Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  101,259 workday core hr iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  merhaba cimri va akakce sitesi gibi bir Yazılım programlama istiyorum programlama dili = .NET Core ya Node.js Örneklem

  €2492 (Avg Bid)
  €2492 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Dönüşüm projesinde çalışmak üzere 4-5 ay boyunca React.js ile önyüz geliştriecek yazılımcılara ihtiyacım var. Backend kısmı .NEt Core ile yazılmıştır. BE API lerini FE kısmına bağlayacak React.js ile geliştierme yapacak mnimum 4 sene tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. CV nizi paylaşmanızı rica ederim. Aylık fixed price şeklinde anlaşma yapılacaktır.

  €2048 (Avg Bid)
  €2048 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bir otelin rezarvayon ve müşteri yönetimini yöneteceğimiz bir yazılım istiyoruz. 1. Oda yönetimi * Oda Ekleme, Oda Özellikleri, Fiyat, Düzenle, Sil * Temizlik yönetimi 2. Müşteri Yönetimi * VIP, Kara Liste, Normal 3. Ödeme Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmay...Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmayan odalar, Toplam Ödeme, küşük çaplı bir muhasebe programı gibi olmalı 4 Fatura oluşturma ve e-fatura entegrasyonu (finansbank efatura sistemi ile entegre edilecek) 5. bu program ile igili unutulmuş veya yazılmamış ve proje ilerleyişinde ortaya çıkabilecek diğer özellikler. Not: Program kodları ile birlikte teslim edilecektir. Veritabanı postgresql olacak, .net core ile yazılm...

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Proje içerisinde ● Mng Kargo ● Aras Kargo ● Sürat Kargo ● Yurt içi Kargo ● PTT Kargo Entegrasyonları bulunacaktır. Temelde 2 tane servis istiyoruz. Bu servisler aşağıdaki gibidir, 1. Siparişin Kargo Sistemine Girilmesi 2. Kargo durum bilgisinin ilgili entegrasyondan getirilmesi Projede tüm kargo entegrasyonlarının tek bir servis haline getirilmesi gerekiyor. Projemiz .Net Core API şeklinde geliştirilmesini istiyoruz. Detayları Dosya olarak yüklüyorum. İndirip, inceleyebilirsiniz.

  €451 (Avg Bid)
  €451 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  e-ticaret web ...verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen tekli...

  €759 (Avg Bid)
  €759 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ParamPos Api Bitti left

  Web sitesine Sanalpos eklenicek ASP.NET Core ile yapılması şart

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  .Net Core ve Angular altyapısıyla kodlanan bir projemizde katkı sağlayacak, ilgili teknolojilerde tecrbesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Havayollarına ait xml, api entegrasyonları yaptırılacaktır.

  €983 (Avg Bid)
  €983 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  admin panel Bitti left

  Selamlar; Aşağıda vermiş olduğum linkdeki angular temayı satın alacağım. Bu temayla tamamen uyumlu bir .net core 5 backhand istiyorum. Bu temanın tüm adımlarını entegre edecek birini arıyorum.

  €190 (Avg Bid)
  €190 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İyi günler.. Suudi Arabistan Krallığı'nda bir güzellik kliniğim ç ekimi konusunda uzmanlaşmış doktor ve hemşireleri işe almak ıca saç ekimi alanında en az on yıllık deneyime sahip bir personel yöneticisi atamak istiyorum. , Suudi Arabistan Krallığı'nda bizimle çalışmak iç hizmet edenlere, işe aldığımız her başvuru sahibi için 250 USD nakit verilecek ve daha nitelikli ve deneyimli bir başvuru sahibi işe alındığında değer artacaktır. dikkatle uygulayınız. Ve mümkünse İngilizce cevap verin. hi all .. I have a beauty clinic in the Kingdom of Saudi Arabia. I want to hire doctors and nurses specialized in hair transplantation. I also want to appoint a staff manager who has at least 10 years of experience in the field of hair ...

