçilerden (hangi tedarikçi olursa olsun xml urlsi ve şifresi girilince import edebilecek) ürün çekecek, siteye ürünü clone mantığında atıp sonra toplu belirlenecek kategori, fiyat vb ayarlamalar yapıldıktan sonra ekleyecek. 2-Otomatik tetikleyiciler ile gün içerisinde belirli saatlerde xml sağlayıcıları kontrol edip stok fiyat güncellemesi yapılabilecek 3- Filtreleme opsiyonlarıyla ürünler yada kategoriler bazlı %yüzdelik yada belirlenen bedel artışı fiyat artışları sağlayabilecek. 4- akıllı ve karmaşık olmayan bir arayüze sahip 5- AÇIK KAYNAK KOD TESLİM EDECEK Bir profesyonel arkadaş arıyoruz. Beklentimiz işini başarıyla teslim ...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  un php ile yapılmış versiyonunu istiyorum. videoları youtube embed şekilde çekilecek şekilde olması lazım. facebook login, youtube embed video , upload video.

  €1096 (Avg Bid)
  €1096 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  dhgate . com sitesinin klo nuna ihtiyacım var. fiyat, süre, revizyon adedi şeklinde teklif veriniz... i need a clo ne website for dhgate . com price, time and revisions pls?

  €195 (Avg Bid)
  €195 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hola Juan Manuel G., vi tu perfil y me gustaría ofrecerte mi proyecto. Podemos conversar por chat acerca de los detalles.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fundacion Nutriendo is a non-profit organization based in San Luis Potosi, Mexico that focuses on the issue of food instability and malnutrition in children. We are currently serving 4,200 children in 66 communities surrounding the capital city of San Luis Potosi.

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  I want a multi vendor app like Urban company or housejoy. All the features of urbancompany app must be present in the app. Also along with it we need a simple website.

  €1799 (Avg Bid)
  €1799 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Soy la fundadora de un despacho de abogados y necesito tener presencia en Wikipedia, quien crea que puede ayudarme que me escriba.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  I need a Wikipedia publisher to publish my Bio

  €35 / hr (Avg Bid)
  €35 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Please see attached for complete requirements. Grateful if you can quote a price and time for the job.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Wikipedia page 6 gün left

  I need a Wikipedia page Just 500 words long Lower bid wins Share you samples of already produced Wikipedia pages please

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I need a simple Wikipedia page created and submitted.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Veterans only if you're not having a big experience in the field, kindly dont waste time required to make a similar website and it's functionalities

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  36 teklifler
  Clone of Agencyanalytics 5 gün left
  ONAYLI

  We are looking at a readymade system like Agency Analytics. If you have build a system like that before, and wuld like to offer it to me, Please send a list of function, and the cost. We're not looking to developer it, but only install and configure it. Is a big plus if there is already a API connected to it. Please send your price.

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I need a web developer with tolls and skills to develop a vibrant user generated content website; a Wikipedia type website where users will contribute content on a disappearing language and it's different dialects. Besides text, the web will also contain short audios and thumbnail photos of some of the items. The site will be open to every interested reader but contributors will have to do a one step login, with a provision for subject experts and editors.

  €544 (Avg Bid)
  €544 Ortalama Teklif
  41 teklifler
  Wikipedia page 5 gün left
  ONAYLI

  I need a Wikipedia page Just 500 words long Lower bid wins Share you samples of already produced Wikipedia pages please

  €10 - €31
  Mühürlü
  €10 - €31
  18 teklifler

  Hi Muhammad Ashar A., can you help me create and publish my first business company wikipedia page in english ? Thank you

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Talia R., can you help me create and publish my first business company wikipedia page in english ? Thank you

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Juan Manuel G., can you help me create and publish my first business company wikipedia page in english ? Thank you

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Mughees Qadir C., Can you help me create and publish my first business company page on wikipedia in english ? Thank you

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Sidra I., Can you help me create and publish my first business company page on wikipedia in english language ? Thank you

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Sumaya A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. I hope you can help me post and publish my first company business wikipedia page

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Kabir H., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. I would like to create my first wikipedia company business page please :) i hope you can help me

  €209 (Avg Bid)
  €209 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Fouzia M., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. I would like to create a page for my company on wikipedia , i hope you can help

  €209 (Avg Bid)
  €209 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Make Exact UI design of a given web app in html bootstrap format.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hello! I looking for someone with experience to write a Wikipedia article for my company

  €434 (Avg Bid)
  €434 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  Require an Article on a famous kid on Wikipedia.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Need Wikipedia, preferably with indexes, downloaded and installed on an older cell phone for use outside of service ranges as a reference tool. Content should be printable from the device. Device would be dedicated solely to this purpose.

  €10 - €31
  €10 - €31
  0 teklifler

  Veterans only if you're not having a big experience in the field, kindly dont waste time required to make a similar website and it's functionalities

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Must be accepted and maintained on Wikipedia.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  We need to creat a Wikipedia page for a business man and entrepreneur

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Veterans only if you're not having a big experience in the field, kindly dont waste time required to make a similar website and it's functionalities

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Mangia NYC - restaurant and catering company located in New York. We need to submit our article to Wikipedia. We have a history of our company at our website and also some articles throughout the internet. The article is already written! We are not looking for a copywriter, we are looking for a professional Wikipedia editor. We need only Wikipedia professional with a real portfolio.

  €496 (Avg Bid)
  €496 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  Wikipedia Page Bitti left

  I need a Wikipedia artist page written.

  €246 (Avg Bid)
  Acil
  €246 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Hi Ivan, I noticed you bid for a similar project. We are also looking to create a writesonic clone. It does not have to be in , we can host it in our own server, whatever is easier. I know it may be difficult to estimate. But do you think you could provide an estimate cost of completing this project? The budget is just a placeholder so that I can initiate the chat. Please do not accept the project before discussing it first and we both agree.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  writesonic clone 5 gün left

  Hi Koki-san, I noticed you bid for a similar project. We are also looking to create a writesonic clone. It does not have to be in , we can host it in our own server. I know it may be difficult to estimate. But do you think you could provide an estimate cost of completing this project? The budget is just a placeholder so that I can initiate the chat. Please do not accept the project before discussing it first and we both agree.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler