Kapalı

Çevir Kazan Uygulaması

Uygulama mail ile üye olunabilecek. Programa tekrar mail ile giriş ypaıldığında kaldığı yerden devam etmesi için. Referans sistemi olacak ve alt üyesine kazancından %3 verebilecek. Belirli puanaları barındırak bir çark olacak ve reklam izleyip görüntüleyerek çark çevirecek reklam izleyip 1 çevirme hakkı verilecek 6 saatte bir reklam izleyebilecek ve 6 saate bir 1 çeviri hakkı olacak. sadece android olacak yönetim için admin paneli olacak. kişilere belirli puanlara göre ödeme yapılacak.

Beceriler: Android, Mobile App Development, PHP, Çeviri, Grafik Tasarımı

Daha fazlasını gör: fransızca freelance çeviri, freelance ingilizce çeviri, freelance ingilizce çeviri iş ilanları, freelance italyanca çeviri, freelance topluluklar tercüme & çeviri, freelance çeviri, freelance çeviri fransızca, freelance çeviri ilanları, freelance çeviri iş, freelance çeviri iş ilanları, freelance çeviri iş ilanları ankara, freelance çeviri işi, freelance çeviri işleri, freelance çeviri siteleri, freelance çeviri yapmak istiyorum, freelance çeviri ücretleri, freelancer paypal ödeme, freelancer sitesinde en çok hangi program rabet görüyor, çevir, újságíró

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Malatya, Turkey

Proje NO: #20655703

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $1504 teklif veriyor

cooddooc

I can do it when need it and how much you pay me for this one and please explain your task in detail so that I get it completely and serve you best.

$4937 USD in 9 gün içinde
(6 Değerlendirme)
3.4
RachitGroup

Merhaba, Projenizin iş detaylarını okudum ve bu projeyi çok iyi yapabileceğimden kesinlikle eminim, 5 yıldan fazla deneyime sahibim. Ben Sağlarım - - Müşterilerime 24x7 Hizmetler (Müşterilerimin Beni Sevme ve Yükselme Daha Fazla

$250 USD in 7 gün içinde
(3 Değerlendirme)
2.5
AsimGiray

I am experienced on Android development and i am sure i can built a high quality apps.I am working on this field in 2 years and working as an Android developer from December 2018.

$700 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Sinandemir

Amaç ne burda? Çeviri yapmaksa ben varım..

$130 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0