Kapalı

Dolap Uygulaması için otomatik takip etme programı yapın

Dolap isimli uygulamada bir takip etme yazılımına ihtiyacım var. Hem IOS hem de Android için uyumlu bir yazılım olmalı. Şu anlık sadece IOS olsa da yeterli, Android sonrasında da olabilir. Uygulamanın takip etme yeri Instagram'a benziyor. Takip atarken sürekli yanlışlıkla profillere giriyoruz ve takip atmak uzun zaman alıyor, bu yüzden uygulama istiyoruz. Uygulama bir anda çok fazla veri göndermemeli, 5000 takip isteğini 10 dakikada atarsa çok güzel olur. Aynı zamanda takip etme limiti 5000 olduğu için takipten çıkmak için de uygulamanın çalışması gerekiyor.

Beceriler: Android, Mobile App Development, Çeviri, iPhone, Portekizce (Brezilya)

Daha fazlasını gör: fotoğraf üzerine yazı yazma programı, fotoğraf üzerine yazı yazma programı indir, fotoğraf üzerine yazı yazma programı indir gezginler, fotoğraf üzerine yazı yazma programı online, freelance çalışan yönetmenler, freelancer çalışma yöntemleri, güzel yazı programı indir gezginler, güzel yazı yazma programı indir gezginler, güzel yazı yazma programı online, online resim üzerine yazı yazma programı, resim üzerine yazı yazma programı, resim üzerine yazı yazma programı online, resmin üzerine yazı yazma programı indir gezginler, ücretsiz iş takip programı excel, ücretsiz online iş takip programı, iş takip programı ücretsiz indir, görev takip programı, iş takip programı ücretsiz, solicitud de corrección de datos de la clave única de registro de población, profesyonel çizgi film yapma programı

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Süleymanpaşa Tekirdağ, Turkey

Proje NO: #29203725

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $20 teklif veriyor

wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da websitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0