Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 workday core hr iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...a proficient .NET Core & Vue.js developer to undertake several tasks and help me in developing an exemplary web application that will be adopted for basic usage involving ASP.NET Core Web Api & Vue.js. Key Responsibilities Include: - Domain Driven Design (project must be seperated by related Class Lib) - Developing the backend of the web application using .NET Core & Web Api - Frontend development using Vue.js - Efficient integration of APIs throughout the application - In - there are various historical data as formatted csv. I want import Historical Trades to PostgreSQL database, Daily spot and USDM CSV files can be downloaded. I want Vue.JS front end page for upload these downloaded csv files. Backend should be asp.net Core Web api. S...

  €217 (Avg Bid)
  €217 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Ön Muhasebe Yazılımı Back-End .net core Front-Ent React Cari ,kasa banka işlemlerinin takip edileceği e-fatura & e-irsaliye gönderme alma fonksiyonlarının olduğu Ön muhasebe yazılımı. Proje bağlığı bu şekilde detaylar ayrıca konuşulur.

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Word, Excell, Pdf formatındaki belgelerimi yönetebileceğim ve paylaşabileceğim, kayıt olacak üyelerin de bilgi, belge paylaşıp yorum yapabileceği, kayıtlı danışmanlardan danışmanlık hizmeti alınabileceği bir yazılım geliştirilmesini istiyorum. ,Mevcutta .NET Core 6.0 ile başlamış, yarım kalmış bir proje var.

  €1018 (Avg Bid)
  €1018 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  merhaba cimri va akakce sitesi gibi bir Yazılım programlama istiyorum programlama dili = .NET Core ya Node.js Örneklem

  €2422 (Avg Bid)
  €2422 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Dönüşüm projesinde çalışmak üzere 4-5 ay boyunca React.js ile önyüz geliştriecek yazılımcılara ihtiyacım var. Backend kısmı .NEt Core ile yazılmıştır. BE API lerini FE kısmına bağlayacak React.js ile geliştierme yapacak mnimum 4 sene tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. CV nizi paylaşmanızı rica ederim. Aylık fixed price şeklinde anlaşma yapılacaktır.

  €2016 (Avg Bid)
  €2016 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bir otelin rezarvayon ve müşteri yönetimini yöneteceğimiz bir yazılım istiyoruz. 1. Oda yönetimi * Oda Ekleme, Oda Özellikleri, Fiyat, Düzenle, Sil * Temizlik yönetimi 2. Müşteri Yönetimi * VIP, Kara Liste, Normal 3. Ödeme Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmay...Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmayan odalar, Toplam Ödeme, küşük çaplı bir muhasebe programı gibi olmalı 4 Fatura oluşturma ve e-fatura entegrasyonu (finansbank efatura sistemi ile entegre edilecek) 5. bu program ile igili unutulmuş veya yazılmamış ve proje ilerleyişinde ortaya çıkabilecek diğer özellikler. Not: Program kodları ile birlikte teslim edilecektir. Veritabanı postgresql olacak, .net core ile yazılm...

  €349 (Avg Bid)
  €349 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Proje içerisinde ● Mng Kargo ● Aras Kargo ● Sürat Kargo ● Yurt içi Kargo ● PTT Kargo Entegrasyonları bulunacaktır. Temelde 2 tane servis istiyoruz. Bu servisler aşağıdaki gibidir, 1. Siparişin Kargo Sistemine Girilmesi 2. Kargo durum bilgisinin ilgili entegrasyondan getirilmesi Projede tüm kargo entegrasyonlarının tek bir servis haline getirilmesi gerekiyor. Projemiz .Net Core API şeklinde geliştirilmesini istiyoruz. Detayları Dosya olarak yüklüyorum. İndirip, inceleyebilirsiniz.

  €444 (Avg Bid)
  €444 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  e-ticaret web ...verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen tekli...

  €747 (Avg Bid)
  €747 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ParamPos Api Bitti left

  Web sitesine Sanalpos eklenicek ASP.NET Core ile yapılması şart

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  .Net Core ve Angular altyapısıyla kodlanan bir projemizde katkı sağlayacak, ilgili teknolojilerde tecrbesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Havayollarına ait xml, api entegrasyonları yaptırılacaktır.

