Find Jobs
Hire Freelancers

Video Streaming Sunucusuna Bağlanacak Android, IOS ve Web Uygulaması

$1500-3000 USD

Kapalı
İlan edilme: 3 yıldan fazla önce

$1500-3000 USD

Teslimde ödenir
Flashphoner Web Call Server 5 video streaming sunucu yazılımına bağlanacak Android, IOS ve Web uygulaması geliştirilecektir. Sunucuda Ubuntu çalışacaktır. [login to view URL] web sitesinde her üç uygulama için örnek kod ve döküman mevcuttur. Projede halihazırda video kayıt cihazları mevcuttur. Bu cihazlar video streaming sunucusuna talep edildiği zaman video dataları gönderecektir. Web Uygulaması: 1- Web soket sunucusu özelliği olacaktır. Video kayıt cihazları ile uygulamalar bu web soket sunucusu üzerinden haberleşecektir. 2- Her video kayıt cihazının tekil bir id bilgisi olacaktır. Uygulamalar video kayıt cihazlarına bu tekil id bilgisi ile web soket sunucu anahtarlaması ile bağlanacaktır. 3- Web soket data yapısı json formatında olacaktır. 4- Hesap bilgileri mysql veritabanında tutulacaktır. Android, IOS ve Web Uygulamaları: 1- Web sunucuya e-mail adresi ve şifre ile bağlanacaklardır. Ayrıca yeni hesap açma ve şifre unutma ekranları olacaktır. 2- Yeni hesap açarken hesap aktifleştirmesi mail adresine gönderilecektir. 3- Ekranda cihazlar bölümü olacaktır. Buradan yeni cihaz eklenebilecek, cihaz düzenlenip silinebilecektir. 4- Cihaz eklenirken cihaz id, kullanıcı adı, şifre ve kanal gösterim seçenekleri olacaktır. 5- Cihaz id bilgisi video kayıt cihazı ekranından karekod ile de alınabilecektir. 6- Cihaz canlı izleme ekranı olacaktır. Burada cihazı seçip web soket üzerinden bu cihaza erişilecek ve video streaming başlatması istenecektir. 7- Video streaming başladıktan sonra flashphoner arabirimi üzerinden ekranda kanal sayısı kadar canlı video izlenecektir. 6- Cihaz kayıt izleme ekranı olacaktır. Eski tarihli kayıtlar bu ekrandan izlenecektir. Tarih ve saat aralığı seçilerek web soket üzerinden bu cihaza erişilecek ve bu seçeneklerle video streaming başlatması istenecektir. 8- Cihaz ayarları ekranı olacaktır. Bu ekranda cihazdan json formatında ayar bilgileri istenerek gösterilecek, bilgileri düzenlenip cihaza yüklenebilecektir.
Proje No: 27455014

Proje hakkında

8 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 4 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
8 freelancer bu proje için ortalama $3.177 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Merhaba Projenizi yayınladığınız için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle bazı soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tartışabilmemiz, doğru bir tahmin sunabilmemiz ve başlayabilmemiz için bana bir mesaj bırakın. teşekkür ederim
$1.850 USD 12 gün içinde
5,0 (8 değerlendirme)
4,7
4,7
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Web Socket ve sistem kurma noktasında oldukça iyiyimdir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.
$5.500 USD 50 gün içinde
5,0 (7 değerlendirme)
4,5
4,5
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar. flashphoner sizin için zorunlu mu baika çözümlerde olabilir mi? Birde proje ayrıntıları tartışmayı çok isterim.
$3.250 USD 60 gün içinde
4,4 (3 değerlendirme)
2,8
2,8
Kullanıcı Avatarı
Respected Employer! I have reviewed the details that you have provided. I am working Over 7 years of experience in Development, Design, Testing, Coding of Mobile Application Development (smartphones and wearables). • Worked extensively on Android, React Native and iPhone platforms. • Can work independently in understanding requirements, writing technical documents & application development using software development life cycle. Having a strong command on the following: i. Android, React Native, iPhone Development ii. Kotlin, RxJava, Dagger2, Coin iii. Cocoa touch, Cocos2d, Cocos2dx, Python iv. JAVA, C/C++, .NET(C#,ASP,VB) v. PHP, HTML/HTML5, CSS/CSS3, Bootstrap vi. JavaScript JQuery, CreateJs vii. XML/JSON, AJAX viii. Drupal, Wordpress ix. My-SQL, Room, Realm Please give me a chance to provide you my good services. I can send you samples as well as some of my previous work. Please you can also checkout my portfolio. https://www.freelancer.com/u/doggar302?page=portfolio&w=f Chat for further details! Thank u!
$2.500 USD 25 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba isteklerinizi yapabiliriz daha detaylı bir döküman veya bu iş ile ilgili görüşmemiz sonunda istediğiniz şekilde çözüm geliştirilecektir.
$4.500 USD 45 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Eyl 21, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.