Kapalı

güvenlik kamera applikasyonu / application de securité

Iyi günler,

[login to view URL], linkini vermis oldugum uygulamanin bir benzerini sadece android için yapilmasini istiyorum. google servisleri baglantisi sart degil, cloud'a video kaydetme özelligi sart degil. bir ve ya iki görüntüleme ekrani olacak, diger telefonlar sadece kamera modunda baglanacak. harekete duyarlilik ile görüntüleme ekranlarina bildirim gönderebilirse güzel olur.

Beceriler: Android, Mobile App Development, Grafik Tasarımı, Video Servisleri

Daha fazlasını gör: compare smartclient gwt application, iphone application logo, application move, developing social networking application php, iphone kamera application, application n95 can create video clip, application mobile phone stream video pc ip gprs, joomla application capture upload cellular video text messages, robust media application manage upload playback video audio archives, java application source code upload video youtube, application will automatically downloading video blackberry, online güzel yazı fontları ile yazı isminizi sitenizin ismini güzel yazı fontları, güvenlik, kamera güvenlik, en iyi çiçek gönderme sitesi, en iyi toplu mail gönderme programı, güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi, güvenlik sistemleri, güvenlik kamera seti, güvenlik kamera

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Chalon-sur-Saône, France

Proje NO: #29009525

Bu iş için 6 freelancer ortalamada €137 teklif veriyor

mrtgktkn

2 adet uygulama tasarımım var. biri bu [login to view URL] istediğiniz app yi 5 günde teslim ederim.

€100 EUR in 5 gün içinde
(1 Yorum)
2.6
laraveldev34

flutter ile bu uygulamanin benzerini yapabilirim. sunucu tarafındaki işlemleri de yapabilirim. nodejs kullanarak sunucu tarafindaki websocket ve api işlemlerini yapabilirim.

€250 EUR in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
burakgngrsn

Merhaba, Uygulamanın logosunu ve arayüz tasarımını yapabilirim. Ayrıntılar için geri dönüş yapabilirsiniz.

€50 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
pinarkizilboga

Merhaba ben pınar size teklif ediyorum çünkü bunu yapacağından eminim lütfen bana bir şans verin sizi hayal kırıklığına uğratmıyacam.

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden yada websitemizden bana ulaşabilirsiniz.

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
OrcunSerin

elimde hazır benzer bir uygulama mevcut iletişime geçebilirsek tam ihtiyaçları belirleyip birkaç gün içinde isteğin dorultusunda düzeltip sana ulaştırabilirim.

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0