  €967 (Avg Bid)
  €967 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  admin panel Bitti left

  Selamlar; Aşağıda vermiş olduğum linkdeki angular temayı satın alacağım. Bu temayla tamamen uyumlu bir .net core 5 backhand istiyorum. Bu temanın tüm adımlarını entegre edecek birini arıyorum.

  €187 (Avg Bid)
  €187 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İyi günler.. Suudi Arabistan Krallığı'nda bir güzellik kliniğim ç ekimi konusunda uzmanlaşmış doktor ve hemşireleri işe almak ıca saç ekimi alanında en az on yıllık deneyime sahip bir personel yöneticisi atamak istiyorum. , Suudi Arabistan Krallığı'nda bizimle çalışmak iç hizmet edenlere, işe aldığımız her başvuru sahibi için 250 USD nakit verilecek ve daha nitelikli ve deneyimli bir başvuru sahibi işe alındığında değer artacaktır. dikkatle uygulayınız. Ve mümkünse İngilizce cevap verin. hi all .. I have a beauty clinic in the Kingdom of Saudi Arabia. I want to hire doctors and nurses specialized in hair transplantation. I also want to appoint a staff manager who has at least 10 years of experience in the field of hair ...

  €590 (Avg Bid)
  €590 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  online messaging system. Postgress sql should be used as database. Backhand should be written with .net core 5. front end must be at least angular 10. singular should be used. For messages sent to the ofline user, it should be kept on the rappit mq and the relevant person should be able to see the messages when online A simple messaging system. one-to-one messages should be sent, and pictures and audio files should not be sent. message can be shared. it should be like whatsapp web app as full example. All conversations sent documents should be recorded in the database.

  €28 - €234
  €28 - €234
  0 teklifler

  Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye b...portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual St...

  €1877 (Avg Bid)
  €1877 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  C# ile Devexpress XtraReports kütüphanesi kullanılarak MVC 5.0, .Net Core 3.1 projemiz içerisinde, raporların yetkili kullanıcılar tarafından, çalışma zamanlı olarak web platformunda, dizayn edilip kaydedilebilmesini istiyoruz. Kaydedilen raporların yine aynı projemiz içerisinde yetki dahilinde, web platformunda kullanıma açılmasını istiyoruz. Restful (JSON) ve doğrudan veri tabanı (SQL) kullanımı olmak üzere iki veri kaynağı ile rapor dizaynlarının ve ön izlemelerinin yapılabilmesi gerekmektedir.

  €584 (Avg Bid)
  €584 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Logo object dll ile entegrasyon sağlanması. Proje .Net Core ile servis tabanlı hazırlanmalıdır. Beklenen entegrasyonlardan bazıları: Alış ve Satış faturaları, Cari kayıt ve hareketleri, Çek hareketleri, Ödeme planlaması vb. gibi kayıtların karşılıklı olarak işlenmesi beklenmektedir.

  €456 (Avg Bid)
  €456 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir marketplace projesi için 3 ay max olacak şekilde desteğe ihtiyacım vardır. Ekipte iş analisti proje yöneticisi teknik müdür ve 2 yazılımcı arkadaş vardır. Fakat bu yazılımcı arkadaşların mesaileri oldukça yoğun olduğu için bu projeye adapte olacak öncelikli işinin burası olduğunu düşünerek projeye adapte olabilecek arkadaş aramaktayım. Projenin detayı ise alıcı ve satıcıların buluştuğu ayrıca toplu alıverişlerin de yapıldığı bir platform olacaktır.

  €4685 - €9371
  €4685 - €9371
  0 teklifler

  .Net Core ile hazırlanmış çok katmanlı bir web projesi için test katmanı hazırlatmak istiyoruz. Bu konuda bizlere hizmet verebilecek arkadaşlar varsa dönüşlerini bekliyoruz.

  €242 - €727
  €242 - €727
  0 teklifler

  Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin kullanıcı sayfaları ve admin paneli kısımlarında .net core ile kodlama yapabilcek full time freelancer destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. Ayrıca gelen arkadaşla uzun vadeli çalışma düşüncemiz bulunmaktadır sistemi canlıya aldıgımızda bug vs işlemleri için destek talebimiz olcuak. İlgilenen arkadaşlar full time freelancer olması tercih sebebidir.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  alışveriş sitesi istiyorum kullanıcı panelli asp.net core mvc 5 mimarisinde olmasını istiyorum.

