Wordpress website creator content işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  214,062 wordpress website creator content iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €256 (Avg Bid)
  €256 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €256 (Avg Bid)
  €256 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €251 (Avg Bid)
  €251 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba bir projem var. Görüntü açıp görüntü üzerinden koordinat okuyup okuduğu x, y değerlerini matematiksel modeller kullanarak dönüştürecek ya da hesaplama yapacak. Yaptığı kodları online anlatacak. Orta düzey yazılım ama geliştiriliyor. demosu c şarp dilinde ve dönüşüm yapılması gerekiyor. Matlab bilse iyi olur ama olmasa da olur.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Sİstemimize TNT FEDEX,UPS,USPS firmalarının API entegrasyonlarının yapılması gerekmektedir. Gönderi takibi ve gönderi oluşturma apilerinin bağlanmasına ihtiyacımız vardır. Sadecec API çalıştırma sayfalarının hazırlanması entegrasyonlar tarafımızdan yapılacaktır. POSTların çalışmasını sağlamanız dçnüşlerindeki bilgilerin aktarım kayıt ve diğer aşamaları tarafımızdan yapılacaktır. Teşekkürler.

  €224 (Avg Bid)
  €224 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €266 - €797
  €266 - €797
  0 teklifler

  İnstagram üzerinde hesap açıçak bir yazılım. Python c# php vb. dilin bir önemi yok request üzerinden hesap açıçak mail doğrulamasız örnek önceden hazırlanmış bir proje alta koyucağım şuanda bu projeyi geliştirip çalışanlar var. Bende hep chanell attı. Chanell atmadan hesap açabilcek bir yazılım istiyorum. Proxy özelliği olucak. Kendi proxy mi üretiyorum. Boş hesaplar açması yeterli

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Instagram hashtag üzerinde nitel ve nicel bir araştırma yapmak istiyorum. İstediğim veri: bir instagram hastag adresinden 1. Download all posts under a hashtag #............... 2. I need the following data set for each posts; - Post - Type of post (Foto, video) - Caption - Creator/user name, - Like number, - Date, - Hashtag number and list, - Share number - Comments İlginiz için teşekkürler .

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €521 (Avg Bid)
  €521 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Voucher Creator yapımı entegrasyonu

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Voucher Creator yapımı entegrasyonu

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €3780 (Avg Bid)
  €3780 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk freelancer...

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for experienced and expert training materials content writer who can write and training manuscript. We’re interested to hire Native English writer from USA, UK, Canada, New Zealand and Australia. Do not place bid if you’re non native English Speaker. Rate will be negotiable after discussion. And we’ll share project details to the right candidate only. Happy Bidding. Thank you!

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Looking for experienced and expert website content writer who can write content for our web pages and handle our other writing tasks ongoing basis. We’re interested to hire Native English writer from USA, UK, Canada, New Zealand and Australia. Do not place bid if you’re non native English Speaker. Rate will be negotiable after discussion. And we’ll share project details to the right candidate only. Happy Bidding. Thank you!

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler
  €11 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler
  Article writing 6 gün left
  ONAYLI

  I want a content creator who can write 5 articles for me.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We are looking for experienced content writers who can write Articles and Abstracts for websites.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Hi guys, my name is Alex. I'm a founder of MLStack.Cafe. is the biggest hand-picked collection of Machine Learning, AI, Data Science & Python Interview Questions and Answers. For the last 3 years, we've grown from 0 to 140k monthly visitors and have happy customers in around 100 countries. MLSC mission is simple - to help Data Scientists, ML Devs and Dat Analysts to never fail their ML and DS interview again. Right now we're looking for a person who would like to join our team to find, refine, check and curate machine learning ad data science interview questions for a variety of topics including Big Data, Regression, Tensorflow, Pandas, Clustering (K Means and other), Anomaly Detection, R, Python, Neural Networks, Data Mining... you name it! Working for MLSC is a ...

