Tekrar hoşgeldiniz !

Projenizi aşağıda tanımlayın. İşinizi tamamlamaya hazır 23.7 milyonun üzerinde profesyonele sahibiz!

Freelancer Yükleniyor...

Facebook hesabınızı bağlayarak zaman kazanın ve en iyi deneyimi elde edin.

Facebook ile bağlanın

Bir Proje İlan Etmek ücretsizdir!

Bugün deneyin!

 • Dakikalar içinde yetenekli freelancerlardan teklifler alın.
 • Freelancer profil ve geribildirimlerini görüntüleyin, sonra da hemen onlarla sohbet edin!
 • Sadece %3* komisyon ücretiyle, favori freelancerınız bugün sizin için çalışmaya başlayabilir!
 • Freelancera ödemeyi %100 memnun olduğunuz zaman yapın. *En düşük ücretler uygulanabilir.
 1. Ne tip bir çalışmaya gereksinim duyuyorsunuz?
  1. Neden bir Tasarım Yarışması oluşturmuyorsunuz?

   Mükemmel sonucunuzu elde edin ya da para iadeniz garantilidir! Bir yarışma başlatın, yüzlerce girdiyi inceleyin ve beğendiğiniz bir tanesi için ödeme yapın.

 2. Projeniz ne hakkında?
 3. Bize projeniz hakkında daha fazlasını anlatın.
  1. Beceri Önerileri (5 tane daha ekleyin)
  2. Projeleri "Değerlendirme" konusunda uyarı.

   Hileli ya da sahte değerlendirmeler oluşturma amaçlı projeler kesinlikle yasaktır ve Şartlar ve Koşullarımızı ihlal ederler. Bu çeşit projeler ilan etmek hesabınızın askıya alınması ya da sonlandırılmasıyla sonuçlanacaktır.

  3. Uyarı! Craigslist, A.Ş. belirli kullanıcıların Craigslist'in koşullarını ihlal etmek için diğerlerini kışkırtabileceği konusunda uyarı yapmıştır.Kullanım Koşulları. Bu mesaj Craigslist'in bize sağladığı bir anahtar kelime listesine dayanılarak gösterilmektedir. Lütfen Craigslist'in Kullanım Şartları'nı ihlal etmediğinizden emin olun.

 4. Aklınızdaki bütçe nedir?
  1. EUR
  2. EUR
 5. Projenizden en fazlasını elde edin! (isteğe bağlı)

  Başarı Paketi (%59 tasarruf edin!)

  Bu özel paketi en iyi çevrimiçi freelancerları projenize çekmek için düzenledik. İşinizin daha görünür olmasını sağlayın, ilan etmenizden itibaren 24 saat içinde daha hızlı yanıtlar alın ve projenizden en iyi sonuçları elde etmenizi garantilemek için uygulamalı işe alım destek hizmetimizi edinin.
  26.00

  %250 Daha Yüksek Başarı Oranı!

  Uygulamalı işe alım hizmetimiz projenizden en iyi sonuçları almanızı garantiler. İşe alım görevlilerimiz size gelen teklifleri kişisel olarak inceleyerek freelancerları araştırmak için harcayacağınız zamanı size kazandırır. İşiniz için size doğru kişiyi bulalım.
  26.00
  Projemin bir acil proje olarak işaretlenmesini istiyorum. Projenizi 24 saat içinde başlatmak için freelancerlardan daha hızlı bir yanıt alın!
  9.00
  Freelancerların diğerlerinin ne teklif verdiklerini görememesi ve böylece daha kesin, daha yüksek kalitede teklifler almak için bütün tekliflerin mühürlü olmasını istiyorum.
  9.00
  Arama motorlarından ve giriş yapmamış kullanıcılardan proje detaylarını gizlemek istiyorum. Bu özellik gizliliğin şart olduğu projeler için tavsiye edilir.
  19.00
  Bu proje tam zamanlı ya da komisyon-tabanlı bir pozisyonda işe alım içindir (örnegin Satış) ve eğer süregelen çalışmanız varsa paradan tasarruf edersiniz. Ücretler sadece proje değeri 5000$ USD tutarını aşarsa tahsil edilir.
  181.00
  Projenizde çalışırken bir Gizlilik Anlaşması imzalamaları için freelancerlar yönlendirilirler. Freelancerlar özel mesajlar yoluyla tartışılan detayları ve dosyaları gizli tutmayı kabul ederler.
  27.00

'Şimdi Proje İlan Et' i tıklayarak, Şartlar ve Koşullar ile Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş olduğunuzu belirtiyorsunuz