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin içerik sayfaları kısımlarında mvc ile kodlama yapabilcek full time destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. projenin front end kısmı ve veritabanı kısmı yapılmış sadece dinamikleştirme işi kalmıştır sadece adece fonsiyonları bağlanıp çalıştırılması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlardan ricam full time olarak ilgilene bilcek veya günde 7 8 saat zaman ayırabilcek arkadaşlar öncelikli olucaktır tahmini projenin 30 saatlik bir işi bulunmaktadır.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size asp.net mvc veya core mimarisi c# yazılım dili kullanarak güzel bir web sitesi hazırlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. -------------------- Proje İçeriği : Yapacağım projede hem normal blog sitesi hem de admin paneli yera alacaktır dilediğiniz gibi admin, kategori, makale veya yazı şeklinde dilediğinizi bu panel üzerinden editör yardımı ile kolay bir şekilde ekleme yapacaksınız. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Domain ve Hosting size aittir.

  €261 (Avg Bid)
  €261 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Herkese merhabalar. Hali hazırda yayına alımak üzere olan bir site için son revizelerin yapılması lazım. Front End tarafını ben kodladım. Backend tarafını da arkadaş kodladı. Ancak özel işlerinin yogunlugu dolayısıyla son revizelere bakamayacağını söyleyerek projeden ayrıldı. Site cloud sunucuda barınıyor. Digitalocen da barınıyor. Database olarak mysql kullanıldı. Server linux server.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Web Tabanlı ERP Yazılımı tasarlatılacaktır. Stok, Cari, Çek-Senet, CRM, Barkod, HR ve diğer ürünler istemekte. Fiyat temsilidir, esnek olunabilir. Yalnızca Türk Freelancerlar kabul edilecektir.

  €1062 (Avg Bid)
  €1062 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  asp üzerine deneyimli web sitesi yapabilecek birini arıyorum

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Eticaret sitesi benzeri bir web projemiz için .net veya .net core yazılımcı arıyoruz.

  €513 (Avg Bid)
  €513 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...ve üzeri, Yol masrafı olmaması için sadece yakınında bulunan şirketleri ziyaret edecek, Aylık ortalama hedefleri tutarsa Ocak 2017'de bünyemizde görev alıp ekibini kuracak ekip arkadaşları aramaktayız. Hedefler gerçekçi ve makul verilecek olup adayın fikri de alınacaktır. İstanbul dışında olan adaylar ile görüşmeler Skype ile yapılacaktır. Bilgi Türkiye İnsan Kaynaklarını yenilemek amacı ile ASC HR Network'ü kurduk. Güçlü altyapımız ile sektöre yeni adım atmış bulunuyoruz. Eğitim Danışmanlık ve Seçme/Yerleştirme sektörünün klasikleşmiş yapısı ve dinamikleri dışında metodolojiler kullanarak fark yaratmak için çaba gösteriyoruz. Kalite'nin fiyat i...

  €520 (Avg Bid)
  €520 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Magentoya .xml verisi aktariyoruz. Ancak kendisi cok mesgul oldugu icin yanimiza gelip Magento sitemizde istedigimiz degisiklikleri yapamiyor. Acaba siz bize yardimci olabilir misiniz? Istediklerimiz sunlar: 1- Mevcut Magento'daki sistemik problemler cozulecek (mesela "Catalog URL rewrites" takildi indexleme yapmiyor) 2- Web-sitesinde bizim istedigimiz degisikliklerin yapilmasi lazim. Bunun icin core php dosyalarinda degisiklikler yapilmasi gerekecek. (mesela mega-menu'deki bosluklar kisalacak, mega menulere resim eklenecek, ana sayfada altta cikan urunlerin bosluklari farkli farkli bunlar tek buruklukte olacak, vs) 3- Siparis asamalarinda degisiklikler yapilacak. 4- SEO guclendirilevek, vb... Yani aslinda site ile alakali yapilacak cok is var. Kac saat sur...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Standart araç takip core yazılımı. Canbus yok. Koordinat bilgileri,hız bilgisi ve kontak on/off bilgilerinin olması yeterli. Ekte araç takip cihazının resmi var. Projeyi yapacak developer a ulaştırılacaktır. NXP LPC1759FBD80,551 32 Bit Microcontroller

