Kapalı

Video Streaming Sunucusuna Bağlanacak Android, IOS ve Web Uygulaması

Flashphoner Web Call Server 5 video streaming sunucu yazılımına bağlanacak Android, IOS ve Web uygulaması geliştirilecektir. Sunucuda Ubuntu çalışacaktır. [login to view URL] web sitesinde her üç uygulama için örnek kod ve döküman mevcuttur. Projede halihazırda video kayıt cihazları mevcuttur. Bu cihazlar video streaming sunucusuna talep edildiği zaman video dataları gönderecektir.

Web Uygulaması:

1- Web soket sunucusu özelliği olacaktır. Video kayıt cihazları ile uygulamalar bu web soket sunucusu üzerinden haberleşecektir.

2- Her video kayıt cihazının tekil bir id bilgisi olacaktır. Uygulamalar video kayıt cihazlarına bu tekil id bilgisi ile web soket sunucu anahtarlaması ile bağlanacaktır.

3- Web soket data yapısı json formatında olacaktır.

4- Hesap bilgileri mysql veritabanında tutulacaktır.

Android, IOS ve Web Uygulamaları:

1- Web sunucuya e-mail adresi ve şifre ile bağlanacaklardır. Ayrıca yeni hesap açma ve şifre unutma ekranları olacaktır.

2- Yeni hesap açarken hesap aktifleştirmesi mail adresine gönderilecektir.

3- Ekranda cihazlar bölümü olacaktır. Buradan yeni cihaz eklenebilecek, cihaz düzenlenip silinebilecektir.

4- Cihaz eklenirken cihaz id, kullanıcı adı, şifre ve kanal gösterim seçenekleri olacaktır.

5- Cihaz id bilgisi video kayıt cihazı ekranından karekod ile de alınabilecektir.

6- Cihaz canlı izleme ekranı olacaktır. Burada cihazı seçip web soket üzerinden bu cihaza erişilecek ve video streaming başlatması istenecektir.

7- Video streaming başladıktan sonra flashphoner arabirimi üzerinden ekranda kanal sayısı kadar canlı video izlenecektir.

6- Cihaz kayıt izleme ekranı olacaktır. Eski tarihli kayıtlar bu ekrandan izlenecektir. Tarih ve saat aralığı seçilerek web soket üzerinden bu cihaza erişilecek ve bu seçeneklerle video streaming başlatması istenecektir.

8- Cihaz ayarları ekranı olacaktır. Bu ekranda cihazdan json formatında ayar bilgileri istenerek gösterilecek, bilgileri düzenlenip cihaza yüklenebilecektir.

Beceriler: Android, Mobile App Development, PHP, Linux, iPhone

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #27455014

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $3177 teklif veriyor

r4rony

--- Cevabınızı bekliyorum --- Merhaba Selamlar Iş örneği: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Proje açıklamanızı Daha Fazla

$3000 USD in 45 gün içinde
(207 Değerlendirme)
8.8
sphinxsolution

Hello, I hope you are doing great We are Sphinx solution, a Software Solutions & Services Company of 80+ in-house developers & designers specializing in Application Development, Web Technologies, Software Testing & Q Daha Fazla

$2250 USD in 30 gün içinde
(93 Değerlendirme)
8.7
doomshellsl

Greetings Co-minded Fellow, To make your concept visualization a REALITY is what we always look at & quest to deliver to expectations. We have accumulated our rich experience of 17yrs to build a TEAM of seasoned & vet Daha Fazla

$2569 USD in 36 gün içinde
(68 Değerlendirme)
7.5
docpro29

Merhaba Projenizi yayınladığınız için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle bazı soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tartışabilmemiz, doğru bir Daha Fazla

$1850 USD in 12 gün içinde
(8 Değerlendirme)
4.7
ramazanulucay

Merhabalar, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Web Socket ve sistem kurma noktasında oldukça iyiyimdir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$5500 USD in 50 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.5
ysfm

Merhabalar. flashphoner sizin için zorunlu mu baika çözümlerde olabilir mi? Birde proje ayrıntıları tartışmayı çok isterim.

$3250 USD in 60 gün içinde
(3 Değerlendirme)
2.8
doggar302

Respected Employer! I have reviewed the details that you have provided. I am working Over 7 years of experience in Development, Design, Testing, Coding of Mobile Application Development (smartphones and wearables). • W Daha Fazla

$2500 USD in 25 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kemalugurkuyumcu

Merhaba isteklerinizi yapabiliriz daha detaylı bir döküman veya bu iş ile ilgili görüşmemiz sonunda istediğiniz şekilde çözüm geliştirilecektir.

$4500 USD in 45 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0