Tamamlanmış

Android Proje Editleme

Hali hazırda çalışan android projeme birkaç ekleme yapılacak.

Uygulama bir sohbet ve arkadaşlık uygulaması. Uygulama içi satın alma ve kredi sistemi mevcut. Kullanıcılar birbirlerine hediye göndermek istediklerinde, kredileri kadar hediye gönderebiliyorlar. Kredi bitince hediye gönderemiyorlar.

Ben istiyorum ki, mesajlaşma özelliğini de krediye bağlayayım. Yani, kredisi biten kullanıcı, diğer kullanıcılara özel mesaj atamasın.

Bunu yapabilecek arkadaşların iletişime geçmesini bekliyorum. Teşekkürler

Beceriler: Android, Android Wear SDK, MySQL

Daha fazlasını gör: android studio edit configuration, android studio edit configuration no module, edit configuration tab appears when trying to run my app in android studio, run edit configuration android studio, unknown run configuration type android run configuration type, android studio launch flags, run debug configurations android studio, android studio edit configuration default activity not found, tìm nguồn cung ứng sản phẩm, revisión de texto o creación de contenido, escritura, redacción de articulos en Educación, Envío de artículos, Redacción, Descripciones de productos, Revisión de textos, SEO, nghiên cứu marketing trên internet, güzel yazı yazma programı online, güzel yazı yazma programı indir gezginler, güzel yazı yazma online, güzel yazı programı indir gezginler, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar için sözleşme

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Germany

Proje NO: #15304626

Seçilen:

yanoosoftware

Dear Client, I have gone through your project description and my skills best suits. We are expert in Java, REST API , Firebase, Geolocation feature and many other technology. We have more then 5 year of experi Daha Fazla

1 gün içinde %selectedBids___i_sum_sub_4%%project_currencyDetails_sign_sub_5% EUR
(2 Değerlendirme)
2.0

Bu iş için 5 freelancer ortalamada €23 teklif veriyor

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(19 Değerlendirme)
4.7
1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(17 Değerlendirme)
4.6
vijaybdholariya

4 yıllık tecrübemiz var. Lütfen size daha fazla yardımcı olabilmem için bana ping verin. Sana iş kalitesini vereceğim ve kararlı bir zaman çerçevesinde çalışacağım.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(13 Değerlendirme)
3.7
1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(0 Değerlendirme)
0.0