  €590 (Avg Bid)
  €590 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnsan Kaynakları Yönetimi, Performans Yönetim Sistemi, Kariyer Planlama, Stratejik İK Yönetimi, Organizasyonel Gelişim, Eğiticinin Eğitimi, İşe Alım Mülakat Teknikleri v.b. soft HR fonksiyonlarında eğitim verebilecek deneyimli eğitmenler ile düzenleyeceğimiz eğitimlerde birlikte çalışmak istiyoruz.

  €49 / hr (Avg Bid)
  €49 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am in need of mechanical engineers with strong report writing skills. The core of this project involves designing on Solidworks and the production of detailed technical reports. Key requirements include: - Extensive mechanical engineering knowledge (Designing on Solidworks) - Exceptional report writing capabilities Ideal candidates should be able to seamlessly combine their engineering expertise with exceptional written communication skills. Please share your previous work and experiences when you apply.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...skilled React Material developer to craft a custom treeview component for my project. This component is integral to displaying hierarchical data, allowing user interaction with nodes, and having a custom aesthetic. Key requirements: - Allowing users to interact with the tree nodes - Displaying hierarchical data effectively - Customizing look and feel according to the pre-prepared design/mockup Core functionalities: - The treeview needs to handle dynamic data, meaning the data, and in turn, the displayed hierarchy will constantly evolve Ideal candidate skills: - Strong experience with React Material work - Proven expertise in creating dynamic data-handling components - Ability to implement a ready design/mockup Help me build this reactive component and improve user interaction...

  €187 (Avg Bid)
  Garantili
  €187
  1 girdi

  We urgently require dependable freelancers for an undefined project. Although the project type and main objectives haven't been specified yet, we encourage enthusiastic freelancers looking for dynamic opportunities to apply. Core basics may involve: - Web Development - Graphic Design - Mobile App Development Though the project is yet to be further defined, having skills and experience in these areas would be a strong advantage. When applying, while we can't direct you on specific information to include, traditionally comprehensive applications include details like: - Past work - Experience - Detailed project proposals Without these details, we still welcome your proposals and are interested in hearing about how you can contribute. Apply now for diverse experience!

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I'm seeking a talented game designer to create an appealing and challenging Photoshop game aimed primarily for advanced users. The core objective of this game is to teach advanced photo editing skills, and thus further encouraging creativity, whilst also serving as an enjoyable pastime activity. The game should: - Mainly focus on color correction features in Photoshop. - Be engaging and fun to play, yet challenging enough to refine and bolster the player's skills. A successful candidate would ideally: - Have previous experience in game development, particularly educational games. - Possess comprehensive knowledge of Photoshop, especially around color correction aspects. - Understand the nuances of teaching complex concepts through game mechanics.

  €363 (Avg Bid)
  €363 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I require a well-versed writer to pen down four articles centered on the subject of Artificial Intelligence (AI), with each article comprising of 750 words. • Subject Matter: The core theme to be detailed in each article is Artificial Intelligence. Interesting perspectives, current events, or prominent advancements in the sector can serve as inspiration for the content. • Target Audience: The articles are intended for the general public, thus the tone, language, and complexity need to be adjusted to cater to a broad reader base with diverse knowledge levels on the topic of AI. Ideal skills for the job include advanced knowledge in AI, proficiency in French language, a demonstrated ability to simplify complex topics, and strong writing skills. Previous experience writin...

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...script in PHP + MySQL that allows Customers to subscribe (via Paypal) and somehow stores the transaction into a MySQL table - and somehow allows the Customer to Cancel their Subscription. If you could store a cancel link with each transaction in whatever table stores the successful transactions then that would be great. I basically will quickly integrate whatever MySQL table(s) you use into my core php project and then maybe pass my own User's IDs or Emails into your subscription script so I can track which user subscribed. Then that would allow me to display a Cancel button or link in each of their Edit Account pages. (ie. if I store/bind the Paypal Transaction with their UserID and/or Email then it'll be easy to display a cancel link). Or if the cancel link is dyn...

