Tamamlanmış

WebRTC Ses Problemi

Webrtc ile iki android cihaz arasında peer to peer bağlantı sağladığımız bir yazılımımız var. Bu yazılımı geliştirip ubuntu sunucusundan ffmpeg ile Android tarafına Webrtc üzerinden görüntü ve ses yayını göndermek istiyoruz. Bu bağlantıyı kurduğumuzda görüntüde bir problem yaşamıyoruz ama ses bir türlü net şekilde duyulmuyor, aşırı cızırtılı geliyor. Büyük ihtimal Android'de ses encoding'inde hata yapıyoruz. Bu sorunumuzu çözecek birini arıyoruz.

Beceriler: Android, Mobile App Development, Linux, Java, Node.js

Daha fazlasını gör: web サイト の 作り方 の まとめ デザイン 制作 から コーディング 手前 まで, 導入 事例 掲載 の お願い, 導入 事例 メリット, 報道関係者 リリース, インタビュー 事前質問, テレフォンオペレーター 仕事内容, 広告代理店 システム, 広告代理店 業務フロー, 広告代理店 販売管理システム, ホームページ制作 格安, ホームページ作成代行 個人, ホームページ作成 依頼 個人, リスティング 広告 上位 表示, ゲーム翻訳 単価, 売れる商品画像の作り方, ネットショップ 商品画像 作り方, データ入力 事務, データ入力 バイト 東京, データ入力 バイト 体験談, 仕事 同時 進行 コツ

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #25089201

Seçilen:

ramazanulucay

Merhabalar, Size yardımcı olmak isterim. WebRTC ile p2p görüşmeler üzerinde çalıştım. Dilerseniz size yardımcı olmak isterim. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

1 gün içinde %selectedBids___i_sum_sub_4%%project_currencyDetails_sign_sub_5% USD
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $250 teklif veriyor

seckinxyz

Merhaba daha fazla detay vermeniz mümkün müdür ? Detayları chat üzerinden konuşabiliriz. Sunucu üzerine aldığınız sesi kontrol ettiniz mi ?

$300 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
0.8
tanercat

Neden ffmeg ile gönderiyorsunuz yayını? ubuntu sunucu üzerine janus webrtc gateway kurarsanız sıkıntısız kullanabilirsiniz. Bu konuda yaklaşık 5 senedir çalışmalarım var. Yardımcı olabilirim. [login to view URL] Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0