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hello, I require professional content for the service pages of an IT business website. The writer must have excellent written English skills and grammar usage. The content needs to be optimized based on keywords

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Hello, I require professional content for the service pages of an IT business website. The writer must have excellent written English skills and grammar usage. The content needs to be optimized based on keywords and must be 100% plagiarism-free. There are around 6 service pages, each page requiring an average of 700-800 words. I am only looking for highly experienced professionals. Please share your portfolio along with your proposal. Please mention "I am ready to work" in the first line of your proposal. Preference will be given to Indian writers, but all proposals are welcomed. Any generic or copy-paste proposals will be straight away rejected. Looking forward to your proposals.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I need a content writer that can translate from Turkish and Portuguese to English.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I want you to use - - - - - MongoDB database or aws I want to create full fledged website where users can create surveys and users can take surveys USE MERN STACK

  €326 (Avg Bid)
  €326 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I want to validate the PR Article and share the feedback and modify the content accordingly.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Write A Different Or Unique Content And Decorate it.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Looking for candidates for typing mathematics and physics content for JEE aspirants. Need experience in math equations typing. Immediate joining. Work from home.

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  App marketing content 6 gün left
  ONAYLI

  I would like 20 social media posters for my car service app Download the app on google or iOS to check it out, Drop Car Oman

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I want to validate the PR Article and share the feedback and modify the content accordingly.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi, You are required to write a secure code in Codeigniter that will fetch and display the following information on my website: 1. Instagram posts (With Load More button) 2. Facebook Page Posts (With Load More button) 3. Google My business Posts 4. Google Reviews NOTE: Bid Only if you can start right now, do the work within specified budget

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Require a Complex Website 6 gün left
  ONAYLI

  I require a complex website with multiple pages, sign up, log in, profile for each person and companies, ability to tender for a job (similar to Freelancer.com), an inbox system for communication between the 2 parties, or the ability to directly approach and engage a person. Want the people to have a rating system available after the job is done. Browsing capabilities for each person or each tender/job. Payment structure. I have the domain name secured via GoDaddy but am not familiar with how to put this all together, what is required from the back end. I do need clean coding and I want the ability to go in and change wording once I have a content creator engaged. I will need your help to tell me what you get started. I have a logo that has been developed.

  €1892 - €3153
  Özellikli Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €1892 - €3153
  65 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  Hi we need a content writer for this website www.myfeeling.in. Content should be based on tourism facts and 100% unique.

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Content writer and Editor for my multiple website for long term

  €345 (Avg Bid)
  €345 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  I need a dropshiping store manager and creator

  €546 (Avg Bid)
  €546 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  I have about 35 posts, they are tiny, some are only 2 lines, each post has a small “table” on it. I need someone familiar with Elementor to edit each one as I have the first 2, including in responsive mode.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need someone to transfer memberships starting now. This is a data entry job.

  €9 - €26
  Mühürlü
  €9 - €26
  9 teklifler

  Looking for someone to make flyers for social media my logo is attached

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  60 teklifler
  SEO CONTENT 6 gün left
  ONAYLI

  I have a page that I need written for asphalt roofing to drive SEO. I have done all of the research The heading and subheadings will need to be formatted as described as this is also component for SEO. I provided the keywords, and supporting words. I listed the top 10 competitors with recommendations for good SEO content. Let us know if you have any questions!

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  76 teklifler

  I need someone to transfer 93 active RCP Memberships to WooCommerce Subscriptions. Must transfer the correct start and end dates.

  €26 - €221
  Mühürlü
  €26 - €221
  33 teklifler

  i need python script creator editor

  €44 / hr (Avg Bid)
  €44 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Im looking for someone to design an advert/banner, which is to be displayed in portrait orientation. Ideally, I want 3 or 4 different variations of this advert that will be displayed ...want 3 or 4 different variations of this advert that will be displayed on a 55" portrait orientation TV. We are a property management vacation rental company. We are looking to find new customers who will let us manage and rent out their vacation home to people staying in the Disney World area in Florida. If possible, we would like the 3 or 4 adverts/slides to have some dynamic graphic/background/content to catch the potential customers' eyes. Please see some very basic examples I made. Hopefully, you can create something more eye catching and effective at converting potential customers in ...

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  54 teklifler