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  I'm seeking a skilled graphic designer for a logo design that will form the cornerstone of my professional brand identity. This design will be the public face of my business and must resonate with professionals in the field. Key elements of this project include: - Crafting a unique and memorable logo that reflects the core values and essence of my brand - Ensuring that the logo is versatile and scalable for use across a variety of media and applications - Implementing a color scheme that speaks to professionalism and trustworthiness - Utilizing typography that is both contemporary and timeless I am looking for a designer with: - Proven experience in creating logos and branding materials - A portfolio that demonstrates an ability to work within the professional space - A keen ...

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I'm looking for a talented game programmer or coder to create a Roblox simulator game where the core mechanic involves height increasing with every jump. This is a grinding simulator game, so the focus will be on repetitive tasks and gradual progress. Key Features: - Leaderboards: Implement a system where players can compete and compare their progress in terms of height. - In-game currency system: Design and integrate a currency system within the game, possibly tied to height or other achievements. The game will also need to include a good quality map to keep players engaged and motivated. Your creativity and attention to detail in map design will be crucial. Ideal skills for this job include: - Proficiency in Roblox game development, with a strong understanding of Lua scri...

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We are looking for a full stack developer to create a SAAS Web application for hr and accounting. We will form our entire online company around this one application. We will sell subscription access to this app to individuals and businesses. Desired features include: - Recruitment Management - Workflow management - Portal Management - Social Media Integration - Employee database management - Onboarding - Time off tracking - Attendance Tracking - Timesheet management - Performance management - Employee messaging - Expense management - Announcements - Departments and groups - Forums - Events and Tasks - Document storage and document knowledge base - Payroll management - Organisation chart - Emergency contacts - Employee benefits

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I am looking for a virtual assistant to help me with two core tasks: data entry and travel arrangements. This role is best suited for someone who is just starting out, but is eager to learn and grow with the job. Key Responsibilities: - Data Entry: The primary responsibility will be to assist me with data entry tasks. The ideal candidate should have some basic understanding of spreadsheet software and be able to follow instructions carefully. - Travel Arrangements: A secondary task will be to help me with organizing my travel plans. This includes finding and booking flights, hotels, and other necessary arrangements. Communication: - I prefer to communicate mainly through email, so being able to write concise and clear messages is a must. Ideal Skills and Experience: - Proficient ...

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  40 teklifler

  I'm looking for a skilled HR specialist who can assist me in conducting virtual interviews at a mid-level experience. Key Responsibilities: - Conducting more than 20 interviews per week - Demonstrating exceptional communication skills throughout the interviewing process Ideal Skills and Experience: - Proven experience in conducting virtual interviews at a mid-level - Strong communication skills to ensure a smooth interview process - Proficient in understanding the technical aspects involved in virtual interviewing - Ability to handle and solve problems that can arise during the interviews - Previous experience in virtual interviewing for a mid-level position is a plus

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  As a small company with less than 10 employees, I need a virtual HR assistant to manage crucial HR tasks for me. The ideal candidate for this project should be able to perform various HR tasks such as: - Onboarding: Helping new hires understand company policies, complete necessary paperwork, and become a part of the team smoothly. - Payroll Processing: Handling salary calculations, deductions, and ensuring timely payment to employees. - Time Off Management: Tracking employee leave, managing time-off requests, and ensuring accurate records. The current tools we use are limited to Google Drive, so the ideal candidate should be comfortable working with this platform. Prior experience with HR management systems and payroll software would be beneficial. I am look...

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I am on the lookout for an experienced, Arabic-speaking, HR professional for a concise yet thorough video conference interview. The assignment includes the following: - The video interview should ideally not extend beyond 30 minutes. Respect of the time limit is essential, so talent with efficient time management should apply. - The interview needs to cover the candidate's past job experience, their individual skill set, and a personality assessment. - The HR professional should have experience in conducting interviews, proficient in Arabic, and have a commanding handle on addressing these key topics concisely. - The video platform could vary so flexibility and adaptability to various video conferencing tools is a plus. We're looking for someone who is experi...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  ...should be to” Brittany Dudley” have employment at a particular job as of April 6th, 2023. The other should indicate the termination of a different role as of April 15th 2024. > Key Requirements: * The documents should be formatted in PDF. * The documents must include the last date of my employment. * I'd prefer a personalized termination statement. For this task, familiarity with employment or HR documentation would be advantageous. Solid skills in drafting professional documents and keen attention to detail are essential. I am anticipating a swift turnaround time, with quality work that respects confidentiality. ** I have provided examples for each document and the company logos. Kencrest is the job that i am no longer at since April 6 2023, the address i...

