Find Jobs
Hire Freelancers

Приложение ремонт и обслуживание кондиционеров. Klima, montaj ve tamirat hakkında bir mobil uygulama tasarımı. A mobile application design about air conditioning, installation and repair.

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 1 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
Mобильное приложение Будет о том, как устанавливать, устранять неисправности и обслуживать кондиционеры. Можете копировать какой нибудь вэб сайт На главном экране появится предупреждение Дизайн логотипа и изображения принадлежат вам, но есть некоторые изображения. Klima montajı nasıl yapılır, arızası nasıl giderilir ve bakımı hakkında bir mobil uygulama olacak. ana ekranda uyarı olacak logo tasarımı ve resimler size ait ama bazı resimler vardır There will be a mobile application about how to install, troubleshoot and maintain air conditioners. There will be a warning on the home screen The logo design and images belong to you, but there are some images
Proje No: 37992632

Proje hakkında

3 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 6 gün önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
3 freelancer bu proje için ortalama $350 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Greetings, I'm Bernard, and I appreciate your consideration of my bid proposal. Drawing upon my proficiency in PowerBI, SQL, Azure, 3D, Laravel, C++, C#, PHP, Python, WordPress, Shopify, as well as iOS and Android app development, I am well-equipped to enhance the overall quality of your project. My commitment to professionalism and efficiency ensures a timely and refined delivery. Throughout our collaboration, my aim is to surpass your expectations, making your satisfaction my top priority. I am devoted to providing a service that significantly enhances the value of your project. I am confident that my approach will make a lasting impression. I am grateful for the opportunity and eagerly anticipate the possibility of working together.
$30 USD 1 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
sürekli olarak mobil ve web projeleri geliştiriyorum görevinizi başarı ile tamamlayabilirim teklif bilgilerinde değişiklik yapılabilir
$1.000 USD 10 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, ben Ömer. 12+ yıldır yazılım alanlarında kendimi geliştiriyorum. Bu alanların başında web yazılımı ve güvenliği, siber güvenlik, mobil uygulama geliştirme ve yapay zeka yer almaktadır. Bahsetmiş olduğunuz uygulama projesini 1 hafta içerisinde sorunsuz ve eksiksiz bir biçimde teslim edebilirim. Android studio ile geliştireceğim mobil uygulamayı açık kaynak kodu ve tamamlanmış apksı ile google play gibi uygulama mağazalarında yayınlanmaya hazır halde elde edeceksiniz. Projeniz hakkında detayları konuşmak için mesajınızı bekliyor olacağım. İyi günler dilerim.
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Ödeme yöntemi onaylandı
Nis 14, 2024 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.