Find Jobs
Hire Freelancers

3 modelleme

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: 4 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
japon kalesi biçiminde içki şişesi tasarımını 3d yazıcıda bastırabilmek için modellenmesi gerekiyor. modelleyecek kişiye çizim, teknik çizim ve et kalınlığını paylaşacağım. yüklediğim fotoğraflar eskizlerim, ürünü oldukça sadeleştirilmiş biçimde istiyorum bu yüzden çok zor bir iş yok. uygulama olarak shaper3d veya blender kullanılabilir, düzgün ve baskıya hazır olduğu durumda hangi uygulamanın kullanıldığı önemli değil. anlaşmamız halinde daha detaylı olarak istediğim ürünü paylaşacağım.
Proje No: 37403870

Proje hakkında

11 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 2 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
Bu iş için 11 freelancer ortalamada $51 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Hello, In your work requires the design you want to 3 modelleme I'm well versed in all the software work I've done in the past Like: - Autocad, revit, Maya, 3dsMAx, 3d modeling All kinds of work I can do. I will also do the realistic 3d rendering exterior, interior rendering with the high quality. Also we do the 3d home and hose ,home facade design. I appreciate you when you answer me. Thank you and greetings. Manu
$30 USD 1 gün içinde
4,6 (114 değerlendirme)
6,8
6,8
Kullanıcı Avatarı
Merhaba Projenizin 3 boyutlu modellemesini yapabilirim ancak henüz fotoğraf yüklemediniz. Projenizin 3 boyutlu modellemesini yapabilirim ancak henüz fotoğraf yüklemediniz. Projenizin 3 boyutlu modellemesini yapabilirim ancak henüz fotoğraf yüklemediniz. Tessekurler, Hadiseh
$30 USD 1 gün içinde
5,0 (2 değerlendirme)
4,2
4,2
Kullanıcı Avatarı
Modelleme, doku boyama, renderleme ve 3D tasarımın diğer yönlerinde deneyimim var ve uzmanlığım nedeniyle bu proje için en uygun kişi olabilirim. 3D animasyon, 3D tasarım ve modellemenin yanı sıra 3ds Max konularında da geniş bilgi birikimim var. Bu kombinasyon beni projeyi başarıyla tamamlamaya uygun hale getiriyor. Hizmetlerim hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek isterseniz veya kendim veya portföyüm hakkında ek bilgi vermemi isterseniz, daha fazla gereksinimi tartışmaya hazırım. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
$30 USD 1 gün içinde
4,3 (18 değerlendirme)
4,3
4,3
Kullanıcı Avatarı
Hello, Just gone through your project 3 modeling briefly I'm an enthusiastic 2d & 3d artist with great hand in 3d modelling and animation, rendering, texture lighting, revit, autocad, max. will provide you best quality work. I am a good 2d & 3d artist Please visit my portfolio Hope to work with you soon Thanks & Regards. Sofiya
$83 USD 2 gün içinde
4,9 (7 değerlendirme)
3,6
3,6
Kullanıcı Avatarı
Hello there! I have read your project requirement extremely carefully..I can do it perfectly. I am ready to start the work with you..let's do a quick chat and get started! I am a professional 3d model artist..i have extensive knowledge humanoid, product and jewellery designs for printing..I have experience of 7 years in this field.I use Blender and Maya software for 3D modeling. I will can you the final format in STL,OBJ,VXF etc. Thanks & Regard MANISH S
$30 USD 2 gün içinde
4,9 (8 değerlendirme)
3,1
3,1
Kullanıcı Avatarı
Merhaba. Daha önce bir çok tasarım yaptım 3 boyutlu yazıcı için. Bu işi de en kısa sürede tamamlayıp tarafınıza eksiksiz ileteceğim. Teklifimi uygun bulmanızı temenni eder, iyi çalışmalar dilerim.
$250 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
merhabalar 3dmax-solidworks-rhino-blender gibi bir çok programda 3d yazıcılar için ürün hazırlayıp ürünü bastırıyorum şuan kullanmış olduğum Creality CR-5 Pro H Endüstriyel bir makinede 3 boyutlu nesneler bastırıyorum. Bu işi sizin için yapabilirim.
$30 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
4 yılı aşkın bir süredir 3D tasarım ile uğraşırım ve yaptığım tasarımları 3D baskı makinalarında basarım. İstediğiniz parçanın çizimini yapabilirim.
$15 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, bu projenizi çok hızlı zamanda tamamlayabilirim, Blender'da bilgim var, 2 yıldır kullanıyorum. Şişe modelinizi çok kısa sürede tamamlayabilirim. İstediğiniz dosya türü (FBX, OBJ, vb.) olarak isteğinize bağlı gönderebilirim.
$20 USD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
İstanbul, Turkey
0,0
0
Eki 28, 2023 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.