  €12 (Avg Bid)
  Garantili
  €12
  13 girdi

  Project Overview: We are seeking a skilled website developer to create an intuitive and user-friendly platform designed to serve as a comprehensive database for fresh produce suppliers. This platform will enable customers to efficiently locate and interact with suppliers, focusing on ease of use and accessibility. The map functionality is a core feature, as it will assist users in finding geographically proximate suppliers. Key Functionalities: 1. Keyword Search: - Enable a basic keyword search to help users identify suppliers using specific terms. - Integrate auto-suggestions to enhance the user experience by providing potential matches as the user types. 2. Advanced Search Filters: - Develop advanced filtering options to refine searches based on various parameters like product ...

  €610 (Avg Bid)
  €610 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  I'd like to create a client-focused presentation that provides a comprehensive overview of my digital marketing agency's services. Relevant experience in producing high-quality marketing presentations and a general understanding of digital marketing is preferred. The project will encompass the following: - An introduction to all our core services, with special emphasis on SEO, Social Media Marketing, and Content Marketing. - Presentation of case studies that profile successful campaigns we've managed in these areas. - Highlight the goal of our marketing campaigns, which is to generate leads and conversions. If you have experience with graphic design, that's a plus, as I want the presentation to be visually engaging. The content should be concise, clear, and per...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  ...experience. I require an expert to complete these modifications: - Change Weapons: I need someone with a deep understanding of weapon mechanics in DayZ. We won't be adding new weapons nor altering accuracies - yet. Optimally, candidates will have skills in handling original game files or have previous experience in DayZ weapon modification. - Modify gameplay mechanics: I am keen on tweaking the core gameplay, hence, candidates with knowledge on the ins and outs of the DayZ game engine and mechanics will be appreciated. - Customize Map: My aim is to create a distinctive experience through map customization. If you've had experience in designing or modding games maps, this would be a plus. Overall, the timeframe isn’t a constraint in this project - quality take...

  €32 / hr (Avg Bid)
  €32 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Below is the budget range- apply it only if u can do the work in below budget- example - Budget for YouTube video 1. upto 10 min- 300 to 500 rs/video 2. up to 20 min-400 to 800 rs/video 3. up to 30 min or 45 min- 800 to 1300 rs/video 4. I hr to 2 hr- 1500 to 2000 rs/video Reels video editing- 200 to 400 rs example - I need a video editor who can help me handle editing for my upcoming YouTube videos and Instagram Reels. These videos are predominantly educational and instructional in nature, hence the need for an editor who can effectively integrate this style into the editing process. Key Requirements: - Experience in editing YouTube videos and Instagram Reels - Proficient

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm in need of a skilled 2D animator to partner with for my YouTube channel, focused on animated storytelling. I'm passionate about animation, using it to bring my stories to life in a captivating way. The core mission is as follows: - Create engaging, story-based content aimed at my audience using 2D Animation. - Collaborate with me on content design to ensure it aligns with the overall branding and direction of the channel. - Deliver consistent and compelling content that will boost viewer retention and engagement. Essential skills and experience: - Proficiency in 2D animation software. - Strong storytelling abilities. - Excellent collaboration and communication skills. - Portfolio showcasing your animation work, ideally focused on storytelling.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Read and apply please bot applies wont be answered, type -dragon- on your first sentence avoid spam I need a software using opencv and c++ or phyton for im...phyton for image processing /object detection but i wont pay for any milestone before seeing a video demo work from freelancer many freelancers here make me create milestone after stops chatting. this is a long term work with many budgets soon, i dont want to work with a freelancer who asks thousands of usd milestone for only talking here, i want to see and believe that you can do the core version of the software, i dont as for source code or exe file firstly, i only want to see the video that you can do it, surely rightafter i pay what we agreed for. Please read and apply, and dont ask me same things again ...

  €2807 (Avg Bid)
  €2807 Ortalama Teklif
  40 teklifler