  €600 (Avg Bid)
  €600 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  online messaging system. Postgress sql should be used as database. Backhand should be written with .net core 5. front end must be at least angular 10. singular should be used. For messages sent to the ofline user, it should be kept on the rappit mq and the relevant person should be able to see the messages when online A simple messaging system. one-to-one messages should be sent, and pictures and audio files should not be sent. message can be shared. it should be like whatsapp web app as full example. All conversations sent documents should be recorded in the database.

  €29 - €238
  €29 - €238
  0 teklifler

  Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye b...portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual St...

  €1907 (Avg Bid)
  €1907 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  C# ile Devexpress XtraReports kütüphanesi kullanılarak MVC 5.0, .Net Core 3.1 projemiz içerisinde, raporların yetkili kullanıcılar tarafından, çalışma zamanlı olarak web platformunda, dizayn edilip kaydedilebilmesini istiyoruz. Kaydedilen raporların yine aynı projemiz içerisinde yetki dahilinde, web platformunda kullanıma açılmasını istiyoruz. Restful (JSON) ve doğrudan veri tabanı (SQL) kullanımı olmak üzere iki veri kaynağı ile rapor dizaynlarının ve ön izlemelerinin yapılabilmesi gerekmektedir.

  €593 (Avg Bid)
  €593 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Logo object dll ile entegrasyon sağlanması. Proje .Net Core ile servis tabanlı hazırlanmalıdır. Beklenen entegrasyonlardan bazıları: Alış ve Satış faturaları, Cari kayıt ve hareketleri, Çek hareketleri, Ödeme planlaması vb. gibi kayıtların karşılıklı olarak işlenmesi beklenmektedir.

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir marketplace projesi için 3 ay max olacak şekilde desteğe ihtiyacım vardır. Ekipte iş analisti proje yöneticisi teknik müdür ve 2 yazılımcı arkadaş vardır. Fakat bu yazılımcı arkadaşların mesaileri oldukça yoğun olduğu için bu projeye adapte olacak öncelikli işinin burası olduğunu düşünerek projeye adapte olabilecek arkadaş aramaktayım. Projenin detayı ise alıcı ve satıcıların buluştuğu ayrıca toplu alıverişlerin de yapıldığı bir platform olacaktır.

  €4761 - €9522
  €4761 - €9522
  0 teklifler

  .Net Core ile hazırlanmış çok katmanlı bir web projesi için test katmanı hazırlatmak istiyoruz. Bu konuda bizlere hizmet verebilecek arkadaşlar varsa dönüşlerini bekliyoruz.

  €246 - €739
  €246 - €739
  0 teklifler

  Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin kullanıcı sayfaları ve admin paneli kısımlarında .net core ile kodlama yapabilcek full time freelancer destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. Ayrıca gelen arkadaşla uzun vadeli çalışma düşüncemiz bulunmaktadır sistemi canlıya aldıgımızda bug vs işlemleri için destek talebimiz olcuak. İlgilenen arkadaşlar full time freelancer olması tercih sebebidir.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  alışveriş sitesi istiyorum kullanıcı panelli asp.net core mvc 5 mimarisinde olmasını istiyorum.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin içerik sayfaları kısımlarında mvc ile kodlama yapabilcek full time destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. projenin front end kısmı ve veritabanı kısmı yapılmış sadece dinamikleştirme işi kalmıştır sadece adece fonsiyonları bağlanıp çalıştırılması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlardan ricam full time olarak ilgilene bilcek veya günde 7 8 saat zaman ayırabilcek arkadaşlar öncelikli olucaktır tahmini projenin 30 saatlik bir işi bulunmaktadır.

  €235 (Avg Bid)
  €235 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size asp.net mvc veya core mimarisi c# yazılım dili kullanarak güzel bir web sitesi hazırlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. -------------------- Proje İçeriği : Yapacağım projede hem normal blog sitesi hem de admin paneli yera alacaktır dilediğiniz gibi admin, kategori, makale veya yazı şeklinde dilediğinizi bu panel üzerinden editör yardımı ile kolay bir şekilde ekleme yapacaksınız. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Domain ve Hosting size aittir.

