Kapalı

Szukam sprawnego tłumacza i zarazem zdolnego pisarza 2 książek z angielskiego na polski.

Witam, Jestem Polakiem i od 10 lat nie mieszkam w kraju. Napisałem 2 książki po angielsku i z powodu braku czasu potrzebuje sprawnego tłumacza i zdolnego pisarza do przygotowania polskich wersji książek. Zależy mi na osobie, ktora nie tylko zna bardzo dobrze angielski ale potrafi ciekawie pisac, radagowac i zna się na korekcji stylu. Chodzi o to zeby ksiazki byly gotowe do druku.

Każda z 2 książek zajmuje około 65.000 słów i 350 stron wraz ze zdjęciami. Ponieważ jest to project osobisty, głownie z myslą o rodzinie nie posiadam profesjonalnego budżetu i maksymalnie mogę przeznaczyc na ten projekt 1500zl.

Temat ksiazek: Awakening On The Road – Book 1 The East and

Awakening On The Road – Book 2 The West.

Obie ksiażki traktują o podróży przez swiat, i odkrywaniu duchowości i sił natury drogą eksperymentalną.

Próbke pierwszej książki znajdziecie tutaj:

http://www.amazon.com/Awakening-Road-Discovery-Invisible-Universe/dp/145251870X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1410896726&sr=8-1&keywords=awakening+on+the+road

Bardzo proszę składac tylko zamowienia w obrębie określonego budżetu, w ten sposób zaoszczedzisz mój i swój czas.

Wybrane osoby w drugiej fazie beda poproszone o przetłumaczenie około 3 stron fragmentu tekstu tak abym mógł wybra jedną osobę której styl najbardziej mi odpowiada I najlepiej oddaje to co chciałem przekazac, pod względem merytorycznym (tłumaczenie, przecinki itp) oraz artystycznym (styl)

Dziekuje za skladane oferty.

Beceriler: Çeviri

Daha fazlasını gör: i dp, dp do, article w com, styl, ek, article w, Amazon Article, discovery project, szukam, mysl project, dating site polski, dating polski 2009, artur skrzypiciel ksi, ads don`t appear gumtree, joomla can`t login, youjizz can`t load videos, don`t trust friendster graphics, can`t login joomla administration

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Cali, Colombia

Proje NO: #6510105