Tekrar hoşgeldiniz !

Projenizi aşağıda tanımlayın. İşinizi tamamlamaya hazır 25.1 milyonun üzerinde profesyonele sahibiz!

Freelancer Yükleniyor...

Facebook hesabınızı bağlayarak zaman kazanın ve en iyi deneyimi elde edin.

Facebook ile bağlanın

Bir Proje İlan Etmek ücretsizdir!

Bugün deneyin!

 • Dakikalar içinde becerili freelancerlardan teklifler alın.
 • Freelancer profillerini görüntüleyin ve sonra onlarla hemen sohbet edin.
 • Sadece %3* komisyon ücretiyle, favori freelancerınız bugün sizin için çalışmaya başlayabilir.
 • %100 memnun kaldığınız zaman freelancera ödeme yapın.

* En düşük ücretler uygulanır.

 1. Ne tip bir çalışmaya gereksinim duyuyorsunuz?
  1. Neden bir Tasarım Yarışması oluşturmuyorsunuz?

   Mükemmel sonucunuzu elde edin ya da para iadeniz garantilidir! Bir yarışma başlatın, yüzlerce girdiyi inceleyin ve beğendiğiniz bir tanesi için ödeme yapın.

 2. Projeniz ne hakkında?
 3. Bize projeniz hakkında daha fazlasını anlatın.
  1. Beceri Önerileri (5 tane daha ekleyin)
  2. Projeleri "Değerlendirme" konusunda uyarı.

   Hileli ya da sahte değerlendirmeler oluşturma amaçlı projeler kesinlikle yasaktır ve Şartlar ve Koşullarımızı ihlal ederler. Bu çeşit projeler ilan etmek hesabınızın askıya alınması ya da sonlandırılmasıyla sonuçlanacaktır.

  3. Uyarı! Craigslist, A.Ş. belirli kullanıcıların Craigslist'in koşullarını ihlal etmek için diğerlerini kışkırtabileceği konusunda uyarı yapmıştır.Kullanım Koşulları. Bu mesaj Craigslist'in bize sağladığı bir anahtar kelime listesine dayanılarak gösterilmektedir. Lütfen Craigslist'in Kullanım Şartları'nı ihlal etmediğinizden emin olun.

 4. Aklınızdaki bütçe nedir?
  1. EUR
  2. EUR
 5. Projenizden en fazlasını elde edin! (isteğe bağlı)

  Başarı Paketi (%51 tasarruf edin!)

  Bu özel paketi en iyi freelancerları projenize çekmek için oluşturduk. İşinizi daha görünür hale getirin, ilan etmenizden itibaren 24 saat içinde daha hızlı yanıtlar alın ve projenizden en iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak uygulamalı işe alım hizmetimizi edinin.
  31.20

  %250 Daha Yüksek Başarı Oranı!

  Uygulamalı işe alım hizmetimiz projenizden en iyi sonuçları elde etmenizi sağlar. İşe alım görevlilerimiz size gelen önerileri şahsen inceleyerek, freelancerları araştırmak için harcayacağınız zamanı size kazandırır. İşiniz için size doğru kişiyi bulalım.
  26.00
  Projemin bir acil proje olarak işaretlenmesini istiyorum. Projenizi 24 saat içinde başlatmak için freelancerlardan daha hızlı bir yanıt alın!
  9.00
  Arama motorlarından ve giriş yapmamış kullanıcılardan proje detaylarını gizlemek istiyorum. Bu özellik gizliliğin şart olduğu projeler için tavsiye edilir.
  19.00
  Freelancerların diğerlerinin ne teklif verdiklerini görememesi ve böylece daha kesin, daha yüksek kalitede teklifler almak için bütün tekliflerin mühürlü olmasını istiyorum.
  9.00
  Bu proje tam zamanlı ya da komisyon-tabanlı bir pozisyonda işe alım içindir (örnegin Satış) ve eğer süregelen çalışmanız varsa paradan tasarruf edersiniz. Ücretler sadece proje değeri 5000$ USD tutarını aşarsa tahsil edilir.
  181.00
  Projenizde çalışırken bir Gizlilik Anlaşması imzalamaları için freelancerlar yönlendirilirler. Freelancerlar özel mesajlar yoluyla tartışılan detayları ve dosyaları gizli tutmayı kabul ederler.
  27.00

'Şimdi Proje İlan Et' i tıklayarak, Şartlar ve Koşullar ile Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş olduğunuzu belirtiyorsunuz