  €228 (Avg Bid)
  €228 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Herkese merhabalar. Hali hazırda yayına alımak üzere olan bir site için son revizelerin yapılması lazım. Front End tarafını ben kodladım. Backend tarafını da arkadaş kodladı. Ancak özel işlerinin yogunlugu dolayısıyla son revizelere bakamayacağını söyleyerek projeden ayrıldı. Site cloud sunucuda barınıyor. Digitalocen da barınıyor. Database olarak mysql kullanıldı. Server linux server.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Web Tabanlı ERP Yazılımı tasarlatılacaktır. Stok, Cari, Çek-Senet, CRM, Barkod, HR ve diğer ürünler istemekte. Fiyat temsilidir, esnek olunabilir. Yalnızca Türk Freelancerlar kabul edilecektir.

  €1079 (Avg Bid)
  €1079 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  asp üzerine deneyimli web sitesi yapabilecek birini arıyorum

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Eticaret sitesi benzeri bir web projemiz için .net veya .net core yazılımcı arıyoruz.

  €521 (Avg Bid)
  €521 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...ve üzeri, Yol masrafı olmaması için sadece yakınında bulunan şirketleri ziyaret edecek, Aylık ortalama hedefleri tutarsa Ocak 2017'de bünyemizde görev alıp ekibini kuracak ekip arkadaşları aramaktayız. Hedefler gerçekçi ve makul verilecek olup adayın fikri de alınacaktır. İstanbul dışında olan adaylar ile görüşmeler Skype ile yapılacaktır. Bilgi Türkiye İnsan Kaynaklarını yenilemek amacı ile ASC HR Network'ü kurduk. Güçlü altyapımız ile sektöre yeni adım atmış bulunuyoruz. Eğitim Danışmanlık ve Seçme/Yerleştirme sektörünün klasikleşmiş yapısı ve dinamikleri dışında metodolojiler kullanarak fark yaratmak için çaba gösteriyoruz. Kalite'nin fiyat i...

  €528 (Avg Bid)
  €528 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Magentoya .xml verisi aktariyoruz. Ancak kendisi cok mesgul oldugu icin yanimiza gelip Magento sitemizde istedigimiz degisiklikleri yapamiyor. Acaba siz bize yardimci olabilir misiniz? Istediklerimiz sunlar: 1- Mevcut Magento'daki sistemik problemler cozulecek (mesela "Catalog URL rewrites" takildi indexleme yapmiyor) 2- Web-sitesinde bizim istedigimiz degisikliklerin yapilmasi lazim. Bunun icin core php dosyalarinda degisiklikler yapilmasi gerekecek. (mesela mega-menu'deki bosluklar kisalacak, mega menulere resim eklenecek, ana sayfada altta cikan urunlerin bosluklari farkli farkli bunlar tek buruklukte olacak, vs) 3- Siparis asamalarinda degisiklikler yapilacak. 4- SEO guclendirilevek, vb... Yani aslinda site ile alakali yapilacak cok is var. Kac saat sur...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Standart araç takip core yazılımı. Canbus yok. Koordinat bilgileri,hız bilgisi ve kontak on/off bilgilerinin olması yeterli. Ekte araç takip cihazının resmi var. Projeyi yapacak developer a ulaştırılacaktır. NXP LPC1759FBD80,551 32 Bit Microcontroller

  €600 (Avg Bid)
  €600 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnsan Kaynakları Yönetimi, Performans Yönetim Sistemi, Kariyer Planlama, Stratejik İK Yönetimi, Organizasyonel Gelişim, Eğiticinin Eğitimi, İşe Alım Mülakat Teknikleri v.b. soft HR fonksiyonlarında eğitim verebilecek deneyimli eğitmenler ile düzenleyeceğimiz eğitimlerde birlikte çalışmak istiyoruz.

