application tasarım / yazılım

Kapalı İlan edilme: 4 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Fal uygulaması İle alakalı, iOS ve android yazılımı uyumlu application yazdırmak istiyorum. İçerik üyelik sistemi, iletişim, uygulama içi satın alma içerecek.

Android Mobile App Development iPhone HTML5 PhoneGap

Proje NO: #20894659

Proje hakkında

6 teklif Uzak proje Aktif 4 yıl önce

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $48 teklif veriyor

shyamvijaywargiy

Hello ,hope are you well there I have seen your requirement for website development and I am interested in this.I am ready from now to start work on your website. i have 7 years of experience in website and mobile app Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(34 Değerlendirme)
6.8
mobiappsoftware

hello , I have seen your requirement and I will do this in less time. you need a mobile application for android I am interested in your job because I have full stack developers and we already done this type of job so Daha Fazla

$55 USD in 3 gün içinde
(16 Değerlendirme)
5.5
HakanPehlivan

Merhabalar, Size en kısa sürede yardımcı olabilirim. Ancak projeyi biraz daha detaylandırmamız gerekecek buna göre süreçler değişebilir. iyi çalışmalar.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kubilay53

Merhabalar, Uzman ekibimizle 5 yıldır Mobile Development sektöründeyiz . React Native,Ionic Framework ve Flutter kullanmayı bilen çalışma arkadaşlarımız mevcut . Dönüşünüzü beklemeteyim.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
burakylmz

Merhaba hocam Hem ios hem android olarak projenizi yapabilirim. Telefonumu da veriririm size canlı olarak birbirimiz ile irtibata geçerek istediğiniz şekilde tamamlarız.

$150 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0