Kapalı

Bir Nft Projesi için Fanart Hazırlamak

İki görsel arasında geçişli ve gif olacak şekilde fanart yapılacak. İlgili görselleri yükledim. Birkaç tane yaptırmak istiyorum, ilgili görsellere bakarak en kısa sürede ne zaman yapabileceğinizi söylerseniz sevinirim.

Beceriler: Video Düzenleme, İllüstratör, Animasyon, Grafik Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #33523336

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $150 teklif veriyor

(101 Değerlendirme)
8.2
nasimsina

hello . please message me and i start your work . i finish this in 3 days maximum i do so many motion graphic and this is so easy to me .

$200 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
roccii

Selam ben bir gif yaptım. İstersen bana ulaş göndereyim. Beğenirsen diğer giflerde de birlikte çalışabiliriz veya kafanda daha farklı bir şey varsa onu da yapabiliriz. İyi günler... Bu arada NFT'ler çok başarılı... :)

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ardabarlik

Merhabalar ismim Arda yaklaşık 2 seneden beri Opensea,Rarible gibi sitelere nft üretimi yapıp aktif şekilde nft satışlarım [login to view URL] aralar design işleriyle meş[login to view URL] göndermiş olduğunuz gibi nftleri size 5 günde en Daha Fazla

$140 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muticeyn

I can combine the images you designed and turn them into giffs. I want 30$ from you for this? I do it reliably and beautifully.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
gokberkyigit

Merhabalar bende NFT ile uğraşıyorum. Eğer sizin içinde uygunsa tasarımlarınızı hazırlayabilir bu sıralar boş vaktim var. Size Atacağım linkten bana ulaşabilir ve portfolyöme göz atabilirsiniz. İyi günler dilerim.. htt Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0