  €50 / hr (Avg Bid)
  €50 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I would like to create a custom Combobox control, so that it shows a Form. It should be generic enough to show any Form. It should work as a standalone Combobox, as well as in a Datagridview. It should be built in VB.NET, using .NET Framework CORE 6, in a Windows Form project. The full details are in the attached document

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  A have a windows 11 home 22H2 (10.0...screens with a built in notebook PC). I have added additional RAM (DDR4 PC4-21300 2666MHz 260-pin SODIMM - 16 GB x 2), added a second screen (HP U32 4K HDR Monitor) & upgraded the SSD (Kingston SKC6002048G - 2TB), everything else is factory stock. GPU is NVIDIA GeForce GTX 1650 (Mobile), installed driver: 31.0.15.2230 Intel(R) UHD Graphics 630, installed driver 30.0.100.9864 Processor Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz Installed RAM 32.0 GB (31.8 GB usable) System type 64-bit operating system, x64-based processor Pen and touch No pen or touch input is available for this display Edition Windows 11 Home Version 22H2 Installed on ‎21/‎09/‎2022 OS build 22621.900 Experience Windows Feature Experience Pack 1000.226...

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  IMPLIMENT RAZORPAY PAYMENT GATEWAY IN WEBSITE in core php... in 2 hours

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  working on existing and There is some part of the code (exactly one view of user functionality) - adding a file attachment function with a corresponding view

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  54 teklifler

  Hi VPN INFOTECH, We are an HR outsourcing business based in Baton Rouge, Louisiana, US. I noticed your profile and some of the work that you have done. We have several projects that we are considering. The first is a time and attendance system much like the one you did for BadgeMe. Can you give me a price for producing the same product with one additional feature. We need the ability to have facial recognition and have multiple employees clock in from the same device.

  €238 (Avg Bid)
  €238 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have a project built on top of the Yocto project with many recipes building an entire os this os uses grub in order to boot and its booting perfectly using and I tried to fuse the into in order to have one single file instead of having both and used ``` grub-mkimage -v -c ../ -p ${EFIDIR} -d ./grub-core/ -O ${GRUB_TARGET}-efi -o ./${GRUB_IMAGE_PREFIX}${GRUB_IMAGE} ${GRUB_MKIMAGE_MODULES}``` the merge is done with some problems and I'm not able to boot so I need help figuring what's happening to the file and why it's not getting parsed correctly inside of the binary. to boot successfully

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  About two months ago we started building a web application for a new product. We are looking for a small team or a freelance developer that can continue building, and can take over the current Repositories on Azure Devops. We are using Azure as well for hosting. We are open to discuss a different fromt end (like Blazor). Current Stack: * C#/ Latest version .Net Core * REST API * Sql Server * Entity Framework * Git (Azure DevOps) * Angular * Azure pipelines We need a developer that can start in early January and most likely the project will be initially for 3 months, but if all goes well there is plenty more work to do. We need a developer that understands and speaks the English language at least at a decent level. All stories and tasks are already made and waiting to be complete...

  €4156 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €4156 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Human Resource Audits for hospital for pediatric surgery department not all the project just part of it : _ motivation and supervision ( methods of motivation and your recommendation, Hackman motivation , motivation potential score ) _ turnover analysis ( employee turnover ratio and causes at least (3) ) _ compliance ( of laws and regulations and policies of HR , management of ignorance polices ) no need real number or analysis , it just academic presentation i will give you all information you need the project by English but prefer the freelancer know Arabic i needed within 12 hour

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  - Develop a backend system for an educational based project in .net core 6 - Well defined endpoint functionalities would be provided along with an ER diagram to start off - Need to support the written code with unit tests as well as necessary logging - Add concurrency where possible

  €1159 (Avg Bid)
  €1159 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Looking for a good freelancer/writer who can Produce high-quality content that incorporates SEO keywords for various industries while maintaining brand messaging, with the goal of increasing organic search traffic and reflecting user search intent. Primarily blog posts and core page...

  €327 (Avg Bid)
  €327 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Looking for a good freelancer/writer who can Produce high-quality content that incorporates SEO keywords for various industries while maintaining brand messaging, with the goal of increasing organic search traffic and reflecting user search intent. Primarily blog posts and core page...

  €326 (Avg Bid)
  €326 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Hello I have a big .net core 6 API and I want to divide it between 3 developers with repository pattern each developer don't see other developers code and azure devops collect the code and build it I need some devOps expert who've done this before the work will be on zoom share screen using Azure devops and sample api I have thank you

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Landing Page design -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking to design a landing page for an idea I want to test. Need the following :- 1. A banner design with images that can communicate the core customer benefit. 2. A value proposition section where I can explain what I want to do. 3. A subscribe section where users can add name, email id and subscribe.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Landing Page design 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking to design a landing page for an idea I want to test. Need the following :- 1. A banner design with images that can communicate the core customer benefit. 2. A value proposition section where I can explain what I want to do. 3. A subscribe section where users can add name, email id and subscribe.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Hello, we are a B2B agency in need of a videographer around the 20-24th of December to do a 3-4 hr shoot of a factory in production. No editing is needed, files will be uploaded to a provided link. We will create a brief file containing questions that need to be asked to the interviewee. The shoot will include an interview and B-Rolls. Please show us your past relevant projects. Thank you

  €599 (Avg Bid)
  Yerel
  €599 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  fixed issues in Core Web Vitals and Page not indexing

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ESSENTIAL DUTIES AND RESPONSIBILITIES: Architect, implement and maintain game engine pipelines and features Work with other other engineers and teams to gather project requirements and verify product satisfaction Additi...satisfaction Additional duties of a similar nature or level of responsibility may be assigned. Implement new features or systems Assist in the creation of technical design documents for new systems QUALIFICATIONS: Contributed extensively to the development of at least one shipped games, on PC/Console/VR Strong C++ knowledge Minimum 3 years of software engineering experience Experience with multiple core systems, such as graphics, tools, audio, networking, memory handling, scripting, etc. Unreal Engine 4 experience Experience working with multithreaded s...

  €1523 (Avg Bid)
  €1523 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  A web-based map using .net6 core MVC to visualize the sensors already exists. So, To increase information density, you may want to think about what else you want to visualize. A preview of the current and historical sensor. You could embed some plots in the map or design some glyphs. Further, as this is a web-based prototype and not some static map, you may want to think about interactivity a bit more. What can the user adjust in your solution interactively? adding interactive filters based on sensor type or a time slider for the historical sensor data. about interactively comparing data from multiple selected sensors Bottom line: Think where your solution is better or at least as good as existing previous work. Check with the domain users what are their needs in terms of the sens...

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Part Time HR 6 gün left
  ONAYLI

  Hi We are a startup and need an experience HR ( part time ) who can : 1. Monitor incoming HR mails 2. Prepare payslips monthly 3. Generate increment letters , offer letters etc. We need someone with experience and willing to pay according to workload.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  My project is web application built in react and .net core

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Any one expert in SignalR , Asp.net Core can bid. Only need to install on IIS server to check it is working.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Are you eccentric in HR Assistant available immediately, reliable, punctual, hardworking and professional? If so, we need you! We are seeking to hire a HR Assistant who will be responsible for administrative support to our team while working remotely We are seeking to employ an HR assistant with outstanding administrative and communication skills. Successful candidates will have to supply the following: Functional Desktop / Laptop Reliable High Speed Internet Awesome personality ! An HR assistant is expected to Assist with day to day operations of the HR functions and duties Provide clerical and administrative support to Human Resources executives Compile and update employee records (hard and soft copies) Process document...

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Job description Must have worked in .NET Core using C# for at least 4+ years. Should have worked in ASP.NET MVC, WebAPI Must have Experience in RESTful Http services design and development using .NET Core 3.0 web API or above for 2-3+ years Must have Experience in RESTful Http services design and development Must have strong hands on experience in SQL Server should have have done data base design e.g. writing complex stored procedures etc Must have Experience with Tools like GIT , Jira Must have strong handle on SOLID principles and design patterns Nice to have Experience: AWS Configuration (EC2, RDS, Cloudfront, S3, ELB etc)Personal Traits Excellent written and oral communication skills Excellent English skills High on ethics and professionalism Job Types: Part-time, Regu...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler